Stranica 79 od 122 PrviPrvi ... 2969777879808189 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,901 do 3,950 od 6068

Tema: Kako poništiti glasački listić

  1. #3901

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    u prvom krugu glas dajem bandiću i to bez imalo žaljenja za propalim glasom.
    ako scenarij u drugom krugu bude jedan s tamne strane i zoki, ruka će biti teška ali znat ću da moram izaći i dati zokiju glas.
    nažalost, meni se čini da će u drugom krugu ipak doći do obračuna dvoje s tamne strane. i tada sigurno neću izaći.

  2. #3902
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Škoro ti je još i veće zlo od Kolinde.

    A slažem se s tang da je ovo trolanje gotovo isto kao crtanje penisa. Što bi trebali sad s tom lekcijom? Objesiti mačku o rep. Samo će se potrošiti više resursa na naše prenemaganje s glasovanjem.

  3. #3903
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    A ima li tko mišljenje o onom dečkiću Kovaču?

  4. #3904
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,320

    Početno

    Obaveza svakog građana je izaći na izbore, ali isto tako demokratsko pravo je ne izabrati ni jedno od ponuđenih opcija ako smatramo da su loša. Od dva zla, ne biram niti jedno, već demokratski uništavam glasački listić i time dajem do znanja da sam svoju obavezu, a i demokratsko pravo izvršila. Na taj način moj glas ne ulazi u zbroj glasova kojima se može manipulirati. Moja odluka po prvi put ovakva...

  5. #3905
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja se stvarno više ne mogu opirati ni nadati, podvlačim crtu i zaključujem, desnica će vladati ovdje još desetljećima. Uopće mi se ne da više razmišljati o tome. Od svega što bi čovjek mogao zamišljati ili očekivati od nekog kandidata (na bilo kojim izborima), ovi dvoje s dark side bez da trepnu imaju podršku 50% birača (bez dijaspore). Pa ono, nakon 30 godina ne da mi se više trošiti dah na to. U redu, pobijedili ste, samo se skinite s dnevnog reda više, uopće me ne zanima. Želim vam svu sreću i uspjeh i nadam se da će za 20 godina ovdje živjeti samo oni koji vole i glasaju za HDZ/Škoru/pravog Milana Bandić i slično. A da svi ostali ovdje više neće ništa uplaćivati u niti jedan proračun pa možete mirno živjeti od svog domoljublja do stoljeća 27.

    Možda Zoki i ima neke mrvicaste šanse, ali jako sumnjam u to. Uostalom kao da itko i baš zdušno želi SDP na vlasti. Samo se vrtimo oko tog “manjeg zla”, a kad se sjetim Željke Markic dok je SDP bio na vlasti, potpisala bi da HDZ vlada stoljećima na ovim prostorima, samo da se to ne ponovi.

    Sto sam zapravo htjela reci? Pa ništa pametno, osim da se osjećam tako da bi stvarno voljela da moja djeca kad odrastu ne žive ovdje. To mi je kao neka zadnja nada da nekome nešto dokažem. A nije li to zapravo ono stvarno jadno?

    Nego reforme...Koje reforme? Nisam tu riječ čula otkad ju je Božo Petrov izgovarao 3x dnevno .

  6. #3906
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Htjedoh staviti domoljublje u navodnike... nemam ništa protiv domoljublja. Jedino sto se ovdje uopće ne radi o tome nego je to obična tapeta preko rođačko-klijentelističko-koruptivne mašinerije. Ali ako već 30 godina to zapravo nikome ne smeta dovoljno da se mašinerija uzdrma, pa evo, ne smeta ni meni. Samo najprijed, nastavite gdje ste stali, ne dajte se smesti.

  7. #3907
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro, ali ako i nije autentičan, on recimo zamislimo dobije tu poziciju i četiri godine će što? Sprdat se? Na svakom domjenku? Svakom susretu sa stranim državnicima? Ne znam kako sad onaj poljski, ukrajinski, čiji li već, komičar. Što on sad radi?
    Hajde pusti snimku Kolinde u finalu SP i procitaj opet svoj post...

  8. #3908
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Kolinda + Bandić = raj za obitelji .
    Jedan daje roditeljima plaću jer su roditelji, drugi plaća kredite jer su roditelji. A nijedno nema pokriće za to.

    http://www.poslovni.hr/hrvatska/koli...ct79tpF7OK6f0U

    Nego, nije specificirala koliki kredit i za što? Ono, digni koliko god hoćeš, za što god hoćeš, rodi 5 djece i miran si, sve ti daje država.

    Što ne uđe u Ustav da HDZ mora bit uvijek na vlasti, da ne slušamo više ovakve gluposti.

  9. #3909
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se ruka suši od '95.
    ...il' sam protiv, il' za manje zlo...užas!
    X

  10. #3910
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto?

    Ja sam isto došla do zaključka da ću glasati u prvom krugu, ali vjerjatno ne i u drugom. Jer od tih kandidata koji će proći u drugi krug, nijedan nije vrijedan glasa. Opcija za koju sam glasala prije nije nikad ništa kvalitetno napravila osim što su i oni krali. Nitko nije proveo nikakve reforme. Pa mi je dosadilo. Nema opcije za koju bih glasala.
    Ako na izbore izlaze samo glasači jednog kandidata, onda će on i pobijediti. Za to imamo primjera i primjera u nedavnoj prošlosti.
    Izaći, zaokružiti najnemrskijeg, pa je čovjeku savjest čista. Ne učiniš puno, ali najviše što možeš u tom trenutku.

    Naravno, onome koga baš briga, nije bitno. Svatko ima svoj stav. Valjda.

  11. #3911
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    To što govoriš je otprilike kao da kažeš da je bolje glasat za kradljivca kokoši, nego za kradljivca svinja, jer je eto onaj koji je ukrao kokoš ipak ukrao manje. Pa je to manje zlo i manje mrsko... Kako da ne...

    Meni moja savjest neće biti čista ako nastavim glasat za manje zlo. Zlo je zlo.

  12. #3912
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Za slučaj da vas je Matija blokirao
    Glas za Kolindu glas je za Plenkovićev HDZ. Glas za Milanovića glas je za Kolindu (jer protiv Škore Kolinda u drugom krugu gubi, Milanovića pobjeđuje). Glas za Škoru glas je za Bujančev HDZ. Glas za nekog drugog je fora, ali neće odlučiti pobjednika.

    Dakle želite li Plenkovićev ili Bujančev HDZ? Kakav izbor, moraš voljeti ovu zemlju. ❤️ Evo ja sam neutralan, kako god narod želi, ja mu želim isto to još više!
    Eto ga, mislim jednako. Ili Kolinda, ili Škoro, hardcore desničarenje. Sad ga gledam na HRT-u kako odgovara na pitanje novinaru da se on ničeg ne boji osim boga. Zašto je meni on simpatičan usprkos svemu? Baš mi je cakani.
    https://www.facebook.com/matijababic...57810244038088

  13. #3913
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Za slučaj da vas je Matija blokirao

    Eto ga, mislim jednako. Ili Kolinda, ili Škoro, hardcore desničarenje. Sad ga gledam na HRT-u kako odgovara na pitanje novinaru da se on ničeg ne boji osim boga. Zašto je meni on simpatičan usprkos svemu? Baš mi je cakani.
    https://www.facebook.com/matijababic...57810244038088
    ne znam tko ti je simpatičan, Matija ili Škoro?
    Meni su obojica fujkasti

  14. #3914
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja ću preskočiti sve te buntove i ogorčenosti i tradicionalno začepljenog nosa zaokružiti Zokija.
    Ali ako u drugom krugu budem morala glasati za Kolindu, mili Bože! ne znam hoću li se moći prisiliti.

  15. #3915
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Jutros je na radiju Milan Bandić rekao da svi trebaju u penziju sa 45. Evo me, moj predsjedniče!

  16. #3916
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Od 45 u penziju ovakvu kakva je u ovoj državi?
    A djeca još u školi? Tko bi to preživio?
    Trebali bi davati penziju do 45 , pa onda na posao kad djeca poodrastu. (čekaj, čekaj, pa to ima u ZG :D :D

  17. #3917
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    beti ima u ZGB. istina, da sjedis doma, a onda se naviknes tako na to sjedenje da cemo jos vidjeti hoce li se itko i vratiti na posao, ili sjediti i dalje doma i njurgati kako su upropasteni.

    vec dugo imam problem s glasanjem. ponistavanje listica mi uopce nije strano. sto mislim da se vidjelo na ovoj temi. ali sda stvarno ne znam da li da uopce izadjem jer ne znam za koju spodobu bih glasala.
    cak nemam nekog za opciju protiv

  18. #3918
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    beti3, ti si pravi Bandićev glasač. Ako on pobijedi, cijela Hrvatska će biti Zagreb.

  19. #3919
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Nisam, sigurno nisam. Moja opcija je lijeva opcija, iako nikada nisam bila član ni jedne stranke.

  20. #3920
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Malo si uskaces u usta Beti. Bandic ti je super dok je kod drugih. Pa zasto ne bi glasala za covjeka cija djela govore vise od rijeci

  21. #3921
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    I meni je dosta glasanja za manje zlo.
    ovaj puta glasam za Milana Bandića redatelja

  22. #3922
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja razmišljam ne izaći. Prvi put u životu. Ne računam drugi krug kad je pobijedila KGK, ali tad nismo bili u zemlji.
    Ali vjerojatno ću ipak izaći. I glasati. Za nekog . Hoce li to biti ZM ili MB ne znam još, malo ovisi o anketama. No ako u drugi krug idu MS i KGK onda sigurno poništavam listić.

  23. #3923
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Mene uzasno zivcira Katarina Peovic. I cijela njena stranka. Ja uopce ne znam kome se oni obracaju. Kojim radnicima? A njen stav o prostituciji je duboko antifeministicki. Glasati cu naravno za Milana Bandica. A u drugom krugu isto planiram izaci, osim ako bude izbor 50 nijansi crne. Ako ne bude, glasat cu za Zokija, mada ce mi se ruka osusiti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    koji je to stav katarine o prostituciji? i još da je duboko antifeministički?
    pitam zato, jer po mom saznanju, feministice nemaju unison stav o prostituciji i seksualnom radu uopće.
    (nisam previše pratila katarinu pa nisam to pohvatala)
    Posljednje uređivanje od jennifer_gentle : 13.12.2019. at 22:35

  24. #3924
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ću preskočiti sve te buntove i ogorčenosti i tradicionalno začepljenog nosa zaokružiti Zokija.
    Ali ako u drugom krugu budem morala glasati za Kolindu, mili Bože! ne znam hoću li se moći prisiliti.
    mili bože, slično razmišljam, što ako stvarno budem morala glasati za kolindu ruka će
    mi usahnuti

  25. #3925
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja razmišljam ne izaći. Prvi put u životu. Ne računam drugi krug kad je pobijedila KGK, ali tad nismo bili u zemlji.
    Ali vjerojatno ću ipak izaći. I glasati. Za nekog . Hoce li to biti ZM ili MB ne znam još, malo ovisi o anketama. No ako u drugi krug idu MS i KGK onda sigurno poništavam listić.
    He he, i ja čekam ankete da odlučim, a onda na kraju ima 10% takvih neodlučnih pa se opet možeš zeznuti . Nadam se samo da ti neodlucni nisu KGK i MŠ klan, a vjerojatno nisu, njihovi su svi i više nego odlučni.

    A da bi glasala za Zokija izbjegavam u potpunosti sve sto on radi i govori, samo da se ne predomislim ako se odlučim za njega

    Ako u drugom krugu budemo imali samo dark side, dat ću glas Kolindi samo zbog ovog što se našla sa ženom čiji su auto ogrebali busom, kakav PR, kakva carica . A moram priznati da bi joj dala glas i zbog ustrajnosti u njezinim ispadima, treba cijeniti takav talent.

    Ma užas i bljak na sve!
    Kad čovjek još gleda UK i SAD, treba ukinuti demokraciju.
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 14.12.2019. at 04:47

  26. #3926
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    BB ima nešto i u tome.

    no, šalu na stranu, nadam se da je onima koji odbijaju birati manje zlo, jasno, da automatski biraju veće zlo.

    mada gledajući raznorazne izbore zadnjih dvadesetak godina, sto u nas, sto u svijetu, te naknadne analize, sto se sve te pristojne opcije, ili u nedostatku istih manja zla, krivo napravila u pr kampanji i slično. Sto su trebala a nisu, ili nisu trebala, a jesu...
    pitam se,
    hoće li se naći netko, tko će napokon staviti u fokus, odgovornost birača?
    I njihovu sukrivnju u svakom ukradenom milijunu, a svakoj korupcijskoj aferi, u svakom Srebrnjaku i Agrokoru, u moralnom kolapsu društva?

  27. #3927
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Evo, priznajem, automatski cu ne biranjem u drugom krugu birat vece zlo i bolit ce me patka. Molim i druge gastarbajtere da mi odrze prodiku.

  28. #3928
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ne bih ja svoj post nazvala prodikom.
    No svatko čita i razumije onako kako može i želi.
    Što moje “gastarbajterstvo” (kojim mi se tu i tamo replicira, da li bi to trebao biti neki argument? Ili neka diskvalifikacija?) ima ili nema sa onim što pišem, nisam još dokučila, a i ne zelim ići na taj nivo neukusa.
    No u svakom slučaju ako bi to trebao biti bitni dio kvalifikacije ili diskvalifikacije u bilo čemu, možda da predložite, da se ukine strana literatura u školama, jer sto tamo neki ljudi iz nekih drugih zemalja i jezika, uopće imaju tražiti u našem diskursu. A možemo ići i dalje, sve te strani znanstvenike humanističke i prirodoznanstvene provincijencija bi trebalo naprosto trebalo podvrgnuti kvalifikacijskom testu: oklen si ti?
    a i pregledavanje stranog tiska bi mogla biti jedna sumnjiva rabota...

  29. #3929
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    koji je to stav katarine o prostituciji? i još da je duboko antifeministički?
    pitam zato, jer po mom saznanju, feministice nemaju unison stav o prostituciji i seksualnom radu uopće.
    (nisam previše pratila katarinu pa nisam to pohvatala)
    katarina nacelno drzi da je prostitucija oblik rada te sve probleme vezane uz nju kao pitanje prava i eksploatacije radnika, a ne seksualne eksploatacije zena.

  30. #3930
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    katarina nacelno drzi da je prostitucija oblik rada te sve probleme vezane uz nju kao pitanje prava i eksploatacije radnika, a ne seksualne eksploatacije zena.
    Ok. To sam i pretpostavljala.
    Slazem se s njom.
    Samo da udje u zapisnik, postoje feminističke struje koje misle drugačije o seksualnom radu opcenito, iako dosta nepopularno u feministickom mainstreamu .

  31. #3931
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Gastarbajterstvo u kontekstu “lako je tudjim k... po gloginjama mlatit”...

  32. #3932
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Pa marta ne vidim ja to tako. Osim sto ovdje žive ili su doskora živjeli roditelji mm i mene,
    moja opservacija o odgovornosti građana odnosi se i na mene kao i na sve ostale građane nevezano na kontekst u kojem stalno ili trenutno žive. Dakle to se odnosi i na Austriju i na Englesku i Brazil i Ameriku, na kraju krajeva na cijelu svijet.
    U svakom slučaju hodam gradom i mislim si kako svako četvrto lice bira one krkane od slobodnjaka, koju su nam u svom Ibica videu zorno pokazali da bi prodali i nas sve i majku rođenu, za šaku eura i vlast i moć.
    nema tu tuđeg k.... i gloginja.
    sve su to naši k....

  33. #3933
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ma kako su to sve naši k, naravno da nisu niti približno, zar tvrdiš da izbori u Hrvatskoj u jednakoj mjeri kroje tvoj život i moj, seni?
    Dobro, predsjednički čak i da
    Al za parlamentarne se slažem sa Martom

  34. #3934
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ona misli općenito na građanstvu odgovornost u svakoj demokratskoj zemlji.
    Kolika je izlaznost na izbore u Austriji?

  35. #3935
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    I ja mislim da neizlaskom / ponistavanjem itd. u drugom krugu automatski birate vece zlo.

  36. #3936
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Biramo . Ja cu izac ziher, i to pogtovo bude li izbor skoro vs kolinda. Uvijek moze gore
    Posljednje uređivanje od ina33 : 14.12.2019. at 14:21

  37. #3937
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja razumijem o cemu Seni govori. Svatko od nas snosi odgovornost. Ne samo zli, korumpirani politicari, a bome ni samo njihovi glasaci. Jer smo svi (i ne samo u Hrvatskoj) skloni ljutiti se na te druge. Mislim ako ja glasam za Milana Bandica sto je moga srca zelja, moram prihvatiti da ako Milanovic ne udje u drugi krug da je to bio i moj izbor. Mislim ja se osjecam grozno i ucjenjeno, i jos uvijek ne znam za koga cu glasati, ali sto god odlucila, glasala, ne glasala i koliko god me to frustriralo sudjelovala sam. Outati cu se- ja nisam glasala na zadnjim predsjednickim izborima, bila sam dezurna, Josipovic mi je isao beskrajno na zivce, i nisam.
    Nikada se nisam gore postizborno osjecala nego tada. Dobro mozda je gore bilo kad je dobio Karamarko. Ali taj osjecaj da sam tako aktivno doprinijela Kolindinoj pobjedi- grozomorno!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  38. #3938
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Da, ali mislim da većina ljudi koji ne glasaju, ne jednom, već valjda skoro nikada, nema niti približno takve osjećaje. Pa ja znam x ljudi koji nikad ne izlaze na izbore, koji vijesti ne prate... kojima nista ne znaci ni Kolinda ni Milanović, osim možda kad pročitaju neki dobar vic, ono, njih se ništa od toga ne tiče, nemaju oni ni pojma niti ih briga. Npr. nemaju blage veze da će Hrvatska predsjedati tamo nekom EU, nije to nešto sto se njih tiče. I to su pretežno mlađe generacije.
    Pa ne znam sto bi njima uopće značila priča (ili prodika ) o neizlaženju na izbore. Ne bi oni to ni čuli, na jedno uho unutra, na drugo van.
    A mislim da je takvih vise nego onih koji se bore i bore sami sa sobom pa na kraju ne odu zaokružiti SDP ili 7. fora kandidata, pa se onda još malo grizu oko toga sto nisu, ili su čak išli tako daleko sa su otišli na biralište i uništili taj listić. To je manjina među neglasačima.

  39. #3939
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja sam htjela reci da se vise necu zivcirat poradi politike. Niti malo. Prelazim u hipstere. Aktivno cu doprinijeti da nitko ne dobije moj glas ako nije to TO, makar to znacilo da ce oniiii dobit. I bolit ce me dupe. Dosta je bilo.

  40. #3940
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Meni isto ne znace nista ni Milanovic ni Kolinda, oboje su mi fuj. Zasto bi ikome od njih dala svoj glas? Gade mi se i jedno i drugo. Da im dajem svoj glas zato da Skoro ne bi dobio? Ma nabijem ih sve i njega skup s njima na neomasten kolac.
    Radije cu te nedjelje brojat kamenje u planini i drvece u sumi.

  41. #3941
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    A ne Marta, nisi ti ta kategorija. Tebe ipak živciraju i ljuta si na sve. Ovi o kojima ja pričam nemaju nikakvu emociju u vezi dotičnih.

  42. #3942
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Meni isto ne znace nista ni Milanovic ni Kolinda, oboje su mi fuj. Zasto bi ikome od njih dala svoj glas? Gade mi se i jedno i drugo.
    i ja sam u martinoj skupini, sve mi je postalo svejedno. jedino što im je svima zajedničko je to da stalno ponavljaju kakvu grozotu su naslijedili od prethodnika koji su krivi za sve loše u državi. svi to ponavljaju. ma fuj sve skupa

  43. #3943

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Biramo . Ja cu izac ziher, i to pogtovo bude li izbor skoro vs kolinda. Uvijek moze gore
    Ovako i ja razmisljam.

  44. #3944
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam, sigurno nisam. Moja opcija je lijeva opcija, iako nikada nisam bila član ni jedne stranke.
    Mislis da je predsjednicki kandidat MB desna opcija?

  45. #3945
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Koji MB? Onaj koji se zeza, jer mi se čini da pravi Bandić nije kandidat? Ili je?
    Meni je jednostavno, ne pratim kampanju, izabrala sam davno koga zaokružujem.

  46. #3946
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Meni se cini da se vise zeza s nama gradonacelnik Bandic, nego predsjednicki kandidat.
    Usput, vidim da je dobio dosta donacija, najvise od svih outsidera.
    https://www.jutarnji.hr/izbori2019/k...-kuna/9750346/

    A Škoro je potrosio preko 2 milijuna kuna, a dobio od donacija oko 300 000 kn. Ostalo vecinom trose priblizno u skladu s dobivenim. Ovaj vec pokazuje svoj program kako s novcem u svoju korist. Odakle mu 2 milijuna kuna?

  47. #3947
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Odakle mu 2 milijuna kuna?
    Pa pjeva čoek, to ti se dobro plaća.

  48. #3948
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    kolinda potpuno skrenula, Vigilare napada Linoladu, kad otvorim neki portal osjećam se kao Diane Lockhart kad bi se najela droge.

  49. #3949
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    kolinda potpuno skrenula, Vigilare napada Linoladu, kad otvorim neki portal osjećam se kao Diane Lockhart kad bi se najela droge.
    ajme stvarno!

  50. #3950
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Pa pjeva čoek, to ti se dobro plaća.
    Meni se prije cini da krade predizborna obecanja od Bandica i pere neki novac kod obiteljskih tvrtki - sve treba ostati u obitelji, ipak je on konzervativac.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •