Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 106

Tema: Chicco Trio CT 1.0 kolica

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Onda sorry, ali to svejedno ne mijenja činjenicu da ovo nije točno:

    nikako nije preporučljivo tako malu bebu stavljati u autostolicu

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    svakako!

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    22

    Početno

    Košara za bebe se također može sigurno zavezati u autu i ima dodatak u košari koji se stavi da bi beba bila sigurna u vožnji.Moja pedijatrica je meni preporučila da u autostolici ne nosim djete do prvog pregleda kukova ultrazvukom.

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    22

    Početno

    [quote] nikako nije preporučljivo tako malu bebu stavljati u autostolicu Ah da možda sam malo pretjerala .Sigurno da ima ljudi koji nisu u mogučnosti kupiti si je i da će koristiti AS.(npr. moja prijateljica je isto kupila košaru i koristila ju je vrlo malo jer joj je bila preteška. Ja sam tako odlučila na temelju informacija koje sam prikupila i mislim da nisam pogrješila.

  5. #55
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    samo da se ubacim...
    I pegova košara ima te pojaseve za u auto,al ih treba kupit posebno...
    Mi se tako mali nismo vozili,a kasnije samo u as.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    andela, košara za bebe čak i s pojasevima za vezanje ne pruža nikakvu sigurnost bebama u vožnji. Takva košara, tj. autokrevetić, se koristi samo za novorođenčad niske porođajne težine s dišnim problemima jer trebaju biti u ležećem položaju.

    Više informacija o korištenju autosjedalica možeš naći u Rodinoj brošuri:
    http://www.roda.hr/_upload/dokumenti...osjedalice.pdf

    ... i na podforumu Autosjedalice.

    Ovo je snimka crash testa autokrevetića, pričvršćenog za sjedalo s remenjem:
    http://www.adac.de/images/Kisi2006_s...cm8-148367.wmv

    ... a ovako se ponaša klasična autosjedalica:
    http://www.adac.de/images/Kisi2006_g...cm8-148365.wmv

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Joooj, tek sad vidim da je martinaP već sve ovo rekla

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj la_mama prvotno napisa
    Joooj, tek sad vidim da je martinaP već sve ovo rekla


    Ali nisam imala vremena tražiti ovaj link na crash test autokrevetića, a htjela sam, jer vjerujem da mama koja to pogleda više neće dijete voziti u tome.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    na ovom testu košara ili nije dobro fiksirana za pojaseve ili nije uopće fiksirana - ako se rotira pri frontalnom sudaru, a pri bočnom se translatira :?

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Pa mislim da je dobro vezana za sjedalo. Na ovim testovima je i taj autokrevetic ocijenjen lose jer mu je sigurnost pri sudaru nikakva.

    Poanta je da se kosaru ne moze privezati tako dobro kao standardnu autosjedalicu. Sile u sudaru su tako jake da ju jednostavno bace naprijed bez obzira na pojaseve auta, a dijete se kao kiflica savije oko tog pojasa oko struka.

    Ovo je inace dobar primjer zasto djecu NE voziti u lezecem polozaju, osim ako za to ne postoje opravdani razlozi.

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    22

    Početno

    Ja već dva dana razmišljam o onoj snimci za košaru u autu i još nemogu doći k sebi.Kakva zabluda!! Ali nisam ja jedina koja je razmišljala da je košara sigurna u autu.Pazi doktori govore da nije dobro radi kukova da stavljaš dijete u AS, i misliš ok,imaš košaru koja je predviđena za u auto koja se ljepo zaveže i izgleda potpuno sigurno.Kakva zabluda!! I zato se ispričavam pogriješila sam.U svakom slučaju košaru je dobro imati ali ne u autu.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    83

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Citiraj Ivana_st prvotno napisa
    a i sama kolica stvarno nisu za bebu do 6mj.
    Zašto? Nama savršeno služe (isto bez košare) od Andrijina 2 tjedna.
    Ma mogu ona i za bebicu, ja san svoju isto ispočetka vozala tako u kolicima ali sam onda za par zimskih mjeseci posudila peg perego veneziu kojoj se ručka može prebacivat naprid nazad...to je jako zgodno jer možeš gledat bebu, a možeš i okrenit bebu tako da joj recimo vitar ne puše ili da joj sunce ne tuče u oči...čini mi se isto da je beba zaklonjenija u košari posebno ako je zimnica

    Netko je upita za pojaseve, ja svoju još ne vežem...

    Nego, koju AS imaš? Jel to ova s bazom (auto fix) ili bez?

  13. #63

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Ivana_st prvotno napisa
    Nego, koju AS imaš? Jel to ova s bazom (auto fix) ili bez?
    S bazom. Kupili smo odvojeno kolica bez košare i AS s autofixom (tada u kombinaciji 3u1 nije bilo baze, a košaru ionako nisam imala u planu).

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Citiraj andela prvotno napisa
    Ja već dva dana razmišljam o onoj snimci za košaru u autu i još nemogu doći k sebi.Kakva zabluda!! Ali nisam ja jedina koja je razmišljala da je košara sigurna u autu.Pazi doktori govore da nije dobro radi kukova da stavljaš dijete u AS, i misliš ok,imaš košaru koja je predviđena za u auto koja se ljepo zaveže i izgleda potpuno sigurno.Kakva zabluda!! I zato se ispričavam pogriješila sam.U svakom slučaju košaru je dobro imati ali ne u autu.
    andela, i ja sam vozila dijete u baš ovoj košari zbog uputa proizvođača koji te na to navode. Nakon što sam vidila snimku, smrzla sam se od straha, i u roku odmah kupili smo standardnu autosjedalicu, a ovu prodali.

    Pa i nije dobro malu bebu držati non stop u autosjedalici - tu se slažem s pedijatrima i doktorima. Zato bi najbolje bilo ne micati AS iz auta, s vremena na vrijeme pritegnuti pojaseve (ako nije vezana s Isofix-om), i za šetnje koristiti neki drugi sistem (košara, marama, kolica, ...). Ali za vrijeme dok je u autu, AS bebi pruža najveću sigurnost.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    15

    Početno

    Cure meni nesto nije jasno... Citam vase odgovore i zbunjena sam nad sljedecim: ta Chicco kosara ima pojaseve koji odgovaraju europskim standardima sigurnosti (onaj E certifikat) a svejedno se ne smije koristiti (nije sigurna)?! Zasto onda uopce to prodaju?I za koga? :/
    Druga stvar je da ste napisale da je to samo za nedonoscad a na drugom mjestu se spominju bebe do 10 kila.
    Ja trebam za koji dan roditi svoje prvo dijete i imam pripremljenu Chicco autosjedalicu (zato sam i citala ovaj topic), ali vasi postovi su me zbunili sto se tice kosare.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Citiraj axina prvotno napisa
    Cure meni nesto nije jasno... Citam vase odgovore i zbunjena sam nad sljedecim: ta Chicco kosara ima pojaseve koji odgovaraju europskim standardima sigurnosti (onaj E certifikat) a svejedno se ne smije koristiti (nije sigurna)?! Zasto onda uopce to prodaju?I za koga? :/
    Druga stvar je da ste napisale da je to samo za nedonoscad a na drugom mjestu se spominju bebe do 10 kila.
    Ja trebam za koji dan roditi svoje prvo dijete i imam pripremljenu Chicco autosjedalicu (zato sam i citala ovaj topic), ali vasi postovi su me zbunili sto se tice kosare.
    Pa, košara u autu (tzv. autokrevetić) je za bebe niske porođajne težine s problemima u dišnim putevima. Za sve ostale bebe normalne težine i donešene u roku, koristi se autosjedalica - a košara za šetnju
    Samo jedan savjet za ovu Chicco autosjedalicu prije nego što bebicu stavite u nju: instalirajte ju u auto i pogledajte nagib. Ako ide previše u sjedeći položaj što ovisi i o nagibu sjedala, podmetnite između sjedala i AS-e neki ručnik ili dekicu.

    Najbolje bi bilo da ako ste u ZG dođete na pregled AS-a u subotu - savjetnici će vam rado pomoći i odgovoriti na sva pitanja

  17. #67

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    83

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Citiraj Ivana_st prvotno napisa
    Nego, koju AS imaš? Jel to ova s bazom (auto fix) ili bez?
    S bazom. Kupili smo odvojeno kolica bez košare i AS s autofixom (tada u kombinaciji 3u1 nije bilo baze, a košaru ionako nisam imala u planu).
    Isti slučaj kao i kod nas, a sad vidim da ima kupit i 3u1 s bazom

    A ovo šta se tiče sjedalice, meni isto sjedala u autu imaju nagib pa sam smotala ispod ručnik, al ne znam koliko je to sigurno?

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Ivana_st prvotno napisa
    A ovo šta se tiče sjedalice, meni isto sjedala u autu imaju nagib pa sam smotala ispod ručnik, al ne znam koliko je to sigurno?
    Mislim da se smije smotati ručnik između AS i sjedala, samo se ne smije unutar AS ništa dodatno umetati - savjetnice :?

  19. #69

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Citiraj Ivana_st prvotno napisa
    A ovo šta se tiče sjedalice, meni isto sjedala u autu imaju nagib pa sam smotala ispod ručnik, al ne znam koliko je to sigurno?
    Mislim da se smije smotati ručnik između AS i sjedala, samo se ne smije unutar AS ništa dodatno umetati - savjetnice :?
    Ovaj ... ja bi trebala bit buduca savjetnica, pa evo par rijeci
    Smije se smotati rucnik ili neka dekica. Jos bolje ako se kupi tzv. "puz" ili crijevo od spuzve, ima ga u Bauhausu, moz se uzet na metre. To smo koristili jucer na pregledu, Ines je uzela dva komada. U Splitu nemam pojma di bi se to moglo uzet, mozda u Pevecu.

  20. #70
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    može malo pobliže o tome kakav je to "puž", nisam baš skužila?

    mi imamo taj 3u1 s autofixom, u košari smo ga vozili samo jednom, na preporuku pedijatra jer je imao aspiracijsku pneumoniju po porodu (pa se i meni to činio dobar argument), pa smo unatoč tome što sam MM-u valjda 15 puta prije poroda rekla da montira AS jer ga vozimo u tome doma (a on je naravno čekao dan kad ćemo ići doma), rekla ipak, donesi košaru (onda je on mene 15 puta pitao da li je dobro skužio) i nakon što smo ga tako vozili, zaključila sam da nikad više, to mi se nikako ne čini dobro, posebno kak se naginje po zavoju, itd. da ne dužim. inače nam je rečeno da složimo u košari nagib od 15stupnjeva, a isto tako i u krevetu gdje spava, upravo zbog disanja.

    mi isto imamo malo i nagib sjedala u autu takav da on dosta dođe u sjedeći položaj i to mu nikako ne odgovara, pa se onda posklizne u tome, a glava mu strši, pa se baš i zato puno ne vozimo, evo, baš smo danas izvadili dekicu da probamo s tim nekako "popraviti". naša AS inače ima samo jednu rupu u koju se kopčaju remeni...

  21. #71
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    potpisujem la_mamu

    puz iliti špageti za bazen su one duguljaste spužvaste stvari koje se koriste kod plivanja, to se odreže na određenu duljinu i podmetne ispod as.

  22. #72
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Mi kupili ta, sivo narančasta, u Bebi&Mami za 4500. bilo odmah nakon nove godine pa je bila neka brijica. Praktična su i sve ali su mi boje . I uz to smo "dobili" lagana kišobran kolica, isto chicco. Super mi je što se nadstrešnica može masu navući preko djeteta pa suncobrančić ni ne treba. I dobro je što je s kolicima dobiven i najlon za kišu.

  23. #73
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Serpentina prvotno napisa
    Mi kupili ta, sivo narančasta, u Bebi&Mami za 4500. bilo odmah nakon nove godine pa je bila neka brijica. Praktična su i sve ali su mi boje . I uz to smo "dobili" lagana kišobran kolica, isto chicco. Super mi je što se nadstrešnica može masu navući preko djeteta pa suncobrančić ni ne treba. I dobro je što je s kolicima dobiven i najlon za kišu.
    A ja tražila ta i nikak doći do njih u Zg-u (ni iz Rijeke nisu stizala) i na kraju završila s onima traper uzorak

  24. #74
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa

    A ja tražila ta i nikak doći do njih u Zg-u (ni iz Rijeke nisu stizala) i na kraju završila s onima traper uzorak
    Ma kako ta izgledaju? Vidjela sam zelena (prošlogodišnja kolekcija) i super su mi, traper nisam ni vidjela..

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ja još nisam vidjela kombinaciju koja mi nije lijepa... Zapravo, neka svijetloplavo-sivo-narančasta kombinacija mi i nije nešto, a ostale bih sve, pa mijenjala navlaku svakih par dana .

    Naša su modro-bež, kad smo kupovali bilo je to ili traper, a traper sam već prije toga viđala na cesti, pa da se ne ponavljamo .

  26. #76
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Ma kako su ukusi različiti, meni je naljepši baš taj uzorak trapera.

  27. #77
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Serpentina prvotno napisa
    Citiraj enela prvotno napisa

    A ja tražila ta i nikak doći do njih u Zg-u (ni iz Rijeke nisu stizala) i na kraju završila s onima traper uzorak
    Ma kako ta izgledaju? Vidjela sam zelena (prošlogodišnja kolekcija) i super su mi, traper nisam ni vidjela..
    Od silnih fotki s maramom, jedva sam pronašla par s kolicima

    vidi

    Mi ti nismo kupovali trio, nego samo kišobran kolica ct 0.1 i sjedalicu. Dok je bila skroz mala koristili smo jedna stara košara kolica.

  28. #78
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    baš su pepa!!! ova moja mi izgledaju skroz geek

  29. #79
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Serpentina prvotno napisa
    baš su pepa!!! ova moja mi izgledaju skroz geek
    Ajmo se mijenjat

  30. #80
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    Naša su crveno-bež, a ima nešto i boje prljavog pjeska (e jesam sad objasnila ), po izboru MM, pošto je on taj koji je bio prebirljiv i nemoguć kod odabira boja, pa sam mu naredila da sam odabere, da ga ne slušam poslije. Inače je htio ta narančasto-plava, ali kad su došla, narančasta mu je bila prejarka, plava pretamna, pa je pala odluka za crvena (njemu je inače sve bilo ili prejarko, ili presvijetlo, ili pretamno, ili preružna boja ili..... ).

    Mi smo kupili u Mercatoru, može se naručit, pa se čeka, ovisno o uvozu, mi čekali nešto oko 8 dana, znali smo da dolaze ove obje kombinacije.

    Ima i previše tih raznih navlaka u kompletu, jedino kaj mi fali je mrežica protiv insekata, da ga mogu mirne duše ostavit spavat na terasi, ali smo sad nešto nabavili iz DM-a, univerzalno, poslužit će.

  31. #81

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    83

    Početno

    Naša su plameno narančasta u kombinaciji sa svijetlo sivkastim. Vidi nas se izdaleka kako svitlimo :D

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    ...meni smeta što je kupola na košari labava, stalno je navlačim, a ona se olabavi u par koraka...

    ... osim toga nemaju suncobran, tak da mi se dijete sunča u košari (a oni uopće ni ne prodaju suncobrane... i sad bi ja trebala na kolica od 5000kn još kupovat neki bezvezni suncobran...)...valjda će bit bolje kad uđemo u kišobran kolica...

    ...ručke nam škripe...

    ... a AS... Vita je tako sfrkana u njoj da mi je muka...

    Sve u svemu, kolica nisu vrijedna tih novaca...

  33. #83

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Zoza mi uzeli u TL suncobran za 50kn, crveni, nije original al može se dobro namontirati a izgleda ka da je u kompletu s kolicima

  34. #84
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Sad sam se sjetila nečeg: kad je Slatkica bila skroz mala i imala problema s kakanjem, stavila sam ju na pet minuta u AS i sve je odmah obavila
    Eto, sram me bilo, ali to nam je bila i kahlica (2u1).

  35. #85

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa
    Sad sam se sjetila nečeg: kad je Slatkica bila skroz mala i imala problema s kakanjem, stavila sam ju na pet minuta u AS i sve je odmah obavila
    Eto, sram me bilo, ali to nam je bila i kahlica (2u1).
    i za snalažljivost.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    Citiraj erina prvotno napisa
    Zoza mi uzeli u TL suncobran za 50kn, crveni, nije original al može se dobro namontirati a izgleda ka da je u kompletu s kolicima
    ...evo i mi smo jučer uzeli neki u TL...

  37. #87
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa
    Sad sam se sjetila nečeg: kad je Slatkica bila skroz mala i imala problema s kakanjem, stavila sam ju na pet minuta u AS i sve je odmah obavila
    Eto, sram me bilo, ali to nam je bila i kahlica (2u1).
    brižnica mala... moja to na krevetu )

  38. #88

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa

    Od silnih fotki s maramom, jedva sam pronašla par s kolicima

    vidi
    AAaa... i mi imamo takva!
    Evo ih

  39. #89
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    Citiraj enela prvotno napisa

    Od silnih fotki s maramom, jedva sam pronašla par s kolicima

    vidi
    AAaa... i mi imamo takva!
    Evo ih
    He, he, i tvoj kikić voli noge zabaciti na prečku

    Malo sam ljuta na njih ova dva dana: oprala sam ih u vešmašini i nikak da mi se osuši punjenje do kraja (a ne može se izvaditi) pa smo danas po ovoj vrućini na Jarunu bile u marami.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Nama su postala preglomazna i sad se vozimo u malim chicco caddy. Jako su lagana pa mi je to super za 3. kat. Ova mi samo smetaju.

  41. #91
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Loše se vidi, no mi smo svojedobno imali jastuk ispod guze (ovo svjetlije plavo) jer je nekako čudno stajala.
    Sada smo bez jastučića, no kolica su mi tako :/
    http://public.fotki.com/Serpentina/n.../p5240108.html

    Zgodnija su mi tvoja, Enela.
    No, susjedova trava je uvijek zelenija pa se ne zabrinjavam.
    I ona košara je gubitak love totalni.

  42. #92
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Serpentina, mi ćemo ljetos najvjerojatnije u Crikvu pa ih možemo zamijeniti

    Je, Anita, stvarno su glomazna. I ja razmišljam da za ljeto i more kupim neka manja (ali jeftinjak, a ne chicco, Slatkica ionak nije previše u kolicima)

  43. #93
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Enela dakle na kafe računati mogu? :D

  44. #94
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Serpentina prvotno napisa
    Enela dakle na kafe računati mogu? :D
    Naravno (ako ćeš biti krajem srpnja tamo)

  45. #95
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Nevjerojatno ali istinito, i u toj zabiti ljudi žive...
    Dakle vidimo se!

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    254

    Početno

    Istina, u Chicca ima kupiti pričvrščivaći za košaru i bebu i to je zgovdno,a li ipak mislim da je AS najbolja i najsigurnija za dijete. Neznam , kod sudara vezivanje u 5 točaka (ili 3) je najsigunrije.
    Meni je jedina Chiccova mana što su ručke preniske. Ja imam 1,75 cm visine, i mogu se one ručke okretati pa ih namjestiš da su više, ali nije to to , onda guraš te ručke koje strše pa bi me zabolili dlanovi. Za mene bi ručke trebale imati mogućnost podešavanja po visini, inače meni su bila skroz ok. Jednom mi je ispalo kolo ali su ga odmah popravili i dali mi zamjenska kolica isto od chicca i bila su mi dobra, ona na preklop, misli pick up, imala su veći prostor za stvari i bila su mi lakša za preklopiti i staviti u auto... ne znam ali mislim da su Jane kolica super...

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    Kad ste počeli voziti bebe u sportskoj verziji???

    ...mi se zasad furamo u košari, ali nekak mi se košara ne nosi na more... :/

  48. #98
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj zoza prvotno napisa
    Kad ste počeli voziti bebe u sportskoj verziji???

    ...mi se zasad furamo u košari, ali nekak mi se košara ne nosi na more... :/
    Ako ti bebač ne bude spaval u kolicima par sati, možeš već sad. Spustiš ih u ležeći položaj i možeš u onu malu rupicu gdje je granica naslona i sjedalice staviti ručnik i sve još prekriti drugim ručnikom da ga ne žulja nešto.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa
    Citiraj zoza prvotno napisa
    Kad ste počeli voziti bebe u sportskoj verziji???

    ...mi se zasad furamo u košari, ali nekak mi se košara ne nosi na more... :/
    Ako ti bebač ne bude spaval u kolicima par sati, možeš već sad. Spustiš ih u ležeći položaj i možeš u onu malu rupicu gdje je granica naslona i sjedalice staviti ručnik i sve još prekriti drugim ručnikom da ga ne žulja nešto.
    Mi smo ovako od samog početka, nemamo košaru.

  50. #100
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Chicco Trio - zakon 8)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •