Stranica 118 od 122 PrviPrvi ... 1868108116117118119120 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,851 do 5,900 od 6068

Tema: Kako poništiti glasački listić

  1. #5851
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ajde, sad znam gdje ću moć nabacit go*no.

  2. #5852
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ima. I adresu u sjevernom dijelu Zg
    (ljetos su, kad su bile objavljene liste kandidata za Sabor pred izbore, svima bile objavljene i adrese )

    Ali negdje sam čitala komentar (ne mogu više pronaći taj članak), da njemu i nije cilj gradonačelnička pozicija (tu zna da nema šanse), nego ući u gradsku skupštinu.
    Jaoooo, zašto i ja nemam želudac za politiku???

    S druge strane, grad Zagreb vjerojatno ima veću (i manje nadziranu) vreću para od države. A možda se i varam... Gle onog Žinića - prvi u selu, ufff... Nisu problem spomenuta dvojica, problem je što ih je toliko da oni koji stvarno nešto rade ne mogu više namiriti tu bagru.

  3. #5853
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Cijelo vrijeme nismo ništa, hoćemo sad malo?

    Ne znam s čim bih započela... stvarno sam sretna da je TT dobio više nego Bandić ikad, i to stvarno budi optimizam... da ljudi zapravo žude za nečim normalnim i da će izaći na izbore i glasati kad se taj normalni napokon pojavi.

    Stvarno sam i dalje jadna s time da takve Škorine gadarije mogu proći, al možda neka njega... kako je rekao Plenki “Škoro je doveo na vlast i Milanovica i Tomaševića... dobro sad za Milanovića, nećemo o tome... ali ako će stvarno nastavit polučivat takav “uspjeh” svojim svinjarijama, super za nas .

  4. #5854
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Meni je baš drago da su moje dvije poznanice na izborima postigle veliki uspjeh. Zato što znam da su pametne, pozitivne i dobre osobe, a još su k tome i žene. Ne družim se s njima, ali su mi obje pomogle u sličnoj teškoj situaciji i često ih se sjetim. To mi je najveće veselje izbora. Zašto to uopće ovdje pišem - roda se čita, pa se možda prepoznaju. Nikad ne znaš.

    A kad će se Zagreb iščeprkati iz gliba, stvarno ne znam. Nadam se da će se naći ljudi s energijom i znanjem da promjene smjer toka novca i razvoja. Ekipa iz Možemo očito zna pisati projekte i nadam se da će nastaviti. Eto, ne mogu napisati vjerujem, jer se samo nadam.

  5. #5855
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    i ja se jako veselim radi splita
    povjerenje imaju, sad cemo vidjeti kako ce se nositi sa zadatkom

  6. #5856
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    čestitam Zagrebu, a bome i Splitu!

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam s čim bih započela... stvarno sam sretna da je TT dobio više nego Bandić ikad, i to stvarno budi optimizam... da ljudi zapravo žude za nečim normalnim i da će izaći na izbore i glasati kad se taj normalni napokon pojavi.

    Stvarno sam i dalje jadna s time da takve Škorine gadarije mogu proći, al možda neka njega... kako je rekao Plenki “Škoro je doveo na vlast i Milanovica i Tomaševića... dobro sad za Milanovića, nećemo o tome... ali ako će stvarno nastavit polučivat takav “uspjeh” svojim svinjarijama, super za nas .
    najiskrenije, trenutno osjećam i zadovoljstvo i strah
    imam dojam da se Škorinom kampanjom otvorila pandorina kutija dezinformiranja koja će se samo nastaviti i idućim godinama i do idućih izbora
    Ako se može učiti na tuđim greškama, odnosno ako pogledamo otkud nam uopće fake news, strah me nekog našeg Capitol Hilla čiji smo mali preview mogli vidjeti s onim paljenjem vatre ispred stožera Možemosa.
    Uostalom, mi smo svoj balkanski Capitol Hill već imali u sezoni 2015, kada su neki danas važni vladini akteri sudjelovali u "prosvjedu" koji je uključivao plinske boce

    s druge strane, neke dijagnoze su postale potpuno jasne, a malo i zabavne u svom razotkrivanju
    mene prosto oduševljava teorija lezbijskog sindikalizma i planiram si napraviti takvu majicu
    ako nekome fali inspiracije, nek ju pronađe u ovom random generatoru https://perchance.org/mozemo-su

    svakako nam želim svima puno strpljenja
    promjene se ne događaju preko noći i grešaka će sigurno biti
    ali po meni je najvažnija namjera koja pokreće ljude u politici te vjerujem da se u Zagrebu najveća promjena dogodila upravo u pogledu namjere - u gradsku vlast ulaze ljudi zbog općeg interesa/dobra, a ne vlastitog (ili stranačkog).

  7. #5857
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    I ja sam sretna zbog Zagreba, i ST.
    Neće im biti lako, al ovo je već prvi korak. Nadam se da će nam grad opet izgledati kao grad, urbana sredina

  8. #5858

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    ako nekome fali inspiracije, nek ju pronađe u ovom random generatoru https://perchance.org/mozemo-su
    Joj, hvala ti za ovaj link
    Znala sam da tako nešto negdje postoji, ali nisam znala kako doći do njega

  9. #5859
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja stvarno vjerujem da će oni već u 2-3 godine uspjeti pokrenuti ili napraviti neke važne korake u rješavanju bilo kojeg bitnog gradskog problema... zbilja vjerujem da su sposobni uhvatiti se u koštac s bilo čim što ih tamo čeka i pokrenuti stvari i napraviti neke dobre stvari za sve građane... i tako sam optimistična da će ova glupa prazna ljuštura idiotskih epiteta bez ikakvog sadržaja (osim valjda dokaza vlastite buladaštine i niskosti) i ostati upravo to... prazna šuplja ljuštura.

    A majica bih si napravila 10-tak raznih.
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 31.05.2021. at 18:32

  10. #5860
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam sretna zbog Zagreba, i ST.
    Neće im biti lako, al ovo je već prvi korak. Nadam se da će nam grad opet izgledati kao grad, urbana sredina
    I ja se nadam, ali ne možemo očekivati neke ultra brze rezultate nakon više desetljeća Bandiceve vlasti. Nadam se da će sve napokon krenuti na bolje.

  11. #5861
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ja sam sigurna da su ovi lokalni izbori zapuhnuli/uzbibali neke potpuno nove smjerove, kako za pojedine male gradove tako i za veće centre!
    Ne očekujem čuda odmah i sad ali očekujem pomak...
    Do nedavno nisam više očekivala ništa i drago mi je da u ovoj zemlji ljudi ipak biraju promijene.
    A bilo me strah da se to nekako neće dogoditi!

  12. #5862
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Otvorila sad neki tjednik i čitam članak o Tomaševiću, i nakon prve dvije rečenice osjetim neki ponos i poriv da zalijepim njegov poster na zid u stanu.
    Prvi puta u životu razumijem one koji imaju sliku Tuđmana i Tite doma .

  13. #5863
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Bubilo jesi me nasmijala

  14. #5864
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Otvorila sad neki tjednik i čitam članak o Tomaševiću, i nakon prve dvije rečenice osjetim neki ponos i poriv da zalijepim njegov poster na zid u stanu.
    Prvi puta u životu razumijem one koji imaju sliku Tuđmana i Tite doma .
    Ja sam jučer u knjižari vidjela da ima za kupiti knjiga o "Možemo". Pa kud prije?!
    Možda ima i poster u njoj

  15. #5865

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Otvorila sad neki tjednik i čitam članak o Tomaševiću, i nakon prve dvije rečenice osjetim neki ponos i poriv da zalijepim njegov poster na zid u stanu.
    Prvi puta u životu razumijem one koji imaju sliku Tuđmana i Tite doma .
    Potpuno razumijem, skoro da bih i ja, iako nisam iz Zg.
    Probudili su nadu da stvarno može bolje, drugačije... toliko optimizma nakon nekih izbora već dugo nisam osjetila. Dobro je "zdrman" i HDZ, Plenković se pogubio od te siline kolosalne pobjede. A face koje je nekontrolirano na licu vrtio Hasanbegović, dok je Škoro držao gubitnički govor - neprocjenjivo.
    Nama se u RI kao treću opciju pokušalo prodati nešto što je bilo neuvjerljivo i prilično suspektne "nezavisnosti". Treba i nama malo takve promjene, provjetravanja, ali nemamo (još uvijek) tu snagu koja se godinama aktvizma uspjela u ZG dokazati.

  16. #5866
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jučer u knjižari vidjela da ima za kupiti knjiga o "Možemo". Pa kud prije?!
    Možda ima i poster u njoj
    to je Bajrusijeva knjiga, izasla je prije par mjeseci, kao neka opservacija o stvaranju ljevice, nema postera.

  17. #5867
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Mislim da nam je ovo jedina politička tema, pa ovdje (ponosno) lijepim link https://www.index.hr/vijesti/clanak/...u/2323840.aspx

  18. #5868
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da nam je ovo jedina politička tema, pa ovdje (ponosno) lijepim link https://www.index.hr/vijesti/clanak/...u/2323840.aspx
    Jadno dijete

    Lijepo od gradonacelnika.

  19. #5869

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    719

    Početno

    Jedva čekam ne dati glasi Milanoviću ako se opet kandidira. Pa makar poništila listić.

  20. #5870
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Kao što svi kažu, najveća izborna prijevara u modernoj Hrvatskoj.
    Kad se sjetim da mi je nekad bio omiljeni političar....

  21. #5871

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    719

    Početno

    S ovim zadnjim izjavama, sadržajno i stilski, stvarno je prešao svaku granicu.

  22. #5872
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Nije da ga branim… ali tu je neka dijagnoza u pitanju.
    #samokazem

  23. #5873
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Ili se sad kur.. jer je prije bio pi….a
    https://www.portalnovosti.com/tirada-bogalja

  24. #5874
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Nije da ga branim… ali tu je neka dijagnoza u pitanju.
    #samokazem
    meni daje dojam nekog tko je iznenada prestati uzimati terapiju
    al to već dugo

  25. #5875
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Nije da ga branim… ali tu je neka dijagnoza u pitanju.
    #samokazem
    Ovo je sigurno i jos u kombinaciji s jeĺ ovisnoscu o koki. To vec vrapci na grani pjevaju, al nikad ne znas jel istina.

  26. #5876

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Ili se sad kur.. jer je prije bio pi….a
    https://www.portalnovosti.com/tirada-bogalja
    Hvala na linku, odličan Ivančić.
    Evo i Sanje Modrić. https://www.telegram.hr/politika-kri...danas-kladila/

  27. #5877

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    719

    Početno

    Slažem se sa svime što su napisali Ivančić i Modrić, a i teza da je prolupao zvuči moguće. Ah čitat ćemo možda jednog dana, ali pitanje je hoće li nas biti briga. Svi su političari potrošna roba, brzo ih se zaboravi kad odu s dužnosti. Tako Pernar nakon politike prodaje izlete brodicom u Dubrovniku, neko je nekad i u njemu vidio nešto i dao mu svoj glas...

  28. #5878
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se sa svime što su napisali Ivančić i Modrić, a i teza da je prolupao zvuči moguće. Ah čitat ćemo možda jednog dana, ali pitanje je hoće li nas biti briga. Svi su političari potrošna roba, brzo ih se zaboravi kad odu s dužnosti. Tako Pernar nakon politike prodaje izlete brodicom u Dubrovniku, neko je nekad i u njemu vidio nešto i dao mu svoj glas...
    malo offtopic
    nisam glasala za Pernara, ali ovo mi je baš pohvalno da se netko nakon politike bavi poštenim poslom
    (nije se uhljebio u neku državnu firmu kao drugi)

  29. #5879
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Sad nešto razmišljam kako bi nam bilo s Kolindom (ili da se pravilno izrazim Grabar-Kitarović… kad smo već kod toga, pa druge političarke su se zapravo zvale prezimenom “Kosorica, Pusička, Opačić…” Valjda je KGK samo Kolinda jer je ime tako zvučno, a prezime predugačko ).

    …anyway… čini mi se da je dotična ostala “precjednica”, da se ništa senacionalno ne bi događalo… možda bi se opet “samo” koji put malo osramotila pa bi se malo zgražali, al ne bi se ovoliko zgražali ko s njim.

    Ispade da bi nam ona ipak bila bolja .

  30. #5880
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Pa bas sam isto razmisljala, uostalom ona je puno bolje poznavala diplomaciju te samim tim protokol na sastancima više razine. Tu nije bilo nikakvog sramocenja dapace. Njenu razinu engkeskog da ne spominjem. Izuzmimo grljenja nogometasa i sl to sad ispada sitnica prava

    Ova razina sramote koju nam je priustio ne samo na "domacem regionalnom" terenu nego dugorocnije jos gore u vanjsko-politickim odnosima ce iduci predsjednik dobrano morat "ispravljat" krive Drine.

    Potpuno neuravnotezen i van svake kontrole. Ponasanje nedostojno obicnog gradjanina s takvim izjavama, a kamoli predsjednika jedne drzave.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.12.2021. at 08:49

  31. #5881
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Pobjeze mi:
    Bilo je tu i pjevanja i svega al opet naspram ovog klauna sada, sve je to bio piece of cake
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.12.2021. at 08:52

  32. #5882
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Nije da ga branim… ali tu je neka dijagnoza u pitanju.
    #samokazem
    Ja sam fakat pomislila da možda ima tumor na mozgu. Ali i ovo s prekidom terapije isto vrijedi.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  33. #5883
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Tako sam ja na onoj temi napisala da je dobro da nam je hdz na vlasti, jer bi vec plinske boce stajale na savskoj, ali se protumacilo da sam njihov birač

    Meni je od kolinde ipak vrh kad je na nekom sastanku trazila autogram od Obame na salveti. To je bio jasan putokaz. Milanovic me ostavlja bez teksta.

  34. #5884
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Tako sam ja na onoj temi napisala da je dobro da nam je hdz na vlasti, jer bi vec plinske boce stajale na savskoj, ali se protumacilo da sam njihov birač .
    Ja ti to ne bi tako protumačila… meni bi recimo bilo drago/zanimljivo vidjeti HDZ na vlasti u Zagrebu u ovom prvom mandatu poslije Bandića, baš mi nekad dođe krivo što njima nije pala sjekira u taj med .

    A i inače… nisam jednom pomislila da je za neke stvari dobro da je HDZ na vlasti.
    Kako je krenulo još ću početi glasati za njih .

  35. #5885
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ako bude Škoro s druge strane

  36. #5886

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    719

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    malo offtopic
    nisam glasala za Pernara, ali ovo mi je baš pohvalno da se netko nakon politike bavi poštenim poslom
    (nije se uhljebio u neku državnu firmu kao drugi)
    To je istina.


    Ova predviđanja za biranje između HDZ-a i Škore, brrrr, nemojte.

  37. #5887
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Još mi to HDZ vs Škoro zvuči kao divna opcija prema npr. Škoro vs Milanović .

  38. #5888

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    719

    Početno

    A mislili smo prije da biramo manje zlo

    Da im barem mediji ne daju toliko prostora za debilne izjave. Novinarstvo se pretvorilo u ping pong, prvi nešto kaže, drugi odgovori, pa prvi opet i tako non-stop. Važne teme idu u drugi plan, a u prvom su prazne fraze koje apsolutno nikome ne služe niti išta mijenjaju. Sve te predstave u Saboru su zabava za puk, za ništa drugo, broj ruku je uvijek isti i unaprijed se zna kako će biti s glasovima.

  39. #5889
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    imam potrebu negdje napisati da je Zekanovićevo okretanje globusa jučer u Otvorenom jedna od smješnijih stvari koje sam vidjela na HRT-u
    još onaj smješak...

  40. #5890
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Ja nisam gledalaaaaa, a nema tko mi danas to nije spomenuo

  41. #5891
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam gledalaaaaa, a nema tko mi danas to nije spomenuo
    https://youtu.be/mj6NM4hfyA8?t=949
    sretan ti Božić

  42. #5892

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Slažem se, već dugo me nešto nije toliko zabavilo.

  43. #5893
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku

  44. #5894
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    da se razumijemo, Zekanović mi je i dalje problematičnih političkih stavova, tako da ova njegova lasta nije i nikad neće biti proljeće, ali je ovo vrhunska zahebancija, ne mogu a da ne prasnem u smijeh svaki put kad krene okretati taj globus
    odličan kraj onog cirkusa u saboru

  45. #5895

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    719

    Početno

    Gledala sam, bilo je stvarno zabavno.

    Politička scena u Hrvatskoj je postala jako čudna, desničarima je simpatičan Milanović, a Zekanović zabavlja njihove oponente. Jel to kolektivni bipolarni poremećaj ili prava demokracija?

  46. #5896

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa Vidi poruku
    Gledala sam, bilo je stvarno zabavno.

    Politička scena u Hrvatskoj je postala jako čudna, desničarima je simpatičan Milanović, a Zekanović zabavlja njihove oponente. Jel to kolektivni bipolarni poremećaj ili prava demokracija?
    Tjelokradice

  47. #5897
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Možda su političari otkrili pojam subverzije
    Iako zapravo mislim da ta slika koju lonni opisuje govori koliko je većina političara besadržajna i neautentična, koriste svaku priliku za skupljanje bodova i bacanje što šire mreže prema glasačkom tijelu.
    I Zekin provakserski govor spada u tu kategoriju, ali je taj govor (po meni) glas razuma, odnosno ne mogu a da se ne složim s njim, iako dolazi od njega.
    Možda mi ni taj globus ne bi bio toliko smiješan da ne odražava i moje sentimente.
    Al u mojim očima ni govor ni globus me neće natjerati da glasam za Zeku, jer znam što dolazi u tom paketu. Precjednikov paket je bio kinder surprise.

  48. #5898

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa Vidi poruku
    Gledala sam, bilo je stvarno zabavno.

    Politička scena u Hrvatskoj je postala jako čudna, desničarima je simpatičan Milanović, a Zekanović zabavlja njihove oponente. Jel to kolektivni bipolarni poremećaj ili prava demokracija?
    Zapravo, najveci problem je kad pocnes razmisljati crno - bijelo. Zekanovic je desno, Milanovic je lijevo i smatras da unaprijed znas kakvi su im stavovi, ponasanja i razmisljanja i kako ce reagirati u odredjenim situacijama. Ocekujes da ljevicar moze misliti i ponasati se samo na jedan nacin, a desnicar samo na drugi nacin. Jos kad se na to poklopi slijepo vjerovanje u istinitost svega sto mediji pisu i prenose, dobijes pravi recept za razocaranje - kakvo sada snalazi Milanoviceve glasace.

    Inace - tko u dva zadnja predizborna predsjednicka suceljavanja nije primijetio da je Milanovic, narodski receno, lud kao struja, onda stvarno ne znam sto bi nu pomoglo da progleda prije zaokruzivanja na glasackom listicu.

  49. #5899
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja ne znam nikoga tko je glasao za Milanovića na zadnjim izborima a da je pri tome taj glas dao sa srcem
    svi koje poznajem da su glasali za njega, su zapravo glasali protiv KGK
    ako postoje zablude kod glasača ZM, rekla bih se radi isključivo o zabludi o opsegu i dosegu njegova ludila, a ne o samom postojanju ludila

  50. #5900
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Njegovo je ludilo baš u ovoj godini došlo do izražaja.
    Meni su izrazito važne bile njegove poruke i stavovi koji su se u ovoj godini promijenili (ili “promijenili”, više ne znam što on zaista misli, a što je pokušaj pridobivanja glasova). A to su bili nedvosmislena netoleriranja desničarskih, HOS-ovih i sličnih ispada na obilježavanjima događaja iz rata.
    Bez obzira na to što je i prije predsjedničke kampanje imao ispade kojima se umiljavao desnici, ti su bili sporadični i blaži, u prilikama u kojima je trebalo jasno reći što je i što nije, postupao je kako treba.
    A ove je godine počeo opasno baljezgati upravo na tu temu, kao i na mnoge druge (sukobi sa ženskim udrugama included). Kad bi za mene Dodik rekao da ga samo ja i Putin razumijemo, zapitala bih se, ako ne prije.
    Međutim, čini mi se da upravo u tom grmu leži zec, on se više ništa nije u stanju zapitati, ako je ikad i imao ikakve samokritičnosti, potpuno ju je izgubio. Kao da ima baš dijagnozu narcizma.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •