Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Prehlada

  1. #1
    Banned
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    183

    Početno Prehlada

    Pozdrav , imam dvije cure , jedna ima 4 mjeseca i isključivo je dojena a druga 17 mjeseci. Obadvije od jučer imaju neku prehladu/virozu , bez temperature , ali kašljucaju i jako im je nosić zaštopan. Pa me zanima da li ima smisla da ih vodim sutra kod doktora ili nije potrebno još ? I koji čaj da dam velikoj curki , mogu obični od kamilice sa malo meda ?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Svatko postupa po svom nahođenju i savjesti, ali iskreno, dok nije bilo temperature i dok sam uspijevala koliko-toliko održavati nosiće prohodnima, nisam djecu vodila doktoru. Pogotovo ne u jeku viroza, jer me bilo strah da još nešto ne poberu u ordinaciji. Uvijek ti preostaje telefonski obavijestiti doktora o čemu se radi, pa saslušati savjet. Nama je Sterimar bio od velike koristi kod začepljenih nosića, obična fiziološka, usisavač i tako. Čajeve sam obično davala one dječje, ne ove za odrasle.

  3. #3
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    ja se Isto uvijek prvo telefonski konzultiram. ako kašalj nije gadan, mislim da nije potrebno žuriti.vjerovatno samo fiziološka,provjetravanje,tekućina,povišen krevet i što sve ide.. kašalj može biti zeznut pa prati,.ako potraje obavezno se javi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •