Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Pomoć oko kupovine, molim

  1. #1
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno Pomoć oko kupovine, molim

    Dijete mi ima tri mjeseca i koristimo neke platnene koje su valjda trebale izdržati od 1.-3. mjeseca (imaju drukere; zeznula se u kupovini). Došli smo do zadnjih drukera i bojim se da su joj na knap. One se ne rastežu na krajevima onako kao Rodine nego su od frotira iznutra, bez elastične gume.

    Sada bih uzela nešto Rodinih pelena, ali da su podijeljene u veličine tipa S, M, L, uzela bih mislim M za bebu od 7 - 14 kg, jer očito je ovo što sam do sada koristila bila S veličina. Ali Roda nema u ponudi takve već one size. Nije mi jasno jesu li Rodine one size jednako udobne bebi od dva mjeseca i bebi od 11 mjeseci. Pitam zbog toga jer sam kratko (tjedan-dva) koristila veličinu 1 pelena AIO koje su isto na drukere, rastezljive, ali se počnu urezivati bebi u kožu kada dosegnu maks. veličinu.

    Pitanje za one kojima se ne da sve čitati, hoće li se one size Rodina pusa urezivati bebi od 7-14 kg u kožu? Hoće li biti kakvog pritiska na trbuščić?

  2. #2
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Koristim rodine i savršeno su odgovarale novorođenčetu, a savršeno odgovaraju i sad bebaču od 13 kg. Ništa se ne urezuje.
    S tim da preporučam drukere, jednostavno su bolji, čičak ode nakon nekog vremena.
    Preporučam i rodine covere, nema mi boljih a puno sam ih probala.

    Sad sam nahvalila, ali stvarno je tako

  3. #3
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Kažu da se neće urezivati i da su drugačije krojene ove nove https://webshop.roda.hr/rodina-pusa-novi-model

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Tnx.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Meni su one size super isto na drukere, cicak mi nije sjeo.

  6. #6
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Nece se urezivati, ali svakako su bolji drukeri, cicak ode nakon nekog vremena.
    Moja preporuka je da ne uzmes sve od istog proizvodjaca/sivalice nego da isprobas njih vise pa onda dokupis te koje su ti najbolje "sjele".


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj Bubimitka81 prvotno napisa Vidi poruku
    Nece se urezivati, ali svakako su bolji drukeri, cicak ode nakon nekog vremena.
    Moja preporuka je da ne uzmes sve od istog proizvodjaca/sivalice nego da isprobas njih vise pa onda dokupis te koje su ti najbolje "sjele".


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Slazem se.

  8. #8
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Moja mrsava skoro 4 godisnjakinja i dalje komotno stane u svoje pp.
    Nije da joj treba, ali kad ih vidi, ponekad ih zeli probati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •