Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Skupno dojenje na cvijetnom

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno Skupno dojenje na cvijetnom

    Ja bih voljela kad bi tu malo prodiskutirali o ovoj oaradi na fejsu jer me strasno uznemiruju komentari i oglasi tipa : trazi se samohrana majka 18/19 godina da podoji grupu adolescenata ??

    Ili sprdnja da se to samo radi jer smo zeljne pokazivanja sisa... i slicno..

    Bas me rastuzuje to jako... kao da sve ide unazad ..

    Pa sto se to dogadja sa zenama da im vise nije stalo niti do znanja niti do nekalve buducnosti.. povezanosti sa djecom.. ja sam citala prije nego sam rodila i rodu i ostale forume i hrpu clanaka i o dojenju cijepljenju jer me sve to zanimalo i bilo mi je gust uclaniti se u grupe u kojima je bilo puno mamai cotati sa cime se suocavaju....

    Pa i da nije tako.. internet kultura i oglasavanje je premasilo svaku granicu pristojnog ponasanja i tako mi je tuzno kad citam ove komentare na taj dogadjaj...

    Nadam se da se ova tema nece brisati i da ce uroditi nekom idejom..

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nemoj biti tužna. Internet je takvo mjesto. Svaka budala može doći do izražaja. Sigurno je bilo i pozitivnih, podržavajućih komentara, zar ne?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    ma je .. bilo je..ali u moru tih ruznih uopće nisu dosli do izrazaja. a tek kad vidim kako se mladi muskarci razgovaraju sa clanicama udruge i kako ih pljuju vrijeđaju nadmudruju i sve te lajkove bezobraznih komentara a ove divne rijeci podrske nista.. kao kap u moru... strasno imam zensko dijete ne mogu a da se ne zapitam kakav ce muskarac jednog dana biti njezin muz..i nije samo tu vise rijec o dojenu u javnosti nego općenito već i o muško ženskim odnosima i sve vrijednome.. baš me tuga obuzela radi toga... što će to našoj djeci ostati? razvodi brakova ? yolo stil života i slične gluposti...

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Zato su takve akcije vrijedne i dobre. Ma koliko stvari bile gadne ipak na kraju dana možeš reći da si bar pokušala nešto. Makar ne upalilo i 90 % ljudi zadržalo iste nazadne stavove. Inače, dok nisam rodila nisam imala pojma da je masama dojenje takav bauk.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    Ja se sokiram svako malo kad citam po grupama na fb kako zene nemaju pojma o dojenju i nemaju pojma zapravo o nek osnovama osobne higijene ili zdrave prehrane.. i onda se nadje jedna cura koja govori da je medicinska sestra i pljuje ovu akciju moj Boze.. barem bi ona trebala znati koliko su ovakve akcije prijeko potrebne

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  6. #6
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ta je vjerojatno jedva izgurala srednju medicinsku.

  7. #7
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Gdje se to može pročitati?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    na fejsu na rodinoj stranici novi događaj koji se zove grupno dojenje na zrinjevcu... ja sam sokirana koliko je daleko rasprava otisla i to u toliko negativnom smjeru da me sram sto zivim sa tim istim ljudima u zagrebu i hrvatskoj

  9. #9
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ima li nekih ozbiljnih kritika ili je sve besmisleno podrugivanje? Što kažu?

  10. #10
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Svi komentari koji nisu bili "on line" su obrisani.

  11. #11
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ne razumijem.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    Sve je podrugljivo. I cak ima komentara koji su konkretni ali na totalno krivom tragu i krajnje bezobrazno. Kao da osobi koja je uvjerena da je nebo zuto ? Uvjeravas da je nebo plavo.. toliko tvdo i primitivno i ljudi koji se nadovezju i povezuju javno dojenje sa pisanjem u javnosti ili mastrubacijom. Padaju optuzbe da nas pali dojenje i da se pokazujemo jer smo egzibicionistice i slicne gadarije koje nemaju vezu s vezom

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  13. #13
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ljudi su već navikli da golotinja iskače iz paštete pa im se valjda miješaju sve te poruke i asocijacije. Jedne dolaze iz video spotova, reklama, druge od ljutih aktivistica femena, pa kada vide komad tijela u svojoj najprirodnijoj funkciji, onoj majčinskoj, izbezume se jer su navikli žensko tijelo promatrati samo iz perspektive seksualnog. Sisa kao hraniteljica, kao biološka i emocionalna spona između dva ljudska bića, to je nešto potpuno apstraktno. I to čak meni koja dojim već tri i pol mjeseca. Kamo neće biti odraslom muškarcu od 30 g koji se ne sjeća dojenja, i to ako je uopće bio dojen.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 24.09.2015. at 23:54

  14. #14
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Svi komentari koji nisu bili "on line" su obrisani.
    koji su komentari brisani?!?!?!
    Ovdje vidim nešto više od 180 komentara, i preko 3000 ljudi koji su kliknuli da dolaze na event. A još skoro 5000 ih je pozvano...
    A i na rodinoj stranici ima preko 100 komentara...pa kome se čita neka čita.

    Ovo ću premjestiti na odgovarajući pdf

  15. #15
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Očito nisam znala naći to "ovdje", tj- stranicu gdje je događaj. Ispričavam se, ja sam vidjela samo nešto komentara na Rodinoj stranici na FB. Tamo nisu, osim prijetnje bacanja brašna, bili gadni.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    Hvala Puntica ,nisam bila sigurna gdje da stavim.
    Ja vise ne zel citati ali svakako cemo moja curka purka i ja navratiti barem na kratko

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Mene užasavaju primitivci u bilo kojem smislu riječi... Kada vidim kako posprdno ili sa gađenjem promatraju dvije cure koje se ljube, kada se izruguju debljoj osobi, ismijavaju starije, tukli bi drugačije?! Koliko je teško i što je to tako prokleto u čovjeku da mora drugome zagorčavati život, zašto jednostavno ne mogu produžiti dalje, pomislit "O Bože, vidi ove lude babe" i OTIĆI dalje... Ja osobno, ako me nešto smeta ili me se ne tiče, odmaknem se i ne pridajem pažnju. Naravno, dok god se to nešto ne kosi sa zakonom (napad na slabijeg, krađa)... Drage majke i dojilje, ovaj grad je i vaš grad, neka vas ne diraju posprdni komentari, uvijek ih je bilo i uvijek će ih biti...

  18. #18
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Obrisan je, čini mi se, jedan post koji je neki mlađi lika stavio, a na kojem je također bilo hrpa komentara.

    Ja ne mislim da sve ide unazad niti je sve tako negativno.

    Netko je u tim komentarima usporedio grupno dojenje s Pride-om, što se i meni čini kao dobra poveznica. Cilj je, ajmo reći, provokacija i podizanje svijesti o problemu. Obzirom je prema Punticinim brojkama najmanje 8000 ljudi doznalo za event, smatram to velikim uspjehom. Pa čak i ako je netko napisao negativan komentar, postao je svjestan problema što znači da može i promijeniti mišljenje.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    Taj post sam ja prijavila i facebool ga je obrisao kao i od one zlobne cure. Sram ju moze biti.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  20. #20
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj cleaning-lady prvotno napisa Vidi poruku
    Taj post sam ja prijavila i facebool ga je obrisao kao i od one zlobne cure. Sram ju moze biti.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
    Lijepo da su reagirali, obzirom je do nedavno bilo zabranjeno na FB stavljati fotke dojenja.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •