Stranica 109 od 122 PrviPrvi ... 95999107108109110111119 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,401 do 5,450 od 6068

Tema: Kako poništiti glasački listić

  1. #5401
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Ako je situacija takva da je bolje da ne izadju svi koji daju glas koji se ne racuna, da, onda mislim da je bolje da nitko ne izadje. I da se izbori odgode dok se ne budu mogli sigurno provesti ili dok se svima ne omoguci elektronsko glasanje (oprema ukljucena).
    ma sad me samo za!"#avaš

  2. #5402
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja danas nakon sto je Nino Raspudic ispisao javno ljubavno pismo svojoj maloj lavici sve zalim sto ce uskoro izborna sutnja, jer tko zna koliko se tu dukata jos skriva)
    #susramlje na najjace


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    najbolji komentar koji sam vidjela na tu temu mi je bio: "mene je toliko ganulo što joj piše javno pismo dok ona sjedi pored njega, da sad neću reći konobaru da mi donese pivo nego ću mu napisati poduži članak, laviću mom"



  3. #5403
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Ako je situacija takva da je bolje da ne izadju svi koji daju glas koji se ne racuna, da, onda mislim da je bolje da nitko ne izadje. I da se izbori odgode dok se ne budu mogli sigurno provesti ili dok se svima ne omoguci elektronsko glasanje (oprema ukljucena).
    ali nije isto
    nema isti utjecaj dati nevažeći glas i dati važeći glas bilo kome
    nikako nije isto

  4. #5404
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ma sad me samo za!"#avaš
    Zaista nisam

    Meni je (ustavno) pravo na glasanje i jednakovrijednost tog prava za sve iznimno vazno.

  5. #5405
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    ali nije isto
    nema isti utjecaj dati nevažeći glas i dati važeći glas bilo kome
    nikako nije isto
    Isto je po ishod izbora - sto si (mislim) ti navela kao argument zasto je ostati doma isto kao i isarati listic.

  6. #5406
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Isto je po ishod izbora - sto si (mislim) ti navela kao argument zasto je ostati doma isto kao i isarati listic.


    ali nije isto
    tom logikom stranke koje se vrte oko praga ne bi prešle prag
    naravno da će uvijek biti stranaka koje nemaju šansu za dobivanja mandata
    ali nikad ne znaš, možda te ovi tvoji iz budućnosti iznenade

    u svakom slučaju, glas i maloj stranci je vrijedan jer ju može odvest iznad praga
    poništeni listić je kao da se nije ni dogodio
    Posljednje uređivanje od betty blue : 03.07.2020. at 16:15

  7. #5407
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku

    Beti, razlika je u tome sto pomorcima nije
    zabranjeno glasati. Ali svakako, treba nastojati uvesti elektronsko glasovanje pa da se svima omoguci.

    Zabraniti ili ne omogućiti je u ovom slučaju posve isto.

  8. #5408
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Zabraniti ili ne omogućiti je u ovom slučaju posve isto.
    Isti je ishod.

  9. #5409
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Glasovanje bi moglo biti elektroničko, a ne elektronsko .
    (neće promijeniti stanje u državi, ali ipak...)

  10. #5410
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Misliš, glasanje

  11. #5411
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Glasovanje je ispravno.
    Iako osobno koristim ovu drugu varijantu.
    Ostalo mi iz stare drzave.

  12. #5412
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Evo sukusa rasprave na zadnjih desetak stranica

    https://faktograf.hr/2020/07/03/zele...8fHXbEQgR57c9A

  13. #5413
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Doslovno ne mogu shvatiti što se mijenja ovim pojašnjenjem u odnosu na prvotnu izjavu: "Peović je u naknadnom pojašnjenju tvrdila da se nije založila za oduzimanje štednje, već za preraspodjelu dostupnog, a ne iskorištenog kapitala kroz progresivno oporezivanje (N1)." Ovime se samo pojašnjava na koji način bi se preraspodjela/oduzimanje provelo. Pa valjda nitko nije toliko lud da je bio pomislio da bi to išlo sistemom da vlasnik dobije obavijest "Vaša štednja koja premašuje 700.000 kuna vam se oduzima odnosno preraspodjeljuje u fondove za saniranje krize". Da ne govorim uopće o naivnosti takve mjere (možeš misliti kako bi bogati sklopljenih ruku čekali trenutak "preraspodjele").

  14. #5414
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    Da ne govorim uopće o naivnosti takve mjere (možeš misliti kako bi bogati sklopljenih ruku čekali trenutak "preraspodjele").

    Za razliku od većina hrvatske populacije koju nitko neće ništa pitati, dobit će ili otkaz ili manje plaće, ili jedno pa drugo
    i to je svima potpuno normalno i "a bože moj"

  15. #5415
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Glasovanje je ispravno.
    Iako osobno koristim ovu drugu varijantu.
    Ostalo mi iz stare drzave.
    Ako ćemo tjerati mak na konac, nije točno.
    Obje su varijante ispravne, ali se prednost daje verziji “glasanje”
    https://www.hrt.hr/566204/predsjedni...li-glasovati-2

  16. #5416
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ćemo tjerati mak na konac, nije točno.
    Obje su varijante ispravne, ali se prednost daje verziji “glasanje”
    https://www.hrt.hr/566204/predsjedni...li-glasovati-2
    Treba javiti DIP-u.
    https://www.izbori.hr/site/aktualnos...-mjestima/2584

    Nekad je glasanje bilo rezervirano uglavnom za životinje. Inzistiralo se na tome da je na izborima glasovanje.
    Dok nisu odlucili drugacije..ah..
    Posljednje uređivanje od rosa : 03.07.2020. at 20:42

  17. #5417
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Za razliku od većina hrvatske populacije koju nitko neće ništa pitati, dobit će ili otkaz ili manje plaće, ili jedno pa drugo
    i to je svima potpuno normalno i "a bože moj"
    Nažalost, "preraspodjele" ih ne bi spasile

    Ne slažem se s ovim: "Birači koji bi ove dvije opcije rado vidjeli u koaliciji, a kako bili pošteđeni promišljanja za koga će glasati, svoju dilemu stoga mogu razriješiti odgovorom na jednostavno pitanje. Što odnosno koga želite osnažiti – društvo ili pojedinca?"

    I politici liberalnog centra itekako odgovara društvo solidarnosti s jednakim šansama za sve (i to ne zbog svjetonazora i dobrote nego zato jer je društvo sa što jednakijim šansama za sve preduvjet konkurentnosti na kojoj počiva liberalna ideja). Razlika između ljevičara i liberala je u uvjerenju kako se do takvog društva dolazi. Liberali njeguju ideju da to ide kroz osnaživanje pojedinca. Iako i to ima svojih nedostataka, ta mi je ideja jasna, barem teoretski. U onome što sam imala prilike čuti od Katarine Peović i teoretski vidim samo rupe, rupe i rupe. Šteta što je iz Možemo baš ona dominirala u tom segmentu kampanje, možda bi netko drugi zvučao suvislije. Žao mi je zbog njih, ali valjda će nešto naučiti iz toga.

  18. #5418
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja moram priznati da mi nikad nije bila jasna ta ljubav žena prema kolektivističkim idealima. Osobno ih smatram u biti izrazito paternalističkim, gdje država brine o pojedincu bolje i uspješnije nego pojedinac sam za sebe. Otprilike kao u društvima gdje "glava" obitelji odlučuje za sve ostale što je najbolje za njih. Osobno uvijek biram da sama za sebe znam bolje od neke "glave", državne ili obiteljske.

  19. #5419
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Jest, nema feministicke stranke od kad je hrvatske demokracije, ali zude za paternalistickim modelima. Bas svasta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #5420
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Jest, nema feministicke stranke od kad je hrvatske demokracije, ali zude za paternalistickim modelima. Bas svasta.
    Pa meni su ti Možemo, RF i slične "mi ćemo uzeti ovima i dati onima koji zaslužuju" baš to - paternalističke. Jer se netko postavlja iznad pojedinica i odlučuje što je "pravedno" a što nije, neovisno o tome tko je sam stvorio što. Otprilike kao u onim društvima gdje svi u kući nose prihode "glavi" familije a ona odučuje tko dobiva koji dio. Po svojoj "pravednoj" logici, of course...

  21. #5421
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ne, dapace, Mozemo se zalaze za drustvo u kojem nas je sto vise jednakopravnih, u drustvu istih prilika i sansi za sve, u drustvo u kojem nam nitko NE UZIMA, nego dijelimo na nacin da vecini bude dobro. I sad se odjavljujem sa teme i idem u izbornu sutnju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #5422
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Pa onda imamo semantičkih razlika... Ja DIJELIM dobrovoljno a UZIMA mi se po sili zakona
    Odoh smisliti još za kog glasati, ovisi dosta o rezultatima zadnje ankete u mojoj izbornoj jedinici...

  23. #5423
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ooo, itekako UZIMA, jos vecim progresivnim oporezivanjem
    ja ugovaram brutto placu i vec izdvajam poprilicnu svotu
    zelim da se ti novci trose na ispravan i transparentan nacin, prije no sto moram dati jos i vise

    moj glas ide u x. jedinici za pametno
    ipak su najbolji match onome sto zelim

  24. #5424
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku

    moj glas ide u x. jedinici za pametno
    ipak su najbolji match onome sto zelim
    Moj takodjer, kandidatu za kojeg vjerujem da je ok.

  25. #5425
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Pa meni su ti Možemo, RF i slične "mi ćemo uzeti ovima i dati onima koji zaslužuju" baš to - paternalističke. Jer se netko postavlja iznad pojedinica i odlučuje što je "pravedno" a što nije, neovisno o tome tko je sam stvorio što. Otprilike kao u onim društvima gdje svi u kući nose prihode "glavi" familije a ona odučuje tko dobiva koji dio. Po svojoj "pravednoj" logici, of course...
    Da zivimo u istinskoj meritokraciji, ovo bi bilo tocno.
    I pristajala bih svim srcem u to.
    S obzirom da nije tako, moram uzeti u obzir pocetne nejednakosti.
    Odnosno ono “nitko te ne pita kako si zaradio prvi milijun”.
    I jos da parafraziram velikog politickog mislioca johna rawlsa... jedine pravedne nejednakosti u drustvu su one koje idu u korist najranjivijih.
    I to je otprilike sukus i progresivnog oporezivanja.
    O tome moze li nasa ekonomija sada podnijeti progresivno oporezivanje ili treba prvo pustiti ekonomiji da prodise treba razgovarati. Mi nismo skandinavija.
    Ali sama ideja per se je meni na mjestu.

  26. #5426
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    K dok ja nakuckam tuznu pricu gospodje iz centra Vrijeska to napise u dvije recenice.
    Zaspala sam sinoc nakon pitanja. Hvala svima koji su pojasnili. Padalo mi je na pamet da je zbog kolicine nekretnina koje ljudi posjeduju, ukljucujuci i osamnaestine krsa u brdima iznad Dubrovnika (kojih se moja mama odrekla, izmedju ostalog, zbog zahebane situacije).

    betty, kazes da ne bi oporezivala nekretninu koja rjesava stambeno pitanje. Zbog cega? To ja opet sa stajalista platise poreza na kucu u kojoj zivim; otisla sam iz Zg prije nego sto sam se skucila.

    Sto se D'Hontove medote tice, ponisteni stvarno ne utjecu na rezultate, ali ipak postoji neka statistika izlaza na izbore... pa se valjda barem zna koliko je rezigniranih (uz neku valjda poznatu eventualnu statisticku pogresku jer, sigurna sam, netko nekako i zezne listic; svasta se ljudima omane, lol) Vidim da je ovo zapravo vec spomenuto... citam par stranica nadoknade. Recimo, da postoji elektronsko glasanje, mozda bi ovi kojima se ne da prosetati, doslovno ili figurativno, nesto i poslali. Kod nas je bas izuzetno aktivna kampanja podsjecanja glasaca da zatraze absentee ballot i izbjegnu izlazak na izbore osobno u studenom, kad se ocekuje jos vise covida. Ako moze vise od ovog sto imamo trenutno.

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    najbolji komentar koji sam vidjela na tu temu mi je bio: "mene je toliko ganulo što joj piše javno pismo dok ona sjedi pored njega, da sad neću reći konobaru da mi donese pivo nego ću mu napisati poduži članak, laviću mom"


    Pa.. taman za social distancing. Bolje tako, nego da naruci osobno.

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Zabraniti ili ne omogućiti je u ovom slučaju posve isto.
    I ja kazem, pasmater.

    Moze li netko, tko ne zna za kog bi glasao, zaokruziti nekog s moje liste? Narucit cu mu pivu na daljinu. Lol. Zapravo, zbog cega bi uopce trebalo biti elektronicko (ili elektronsko). Toga ni tu nema. Ako ne odes osobno, posaljes papiric. Popis stanovnistva smo odradili na kompjuteru, od doma.

  27. #5427
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Problem ili divna stvar oko kapitalizma je sto se početna akumulacija kapitala u danas razvijenim zemljama dogodila u davna doba kojih se nitko ne sjeća, kako su se sve te divne ekonomije/zemlje/korporacije/poduzeća... obogatili zadnjih par sto godina iskorištavajući na razne ružne načine ljudske i prirodne resurse, resurse drugih naroda... Danas se samo rijetki toga sjete i danas su to samo uspješni entiteti, razvijene i bogate zemlje, uspješne korporacije... a ne neki pljačkaši.

    Naš je kapitalizam dovoljno mlad da se svi sjećamo svakog tko je nešto opljačkao ili na užasan način zaradio taj prvi milijun i pozivanje na “vraćanje duga društvu” je prirodno.

    No brojke nikako nisu na našoj strani. Sasvim jednostavna računica pokazuje kako nama progresivno oporezivanje neće puno pomoći. Koliko god mi se sviđala ideja pomaganja najranjivijima takvih je jako puno u odnosu na one koji imaju. Podsjetimo samo na neke brojke:

    - 1.150.000 umirovljenika ima mirovinu u prosjeku 2.400 kn. Slovima: milijun i sto pedeset tisuća ljudi
    - granica siromaštva je 2.300 kn, a 600 tis. umirovljenika ima mirovinu ispod toga
    - druga smo najsiromašnija zemlja u Europi
    - zaposlenih je 1.500.000 što znači da je omjer u odnosu na umirovljenike 1:1.2. Tko će uplaćivati za mirovine?
    - imamo najnižu stopa zaposlenosti u EU, što znači da u radno aktivnom stanovništvu radi samo 65% onih koji su radno sposobni. Istovremeno stopa nezaposlenosti početkom godine je bila manja od 6%. Gdje su ti ostali radno sposobni ljudi koji nisu registrirani kao nezaposleni Tj. oni koji traže posao, zašto ne rade i ne traže posao, ne uplaćuju u zajedničku kasu, rade li na crno i od čega žive, pitaju se ekonomisti
    - ako izračunaš 1% od 75.000.000.000 štednje to je 750.000.000 kn / 1.800.000 siromašnih Kućanstava koji jedva spajaju kraj s krajem = 416 kuna po takvom kućanstvu. A još dobijemo i probleme s bankarskim sektorom koji je opisala Silly.

    Ja jednostano ne znam kako netko ne vidi da smo mi presiromašni da bismo glumili Skandinaviju. Treba nam gospodarski rast, a do njega neće doći ako se dodatno fiskalno opterećuju oni koji bi trebali stvarati dodatnu vrijednost, radna mjesta Itd.

  28. #5428
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Oni za koje sam htjela glasati po anketi u mojoj jedinici imaju 2%.
    Što se čini u takvim situacijama?

  29. #5429
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Bubilo, ja uopce nisam niciji navijac, ali konkretno ovdje iz ovog sto si napisala nije jasno da li bi se sto dobilo. Puno penzica ima hrpu nekretnina, a siromasni su. Kad bi se oporezovalo, morali bi ih staviti na trziste. Pala bi vjerojatno cijena nekretnina i mladi bi lakse dosli do njih. Centar grada bi ozivio. Znam obitelj npr. s 3 stana u najnajuzem centru Zg, nista nisu posebno bogati, niti su se naradili, naslijedili su. Zive u jednom, prilicno skromno, s obzirom na to sto imaju. Cak ni ne rentaju ova dva. Onako - nek stoji...
    Posljednje uređivanje od Jelena : 04.07.2020. at 10:12

  30. #5430
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Oni za koje sam htjela glasati po anketi u mojoj jedinici imaju 2%.
    Što se čini u takvim situacijama?
    Ja u takvoj situaciji izadjem i svejedno glasam za tu stranku.

  31. #5431
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Pa ne znam bas koliko njih ima hrpu nekretnina koje nešto vrijede. Sto možeš s kućom u Zagorju u kojoj ne živiš? Tko će to kupiti? Kuću viska ako imaš u Zagrebu ili već iznajmljuješ ili nemaš novaca srediti ju da ju iznajmljuješ. Kuća u Zagrebu koje se prodaju i ne prodaju se je već tona... jer nitko za njih ne bi dao više od 70.000 €.
    Te naše nekretnine istovremeno i nešto vrijede i ne vrijede...

  32. #5432
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ideja činjenja x bogatih siromašnima kako bi y siromašnih sa 100 kn u džepu više i dalje ostalo siromašno, pokazuje ekonomsku neukost i populizam.
    Takve uravnilovke, uostalom, mogu biti samo rezultat revolucije, za koju kod nas u ovom momentu još nema dovoljno potencijala (čitaj: gladi).
    Bez otvaranja tvornica, novih radnih mjesta i time stvaranja dodane vrijednosti nema ništa. Da se ne ponavljam, slažem se s BB 100%.

    Nisam postala neoliberal ni Superhik, ali moje adolescentsko ljevičarstvo je svakako skrenulo udesno s desetljećima rada u privatnom sektoru.
    Unatoč tome, dvojila sam između Peovićke (ona je baš u mojoj izbornoj jedinici) i SDP-a.
    Do one izjave - s tim je definitvno izgubila moj glas, a prilično sam sigurna i veliku količinu glasova na umjerenijoj ljevici.
    Taman i da je ta izjava bila samo nespretna (osobno smatram da to nije slučaj), mogli su znati kako će odjeknuti.
    Kao i s druge strane one o silovanju.

    Gospodarski program je, na pragu gospodarskog kolapsa koji će na jesen uslijediti, rekla bih bitniji no ikad. Meni je to faktor u rangu ideologije. MM-u je ispred, zato on na ovim izborima prvi put neće glasati.

  33. #5433
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja mislim da se kod nas nije ni razvilo napredno ljevicarstvo, nego ili populisticko ili vrlo blizu centru. Ne simpatiziram te pausalne izjave bilo koje opcije. Krivo se shvaca taj staljinisticki stil gdje netko drugi brine o vama, pa u paketu dobijes i zlocinca. Ja sam pokusala pred 10tak godina s prijateljima razvit sustav medjusobnog kreditiranja, ali oni su se jako bojali jedni drugih i tko bi se okoristio.

    Za mene je ta kuca od 70 000 eura od te sirote bake nedostizna. Kapital u nekretninama je isto rizican. Dodje potres, promijeni se GUP, ili sam zapustis nekretninu i mozes imati ozbiljan gubitak. Puno veci od onog poreza. Cinjenica je da se vrijednost nekretnine jako mijenja. Mom stanu se mijenjala cijena za 50 000 eura u 10 godina. Ali opet tih 70000 ako si naslijedio, mozes 20 godina po 2000 kn mjesecno imat na penziju.

  34. #5434
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja danas nakon sto je Nino Raspudic ispisao javno ljubavno pismo svojoj maloj lavici sve zalim sto ce uskoro izborna sutnja, jer tko zna koliko se tu dukata jos skriva)
    #susramlje na najjace


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jaooo, sad sam ga pročitala...sram me dati MM-u da pročita

  35. #5435
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ljubomone ste


    Nisam citala, ali sad ste me nagovorile da odem googlati.

  36. #5436
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ajme meni, Nino!

    Bit će da smo ljubomorne

  37. #5437
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,694

    Početno

    https://politicki-kompas.herokuapp.com/

    za neodlučne, riješite test
    samo pazite, meni ispalo da mi je podudaran bandić

  38. #5438
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Zanimljiv test, meni točan.
    Baš mi je žao sto neću na izbore.

  39. #5439
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Smije li se sutra ići na glasovanje bez maske?

  40. #5440
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Smije. Maske su preporucene, no ne i obvezatne.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  41. #5441

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    test je i meni ispao točan.

  42. #5442
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    test je i meni ispao točan.
    I meni

  43. #5443
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Test je meni pokazao da nisam (više) ljevičarka .
    Sudeći po raspravi na ovoj temi ove godine, izgleda da nisam .

  44. #5444
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Inače, super fora/dobro istraživanje, kad možeš kliknuti na rezultate.

  45. #5445

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Lijevi centar...HSU....vrijeme mi je za penziju
    Slažem se s rezultatom, samo što mi se niti jednanopcija od tih lijevih ne sviđa

  46. #5446
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Test je meni pokazao da nisam (više) ljevičarka .
    Sudeći po raspravi na ovoj temi ove godine, izgleda da nisam .
    Bubilo, sestro..vrijeme je da mi zvijezda ode iz avatara

  47. #5447
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Vec neko vrijeme mi je jasno da nisam ni lijevo ni desno. Nisam ponistila listic, glasala sam u skladu s testom.

  48. #5448
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja sam kako god okreneš u trećem kvadrantu onog testa. Ali mi je problem pomiriti teorijske i praktične stavove. Premda sam uvjerena da je nešto dobro, uvjerena sam da se kod nas ne bi dobro provelo i onda ne znam jesam li za to ili nisam.

    Glasala sam isključivo iz razloga što bi mi oduzimanje prava glasa strašno teško palo pa mislim da ga se ne smijem ni odreći sama.

  49. #5449
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    test je i meni ispao točan.
    Meni je prvi izbor stavio za drugi, s podudarnoscu od 96.9 posto. Za ove sto su ni ispali prvi izbor (s 97.1 posto) nikad cula.

  50. #5450
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Stvari nisu tako komplicirane.
    dovoljno dobar roditelj / dovoljno dobar kandidat(kinja)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •