Stranica 27 od 122 PrviPrvi ... 1725262728293777 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,350 od 6068

Tema: Kako poništiti glasački listić

  1. #1301
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

  2. #1302
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    i ja isto mrzim te stalne promjena naziva i memoranduma.stvarno sam se samo šalila.
    vidim da sam sad proglašena državnim neprijateljem i svaki moj post je zločinačko/ustaško/antigay provokacija hahaha
    meni je to smiješno
    A i Milanovićeva izjava. Za umrijet od smijeha. Sad kad gubi sad bi ispis poziva, fotografije, dokaze da je on tj. sdp išao razbiti most i lažno prikazivao da surađuje da bi prikrio preotimanje zastupnika. Samo je zaboravio da on nije Faraon i da mu nitko nije dužan polagati račune.
    Hdz je ista sorta i vjerojatno će prije ili kasnije pokušat nešto slično. Zato svaka čast Mostu.
    Iznad svih mojih očekivanja se drže među morskim psima (to je još lijepo rečeno s obzirom na to o kome se radi).
    Ja sam mislila da će ih pojesti za doručak, sad su već preživjeli ručak, ako prežive večeru u ovom bazenu s morskim psima ludilo...
    Iako neće vjerojatno uspjeti provesti reforme niti spasiti gospodarstvo, ali pukotina je tu. Jupi.

  3. #1303
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    što se tiče mandatara-da je savjetnik premijera, pa i ministar ok.
    premijer, međutim, bi po meni trebao biti netko tko ima izborni legitimitet -iako to nigdje nije zakonom propisano. premijer nije samo menadžer, on je puno više od toga, on vodi i vanjsku politiku, i unutarnju. koliko osoba koja u hrvatskoj praktički nije niti živjela može znati o svemu tome?
    no, čitam da mu je otac aktivan u kanadskom ogranku hdz-a, pa je valjda samim time kvalificiran.
    možda je čovjek i super sposoban, ali njegov izbor doživljavam ponižavajuće za brojne stručnjake koji žive i rade u hrvatskoj.
    inače, prijatelj koji je putovao u bruxelles avionom je na letu sreo supruga predsjednice s djecom, zanimljivo je i kako on njeguje hrvatski izričaj tako što je s djecom komunicirao na engleskom, ne znam je li im to uobičajena praksa, ili im je neugodno izvan hrvatske služiti se hrvatskim.


    mogu samo zamisliti reakcije hdz-a i njihovog biračkog tijela da je kojim slučajem sdp predložio nekog tko ne zna hrvatski.

  4. #1304
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Jedna stvar- prvi put je ime promjenjeno 1997.godine u Hrvatsk Državni Sabor pa je pitanje za Dijanu da li je pok.predsjednik također nipodoštavao Hrvatsku kao državu kao i Ivica Račan, do 1997.??

    Ovaj tekst koji je Čoksa stavila je stavila već Jenn na Yours in... i tekst je napisala Nataša Škaričić, odličan je ijako zabrinjavajuć.

  5. #1305
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    A što se Milanovića tiče, pa i tebe koja ga potpisuješ, kažem ja, ovaj narod ne valja.
    Gle, neki problem s narodom mora postojati kad ovako nešto bez problema opet dovede na vlast.

  6. #1306

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Cvijeto, meni neglasačici HDZ-a i ponosnoj Hrvatici smeta ne toliko što premijer ne govori hrvatski dobro već što za prvo obraćanje javnosti nije smatrao nužnim kontaktirati bilokojeg pismenog Hrvata da mu napiše par rečenica na službenom jeziku zemlje u kojoj će obnašati najvišu dužnost. Kako sam jadna preponosna, meni je to izraz nedovoljnog poštivanja.. Naravno, možete mi reći zašto je bitna forma? Bitan je samo sadržaj... ali kad bi tako bilo onda nam je tih par rečenica mogao reći u piđami u udobnosti svog doma dok ga djeca zovu da im briše guzu pa to lijepo stavit na jubito. Ako bi to vama bilo potpuno svejedno, a onda štoreći... Nije meni dan takav zen, mene su odgajali na način da se u školu ne ide u trenirci, da se profesorima ne odgovara na ti i da se na razgovoru ne žvaće žvakaća.

  7. #1307
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    nije sasa. nije. on je bio domoljub :D
    eto, nevjerojatno. kako tebi samoj nije malo blesavo napisati tako nešto - negirati hrvatsku državu.
    al fakat je glupo stalno dijanu prozivati, bezveze. sad nas sto tu raspravljamo samo s dijanom.
    neda se ni meni više.
    potpisujem spajalicu. i mene zanima šta će biti dalje.
    ajmo mi opet na smijeh. najbolje tako.
    čim sam čula da je jedan glas protiv, znala sam tko je. simčić

    a šta se tiče milanovića, hebaj ga, navikli smo na račanovsku ljevicu. pomalo, nećemo se zamjerat, ufino. uvijek je desnica agresivnija. e ovaj je bahat i drčan i nepristojan. al ne poziva na nikakav rat.

  8. #1308
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    [QUOTE=sasa;2836562]Jedna stvar- prvi put je ime promjenjeno 1997.godine u Hrvatsk Državni Sabor pa je pitanje za Dijanu da li je pok.predsjednik također nipodoštavao Hrvatsku kao državu kao i Ivica Račan, do 1997.??

    Pa do 1997. hds se nije zvao hs već Sabor Republike Hrvatske. Jasno da je Republika država.

  9. #1309
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    A sto se nije mogao i dalje tako zvati?

  10. #1310
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    [QUOTE=Dijana;2836568]
    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Jedna stvar- prvi put je ime promjenjeno 1997.godine u Hrvatsk Državni Sabor pa je pitanje za Dijanu da li je pok.predsjednik također nipodoštavao Hrvatsku kao državu kao i Ivica Račan, do 1997.??

    Pa do 1997. hds se nije zvao hs već Sabor Republike Hrvatske. Jasno da je Republika država.
    ako je jasno, čemu onda promjena?
    čemu vraćanje naziva iz 1942?

  11. #1311
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Gle, neki problem s narodom mora postojati kad ovako nešto bez problema opet dovede na vlast.
    cubana, pa velim ja. Što ti predlažeš? Nekakav preodgoj, ili možda nešto radikalnije? Ne bi bila prva..

  12. #1312
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    [QUOTE=cvijeta73;2836570]
    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku

    ako je jasno, čemu onda promjena?
    čemu vraćanje naziva iz 1942?
    Ne znam zašto. Možda su htjeli naglasiti državnost? Ne znam. No znam da je franji bilo jako stalo do hrvatske državnosti, a račanu jako malo.

  13. #1313
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    cubana, pa velim ja. Što ti predlažeš? Nekakav preodgoj, ili možda nešto radikalnije? Ne bi bila prva..
    Nažalost ne.
    Mislim da je bolest u terminalnoj fazi. Nema lijeka i nema nade.

  14. #1314
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Pa nek se zove Državotvorni sabor države Republike Hrvatske

  15. #1315
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Naglasili su drzavnost?

  16. #1316
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ahahaha, carski. Odustajem. Ovo je čisti brainfuck.

  17. #1317
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Nažalost ne.
    Mislim da je bolest u terminalnoj fazi. Nema lijeka i nema nade.
    I ja to isto nekad pomislim.

  18. #1318
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Nažalost ne.
    Mislim da je bolest u terminalnoj fazi. Nema lijeka i nema nade.
    Zato su nasli ovog farmaceuta, da nam za vrijeme palijativne skrbi ne pofali morfija.

  19. #1319
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Bogme nakon Milanovićevog režima pomaže samo resuscitacija.

  20. #1320
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Poslije ovih sad ce cjerojatno bit samo DOA...

  21. #1321
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    A taj isti narod kad je birao josipovića i milanovića je valjao?

    Kad ih ne bira onda ima neku ozb iljnu falingu?

    Znam ja i koju: zove se dvostruki kriteriji.

  22. #1322
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku

    Ne znam zašto. Možda su htjeli naglasiti državnost? Ne znam. No znam da je franji bilo jako stalo do hrvatske državnosti, a račanu jako malo.
    viš kaka si ti kod ovih tvojih ne znaš čemu, pošteno, a kod ovih drugih znaš sigurno da je to zato što su htjeli negirati hrvatsku državu. ko da ti je račan himself rekao, pokoj mu duši.

    cubana, s ovom zadnjom rečenicom od dijane se slažem.
    i dalje tvrdim.
    većina u hrvatskoj ne bira radikalno desne opcije.
    većina u hrvatskoj nije radikalno desno orijentirana.
    istina, provukli se neki koji nisu trebali, recimo mister nedrk (sooori), i piteboga tko iz mosta još od tih radikalnih, ti grmoje, kojih su progurali ljevičari jadni nebili. al baš da nema nade, nema lijeka, kako možete biti tako pesimistični, ajde malo kuraja :D

  23. #1323
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    cvijeta, imam debelog razloga za pretpostavljati što je koji od njih dvojice mislio o hrvatskoj državi i državnosti, jednom je to bio životni cilj, a drugome je ipak srce kucalo za jugu.
    da je bilo drugačije, dignuo bi i on ruku za samostalnu hrvatsku kad se pitalo. A ne sjećam se da je ikada poslije rekao da je pogriješio. Jer on za sebe i nije pogriješio, tako je mislio i tako je napravio. Pošteno.

  24. #1324
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    cvijeta, imam debelog razloga za pretpostavljati što je koji od njih dvojice mislio o hrvatskoj državi i državnosti, jednom je to bio životni cilj, a drugome je ipak srce kucalo za jugu.
    da je bilo drugačije, dignuo bi i on ruku za samostalnu hrvatsku kad se pitalo. A ne sjećam se da je ikada poslije rekao da je pogriješio. Jer on za sebe i nije pogriješio, tako je mislio i tako je napravio. Pošteno.
    Pretpostaviti je drek znati.

    A fakat lijepo si nas prodrmala ovih par dana.

  25. #1325
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    da je meni cvijeto tvoj optimizam

    kako komentirate činjenicu da kotromanović ide raditi kod žužula
    mislite da oni vode ovakve debate tipa tko je, a tko nije htio hrvatsku državu?

  26. #1326
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Sreca da mi radio na poslu ne radi, pa sam za promjenu naziva saznala tek na putu kuci.
    svasta.

  27. #1327
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    ma da, ne treba toliko dramit ni kad se gubi ni kad se pobjeđuje
    malo bit gospoda, malo humora i bit će, bit će bolje
    Glede patriotizma, ja sam neki tutti fruti mix i volim Zagreb, Hrvatsku i znam tko je izvršio agresiju na koga, ali zapravo sam cijepljena na onaj pravi nacionalizam od previše tih stranih utjecaja od Urala do Kopra sve dok nismo odlučili emigrirat. Sad me puko sentiment, plačem na vedute grada, spomen riječi domovina... Tulim kao kišna godina na prekrasne hrvatske izraze koje najmlađe dijete neće nikad naučiti. Lastane, ima li mi pomoći? Ovo stalno spominjanje dijaspore me samo podsjeća na to da smo i mi sad gatarbajteri i da je naše more najljepše, a moramo ga ostaviti..
    Baš me briga je li Orešković cijepivima zaradio plaću i je li farma industrija domovina ljudi guštera. E to me uopće ne dira.

  28. #1328

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    a što vi mislite o hrvatskom kakvog govori premijer?

  29. #1329
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj suncokret prvotno napisa Vidi poruku
    da je meni cvijeto tvoj optimizam

    kako komentirate činjenicu da kotromanović ide raditi kod žužula
    mislite da oni vode ovakve debate tipa tko je, a tko nije htio hrvatsku državu?
    Oni svi dobro surađuju, međusobno su si dobri, nema tu boja i uvjerenja kad se rjesava egzistencija, ja tebi-ti meni. Sve ostalo je predstava za kamere.

  30. #1330

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    meni je tek sada jasno zašto Karamarko nije dolazio u Sabor u vrijeme starog saziva - nije znao da je to državni sabor, simbol države koju voli više od svega.
    sad kada se bude zvao Hrvatski Državni Sabor, bit će i Karamarko redovitiji, garant!

  31. #1331
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    a što vi mislite o hrvatskom kakvog govori premijer?
    mene smeta i slažem se u potpunosti s onim što si napisala-da su ga uhvatili negdje na prepad ajde de, ali ne naučiti par smislenih rečenica...

  32. #1332
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Oni svi dobro surađuju, međusobno su si dobri, nema tu boja i uvjerenja kad se rjesava egzistencija, ja tebi-ti meni. Sve ostalo je predstava za kamere.
    naravno, ne baš svi, ali dobar dio.

  33. #1333
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    a što vi mislite o hrvatskom kakvog govori premijer?
    Ja sam vec na ovoj temi napisala daje to meni teska tragedija.

  34. #1334
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    cvijeto, ne brini, ne budi lijena bacila sam tarot da vidim hoće li se ovaj nestranački stručni premijer održat dulje nego drugdje u bližoj i daljoj okolici i mogu ti reći da će sve biti u redu. nestabilnost i ego su postojani, sve će vrijednosti propadati ko i dosad, ljepote domovine će se održati, vladat će i dalje šarlatani, a mi ćemo proživljavati duboke emocije u vezi svega toga. dakle sve ko i dosad. nema brige, odnosno udri brigu na veselje.

  35. #1335
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ako karte tako kazu, tko smo mi sa sumnjamo.

  36. #1336
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    oćeš reć sumljamo

  37. #1337

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    dok je njegov hrvatski bolji od Karamarkova engleskog, nismo ni tako loše prošli (kad je već onaj koji govori oba jezika bio neprihvatljiv jer je radio u briselu, brrr sram ga bilo...)

  38. #1338
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    oćeš reć sumljamo
    Da, i to.

  39. #1339
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ja pak mislim da je Račanu jako bilo stalo do Hrvatske. Naime nije ju pokrao, nije otkupljivao vile po smiješnim cijenama, nisu mu nevjerojatno sposobna djeca i unuci otvarali razne firme...

  40. #1340
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Bome kad sam danas pročitala ovo o saboru, rekoh: počelo je...
    sad će krenuti sva ona pitanja prevažna iz stoljeća sedmog....ne bili ovi, što jame, mogli do kraja izjamiti.
    skoro bih napisala: dobio narod što zaslužuje, ali ce me adio mare upucati
    No ja to stvarno ne govorim iz zluradosti ili nečeg sličnog, nego zato sto se nećemo pomaknuti ni milimetar dalje, dok ljudima ne dođe iz dupeta u glavonja su sami Odgovorni za to kako ce im biti.

    no ja u cvijetinom duhu imam mali mrvičak nade:
    naime razlog zašto milanovićeva vlada nije napravila reforme, je uz to sto vlada nije bila baš najsposobnija, i to da reforme zapravo nitko ne želi. ni građani, ni sindikati, ni svi ostali koje bi te reforme mogle pogoditi.
    a bome pogoditi ce mnoge. Sve je to lijepo i krasno, ali kad krene otpuštanje javnog sektora, smanjenje javne uprave, rezanje socijalnih davanja, privatizacija zdravstva...neće biti veselo.

    e sad, da li je ideja da Orešković bude gromobran tog nezadovoljstva, sto bi bila bolja varijanta.
    A onda kada izgori, makneš ga.

    ili je varijanta (meni vjerojatnija, ali se mozda i varam), da on bude samo neopasna figura bez baze i moći, pa da karamarko i vaso vrte kako žele, ne znam.

  41. #1341
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ja ne znam sto bih rekla o njegovom hrvatskom. Jest da su me one građevine i nasmijale i zaprepastile. Mogao je stvarno taj govor uvježbati.
    ali s druge strane, s kakvim mi likovima i lopovima imamo posla, nekako mi se to ne čini tako veliki grijeh.

  42. #1342
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    dobro, nameće se samo kad već o jeziku i hrvatstvu raspravljamo, a svi izbjegavamo spomenuti - šta, jel taj naš budući premijer uopće hrvat? jel domoljub? (ta riječ mi je inače jako smiješna - domoljub)
    sad ću ja ko desničari, a i nije se baš pretrgao da njeguje taj dio svog identiteta, isto je mogao malo bolje naučiti taj jezik, biće imao drugih prioriteta od domoljublja

    a sad ozbiljno. jel smeta vama to što on ne zna hrvatski jezik?

    smeta mi užasno. i ne mogu vjerovati da čovjek koji planira vodit zemlju nije bio kapac uzeti nekog 1na1 da isteše jezik. a nije da si to ne može priuštit
    ali očito njemu to nije bitno. u Tevi na Černomercu je ionako službeni jezik engleski uz hrvatski, i nije se morao mučiti.

    ali ono što me još više smeta je činjenica da se svuda u poslovnim krugovima predstavlja kao kanađanin. ne hrvat, nego kanađanin

  43. #1343
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa
    U Karamarka vjerujem. Vjerujem da je pošten (da nije već bi odavno bio u ćuzi i kompromitiran) i da je očistio stranku od lopova , da je odmjeren, i inteligentan.
    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Karamarko ima putra na glavi za moj pojam, al mislim da je prošao svoju katarzu.

    daj mi malo pojasni ova tvoja dva posta - ili je pošten ili ima putra na glavi

  44. #1344
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Ja pak mislim da je Račanu jako bilo stalo do Hrvatske. Naime nije ju pokrao, nije otkupljivao vile po smiješnim cijenama, nisu mu nevjerojatno sposobna djeca i unuci otvarali razne firme...
    Pa gdje je franji onda ta silna imovina? I djeci i unucima? Imaju po pet stanova svaki?

  45. #1345
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Informiraj se Dijana, informiraj.

  46. #1346
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Magriz, nadam se da neće cijela država završiti kao pliva...lako za jezik.

  47. #1347
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Pa gdje je franji onda ta silna imovina? I djeci i unucima? Imaju po pet stanova svaki?
    Jel ti to nas da prostis zaje......s??????
    Ili se pakbigras TELEFONA s nama. Ovo telefona je da te podsjetim na jedanu vecu aferu.

  48. #1348
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Doduše kad sada čitam, kako Orešković naglašava:
    ja sam domoljub, malo gubim nadu....

    cvijeto ima li ista na news-bar-u, da nas malo razveseli?

  49. #1349
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Sreća pa nas ima i starijih, onih koji su početkom '90. bili vec davno odrasli i pratili politiku .

  50. #1350
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Magriz, nadam se da neće cijela država završiti kao pliva...lako za jezik.
    i ja. iz Plive sam otišla kad ju je Teva preuzela, možda bih trebala nastaviti istim koracima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •