Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: T: Zbirka zadataka iz fizike I, Nada Brkić

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Rješenja i postupke bih dala tek nakon rješavanja zadataka.
    Ja se stvarno ne sjećam fizike iz srednje (ni MM). Mogli smo u OŠ pomoći, ali sad više ne.
    Da imamo više primjera s postupcima, i djetetu i nama bi bilo lakše.

    A online nastava - žali bože vremena ... uglavnom si međusobno šalju rješenja. Dakle, trud se svodi na učenje rješenja i nadu da će dobiti isti test. Stvarno ne želim to podržavati, pa makar poslije studirao političke znanosti...

    I odlučila sam platiti instrukcije iz kemije, fizike, matematike da provježbaju gradivo koje su kao prošli u 1. online polugodištu.
    Gdje nalazite instruktore?
    Voljela bih nekog s preporukom, ali nitko od poznatih nema preporuku.
    Gledala sam na stranici Moje instrukcije, ima dosta oglasa, ne znam koga bih izabrala.
    Čini mi se da će sinu trebati instrukcije iz kemije. Još uvijek uči sam i uz pomoć kolega,
    ali vidim da je zapeo.
    Mislim da bi mu par sati instrukcija pomoglo da malo posloži stvari u glavi.
    U drugim prirodnim predmetima je dobar i samostalan, mislim da su u podlozi problema s kemijom rupe iz osnovne škole.
    Ako netko ima preporuku samo dajte....
    Prednost ima istok Zagreba, ali nije uvjet...

  2. #52
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj sofia prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje nalazite instruktore?
    Voljela bih nekog s preporukom, ali nitko od poznatih nema preporuku.
    Gledala sam na stranici Moje instrukcije, ima dosta oglasa, ne znam koga bih izabrala.
    Čini mi se da će sinu trebati instrukcije iz kemije. Još uvijek uči sam i uz pomoć kolega,
    ali vidim da je zapeo.
    Mislim da bi mu par sati instrukcija pomoglo da malo posloži stvari u glavi.
    U drugim prirodnim predmetima je dobar i samostalan, mislim da su u podlozi problema s kemijom rupe iz osnovne škole.
    Ako netko ima preporuku samo dajte....
    Prednost ima istok Zagreba, ali nije uvjet...
    Nažalost, mogla bih preporučiti samo osobu za instrukcije iz hrvatskog jezika (moji su sinovi polagali A razinu, pa im je trebalo). Iz ostalog nismo imali pojedinačne instruktore.

    Kolega mog sina za pomoć je zamolio profesora iz fizike iz osnovne škole, koji mu je našao nekoga.

  3. #53
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj sofia prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje nalazite instruktore?
    Voljela bih nekog s preporukom, ali nitko od poznatih nema preporuku.
    Gledala sam na stranici Moje instrukcije, ima dosta oglasa, ne znam koga bih izabrala.
    Čini mi se da će sinu trebati instrukcije iz kemije. Još uvijek uči sam i uz pomoć kolega,
    ali vidim da je zapeo.
    Mislim da bi mu par sati instrukcija pomoglo da malo posloži stvari u glavi.
    U drugim prirodnim predmetima je dobar i samostalan, mislim da su u podlozi problema s kemijom rupe iz osnovne škole.
    Ako netko ima preporuku samo dajte....
    Prednost ima istok Zagreba, ali nije uvjet...
    Već smo spominjali 24 lekcije - ta knjiga postoji i za kemiju: https://element.hr/proizvod/kemija-u-24-lekcije/

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    141

    Početno

    On je prvi razred, mislim da njemu nedostaju neke osnove.
    Zapravo, želim izbjeći da do kraja zamrzi kemiju,
    Već priča kako je kemija besmislena, kako on to ne razumije i nikad neće razumjeti itd...

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Ja prvi put imam organiziranu fiziku.
    Preko weba pronašla. Vidjet ćemo.
    Matematiku imam već dugo godina, ali nedavno je moje dijete pitalo za prijatelja i rekla je da nema vremena primati novu djecu. Mi koji idemo, idemo već godinama, braća i sestre samo nastavljaju, prema potrebi.
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 17.03.2021. at 09:44

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •