Stranica 117 od 122 PrviPrvi ... 1767107115116117118119 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,801 do 5,850 od 6068

Tema: Kako poništiti glasački listić

  1. #5801
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    sasa, u pravu si. To se meni nekako podrazumijeva. Nisam nikad mislila da je ijedan projekt odrađen pošteno. Ovdje je veliki novac u pitanju i puno veće mogućnosti za kriminal.
    Premda meni nije nikako za zanemariti činjenica da je svaka intervencija u grad, uz financijski kriminal, korak dalje prema estetskoj propasti. U Zagrebu nema ni jedna jedina zgrada, most i sl napravljenaih u zadnjih 20 godina, zbog koje bi čovjek došao pogledati grad. Mislim na stranca, ne na nekog iz Petrinje ili Bjelovara. Jedino možda Bundek, a i to je sitno u usporedbi s ostalim većim gradovima.

    Kino Europa stoji, nisam primijetila da novi gospodari nešto rade.

  2. #5802
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Bandic sigurno ima itekakve sanse za jos jedan mandat- a to hoce li ga i ostvariti ovisi koliko ce nas izaci na izbore. Svi smo odgovorni.
    tu dolaze oni koji dižu glavu i nadmeno govore da su oni iznad izbora i da iz principa ne izlaze :/ i oni koje baš briga, ali uredno gunđaju i prigovaraju

  3. #5803
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Bome otkad sam izašla i glasala za Zokija da ne bi pobijedila ona druga ..

  4. #5804
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Do prije par mjeseci sam mislila da će on konačno izgubit izbore. A sada više u to ne vjerujem.

    A žičara mi je rak rana tak da o njoj ne mogu ni pisati. Neki najljepši događaji mog odrastanja vezani su uz staru žičaru. Uspjela sam i djecu njome provozit al mlađa ne pamti.

  5. #5805
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I mog, kad bih se morala nacugati piva da se usudim ući u žičaru ..

  6. #5806
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    sasa, u pravu si. To se meni nekako podrazumijeva. Nisam nikad mislila da je ijedan projekt odrađen pošteno. Ovdje je veliki novac u pitanju i puno veće mogućnosti za kriminal.
    Premda meni nije nikako za zanemariti činjenica da je svaka intervencija u grad, uz financijski kriminal, korak dalje prema estetskoj propasti. U Zagrebu nema ni jedna jedina zgrada, most i sl napravljenaih u zadnjih 20 godina, zbog koje bi čovjek došao pogledati grad. Mislim na stranca, ne na nekog iz Petrinje ili Bjelovara. Jedino možda Bundek, a i to je sitno u usporedbi s ostalim većim gradovima.

    Kino Europa stoji, nisam primijetila da novi gospodari nešto rade.
    Čovječe, slažem se... Kad je u pitanju nova žičara - mogli su za tu lovu napraviti energanu - spalionicu otpada, a još bi ostalo i za neku normalnu žičaru ili revitalizaciju stare. Ufff....

  7. #5807
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    I ja se bojim da će B opet dobiti izbore, iako bih prije par mjeseci na to samo odmahnula rukom.
    O žičari... bolje da ne govorim

  8. #5808
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Bome otkad sam izašla i glasala za Zokija da ne bi pobijedila ona druga ..
    oh da

  9. #5809
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja uvijek glasam, bilo kojom logikom, i logikom manjeg zla, ali evo ovaj put nisam izašla na drugi krug predsjedničkih izbora, i sad mi baš nekako drago da nisam
    Zagrepčanke, toplo se nadam da ste završile s Bandićem, držim vam fige!

  10. #5810
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Hvala te vertex al kak sam gore napisala, ne vjerujem da ćrmo ga se riješiti. Previše je tu ljudi umreženo a i dalje opet mnogi neće izaći na izbore

  11. #5811
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala te vertex al kak sam gore napisala, ne vjerujem da ćrmo ga se riješiti. Previše je tu ljudi umreženo a i dalje opet mnogi neće izaći na izbore
    Bojim se da si u pravu, on nije osoba nego hobotnica. Bit će zanimljivo u svakom slučaju...

  12. #5812
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala te vertex al kak sam gore napisala, ne vjerujem da ćrmo ga se riješiti. Previše je tu ljudi umreženo a i dalje opet mnogi neće izaći na izbore
    ja sam prije dosta godina ustvrdila da će Banditos otići s čela grada tek kad on to poželi (ili ne bude mogao više fizički), ne prije.
    jer ima dovoljno glasača koji će ga podržati na izborima, usprkos svim njegovim blagorečeno fejlovima

  13. #5813
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.rtl.hr/vijesti-hr/video/...je-na-muljaze/

    obzirom da su nam sljedeci na tapeti nevjerojatno vazni lokalni izbori preporucam pogledati prilog Silvane Mendjusic o izgradnji sljemenske zicare prilikom koje je cini se pokradena nevidjena kolicina para gradjana, a izvedba je, kao sto je vidljivo iz priloga, potencijalno ugrozavajuca za ljudske zivote!
    ako Bandic i/ili HDZ dobe sljedece izbore u Zgu- ja stvarno ne znam sto vise misliti o Zagrebu i njegovim stanovnicima.
    Pogledala sam. Pocela sam prvo izvorni materijal gledati, ali to je predugo. Uzas. Al zapravo mi je od tog priloga jos gore sto ce on opet smugnuti. Kad bi se i digla neka optuznica, on stigne odraditi jos jedan mandat i umret dok taj proces zavrsi.

    Sto ne znaci da ne idem glasati

  14. #5814
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ja sam nekako optimističnija od vas curke.
    Mislim da neće dobit iduće izbore.

    Bitno je samo da birači imaju dobru "ponudu" s druge strane, nekog dobrog kandidata/kinju.

    Ja bi rado vidjela neko mladje lice,a opet nekoga tko razumije kako funkcionira gradska uprava, nekoga tko je voljan razriješiti cijelu tu zavrzlamu/spletke/malverzacije, neki novi početak bih rado voljela vidjet.

    No tko god to bio, neće mu nimalo bit lako.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.11.2020. at 19:35

  15. #5815
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    I pun mi kufer starih prdekala od Sabora, Vlade do gradske uprave

  16. #5816
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam nekako optimističnija od vas curke.
    Mislim da neće dobit iduće izbore.

    Bitno je samo da birači imaju dobru "ponudu" s druge strane, nekog dobrog kandidata/kinju.
    mislim da on neće dobiti iduće izbore, to slušamo (i izgovaramo) već valjda 10 godina

    a što se tiče ponude s druge strane, doslovno BILO TKO bi bio bolji
    uz tolike afere, namještene poslove, zamračenu lovu, ruka ruku mije modus operandi, pet mjeseci u ZATVORU, hej, u zatvoru! ... on i dalje pobjeđuje na izborima
    Posljednje uređivanje od emily : 20.11.2020. at 20:28

  17. #5817
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    A šta ja znam evo ja se ne mogu sjetit uopće tko je bio od kandidata na prošlim lokalnim izborima (a glasala sam i naravno nisam za Bandića), hoću reći fali mi prepoznatljivosti.

    Evo mislim da bih se na prvu trebala sjetit bar za koga sam glasovala ok ja sam dosta apolitična osoba, al brate mili nepojmljivo mi je da on ponovno dobije izbore uz sve njegove afere. Ono baš nepojmljivo
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.11.2020. at 20:35

  18. #5818

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    dokle god hdz drzi lojtru, b ostaje...

    a oni jos drze i drze...

  19. #5819
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja sam se nadala da ce Kregar dobiti pa nije. Sad ce se vjerojatno ljevica malo razbacat izmedju Tomasevica, sdpovog kandidata i vlastite komocije. Tako da Bandic moze proci.

  20. #5820
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ja bi rado nekoga iz centra, ako to kod nas uopće postoji. Pun mi kufer desnih i lijevih.

  21. #5821
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Meni je pun kufer populista ali i idealista kojima ne bi dala da čuvaju nacrtanu ovcu. Kako je takvih u Hr neproporcionalno malo i klone se politike mislim da su šanse za normalnog kandidata minimalne... Ali ću onda po običaju birati manje zlo.

  22. #5822
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    presuditi će kao i uvijek oni koji neće izaći na izbore
    tzv. apolitični
    da mi je bar na sat vremena biti u tom zenu, ono - nije te briga za ništa, ne brineš o ničemu, ništa niti ne znaš, ne želiš ni saznati, samo živiš i dišeš i tako te rijeka nosi. barem se ne živciraš oko ničeg

  23. #5823
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bi rado nekoga iz centra, ako to kod nas uopće postoji. Pun mi kufer desnih i lijevih.
    Kako ne bi postojalo i premijer i predsjednik su centar. SDP i mali dio HDZa su isto centar.

  24. #5824
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    e onda mi ni taj centar ne paše.

    Ja bih nekog mladjeg, ambicioznog, poštenog, s vizijom, a opet i s nekim poduzetničkim iskustvom iza sebe.
    Jel ovo moje utopija pitam se..
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.11.2020. at 08:41

  25. #5825
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Meni se cini da ce biti jako puno kandidata. Bandic, HDZ ( Vandjelic?), Most (Raspudic?), DP ( Skoro?), onda Vesna Skare Ozbolt, onda od centra na lijevo Oto Baric, pa Petek, mozda Anka Mrak Taritas, neki kandidat Centra ( ujedinjeni Pametno i START, Nogalo?), SDP koji nikako da se izjasni (Maras?) i Tomasevic (zeleno-lijeva koalicija). Ako udju Bandic i netko s lijeva nema dileme, no sto ako udju HDZ i Bandic, ili MOST ili DP i Bandic.

  26. #5826
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ambicioznog ,poštenog ,mladog i da je političar .ko bi trebao biti to ako može objašnjenje jednom apolitičaru

  27. #5827
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    Mislim da je bolje bilokog zaokružiti (osim Bandića jer time birate dobro organiziranu mafiju), makar po metodi eci-peci-pec nego ne izaći na izbore.
    U najgorem slučaju ćete dati glas manje organiziranoj mafiji

  28. #5828
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi s eu ovom trenutku suočavamo sa masivnom zdravstvenom krizom na koju vlast uopće ne želi reagirati, ali ne samo da to ne želi vlast, nego niti opozicija o tome uopće ne govori. Iskreno, meni su neki članovi opozicije u ovom trenutku upravo smiješni kad pokreću neke teme koje mi se čine totalno banalne. Tako da ja osobno ne vidim u Hrvatskoj neku političku opciju koja pokazuje da uopće razumije ovu krizu, i da se u stanju s njom nositi. Evo recimo na zadnjim parlamentarnim izborima sam glasala za Gorana Aleksića radi njegovog rada na problemu kredita, ali kad sam sad pročitala kakve budalaštine piše o koroni ne bih ga zaokružila nikad. Da ne spominjem predsjednika države , to da sam obukla cipele da idem glasati za njega neću valjda nikad prežaliti. Tako da, da, vjerojatno ću izaći glasati protiv Bandića, ali za koga da glasam u ovom času stvarno ne vidim.

  29. #5829
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Pa meni se čini da to što ima previše protukandidata baš i je problem. Nema jedne jake figure za koju bi ljudi glasali. Iako osobno, uvijek dam svoj glas Tomaševiću

  30. #5830
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    e onda mi ni taj centar ne paše.

    Ja bih nekog mladjeg, ambicioznog, poštenog, s vizijom, a opet i s nekim poduzetničkim iskustvom iza sebe.
    Jel ovo moje utopija pitam se..
    Pa imaš Vanđelića. Jedino, ne znam jel ti star... Meni nije. A i rođeni je Zagrepčanin. Samo ne znam kako će to HDZ izvest s njim, on nije član nijedne stranke. Bio je zajedno s mojim mužem zarobljen i odveden u logor, ali bome su nastavili raditi i školovati se nakon izlaska iz logora, nisu kukali...
    Nije loš ni Tomašević, samo, bojim se, neiskusan.

  31. #5831
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Nakon svega sto nam je HDZ u 30 godina priustio- bome dovodim u pitanje ili zdravu pamet ili postenje svakoga tko se s njima petlja- tako da dzabe Vandjelicu sto nije clan nijedne stranke, ako pristaje biti HDZov kandidat. Ova mantra inace o Tomasevicevom neiskustvu se vec izlizala, iako do izbora imamo 7 mjeseci. Bas me zanima tko je od svih navedenih potencijalnih kandidata iskusan na “pravi” nacin i gdje je to iskustvo stekao. Inace Tomasevic je na Cambridge- u magistrirao na podrucju okolisa, drustva i razvoja, a posljednje 4 godine je vodio zagrebacku oporbu koja se i okupila oko zelene lijeve koalicije. Sva steta koja se u Zagrebu sprijecila- pocevsi sa suludim GUPom koji nam je skoro prosao- sprijecila se radom neiskusnog Tomasevica, a ne iskusnog, uspavanog SDPa ili jos iskusnijeg HDZa koji je Bandicu dizao ruke u Skupstini. Glas za Vandjelica je glas za Hdz- dakle Bandica. Da ne bude zabune.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. #5832

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se cini da ce biti jako puno kandidata. Bandic, HDZ ( Vandjelic?), Most (Raspudic?), DP ( Skoro?), onda Vesna Skare Ozbolt, onda od centra na lijevo Oto Baric, pa Petek, mozda Anka Mrak Taritas, neki kandidat Centra ( ujedinjeni Pametno i START, Nogalo?), SDP koji nikako da se izjasni (Maras?) i Tomasevic (zeleno-lijeva koalicija). Ako udju Bandic i netko s lijeva nema dileme, no sto ako udju HDZ i Bandic, ili MOST ili DP i Bandic.
    Totalno promasena analiza.
    Kao prvo, Bandic je ljevicar, ne znam po cemu si ga svrstala u desnicu.
    Kao drugo, ne vidim na temelju cega zakljucujes da ce Most podrzati Bandica ?

  33. #5833
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Bandic je populist- on je i ljevicar i desnicar po potrebi- no vec mu dugo upravo desnicari drze lojtre.
    Gdje sam zakljucila da ce Most podrzati Bandica?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #5834

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Inace, nisam Zagrepcanka ali provela sam nekoliko godina zivota u Zagrebu i svake godine mu se vracam.. Smatram ga svojim gradom i s velikim interesom cu pratiti lokalne izbore.
    Cini mi se da je od svih mogucih kandidata Tomasevic ipak u ovom trenutku pravi izbor za grad. Bez obzira na sve njegove mane, neiskustvo i potpuno ideolosko neslaganje s njim, mislim da on uistinu razumije i osjeca grad i ne vidim u ovom trenutku boljeg kandidata od njega.

  35. #5835

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Bandic je populist- on je i ljevicar i desnicar po potrebi- no vec mu dugo upravo desnicari drze lojtre.
    Gdje sam zakljucila da ce Most podrzati Bandica?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Njegova politicka proslost, sadasnjost kao i sveukupno djelovanje ipak ga svrstavaju lijevo od centra. U paktove s desnicarima ulazili su i HNS i Beljak, i mnogi drugi, pa ipak lijevo ostaje lijevo.
    Tvoja zadnja recenica u postu mi je dala naslutiti da zakljucujes da ce Most drzati lojtre Bandicu kao i HDZ.

  36. #5836

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Da dodam, Oto Baric mi se takodjer cini dobrim izborom.

  37. #5837
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ajoj, nikad pa ni tad ne bih dala glas Bariću

  38. #5838
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ne pratim njegovo političko djelovanje al sam ga jednom davno upoznala
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 22.11.2020. at 08:25

  39. #5839

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Pa hajde, podijeli s nama info :D

  40. #5840
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ma to sam po osjećaju. Iskreno, stvarno bih voljela da Tomašević bude gradonačelnik. Čak sam se i ponadala da bu ziher, al sad mislim da bu Bandić opet dobio

  41. #5841
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Tomasevic je ocito vec godinama u oporbi Grada, i to aktivno i zainteresirano, tako da ne znam tko bi to bio iskusniji. Ja sam malo skepticna prema zelenim opcijama, zbog povrsnosti i populizma, premda sam (ili zato sto sam) izrazito zainteresirana za zaštitu okoliša. Ipak mislim da mu treba dati priliku. Ja se nadam da ce novi gradonacelnik imati vise sluha za urbanizam i za poboljsanje biciklisticke infrastrukture.

  42. #5842
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    A bandic nema boju, on je rak grada, a dobiva izbore najvise na racun istocnog dijela grada koji je apsolutno desno orijentiran u odnosu na Donji grad ili Trnje.

  43. #5843
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Okreće mi se želudac od Zokija. Napuhnuo se i opet zauzeo stav nekog tko kritizira političare, onako kao izvana. Koji k? On je taj koji je imao upravljač četiri godine, on je taj koji je na poziciji moći, i sad ... ovo nema veze s mozgom. Ko da intervjuiraju malog Peru iz Pitomače, a ne predsjednika.

  44. #5844
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Pero iz Pitomače :lool
    Umireem, ma Zoki je davno "prolupao"..

  45. #5845
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    nekad mi se čini da je opći stav foruma da su novinari nepismeni huškači koji vole isticati samo negativno u državi i time nas uznemiravati
    ali moram reći da, nakon nedavnih otkrića (s sjetivši se pri tome svih prethodnih afera koje su otkrili isključivo novinari), sam zahvalna da imamo novinare i da postoje glasila koja sve takve priče objavljuju
    i da je naš premijer u odnosu (obraćanju) prema novinarima zapravo samo malo pristojniji Zdravko Mamić (ne nabija ih na k, da budem plastična)

  46. #5846
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    To je pitanje kokoši i jajeta: jesu li mediji kakvi jesu zato što su narodu daju što žele čitati/gledati ili je publika takva kakvom su je mediji odgojili. Ja bih rekla da je ovo prvo.

    Na lokalnim portalima su, kad su vijesti dramatične ili kontroverzne, komentari uvijek u stilu što objavljujete ove gluposti, koga ovo zanima (a reakcija i komentara mali milijun). Umjesto toga, često se sugerira da objavljuju pozitivne vijesti u kojima su naša dica nešto osvojila ili nešto lipo napravila, a kad se takvi članci pojave, reakcija, a pretpostavljam ni klikova, uopće nema.

  47. #5847
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Kad mediji objave vijest o tome kako neki javni dužnosnik bespravno živi u državnoj nekretnini, saborska zastupnica prima i daje mito šakom i kapom, itd itd itd, ma koliko negativno bilo, to je vijest i to je njihov posao i svaka im čast, stvarno toliko puta upravo oni budu ti koji odrade posao koji bi trebao odraditi Uskok, iskreno nisu oni krivi što takvih vijesti toliko puno ima, nego netko drugi

    mene samo živcira kad neke banalne stvari kao što je npr vremenska prognoza prikazuju 8 puta bombastičnije nego što je, kad svako treći naslov završava sa "a najgore tek dolazi", kad se uhvate nekih pojedinačnih slučajeva tipa Severinino skrbništvo i onda ga razvlače uzduž i poprijeko
    razumijem da strah navlači klikove i privlači pažnju jer smo tako wired, ali me živcira

  48. #5848
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Pa ja bih zapravo rekla da su novinari (kao grupa) zaista nepismeni huškači i istovremeno vjerojatno jedini zaslužni za otkrivanje nekih važnih afera. Uopće, mislim da jedni te isti ljudi mogu bit u nekim stavrima grozni, a u nekima učiniti dobro i biti na korist.
    A sve skupa, želja za objektivnošću, temeljitim izvaještavanjem, težnja za istinom su na jako niskim granama.
    Evo primjerice, šta bi s onim savjetom za covid iz kojega su istupili neki znanstvenici, pa je to bila kao velika afera? Danima smo o tome čitali, znali smo koji su dobro znanstvenici, koji su loši znanstvenici...i? Šta je bilo poslije? Ima li još toga savjeta, nema? Jesu se ovi vratili? Jesu neki novi došli? Rasformiran je? S jednakom pažnjom/nepažnjom pratim medije kao i u jeku te "afere" i nikakav vijest do mene nije uspjela doći.
    To je samo zadnji primjer kojeg se mogu sjetiti, ima ih silno puno. Jednom prevažna tema samo nestane.

  49. #5849
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Miroslav Škoro u trci za zagrebačkog gradonačelnika. Kaj taj seljober ima prijavljeno prebivalište ovdje?

  50. #5850

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Miroslav Škoro u trci za zagrebačkog gradonačelnika. Kaj taj seljober ima prijavljeno prebivalište ovdje?
    Ima. I adresu u sjevernom dijelu Zg
    (ljetos su, kad su bile objavljene liste kandidata za Sabor pred izbore, svima bile objavljene i adrese )

    Ali negdje sam čitala komentar (ne mogu više pronaći taj članak), da njemu i nije cilj gradonačelnička pozicija (tu zna da nema šanse), nego ući u gradsku skupštinu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •