Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Noćno dojenje

  1. #1
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno Noćno dojenje

    Nisam pronašla temu za ovo pa ako postoji već, molim prebacite post.

    Moja beba ima 2 mjeseca i par dana i samo ga dojim, imam mlijeka. Noću je počeo praviti malo veće razmake između dojenja što je meni naravno super, ali kada ga "duže" ne dojim meni se puno mlijeka nakupi u dojkama i onda mi curi dok spavam i probudim se mokre majice, a probije i na lancun. Noću ne nosim grudnjak, a ne stavljam već duže ni one jastučiće. Da li je netko imao slič. situaciju i kako ste je rješavale?

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Stavi dodatni ručnik ispod sebe

  3. #3
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Zasto ne vratis grudnjak i umetke?

  4. #4
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Tak je i meni pa sad pod obavezno nosim grudnjak tj. ja u topu spavam i stavim te balzinice...
    Beba mi spava 21-3 pa se probudi, posisa 10min i opet zaspe.. onda se izdajam jer ako ostavim pune dojke ujutro me uzasno bole i cijeli dan se borim s njima jer ih ne stigne posisat cijele
    Posljednje uređivanje od ivana.sky : 14.10.2015. at 16:00

  5. #5
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Imaš u apoteci za pola kune upijajuće podloge. Mi kupimo par tih, ispod plahte ide. Komotno mogu bez grudnjaka, mlijeko šiša na sve strane, kasnije samo promijenim plahtu i tu podlogu.

  6. #6
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Ako nastavi tako spavati noću, uskoro će ti se regulirati proizvodnja pa neće biti obilja mlijeka u vrijeme kad dijete ne traži jesti.

  7. #7
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Hvala na savjetima. Riješila sam to tako da stavim ručnik ispod donje majice kao što je jelena.O napisala. Grudnjak ne dolazi u obzir noću jer mi smeta i ne osjećam se udobno kad spavam sa grudnjakom. Ne nosim ga ni po danu sad dok dojim, jedino kad dolaze gosti i kad idem vani.
    BusyBee nadam se da će tako biti.

  8. #8
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Ja sam odbijač grudnjaka i po danu i po noći pa sam problem riješila potkošuljom za dojilje
    I to tek sad s trećim..prošlih 5 godina dojenja sam se mučila sa grudnjacima

  9. #9
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Moja kao da je zamijenila noć i dan. Sada po noći cica često, čini mi se svaka dva sata, a po danu u većim razmacima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •