Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 106

Tema: Chicco Trio CT 1.0 kolica

  1. #1
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno Chicco Trio CT 1.0 kolica

    Ima li možda koja friška mama da je nabavila Chiccova Trio CT 1.0 kolica (iz navodno ovogodišnje kolekcije)?
    Meni su se učinila dosta ok, ali bih htjela ipak čuti nekog iskustvenog. Hvala!

  2. #2
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Kaj nitko, dakle, nema ta kolica?! Ajde onda bar preporuka za neka, nemam još puno vremena

  3. #3
    Mayaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    654

    Početno

    ne mogu ti pomoć, jedino da ti kažem da sam i ja bacila oko na ta

    ne kužim se previše, ali MM ima dugogodišnje iskustvo u nabavi i veleprodaji baby opreme i on se slaže sa mojim izborom. bit će da su ta kolica ljudima malo preskupa ali u tintiliniću ih imaš na 20 ili 25% popusta na keš, ne znam sad točno.

    ajde pa javi ti meni dojmove kad ih provozaš po stanu, ja još imam fore do termina

  4. #4
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Ima i u chiccu popust na keš jer su inače 5500 kn., ali ja ako ih budem kupovala idem po njih u Graz, tamo su 3300 kn., pa ti vidi razlike

  5. #5
    Mayaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    654

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    Ima i u chiccu popust na keš jer su inače 5500 kn., ali ja ako ih budem kupovala idem po njih u Graz, tamo su 3300 kn., pa ti vidi razlike
    ma ne bi se sad iz splita truckala do graza sve da mi ih daju i na poklon

    baš mi javi kakva su ti, bila sam ih i maloprije čeznutljivo provirit kroz izlog

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    76

    Početno

    danas sam kupila kolica
    jane slalom sivo-narančasta
    imaju sve osim suncobrana
    2900 kn cash

    apsolutno sam oduševljena
    iskustva su sva više nego pozitivna

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    malo iza Zaprešića
    Postovi
    200

    Početno

    Mayaa, imam ja ta kolica. Čine mi se super, jer imaju sve, a i kolegica mi ih je jako ishvalila (koja ima dijete). Imaju 4 položaja, a super je što se i košara može nagibat. Kupila za pola cijene, rabljena, ali izgledaju i funkcioniraju ko nova!

  8. #8
    Mayaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    654

    Početno

    evo za one koje ne znaju kako izgledaju

    http://www.superigracke.com/index.htm

    općenito link je interesantan pa pogledajte.

  9. #9

    Početno

    Ja se javljam er imam ta kolica i suuuper su Stvarno su bila najskuplja i mislili smo se ali vride svake pare...ima toliko dodataka na sve su mislili a jednostavna su za rukovanje čak me je i pedijatrica pitala di sam nabavila taj"mecedes"?stvarno sve pohvale !!ako se odlučiš za njih nećeš fulat moj macati uživa

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    mene je zbunio naslov jel piše 1.0,a ona su 0.1...ja ih imam i jedina zamjerka je što su malo teža

  11. #11

    Početno

    ajme kako je meni krasan taj chicco trio na tri kotača!!!!


    jedino sam čula da se gume brzo izližu (jel postoji vulkanizer i za to? )


    ja ne znam kako ću se odlučiti za boju, kada su mi svi predivni

  12. #12
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    je, lubenice, samo kaj taj chicco trio ct 0.1 nije na 3 kotača.
    to je chicco S3

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    je, lubenice, samo kaj taj chicco trio ct 0.1 nije na 3 kotača.
    to je chicco S3
    Ja se nisam javljala da ne ispadnem blesava, ali mi imamo ta kolica, i imaju 4 kotača.

  14. #14

    Početno

    a ko bi ubro sve te modele... uglavnom super mi je i taj na četiri kotača trio od chicca ali mene je osvojio na tri kotača! sva sam se spetljala...

    pa sad pošto sam falila model, ima li tko kakva iskustva s tri kotača za preporučiti?

  15. #15
    betty boop avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    632

    Početno

    Ne mogu reći ništa za chicco trio 0.1, mi smo kupili pred par dana trio enjoy, sivo narančasta; to je kao stara kolekcija, a razlike su stvarno male. Mi smo oduševljeni s njima :D , (naročito cijenom jer su baš zbog nove kolekcije bili na sniženju i na kraju su nas koštala 2800 kn) vidjet ćemo kako će se ponijeti kada se bebolino rodi.

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    11

    Početno

    Mi imamo chicco s3 na tri kotaca, kupili smo komplet sa autosjedalicom i nasa iskustva su stvarno pozitivna. To su ful stabilna kolica mozes s njima na reli pariz-dakar, istina dosta su teska ali se lako sklapaju, mozes skinuti sve kotace, a i da napomenem ovi kotaci se nemogu tako lako izlizati jer je debela dupla guma s naborima, plus kotaci se mogu pumpati, i imas jednu godinu garancije na ta kolica. Ali zato je cijena poprilicna, 1000 franaka u svicarskoj(to je za komplet 3u1). Ak te jos kaj zanima pitaj?

  17. #17
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    di si ti lubenice doma?!
    ako ih misliš kupovat, izbjegni zagreb...,pa ak ti nije daleko zaleti se do bc-a u brežicama i kupi ih za pristojne novce + povrat ddv-a i eto...

  18. #18

    Početno

    ja sam u rijeci
    i koliko sam shvatila, na tečaju za trudnice se dobije nekakav popust na chicco tako da bi taj trio ispao na kraju oko 3500 umjesto 5300 kn.

    zar mi se isplati ići u brežanec petarpan?

  19. #19

    Početno

    jesam blesava... brežice...

  20. #20
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    ne znam za taj popust kad sam ja išla na tečaj toga nije bilo...tebi se ni u kom slučaju ne isplati u brežice, al ti se isplati do triestea u chicco...zapravo, daj ih baš nazovi,pa vidi kad ti se vrati IVA jel isplativo odlelujat preko granice... 8)

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    mi kupili chicco trio ct 0.1 u jednom maaaalom mjestu u Sloveniji - s DDVom su bila 4000 kn.
    Mi (ja?) zapeli za jednu boju, ali nam ni u tintiliniću ni u chicchovom dućanu nisu htjeli naručiti. Prodaju samo ono što imaju na skladištu

    Va deželi, sve može, sve će naručiti. I to sve se dogovori preko telefona.

  22. #22
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    isuse foška, u bc-u su bila 4500, pa još minus ddv... prošla jeftinije, a skuplje
    govorim za sedmi mjesec jer tada sam ja bila i tražila...

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    imam prijateljicu u Sloveniji pa me ona još sa svojim prvim djetetom navukla na njihovu "piku", tj. pikapolonicu .

    Jako su ljubazni i, kako napisah, spremni na suradnju, dobro opskrbljeni i to s kvalitetnim markama igračaka, a izgleda i povoljniji od bc što se tiče opreme.
    Za prijenos kolica preko granice je u trgovini teta još pospremila krošaru do drugog dolaska da MMu ne bude pretrpan autić, ma su.

  24. #24

    Početno

    smrc
    evo danas sam bila u setnji s frendicom, i njenim jednogodišnjim bebačem, i imaju chicco tri kotača, i ubili me u pojam, da su preteška, ne stanu u bunker (golf četvorka) ako ne maknu poklopac od bunkera, da su se ful rasklimala, općenito da uopće nisu zadovoljni!!!!


    ajoj ima neko nešto lijepo za reći da me razuvjeri!!
    a tako sam se bila na njih nameračila

  25. #25
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Ovisi gdje su ti napravljena kolica.
    Mi imamo chicco trio sa 4 kotača napravljena u Italiji i super su.
    Kupili smo i njihova kišobran kolica, isto napravljena u Italiji i bila su super osim što se kopča slijepila još pri proizvodnji, a nisu to primijetili pa smo išli mijenjati kopču.
    Pošto je to bila starija kolekcija nisu imali rezervnu kopču i ponudili su nam takva kolica iz nove kolekcije. Napravljena u Kini i živi užas.
    Sad mi je žao kaj smo ih zamijenili jer smo se dobro vozili i sa strganom kopčom. Ova se fakat klimaju :/
    Pa ti savjetujem da pogledaš u kojoj tvornici su rađena.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    ha, čuj, i meni su naša preteška (4 kotača), imaju mislim 10kg deklariranih. To što su teška i nije sasvim za žalit jer su teža kolica stabilnija, teže se prevrnu kad se beba počne nakukivat uokolo.
    Ovisi koliko ćeš ih trebat nosit gore-dolje, mi imamo lift pa nije frka. A za veće dijete ili đipanje po tramvajima, na plažu i sl. se uvijek mogu kupiti neka jeftina, lagana kišobran kolica, imaš baš danas topik o tome.

    dalje: naša (4 kotača) stanu u mini-mini prtljažnik - zato baš ta i kupismo. Sve trokolice, i na moju na žalost, zauzimaju puno prostora, unatoč opciji skidanja prednjeg kotača.
    Naša se nisu rasklimala, jedino se rasparao 1 šav na plastičnoj navlaci straga kad sam je prala (od težine vode, of kors - ja tukac).

    tako. možda ti netko ovdje još preporuči neka dobra kolica ili ti malo pretraži prethodne teme. sretno!

  27. #27
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    znaš šta sam ja na kraju kupila...samo zato jer je mm deklarirani škrtac... peg perego pliko p3...kolica su indentična kao i chicco ct 0.1, a
    u sloveniji su bila 1000 kn. jeftinija i 2 kg. su lakša...
    za sada sam vrlo zadovoljna...

  28. #28
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    Mi smo se odlučili za Chicco Trio Ct 0.1 auto/fix - razlikuju se od većine kolica po tome što s AS ide i baza (fix) za auto, MM bi trebao sutra otići to pogledati (ako mu se svidi boja - inače je on taj koji je zahtjevan u pogledu boje itd., inače bih ja već davno nešto kupila, ali kad sam išla s njim, te ova je presvijetla, te ova pretamna, te ova predrečava, te..., pa će sad sam).

    U Chiccu dođu 4,500 i daju 10% na cash, a isto tako, saznala sam za taj neki kupon iz DM knjižice koji dobe rodilje, pa sam nabavila kupon, on daje još 10% popusta, pa onda ta kolica ispadnu, ako se kupe na taj način, u rangu ostalih jeftinijih. Inače je do kraja 1. mj. vrijedio stari kupon iz stare knjižice koji je davao od 5% popusta na kupnju iznad 500kn do 20% popusta na kupnju iznad 3,000kn za sve proizvode, a ovaj sad vrijedi do 1. mj. iduće godine i samo za 3 proizvoda, uz ovaj još za Trio S3 kolica i hranilicu Polly. Uglavnom, ja sam neko vrijeme tražila kupon i našla par tih koji su istekli, neke cure su mi rekle da nisu dobile te kupone, nisam točno skužila u okviru čega dobe taj kupon, sad sam nabavila onaj koji vrijedi.

    Zar ne daju u Tintiliniću samo 5% popusta za cash? Tako je nama žena rekla nedavno dok smo gledali krevetić. Ili to ovisi o vrijednosti, zna možda netko?

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    kopah po računima za povrat poreza MMu pa naiđoh na račun za tudi Chicco vožiček:
    126.000 SIT, što je, uz recimo tečaj 3,1 naših 3900 kn ("vrednost z DDV"!!)
    Taman je bio na akciji 8)

  30. #30
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    taj kupon se dobije u sklopu paketa sretna beba. tj, dobiješ prijavnicu za dm baby bonus, ako pošalješ dobiješ knjižicu s bonovima,među kojima je i taj chiccov.

  31. #31
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    Foška, to si kupila u toj Piki? Gledala sam na netu, pa nisam našla da imaju Chicco, a ni Baby Center ga nema.

    Na kraju je ispalo da ako imaš kupon, onda ne vrijedi gotovinski popust (iako tak nije bilo prek telefona), tako da je svejedno, tj. uz kupon se isplati kupiti obročno, inače ti ni ne treba, cijena je onda 4,050kn, znači, baš se i ne isplati ići po to van. Jedino što taj paket nema više ni u jednom Tintiliniću (već dugo ga kao čekaju), a i u Chiccu imaju skoro sve već rezervirano, čeka se nova isporuka, pa smo mi naručili da se ne zezamo više s tim.

  32. #32
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    možda nemaju na netu, ali imaju u dućanu... ja "gostujem" u brežicama svako malo i još se nije desilo da ih nije bilo...za pikapolonicu pojma nemam

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    piku ti je najbolje nazvati telefonom, brojevi su na njihovom sajtu.
    Ormož ti je taaaaako blizu :D
    mi tamo kupili.
    tete nam naručile bojicu i vrnuli smo si PDVjčeka pa mislim da se isplati.
    nego, početak je ožujka ("Naša ribica stiže početkom ožujka!") - uskoro ćemo ti nešto čestitati!

  34. #34

  35. #35
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    Da, službeno još dva dana! Neslužbeno, ribici se baš i ne žuri...

  36. #36
    tonina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    356

    Početno chicco u trstu

    Kupili smo Chicco Trio Ct 0.1 auto/ fix kolica u Trstu za 350 E ( 2 500 kn),a ovdje vidim da cure pišu o cijeni između 4 000 i 5 000 kn istih kolica.Na carini platili IVU 60 E, ali uzet ćemo je natrag sljedeći put u Trstu.
    Dakle, toplo preporučam onima kojima je zgodno Trst za kupovinu Chiccovih kolica!!

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Imamo Chicco CT0.1 kolica i prezadovoljna s njima :D
    Kao i sa autosjedalicom koju smo s njima kupili - Synthesis X Plus.

    Prostrana su, malo mjesta zauzimaju kad se slože ... ma super !

    Nabavili ih u Chicco Mercatore centru, uz DM baby bonus - 2.500,00 kn ceha. Ranije smo se opekli s Jane Carrera C i Matrix AS/košarom, ali ovima stvarno ne mogu naći prigovora

    Za mala kišobran kolica gledam bi li uzeli Chicco Caddy, Jane Rocket, Jane Energy ili Bebe Confort Vit ... kod ovih zadnjih mi je jaako privlačna kilaža - samo 4 kg

  38. #38

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    I mi ih imamo i jako smo zadovoljni!

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Ako je netko zainteresiran za ova kolica, u dućanu u VG bEBAČ.... je turbo sniženje svih chiccovih kolica od 50%!!! Ima ih nekoliko ct-01... nazovite ih pa vidite!

  40. #40
    Mirjana S. avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Santa Cruz
    Postovi
    319

    Početno

    Možda ovo ide u Pravna pitanja ...ili : Kako doći s kolicima doma iz Slovenije i ne platiti carinu, a bebe nema u autu?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    tako da se nadaš da ćeš naletjeti na osjećajnog carinika koji ti neće naplatiti carinu
    "nepisano pravilo" je da ne naplaćuju carinu na dječju opremu do nekih 400eura.
    naravno da ima iznimaka.
    mi smo išli dva puta, oba puta šverali skupa kolica, a nismo ni jednom platili. iskreno smo rekli kaj imamo i koliko košta. drugi put nas čak nije ni tražio da otvorimo gepek. doduše, ja sam imala trbuh do zuba, ali dosta cura je napisalo da su tak prošli...

  42. #42

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    83

    Početno

    Mi smo kupili Complete trio Ct 0.1 Auto-fix narančasta i uzeli smo kolica posebno i AS posebno jer u doba kad smo uzimali u Hrvatskoj nije bilo 3u1 s auto fixom nego samo 3u1 bez auto fixa (stariji model ct-a)...Daklem, nismo uzeli košaru za bebu jer smo optimistično i neiskusno mislili koristiti AS umjesto košare.
    Sad, ja ne preporučujem uzimati bez košare za bebu jer je bebi stvarno neudobno u AS, a i sama kolica stvarno nisu za bebu do 6mj.
    Zamjerke: malo su teža i teže se sklapaju (posebno kad je dosta opreme na njima).
    Ona su stvarno kvalitetna i lako se voze, ali mislim da su mogla biti malo funkcionalnija i lakša.
    AS mi ne paše baš jer mi se čini da je dosta sjedeća.
    Postoji neki kao jastuk za udobnost za bebu do 6kg ali onda pojasevi idu u najdonju rupu koja je prenisko i ide bebi dosta ispod ramena (pojasevi bi trebali iću u srednju rupu što ne odgovara tome jastuku, a kad se on izvadi beba dosta nekako sjedi) - u biti, nije mi jasno za kolike to bebe oni rade jer je moja manja bebuška a ne odgovaraju joj ti pojasevi?!?

    I općenito su mi blesavi ti sistemi 3u1...da sad kupujem mislim da bi uzela peg perego pramette

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Ivana_st prvotno napisa
    a i sama kolica stvarno nisu za bebu do 6mj.
    Zašto? Nama savršeno služe (isto bez košare) od Andrijina 2 tjedna.

    A AS mi je savršena, lako se montira, Andrija je u njoj izišao iz rodilišta (sa ravno 3 kile), i što je najvažnije - sada (75 cm i 9,5 kg) još stane bez problema, ima još bar 3 cm fore (za razliku od mnogih AS za koje vidim da su bebama knap puno prije nego mogu prijeći u veću AS).

    Eto - sto ljudi, sto ćudi .

    Ali u nečemu se i slažemo:

    Zamjerke: malo su teža

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    martinaP, na koji način ste ga vozili dok je bio tako malen ? Kolica mogu u ležeći položaj, ali ne znam da li su pojasevi na kolicima preveliki za tako malu bebu ? Da li ste stavljali još neku podlogu između kolica i bebe ?

    Imamo CT0.1, i baš se nešto mislim da li ima smisla uzimat košaru za drugo kad dođe ... nije još na putu

  45. #45

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    22

    Početno

    košara je velika i jako nezgodna za nositi,ali meni je služila do četvrtog mjeseca jer nikako nije preporučljivo tako malu bebu stavljati u autostolicu(ja sam u košari i vozila dijete u autu).Kad sam ga za probu stavila u AS on bi se sav iskrivio.A prednost je još u tome što gdje god se nalazili(mame,bake,strine,susjede)vaša beba je uvijek u svome čistom i sigurnom "krevetiću"

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj la_mama prvotno napisa
    martinaP, na koji način ste ga vozili dok je bio tako malen ? Kolica mogu u ležeći položaj, ali ne znam da li su pojasevi na kolicima preveliki za tako malu bebu ? Da li ste stavljali još neku podlogu između kolica i bebe ?

    Imamo CT0.1, i baš se nešto mislim da li ima smisla uzimat košaru za drugo kad dođe ... nije još na putu
    Nismo ga vezali pojasevima, vežemo ga tek od kad smo podigli naslon iz ravnog u poluležeći položaj, a to je bilo s više od 6 mjeseci. Ispod smo stavljali samo tetra pelenu, ali on se rodio u ljeto. Zimi smo ispod njega stavljali dekicu.

    Viđam i ta kolica s košarom, i stvarno izgleda glomazna, kao što kaže andela.



    ...meni je služila do četvrtog mjeseca jer nikako nije preporučljivo tako malu bebu stavljati u autostolicu(ja sam u košari i vozila dijete u autu
    Tko god ti je ovo savjetovao, doveo vas je u opasnost. AS se koristi u autu od prvog dana (za nedonoščad, bebe premale porođajne težine, kao i one s nekim zdravstvenim problemima, postoje posebni auto-krevetići), Ne daj Bože, u slučaju sudara, leti košara skupa s bebom . Molim te, pročitaj brošuru o AS, i ako možeš pokaži i onome tko ti je ovo gore savjetovao:


    AS uvijek i bez iznimke

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj la_mama prvotno napisa
    martinaP, na koji način ste ga vozili dok je bio tako malen ? Kolica mogu u ležeći položaj, ali ne znam da li su pojasevi na kolicima preveliki za tako malu bebu ? Da li ste stavljali još neku podlogu između kolica i bebe ?

    Imamo CT0.1, i baš se nešto mislim da li ima smisla uzimat košaru za drugo kad dođe ... nije još na putu
    Nismo ga vezali pojasevima, vežemo ga tek od kad smo podigli naslon iz ravnog u poluležeći položaj, a to je bilo s više od 6 mjeseci. Ispod smo stavljali samo tetra pelenu, ali on se rodio u ljeto. Zimi smo ispod njega stavljali dekicu.

    Viđam i ta kolica s košarom, i stvarno izgleda glomazna, kao što kaže andela.



    ...meni je služila do četvrtog mjeseca jer nikako nije preporučljivo tako malu bebu stavljati u autostolicu(ja sam u košari i vozila dijete u autu
    Tko god ti je ovo savjetovao, doveo vas je u opasnost. AS se koristi u autu od prvog dana (za nedonoščad, bebe premale porođajne težine, kao i one s nekim zdravstvenim problemima, postoje posebni auto-krevetići), Ne daj Bože, u slučaju sudara, leti košara skupa s bebom . Molim te, pročitaj brošuru o AS, i ako možeš pokaži i onome tko ti je ovo gore savjetovao:


    AS uvijek i bez iznimke

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Sorry , o'šlo dvaput

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Sorry , o'šlo dvaput

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    AS se koristi u autu od prvog dana (za nedonoščad, bebe premale porođajne težine, kao i one s nekim zdravstvenim problemima, postoje posebni auto-krevetići), Ne daj Bože, u slučaju sudara, leti košara skupa s bebom .
    ne, ova chiccova košara ima mogućnost pričvršćivanja na stražnjem sjedalu pomoću dviju metalnih kopči, koje se zakvače za pojase auta, slično kao autosjedalice. Uz te kopče, u paketu je i traka koja ide bebi oko struka i ispod navlake na kojoj dijete leži.
    Taj sustav ima i one neke atestene naljepnice za sigurnost. Mi kupili u chiccu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •