Stranica 93 od 122 PrviPrvi ... 43839192939495103 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,601 do 4,650 od 6068

Tema: Kako poništiti glasački listić

  1. #4601
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Je je. Sretna sam. Al me ipak nekak strah - tko na kaj bu sad mislio,. Iako se toplo nadam da je konačno kraj Bandićevog terora.

  2. #4602
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Gledam Tomasevica u Nu2, odlican mi je
    Imam samo jednu opasku, a vjerojatno sam vec to pisala
    Grad Zagreb se financira prvenstveno iz POREZA na dohodak. I prireza također, ali je porez puno veci. Grad zagreb nema velik proracun zbog najveceg prireza nego zbog velikog broja zaposlenih ljudi za koje se placa porez na dohodak izravno Gradu Zagrebu.
    Recite to svima koga poznajete , informirajte ljude, ne samo prirez, nego i porez!

  3. #4603
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Mene ste to naucile vec davno

  4. #4604
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja sam jucer u demokratskom duhu izjavila da tko ne glasa za Tomasevica nije moj prijatelj.
    Na stranu sala, gradjani Zagreba ce na lokalnim izborima imati opciju izaci i glasati za pristojnog, inteligentnog, elokventnog, ekoloski osvijestenog i kroz aktivisticku pricu i kroz skupstinu debelo dokazanog kandidata.
    Mene kad sam ga jucer slusala sve neka milina prolazi, pa sam shvatila da je to zato sto gledam nekog tko odgovara konkretno na postavljena pitanja, a pritom je kulturan i asertivan- sto se fakat rijetko vidja u nasih politicara.
    Zamislite da imamo takvog gradonacelnika!

  5. #4605
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Nadam se da će biti i dovoljno pametan da se ostavi Tita, trgova i sličnih gluposti. Ljudima je dosta tog folklora.

  6. #4606
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ne razumijem te bas- pa odgovorio je na postavljeno pitanje- da on temu trga nece potezati, a ako drugi potegnu da bi on vratio ime trgu, no da smatra da to nije gradski prioritet.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #4607
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Isprika, nisam gledala emisiju, nego čitala sažetak na nekom portalu.

  8. #4608
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Kod nas bila večer EKV-a potaknuta predsjedničkim govorom

  9. #4609
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas bila večer EKV-a potaknuta predsjedničkim govorom
    A ne večer Josipe Lisac?
    [emoji23][emoji23][emoji23]


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #4610
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    ja sa EKV završila na Partibrejkersima...

  11. #4611
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    A ne večer Josipe Lisac?
    [emoji23][emoji23][emoji23]
    Zamišljam Josipu kako navija sat u 7 ujutro, to je njoj valjda kao kad bih ja u 3 ustala da se spremim za pjevanje predsjedniku. Pogledala sam kako je pjevala, meni je jedino problematično što nije izgovarala riječi. Nekako mi se čini da je mogla odlučiti pjevati ili skroz bez teksta u nekom jazz izdanju ili pjevat s tekstom da ga se razumije. Nije mi se svidio taj sfumato u izgovoru

  12. #4612
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Zna se kako Josipa pjeva, mislim da se nemamo čemu čuditi. Milanović je dobio što je htio, ali meni iskreno to nije himna nego nekakvo jazzy prenemaganje. Govor je, s druge strane, bio odličan. Sve u svemu, dobro je da se ne troše silni novci na te inauguracije, nadam se da će to tako ostati i ubuduće.

  13. #4613
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ali to je Josipa Lisac! Izvedba je u skladu s njezinim stilom i to je jednostavno njen izricaj i nacin izvodjenja koji me uopce nije iznenadio. Druga je stvar svidja li se to nekome ili ne.
    To je kao da trazis Picassa da naslika tvoj portret i onda se cudis sto ti je naslikao oko na celu.

  14. #4614
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ne znam. meni himna nije legla. je to je josipa. ali mislim da je josipa malo dodala josipe na sebe
    ne kazem ga mi je grozno grozno, al mogla je pinku skratiti neke samoglasnike.

    zapravo munkica, da, mogu dati picassu da mi napravi portret a moze mi se i ne svidjeti. a da mi se ostatak njegovog opusa svidja.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 19.02.2020. at 10:55

  15. #4615
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni je ono užas, kakav izričaj, žena jednostavno više nema glasa. Doduše, obzirom da smo mi imali večer Josipe Lisac dobro sam se podsjetila da mi nikad nije bila omiljena izvođačica.

  16. #4616
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je ono užas, kakav izričaj, žena jednostavno više nema glasa. Doduše, obzirom da smo mi imali večer Josipe Lisac dobro sam se podsjetila da mi nikad nije bila omiljena izvođačica.
    Mi smo jučer doma komentirali da je angažman Josipe Lisac bio lukav trik - ljudima ona uvijek privuče pažnju (svejedno na koji način - pozitivan ili negativan) ali nitko ne ostane ravnodušan... Uglavnom, svi se bave Josipom, a to je klasičan primjer skretanja pažnje s eventualnih drugih propusta

    Osobno - nije me se dojmilo. Ne razumijem zašto klapa Sv. Juraj nije mogla izvesti i himnu. Bilo bi bolje.

  17. #4617
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Meni je bas drago da ju je Josipa izvela, kako god da je, bez obzira sviđa li mi se to ili ne, jer mi je nasa himna dosadna u tim kovencionalnim izvedbama kao ona misna pjevanja. I klape su mi dosadne i limeni orkestri su mi dosadni.
    ovako je bar bila zanimljiva.

  18. #4618
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Ja mislim da je njen angažman bio određena poruka, da su kretali od toga da naprave suprotno od Kolindine inauguracije, netko je rekao "što je suprotno od Nives Celsius, a da je prepoznatljivo svim generacijama?" i tako su došli do Josipe.
    To plus decentnost, manje ljudi, samo formalno, mislim da je nit vodilja bila: Kolindino je bilo hercegovački pir, mi ćemo vjenčanje kod matičara u najužem krugu

    Uz Josipinu interpretaciju još smješnije izgleda držanje ruke na srcu

  19. #4619
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je bas drago da ju je Josipa izvela, kako god da je, bez obzira sviđa li mi se to ili ne, jer mi je nasa himna dosadna u tim kovencionalnim izvedbama kao ona misna pjevanja. I klape su mi dosadne i limeni orkestri su mi dosadni.
    ovako je bar bila zanimljiva.
    meni je isto bila super, i onaj šešir i iza one grane, sve skupa... i onda komentar kasnije kako se morala rano ustati

  20. #4620
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa nije Kolindi pjevala Nives Celzijus himnu , nego genijalna pjevačica Renata Sabljak, a pjevala je i Radojka Šverko.

  21. #4621
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Mojoj djeci je bila apsolutno grozna i onda sam se sjetila da je ni ja nisam voljela kad sam bila dijete. Osobno mi je sama izvedba bila dobra (unatoč gutanja samoglasnika), ali mislim da bi bilo bolje da je himnu izveo netko "inkluzivniji", npr. Gabi ili tako netko

  22. #4622
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Ali predsjednički govor mi je bio odličan.

  23. #4623
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Interesantan mi je bio komenatar Ankice Mamić da je predsjednica bila populist, dok si iz ovakve inaugiracije da zaključiti da je novi predsjednik elitist.

  24. #4624
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ma meni je isto super da je dan neki urbani krakter tome. Ne bih ni ja klape, to mi je za Kolindu prikladno. Nacelno mi je OK. I ja volim Josipu i sva njezina prenemaganja. Nekako mi je iskrena u tom prenemganju.

    Ja mislim da je cilj bio urbani karakter, a ne skretanje s teme. Jer tema nije bila losa, koliko sam shvatila (nisam gledala). Drugi je problem medija. A narod vise voli haljine i pjevanje, od nekih poruka.

  25. #4625
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Interesantan mi je bio komenatar Ankice Mamić da je predsjednica bila populist, dok si iz ovakve inaugiracije da zaključiti da je novi predsjednik elitist.
    Cini mi se da to stoji.

  26. #4626
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    I meni je ta poruka koju tang ističe bitnija od toga što je Josipa malo previše žuaukaula riujeeučiiih...

    Osjećala sam neko pakosno zadovoljstvo, isto kao nakon otvaranja EPK

  27. #4627
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni su ti komentari neobični, ali možda zato što se ne sjećam kako inače izgledaju inauguracije. Ona kaže da je inauguraciju trebalo napraviti pred građanima, ali je li tome inače tako? Mogu li građani, svaki građanin, doći na MArkov trg, ili su tamo bili samo uzvanici? Iskreno, ne sjećam se.

    U svakom slučaju, meni je ona parada na Markovom trgu bila užasna, nema mi goreg nego kad male nedavno stvorene državice izmišljaju neku nepostojeću tradiciju.
    Ljetos sam bila u Pragu, pa kad vidim one njihove "povijesne" vojnike kojima je odore skrojio kostimograf Amadeusa, smijeh me uhvati.

    Jedino što baš nisam sigurna je li Milanoviću motiv za ovakvu "skromnu" inauguraciju bila skromnost.

  28. #4628
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Jedino što baš nisam sigurna je li Milanoviću motiv za ovakvu "skromnu" inauguraciju bila skromnost.
    Ma kakvi. Sad će on napinjat s urbanim po cijenu elitizma. Trebao bi sad malo spustit loptu, ionako je na glasu da je bahat, ne treba mu da navuče i etiketu snobizma.
    (Sanja, prenesi mu ako čitaš)

    Iako, sve je bolje od onog Kolindinog hinjenog “ja sam žena iz naroda, svi smo mi isti”, jeftilena u rangu “Jenny from the block”.

  29. #4629
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je ono užas, kakav izričaj, žena jednostavno više nema glasa. Doduše, obzirom da smo mi imali večer Josipe Lisac dobro sam se podsjetila da mi nikad nije bila omiljena izvođačica.
    Upravo tako, nema više glas.
    Moj muž ju obožava i samo je tiho promrmljao- ostarila je.
    Da, ostarila je i izgubila glas.
    Himnu je izmasakrirala, a zvučala je poput Dore kad priča kitivski u crtiću Potraga za Nemom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #4630
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    I meni je ta poruka koju tang ističe bitnija od toga što je Josipa malo previše žuaukaula riujeeučiiih...

    Osjećala sam neko pakosno zadovoljstvo, isto kao nakon otvaranja EPK
    potpis do neba

  31. #4631
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Meni je isto bila super izvedba, klape su mi tlaka samo takva. Govor me dirnuo pravo u srce. Nema bas nista elitisticko u poruci da je Hrvatska kuca za sve nas.

  32. #4632
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    zvučala je poput Dore kad priča kitivski u crtiću Potraga za Nemom.

  33. #4633
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Meni je isto govor bio super, al se sjecam nazalost i fenomenalnog govora iz 2011. Tada sam se kladila s jenom mojom ultradesnom kolegicom (koja je tih dana bila na apaurinima zbog kukuriku pobjede) da ce hrvatska na kraju mandata biti bolja nego je tad. Sreca pa ne radim vise s njom

  34. #4634
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    pa baš se o tome radi, mene više ničiji govori ne mogu oduševiti jer treba vidjeti djela, vrijeme će pokazati.

  35. #4635
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    I ne mislim da priredba bila elitisticka, zasto? Zbog josipe lisac umjesto limenog orkestra?

  36. #4636
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    pa baš se o tome radi, mene više ničiji govori ne mogu oduševiti jer treba vidjeti djela, vrijeme će pokazati.
    Da, ali milanovic je izvstan govornik dok je kgk lupetala gluposti 90% vremena.
    Vec u startu je bolji predsjednik od nje.
    Sve sto treba je ne izazvat rat ili tako nesto.
    Mislim, kakva djela ocekujes od te funkcihe?
    Govori (i poruke koje ti govori nose) su osnova funkcije

  37. #4637
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Pa stoji da su dijela bitnija od rijeci. Ali meni je ipak puno draze slusati o toleranciji i prihvacanju vjerskih, nacionalnih i seksualnih manjina nego Kolindino kic domoljublje dok joj u prvim redovima sjede osudjeni ratni zlocinci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  38. #4638
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Čini mi se da bi bilo bolje da je klapa (samo ne ova jer se nisu baš proslavili...a i takva kultna, snažna pjesma nije pogodna za obradu) izvela himnu, a da se Josipi dala čast da izvede nešto svoje gdje je "doma"... pa ima svojih prekrasnih pjesama. Jedino je pitanje ima li ona u tim godinama više onaj svoj glas.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 19.02.2020. at 13:31

  39. #4639
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Himnu je izmasakrirala, a zvučala je poput Dore kad priča kitivski u crtiću Potraga za Nemom.
    Hahahha.
    Ja sam bila ambivalentna. Čas sam mislila mrak, pozvali su Lisaac, Josipu, a onda što im je ovo trebalo, pa nazad ajme, Kolindača bi neku cajku dozvala da pjeva, ... au koma vidi Zokija kako se preznojava.
    Ma show.

    Drago mi je što se dotakao klimatske promjene u prvim rečenicama. Ostalima to nije ni u primisli. Ali slažem se s ngrace, ovaj posao predsjednika se ionako svodi tek na milozvučne govorancije.

  40. #4640
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    I ne mislim da priredba bila elitisticka, zasto? Zbog josipe lisac umjesto limenog orkestra?
    Jer nije bila narodna veselica kojoj svatko može nazočiti nego samo creme de la creme.
    Ni ja nisam više sigurna je li prethodnim ustoličenjima mogao prisustvovati svatko ili samo onih 200 obitelji, svakako je sad to spalo na 40 ljudi.
    Plus Josipa i foie gras na pjenici od koromača daju drugo ozračje od limene glazbe i janjca koji kaplje po prascu.

  41. #4641
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Hahahha.
    Ja sam bila ambivalentna. Čas sam mislila mrak, pozvali su Lisaac, Josipu, a onda što im je ovo trebalo, pa nazad ajme, Kolindača bi neku cajku dozvala da pjeva, ... au koma vidi Zokija kako se preznojava.
    Ma show.

    Drago mi je što se dotakao klimatske promjene u prvim rečenicama. Ostalima to nije ni u primisli. Ali slažem se s ngrace, ovaj posao predsjednika se ionako svodi tek na milozvučne govorancije.
    Kolindi je po njenoj želji Radojka Šverko pjevala Ljubim te do bola. Ne znam je li mi bolja pjevačica ili pjesma, izvedba je bila fantastična!

  42. #4642
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Kolindi se moglo doći samo s pozivnicom (toliko o prisustvu "naroda"), a kod Zokija je bilo 40 ljudi, bar polovini njih bila je muka što moraju biti tamo.

  43. #4643
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ajme, jadna Josipa, netko ju je tužio za kazneno djelo povrede ugleda RH. Tip je redikul neki, ali njoj je to veliki stres.
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...stivo/9996274/

  44. #4644
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Moram biti fer i reći da mi se na trenutke činilo doista kao da se ruga.

  45. #4645
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Kakav bizaran tip i kakav izbor rijeci, da penetrirala u himnu..
    Mozda je do mojih apatridnih osjecaja, ali uopce baviti se subjektivnom interpretacijom dozivljaja subjektivne interpretacije izvodjenja mi je totalno suludo. A sramiti se toga sto si Hrvat radi toga kako netko pjeva himnu i ne sramiti se radi toga sto predsjednici u svecanoj lozi sjedi Tomislav Mercep je isto zanimljiv kut gledanja.

  46. #4646
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    To ti nije na istom nivou povezivanja.
    Josipa pjeva himnu (meni je bilo smijesno) je prvi nivo.
    Ako Mercep sjedi u publici, treba se sjetiti koji su njegovi grijesi, pa se zapitati kako je on tamo ipak dosao, pa zakljuciti da to nije u redu. A to ti je vec 3. nivo.
    Treba to povezati. Nije lako ako si od onih koji niti jedan korak unaprijed ili unatrag ne mogu pretpostaviti.

  47. #4647
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Kolindi se moglo doći samo s pozivnicom (toliko o prisustvu "naroda"), a kod Zokija je bilo 40 ljudi, bar polovini njih bila je muka što moraju biti tamo.
    Bar polovini? Ja bih rekla dobrih 60-70% je bilo muka .

    Jeste čuli zašto su pozvali Josipu Lisac za izvede himnu?
    Jedino tako su mogli biti sigurni da i Kolinda neće zapjevati .

  48. #4648
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ni ja nisam imalam pojma kakva je bila Kolindina inauguracija, nego je Ankica Mamić netko tko obično govori neutralno i pametno (barem kad sam je ja slušala ili čitala) pa mi je njen komentar, kako sam i napisala, bio zanimljiv - jer moja prva reakcija je bila "decentno", a ne "elitistički".
    Išla sam sad guglat, inauguracija bivše predsjednice jest bila i za građane, ne u smislu da svi pozvani, nego su bila događanja i na ulicama, prije same svečanosti. Ima ovdje program: https://net.hr/danas/hrvatska/nakon-...ocast-zastavi/

  49. #4649
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    A vidim sad na samom kraju teksta i preporuku građanima do kada da dođu na Markov trg, dakle moglo se valjda i prisustvovati samoj inauguraciji, u stajaćem dijelu za raju, pretpostavljam :D

  50. #4650
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Meni je izvedba bila koma, za ne povjerovat losa (mumljanje rijeci, neke distonancije) al opet je i hajka isto koma. Bas sam opet gledala mali negovetic, njena verzija mi je avion u odnosu na ovu. Nisam gledala inauguraciju, al sam pogledala izvedbu kad se toliko prasine diglo. Cak mi sam aranzman nije los, koliko mi se cinilo da Josipa nema vise glasa za izvest to sto je zamislila. Mozda bi trebao netko iz protokola procekirat to prije nego sto se s nekim dogovore, ne znam jel to moguce.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 20.02.2020. at 20:27

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •