Stranica 78 od 122 PrviPrvi ... 2868767778798088 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,851 do 3,900 od 6068

Tema: Kako poništiti glasački listić

  1. #3851
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    dobro dosla u moje svijet. ja vec dugo ne znam sto s njim. imam pravo na njega, on je moje pravo da kazem sto zelim, s njim izrazavam svoje misljenje. ali na zalost sta god da napravim nemam sigurnost da ista od toga zapravo mogu primjeniti.

    ono sto bi odgovaralao trenutnom stanju je da ako postoji xy% nevazecih listica da se ponistavaju izbori. jer to je jedini nacin da ovakvi kao ja glasno kazu ne valja nam nista.

  2. #3852
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    i što se dogodi kad se ponište izbori? raspišu se novi izbori?

  3. #3853
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Slušam visokog, mozak mi je trokirao da bih mu se sjetila imena, iz SDPa na N1 i kaže da su mu se iste kolege žalile upravo na Bandića.

  4. #3854

  5. #3855
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    i što se dogodi kad se ponište izbori? raspišu se novi izbori?
    nek se raspisu. ali mozda, samo moooozdaaaaaaaaaa, bi to bio znak da se stranke zbroje, da shvate da njihov program nije nseto s cim masu pred izbore. ja sam uvjerena da veliki dio stranackih clanova ni ne zna program vlastite stranke. koji su zapravo dosta slicni i nelosi.

  6. #3856
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    to mi je tek svizac, ako su sposobni zbrojit se neka se zbroje sada, prije izbora
    za takav pomak, neće biti dovoljno jedno poništavanje izbora, možda da ih se poništi 5-6, dođe do ozbiljne krize u zemlji, ne znam

  7. #3857
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    pa ja prva ne bih imala nista protivc da se ponovi i 10x. samo da se pokrenemo, a ne ovako 4 godine laganini, pa onda 1 mjesec malo se kao uskomesamo pa opet 4 lagano.

    ako znas da se izbori mogu ponistiti i da ce izlaznost biti velika pa vjerujem da bi se neko bar malo potrudio, ali zemlja utopija jos nije tu kraj nas

  8. #3858
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    A dok se izbori 10x ponavljaju, drzavom upravlja tehnicka vlada Andreja Plenkovica? To mi ne zvuci dobro.

  9. #3859
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Slušam visokog, mozak mi je trokirao da bih mu se sjetila imena, iz SDPa na N1 i kaže da su mu se iste kolege žalile upravo na Bandića.
    Peđa grbić, vjerojatno

  10. #3860
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Je je, taj. Ali Grbin.

  11. #3861
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citam o izbacivanju Radeljica, predsjednicina savjetnika. Pise se kako je predsjednica izbacila krajnju desnicu i da ce imati Plenkovicevu podrsku za iduci mandat "sad kad se odrekla desnicarenja". Pa je l se zbilja moze opet prodavat pricu o odricanju od sotone i sad ce sve bit uredu?! Je l to ona dosad bila samo zavedena ekstremnom desnicom pa je sad progledala i sve ce bit uredu. Uf! (citala tportal koji je stalno u sluzbi predsjednice servira nam redovitu svu njezinu plemenitost)

  12. #3862
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Pavicic o trenutnoj opoziciji:
    https://www.jutarnji.hr/komentari/ni...avola/8226143/
    "Stoga Hrvatska mora dobro upamtiti posljednji tjedan prosinca 2018. Jer, to je tjedan tijekom kojeg nam se u svoj svojoj divoti ukazala ljepota demokracije. Liderom opozicije u jednoj članici Europske unije postao je čovjek koji je doveo Davida Ickea u Sabor i koji preko Fejsa javno poziva depresivce da ne uzimaju tablete. Ako je do prosinca 2018. neki građanin ove zemlje imao iluziju da se “ovo” može promijeniti tako što će izići na izbore i posegnuti papirićem u kutiju, onda te iluzije više nema."

  13. #3863
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ispod se razvila zanimljiva diskusija, obratite pažnju na argumente Marija Bakse. Gotovo me uvjerio da ne trebam ići glasovati.
    https://www.facebook.com/oleg.mastru...77790879006470
    Ovaj put mi se doista ni jedan kandidat i ne dopada.

  14. #3864

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    ja dosla, bez utjecaja medija ili clanaka, do istog zakljucka
    ta pozicija ionako nema po meni neke posebne mogucnosti za napravit promjenu tak da mi je iskreno svejedno ko bu pobjedil
    Radije bum doma pekla kolace!

  15. #3865
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Zato nam i jest kako jest.
    Ne glasati je baš velika glupost.

  16. #3866

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Ne glasati nakon informirane odluke nije glupost

  17. #3867
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Baš me zanima za koga bi trebalo glasati predsjedničkim izborima da nam ne bude ovako kako je.

    Premda, to su baš izbori na kojima često odem glasati protiv nekog kandidata koji mi je baš pregrozan, jer me ulovi neki iracionalni sram da će netko takav "predstavljati zemlju", osječaj je otprilike sličan kao za pjesmu Evrovizije.

  18. #3868

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Kad bi mi znali ne birati više ljude za koje znamo da ne poštuju zakone.... Samo to. Ako netko prijeđe granicu ovlasti da izgubi svaku šansu za daljnje političko djelovanje. Ne bi u Hrvatskoj tekli med i mlijeko ali bi malo pomalo postajalo bolje.

  19. #3869
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Zato nam i jest kako jest.
    Ne glasati je baš velika glupost.

    Zašto?

    Ja sam isto došla do zaključka da ću glasati u prvom krugu, ali vjerjatno ne i u drugom. Jer od tih kandidata koji će proći u drugi krug, nijedan nije vrijedan glasa. Opcija za koju sam glasala prije nije nikad ništa kvalitetno napravila osim što su i oni krali. Nitko nije proveo nikakve reforme. Pa mi je dosadilo. Nema opcije za koju bih glasala.

  20. #3870
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ja isto ne vidim baš za koga bih mogla glasati pa ću vjerojatno, štosa radi, zaokružiti nekog luzera. Bilo bi dobro kad bismo svi neodlučni zaokružili istog, možda bi i ušao u drugi krug.

  21. #3871
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Milan Bandić!

  22. #3872
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    evo da ga i izreklamiram, tj. novoosnovanu firmu: http://milanbandic.org/

  23. #3873
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Bandić mi je prvi i jedini izbor.

  24. #3874
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Bilo bi dobro, ali sumnjam da ću ikoga uspjeti uvjeriti da glasa za kandidatkinju Komunističke partije.

  25. #3875
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Bandić mi je prvi i jedini izbor.
    I moj.

  26. #3876
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ja mislim da bilo kakva lijeva opcija nema šanse provesti reforme, budući da ljudi s najviše slobodnog vremena podupiru desnu i umišljaju si da su hipermoralne osobe. Čim bi lijeva nešto krenula što bi bilo u interesu svih građana, dižu se udruge i crkva na noge. Tako da jedini koji mogu nešto provesti su upravo ovi koji jesu, a od toga mi se povraća.

    Predsjedničke izbore ne doživljavam tako. Predsjednica nas sramoti posvud, ali smo toliko mali i beznačajni da to vjerojatno nitko osim nas ni ne doživljava. Mene uopće ne brine predsjednik/ca Litve, Burundija ili Kostarike. A političku moć nema, samo reprezentativnu. Tako da su meni ovi izbori samo cirkus.

    Meni je predsjednica upravo ona osoba koja je uspjela užicati autogram na jelovnik od Obame. Eto toliko je značajna.

  27. #3877
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto?

    Ja sam isto došla do zaključka da ću glasati u prvom krugu, ali vjerjatno ne i u drugom. Jer od tih kandidata koji će proći u drugi krug, nijedan nije vrijedan glasa. Opcija za koju sam glasala prije nije nikad ništa kvalitetno napravila osim što su i oni krali. Nitko nije proveo nikakve reforme. Pa mi je dosadilo. Nema opcije za koju bih glasala.
    Identično mislimo

  28. #3878
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Bilo bi dobro, ali sumnjam da ću ikoga uspjeti uvjeriti da glasa za kandidatkinju Komunističke partije.
    meni se ona politički sviđa, ali nema šanse da ideja o društvenom vlasništvu ikad prođe u ovoj kapitalističkoj kaljuži
    budući da ta stranka ionako nema neku značajnu potporu javnosti, mislim da bi morala modificirati poruku. Predsjednica ionako nema ovlasti uređivati ekonomiju na taj način.

  29. #3879
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Čitam da ne KGK odbila sva predizborna sučeljavanja. Bit će joj savjetovalo da zašuti.
    Pa su onda i drugi odbili jer je besmisleno bez nje.

  30. #3880
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Mene uzasno zivcira Katarina Peovic. I cijela njena stranka. Ja uopce ne znam kome se oni obracaju. Kojim radnicima? A njen stav o prostituciji je duboko antifeministicki. Glasati cu naravno za Milana Bandica. A u drugom krugu isto planiram izaci, osim ako bude izbor 50 nijansi crne. Ako ne bude, glasat cu za Zokija, mada ce mi se ruka osusiti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #3881
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Meni se ruka suši od '95.
    ...il' sam protiv, il' za manje zlo...užas!

  32. #3882
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    O pa Milan Bandić bi na rodi dobio izbore u prvom krugu
    Mi smo mu se potpisali.

  33. #3883
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se ruka suši od '95.
    ...il' sam protiv, il' za manje zlo...užas!
    Ja to stvarno više ne mogu.

  34. #3884
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ne znate Juričanove stavove o prostituciji, pobačaju, homoseksualcima, pa kako onda znate želite li mu dati glas?

  35. #3885
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Jelena, to je sve točno, ali sad kad gledam unazad četiri godine, ispadne kao da je predsjednica pustila plin, jedan zelen i smrdljiv, a potom je i ostatak raje krenuo puštati plin. Možda umišljam, ali nikad se nije glasnije pjevalo zds nego otkad je ona došla i popularizirala takav, kako se to kaže, diskurs?

  36. #3886
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Pa zaboga Jurican ne predstavlja autenticnu politicku poziciju. Nego ukazuje na apsurd iste. Zato mi je sasvim svejedno sto misli o prostituciji.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #3887
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znate Juričanove stavove o prostituciji, pobačaju, homoseksualcima, pa kako onda znate želite li mu dati glas?
    Znam mu stav prema sportu. Clanovi smo istog trkackog kluba.

    I potpuni je jasno da on ne cilja na funkciju predsjednika drzave. Ali cilja na davanje lekcije javnosti.

  38. #3888
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Sasa i ja u isti cas.

  39. #3889
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Dobro, ali ako i nije autentičan, on recimo zamislimo dobije tu poziciju i četiri godine će što? Sprdat se? Na svakom domjenku? Svakom susretu sa stranim državnicima? Ne znam kako sad onaj poljski, ukrajinski, čiji li već, komičar. Što on sad radi?

  40. #3890
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Meni se vrlo cesto cini da ovi ozbiljni kandidati ili vec izabrani se sprdaju s nama svakodnevno. Ali sa puno losijim smislom za humor. Tako da bih rado podrzala nekog s britanskim smislom za humor.
    Posljednje uređivanje od sirius : 11.12.2019. at 16:00

  41. #3891
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Meni se Juričan ne čini ništa manje kompetentan za poziciju predsjednika države od ostalih kandidata
    to je ionako fikus pozicija, PR za državu (pokisnula predsjednica grli nogometaše)
    mislim da on to može

  42. #3892
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja nikako ne razumijem to trollanje izbora i koja je to lekcija koju nas uči Milan Bandić, a da je nismo već znali
    niti koja je to poruka koja se prenosi glasačkim listićima s penisima, a da je nismo već prenijeli

  43. #3893
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se Juričan ne čini ništa manje kompetentan za poziciju predsjednika države od ostalih kandidata
    to je ionako fikus pozicija, PR za državu (pokisnula predsjednica grli nogometaše)
    mislim da on to može
    Pa je, ali recimo, sad je ona kampanja sa sloganima predizbornih kandidata na latinici i ćirilici
    Pitali su ih sve za komentar, svi su komentirali diplomatski u stilu ovo je slobodna zemlja bla bla
    Osim Škorinog stožera koji je poslao poruku "ako mi pobijedimo, vrlo dobro će se znati koji je položaj srpskih stanovnika u Hrvatskoj"
    Tako da ja njega ne doživljavam samo kao figuru, nego i kao poruku određenih stavova i vrijednosti, i u slučaju njegove pobjede mislim da će se osokolit određeni ljudi i stavovi još i više nego što su zadnjih 4-5 godina.
    Tako da mi onda njeno plakanje, grljenje, pjevanje, mršavljenje izgleda ko poželjan show.

  44. #3894
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Ovlasti Predsjednika Republike Hrvatske su sljedeće:
    - raspisuje izbore za Hrvatski sabor i saziva prvo zasjedanje Sabora
    - raspisuje referendum u skladu s Ustavom
    - povjerava mandat (mandataru) za sastavljanje Vlade osobi koja, na temelju raspodjele zastupničkih mjesta u Hrvatskom saboru i obavljenih konzultacija, uživa povjerenje većine zastupnika u Saboru
    - daje pomilovanja te dodjeljuje odlikovanja i priznanja određena zakonom
    - na prijedlog Vlade i uz supotpis predsjednika Vlade, odlučuje o osnivanju diplomatskih misija i konzularnih ureda Republike Hrvatske u inozemstvu
    - prima vjerodajnice i opozivna pisma inozemnih šefova diplomatskih misija
    - vrhovni je zapovjednik Oružanih snaga Republike Hrvatske
    - imenuje i razrješuje vojne zapovjednike u skladu sa zakonom
    - na temelju odluke Hrvatskog sabora, Predsjednik RH objavljuje rat i zaključuje mir
    - u skladu s Ustavom i zakonom, surađuje s Vladom u usmjeravanju rada sigurnosnih službi
    - za vrijeme trajanja ratnog stanja može donositi uredbe sa zakonskom snagom na temelju i u okviru ovlasti koje je dobio od Hrvatskog sabora.
    Ako Bandić pobjedi, barem znamo da neće sam sebi nositi kolače u zatvor ili sam sebe pomilovati.

    Iako... tko zna?

  45. #3895
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Pa je, ali recimo, sad je ona kampanja sa sloganima predizbornih kandidata na latinici i ćirilici
    Pitali su ih sve za komentar, svi su komentirali diplomatski u stilu ovo je slobodna zemlja bla bla
    Osim Škorinog stožera koji je poslao poruku "ako mi pobijedimo, vrlo dobro će se znati koji je položaj srpskih stanovnika u Hrvatskoj"
    Tako da ja njega ne doživljavam samo kao figuru, nego i kao poruku određenih stavova i vrijednosti, i u slučaju njegove pobjede mislim da će se osokolit određeni ljudi i stavovi još i više nego što su zadnjih 4-5 godina.
    Tako da mi onda njeno plakanje, grljenje, pjevanje, mršavljenje izgleda ko poželjan show.
    U pravu si, stav čelnika države svakako utječe na dominantnu klimu
    moj argument se odnosio na kompetencije odnosno možebitni nedostatak istih kod Milana Bandića, redatelja

  46. #3896
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Potpis na sasu.
    Jurican je, kad smo kod kompetencija, odradio ogroman posao u svrhu svog projekta. Ne vidim da je itko od ostalih kandidata toliko potegnuo. Covjek odradjuje posao fantasticno i da ga u nekom paralelnom svemiru izaberemo za predsjednika, mislim da bi to odradio vrhunski, sto s obzirom na prethodnike i ne bi bio neki tezak zadatk.

  47. #3897
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Potpis na sasu.
    Jurican je, kad smo kod kompetencija, odradio ogroman posao u svrhu svog projekta. Ne vidim da je itko od ostalih kandidata toliko potegnuo. Covjek odradjuje posao fantasticno i da ga u nekom paralelnom svemiru izaberemo za predsjednika, mislim da bi to odradio vrhunski, sto s obzirom na prethodnike i ne bi bio neki tezak zadatk.
    Pogotovo ako racunas da novaca za kampanju nema vec sve odraduje sam preko drustvenih mreza uz pomoc ekipe prijatelja/volontera.

  48. #3898
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    To i velim.

  49. #3899
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Da se razumijemo potpis sam mu dala jer podrzavam njegovu ideju.
    Glas vjerojatno necu jer bih u drugom krugu voljela birati od dva zla manje. Nazalost.
    Samo da u drugi krug ne ude dvoje s tamne strane...

  50. #3900
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Meni se cini da, ako gasovi u prvom krugu budu za humor, u drugom ce bit kolinda i skoro. U tom slucaju izazim n 2. i glasam za kolindu. Za prvi jos ne znam sta cu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •