Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Rodio se moj Bruno ..

  1. #1
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno Rodio se moj Bruno ..

    Ovaj porod nije bio tako "spektakularan i poseban" kao prethodni. Skoro pa dosadan. Dobila sam trudove sa 40+2 tt u 15:46, isli su na svakih 12-15 min, nekad na 5 min.. U bolnicu sam dosla navecer u 21:30. Sestra me je skopcala na ctg i gle stvarno trudova, rodit cu nakon sat vremena dosao doktor, preokrenuo ocima kad me vidio skoro jer taman je zavrsio jedan carski pa mu se nisam bas idealno uklopila u njegovo vece. Pitao me otkad trudim, a ja velim od 15:46. Uf uf kaze on, pregleda me, opet ista stvar ko i prosli put, beba se nije spustila, a ja se nisam nist otvorila. Rece on morat ce to opet bit carski. A ja hrabro velim dobro, a u meni strava. Opet pod anesteziju, noz i sve sto poslije ide.. Ostavili me samu i nema nikog pa nema, a ja ustala do vrata da popricam sa svekrvom koja me vani cekala da joj kazem sto ce biti, u to se vrati sestra i pita kamo sam pobjegla.. Aj ti nazad na stol, slijedi kateter (fuj), bez klizme (?) i ajmo brzo doktorima se zuri! I tak odveli oni mene, a ja sam se toliko bojala te anestezije da se necu probudit.. Ono vrijeme u sali pod reflektorima, tako uzasan osjecaj kad stavljas svoj zivot u tude ruke.. Stavili su mi masku, a ja opet prestravljena dali ce me uspjet uspavat (cinilo mi se da im je duze trebalo da me smanta, ali desi se taj klik i budi se imas bebu). Kad su me probudili jedva da sam otvorila oci i primila anesteziologinju za ruku i rekla joj: ja se probudila. Rekli su mi odma da je beba dobro. A ja sam onda pocela plakat. Sto od srece, sto od tuge.. Pa ni ja sama se ne sjecam ali sam anesteziologinji pocela pricat o Adrianu, plakat (kriva je narkoza, inace se nebi tak ponasala, pogotovo javno), a ona je rekla da ne mislim o tome, da imam zdravu bebu sad. Na putu u sobu srela sam svekrvu u hodniku rekla mi je da mi je beba preslatka (pa svi ga vidjeli prije mene). I ja nju pitam dali lici na Adriana (stvarno sama sebe trebam nasamarat) i ona je rekla da ne lici, pokazala mi sliku. Kad sam dosla u sobu ubrzo su mi doveli mog malog velikog Brunu. 4180 gr i 54 cm. Rodio se u 23:35 h. Pravi mali bumbar. Poljubila sam ga prvi puta, tako je bio topal jos, predivan trenutak. I onda su ga odveli izgleda da se ja odmorim, ali nisam mogla oci sklopit, preveliki adrenalin mi je kolao tijelom. Sve mi je djelovalo kao san, a bila je stvarnost. Stalno mi se vrtile misli Boze mili.. Tlak mi je bio prilicno visok cjele noci, ali ja to nisam nista osjetila, samo sam o svojoj bebi razmisljala, i tako do jutra dok mi ga nisu napokon vratili.. I od tada smo skupa, i evo upravo lezi pored mene..

  2. #2
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ne budi stroga prema sebi što nisi se nisi mogla kontrolirati poslije anestezije i zbog suza. Meni se čini da se ti sasvim hrabra

    Čestitam na prelijepom, velikom bebaču

  3. #3
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Čestitam!!!

  4. #4
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Mamice, čestitam još jednom! Uživaj u svome sinu i svojoj djevojčici
    Hvala ti na priči

  5. #5
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Dobro došao mali Bruno.

  6. #6
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Čestitam, draga!! Grlite se, mazite i pazite!!

  7. #7
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Cestitam hrabra majcice, uzivaj u svome Brunu!

  8. #8
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Bravo Adrianova mamica!

  9. #9
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Čestitam !

  10. #10
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Čestitam mamice a Bruni velika dobrodošlica

  11. #11
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Hvala mamike, Bruno vec ima preko 4 mj, samo sam ja malo kasnila s postom :D

  12. #12
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    To me je i zbunilo u početku, ali sam pohvatala končiće
    Uživajte

  13. #13
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Cestitam!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Bez obzira na kašnjenje, čestitam od srca i želim svako dobro! A zna se da za dobre želje nikad nije kasno

  15. #15
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Zaslužila si imati ljubav malenu, čuvajte se, pazite i mazite..
    Čestitam još jednom

  16. #16
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    čestitam !!

  17. #17
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •