Stranica 122 od 122 PrviPrvi ... 2272112120121122
Pokazuje rezultate 6,051 do 6,068 od 6068

Tema: Kako poništiti glasački listić

  1. #6051
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Da dinamika...ovo je triler sam taki!
    Da daaa
    Show must go on

  2. #6052
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Ako nista, nadam se da ce sve ovo motivirati ljude da izađu na izbore. I lijeve i desne i centralne. I da nitko nece napraviti ono sto je u naslovu ove teme.

  3. #6053
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Mene motivira da odem u šumu hahaha al nastojat cu odradit svoju gradjansku duznost.

  4. #6054
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mene motivira da odem u šumu hahaha al nastojat cu odradit svoju gradjansku duznost.
    I ja sam trenutno tu negdje s mislima.

  5. #6055
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Ovi su jedva dočekali turudića ko šakali. Dalo im vjetra u leđa, mada ni to neće previše pomoći kad je i sdp samo druga strana novčića.

  6. #6056
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Je, bas mi je zao Turudica. Jadan covjek. I ekipa koja ga je izabrala.
    Zivim i izlazim na izbore dovoljno dugo da mogu primjetiti da je korupcija i lopovluk gori nego ikad.

  7. #6057
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Ma ne msm da je on jadan neg su našli crkotinu oko koje će prebijat glasove... kak da kažem izniklo je kao adut karta sdpu jer praktički nisu imali ništa a ovi su im na tacni isporučili.... pa da, ko lešinari se grabe tko će zasjest da mogu opljačkati što se još da.

  8. #6058
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne msm da je on jadan neg su našli crkotinu oko koje će prebijat glasove... kak da kažem izniklo je kao adut karta sdpu jer praktički nisu imali ništa a ovi su im na tacni isporučili.... pa da, ko lešinari se grabe tko će zasjest da mogu opljačkati što se još da.
    Mozda si ti premlada, ali kad je SDP bio na vlasti prije dosta godina nije bilo afera lopovluka i korupcija. SDP se prije moze pripisati nesposobnost, ali korupcija je je drugo ime za HDZ.
    Posljednje uređivanje od sirius : 16.03.2024. at 15:34

  9. #6059
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Sto se tice crkotine preko koje se prelomilo...to je cista zloupotreba zakona i vlasti . Na necemu se trbalo prelomiti ili nije trebalo. Mogli smo bez talasanja ostati u kaljuzi i praviti se da nam je svejedno sto nam serviraju.

  10. #6060
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Sjećam se da su imali nekakve trzavice i da su im ministri isto morali podnosit ostavke ili je došlo blizu toga. Ali oni su kao neka crna ovca, ne znam kako bih to nazvala, pa se njima manje dopušta, ali se hdzu dopušta praktički sve i otimačina bez mjere jer su oni "državotvorci". To ko kad dobrovoljci traže i ovo i ono, i pogodovanja, i opraštanja kršenja zakone i sve moguće - jer su oni riskirali živote, pa sad kaj? Mogu uništit što su stvorili, ali ovaj puta iznutra? Ne znam, prilično naopako raspoređene stvari.

  11. #6061
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Sjećam se da su imali nekakve trzavice i da su im ministri isto morali podnosit ostavke ili je došlo blizu toga. Ali oni su kao neka crna ovca, ne znam kako bih to nazvala, pa se njima manje dopušta, ali se hdzu dopušta praktički sve i otimačina bez mjere jer su oni "državotvorci". To ko kad dobrovoljci traže i ovo i ono, i pogodovanja, i opraštanja kršenja zakone i sve moguće - jer su oni riskirali živote, pa sad kaj? Mogu uništit što su stvorili, ali ovaj puta iznutra? Ne znam, prilično naopako raspoređene stvari.
    Tko je riskirao zivote? Kad? Plenkovic u domivinskom ratu na studiranju jer je izbjegao vojsku zbog anemije?
    Pa to je samo predstava za raju. Zemlju nam vodi baklanska mafija u svakom segmentu, a glumci su u prvim redovima.

  12. #6062
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

  13. #6063
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Zoki je prepametan za sve njih i jako dobro je provjerio može li se kandidirati
    Prije nego se odlučio za kandidaturu.
    Držim mu fige da dobije izbore.
    Uljepšao mi je dan sa svojom objavom kandidature.
    Ankete su na njegovoj strani i svi s kojima sam u doticaju su oduševljeni njegovim potezom i glasat će za njega [emoji3590]


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #6064
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Mislim na neke od ljudi koji su bili u ratu, vratili se i misle da im je to karta da rade od Hrvatske divlji zapad. Imam takvog jednog u susjedstvu u mjestu iz kojeg dolazim. Cuga mu popila mozak, ego do neba, oni su bili prva linija obrane (njima u glavi) pa sad ne poštuje nikakve propise ni zakone. Krivolov, krađa, itd. a on je samo mali beznačajan lik koji se i ne gura u politiku i nikam, a ima ih koji da, sa istim mentalnim sklopom.

  15. #6065
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    https://www.index.hr/mobile/vijesti/...a/2548103.aspx

    Ipak će i dijaspora glasat

    Show se nastavlja hahaha koje ludilo...

  16. #6066

    Datum pristupanja
    Jul 2022
    Postovi
    87

    Početno

    I ja idem u ambasadu,dijaspora jel.

    Problem je u sljedecem:
    SDP nece imati kandidata,za Mozemo ne znam, a i glas ce mi se utopiti medu HDZovcima.
    Opcija mi je glasati za Zokijevog saveznika Rojsa.

  17. #6067
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj Emsina mala prvotno napisa Vidi poruku
    Opcija mi je glasati za Zokijevog saveznika Rojsa.
    Nije valjda dotle došlo

  18. #6068

    Datum pristupanja
    Jul 2022
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije valjda dotle došlo
    Pa racunam da ako su mi Siroki,Ljubuski i Capljina konkurencija,mogu jedino utopiti glas,prekriziti listic ili dati nekome tko ima sanse uzeti bar jedan mandat od ta tri iz dijaspore,a namjerava podrzati Zokija. Dakle operacija Vareni Zec Mora Jamit.


    Pragmaticna sam ja, izdrzat cu i narucit nesto duplo nakon toga. Sve za domovinu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •