Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 233

Tema: Beba ne kaka

  1. #51

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Sve si mislim da sutra nazovem bolnicu i pitam za misljenje. S jedne strane mi je jasno da se to smatra normalnim, a s druge se bojim da sta ako nije a ja nisam nista poduzela.
    Bas se lose osjecam zbog toga.

  2. #52
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Nazovi ih. Ako će ti to pomoći da se osjećaš bolje. A možda i dobiješ praktičan savjet koji pomogne.

  3. #53
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Ako si zabrinuta otiđi doktoru ili bar nazovi. Sve je to normalno kad je sve u redu, ali je kod malih teško skužiti kad više nije. Zato trebaš slušati svoju intuiciju i uvijek malo više opreza nego za nas velike. Lako je za tuđe pričati. I ja lako dajem savjete a kad je moje u pitanju...

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Zvala sam i rekli su da je to vec stvarno dugo da nema stolicu i da neka kupim mikroklizmu i dam mu.
    Bas sam tuzna zbog toga i u strahu da ga ne povrijedim. Drzite fige da sve prode ok.

  5. #55
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Držim fige. Javi je li sve u redu prošlo.

  6. #56
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Sretno javi jel pomoglo

  7. #57

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Dala sam mu jutros Tiba kapi i cekala dosad da vidim hoce li ga one potjerati ali kako nisu dali smo mu klizmu i za manje od dvije minute sve je krenulo van. Stolica je bila tekuca, gusta, boje senfa, po teksturi me vuce na onu ljepljivu mekonijsku. Smrdilo je po sumporu, uzas. Uglavnom, mislim da je dobro da sam mu dala. Nadam se da ce sad poceti kakati sam.

    Hvala na savjetima i potpori

  8. #58
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    A pile malo... sad će mu biti puno lakše.

  9. #59
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Ajmeee Nisam te htjela uplašiti, ali upravo je to meni bilo s bebom, činilo mi se nekako da joj je bilo preljepljiva i pregusta da zato ne ide van.
    Nama su preventivno pomagale probiotski kapi ili se nama tako bar činilo.
    Posljednje uređivanje od pikula : 01.11.2015. at 21:32

  10. #60

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    pikula, zato sam i napisala da je ipak dobro da sam mu dala, jer mislim da to sam nebi mogao pokakiti. Jedva se dalo oprati, obojalo mu je kozu, zaljepilo se za kadu, a i podloga za prematanje je poprimila sad bez ton. Ne kuzim zasto se to dogodilo jer uglavnom jedem iste stvari od njegovog rodenja.
    Kupit cu bio giaja kapi jer navodno pomazu iako starijoj nisu. Njoj smo to davali kad je imala 5 godina. Mozda kod beba djeluje drugacije.

  11. #61
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    izluđena, drago mi je da je uspilo. A kako izgleda to sa klizmom?

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    sara, u pravilu nije problem. sve je vec pripremljeno. Stavis aplikator do pola u rektum koji prije navlazis sa tom tekucinom i istisnes sadrzaj. Za manje od dvije minute dolazi do "erupcije"
    Iako bilo me strah da ne gurnem preduboko i da ga ne ozljedim.
    Danas drugi dan kako nije kakao nakon klizme. Valjda bude.

  13. #63
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    i jel ponovo kenjala????

  14. #64

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Nije. Danas 4 dan.

  15. #65
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    probaj se ti naljevati sokom od breskve, kruške, marelice - to je nama znalo pomoći, onak litru u sat vremena

  16. #66

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    pikula, najradije bi to njemu dala, onda bi sigurno kakio
    salim se, znam da nesmijem

  17. #67
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Nemoj se nacijevati sokovima. Samo će ti biti loše, a puni su konzervansa.
    Ako ikako možeš radije pokušaj uvesti raznoliku hranu u svoj jelovnik.

  18. #68

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    zutaminuta, da popijem litru gustog soka ne bi se dizala s wc-a
    opet cu uvesti povrce na koje je reagirao grcevima, mozda sad nece, a mozda ga to i natjera da se pokaki.
    ovo s njegovim kakanjem me izluduje, nemam stvarno namjeru ponovno mu davati klizmu. Mora to nekako napraviti sam.

  19. #69
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj izluđena prvotno napisa Vidi poruku
    zutaminuta, da popijem litru gustog soka ne bi se dizala s wc-a
    opet cu uvesti povrce na koje je reagirao grcevima, mozda sad nece, a mozda ga to i natjera da se pokaki.
    ovo s njegovim kakanjem me izluduje, nemam stvarno namjeru ponovno mu davati klizmu. Mora to nekako napraviti sam.
    Da li mu masiraš trbuščić? Moji su se redovito znali pokakati na zapišanu pelenu kad bih ih stavila na stol/prematalicu, rastvorila pelenu i kružila kukovima, pritiskala lagano koljena na trbuh - to je bilo uobičajeno.

    * * *
    Još mi je nešto palo na pamet - pogledaj na topic o bespelenašima kako se klince stavlja u položaj za kakanje (vertikala), možda mu pomogne.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 06.11.2015. at 11:16

  20. #70
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Meni je pomoglo par puta malu dojiti u tom nekom vertikalnom položaju, i onda bi se skoro direkt nakon hranjenja pokakala. Držala bih je u vertikali par minuta i onda bi se načulo "žuborenje" kroz crijeva i na kraju paljba.

  21. #71

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    vjezbamo s nogicama svaki dan, masiramo i trbuscic, pa topla kupka, ali nista. Probali smo ga drzati kako nam je kaae pokazala u nekom od prdthodnih postova, mislim da je to ono na kaj mislite. Biti cu ustrajna u svemu tome i nadati se da ce upaliti.
    Inace, moj zeli dojiti samo lezeci, tek sad se polako bez njurganja priviknuo i dok ja sjedim, bas je kompliciran.

  22. #72
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ne znam sto reci o tvom bebachu, Izludena, ali mogu podijeliti svoje iskustvo.

    Nakon prvorodenog koji je bio izuzetno revan kakac kao beba, dobijem drugorodenog koji je otpocetka kakao znatno manje (kao novorodence, skolski svaki dan ali smijesne kolicine u usporedbi sa prvorodenim).
    S vremenom se to kakanje prorijedilo na svaki 5-7-9-10 dan...nisam ni zapamtila koji mu je bio maksimum jer se jednostavno nisam opterecivala time. Mislim, nije da mi je bas bilo u glavi hajbaj kad sam skuzila da je proslo vec 10 dana od zadnjeg kakanja, ali:
    -znala sam u teoriji da je za dojencad na prsima to nekad i normalno
    -on se ponasao prilicno normalno; taj dan i/ili dan prije kakanja bi ispustao smrdljive prdce; nekad nije mogao danju zaspati na duze i onda sam znala da ce taj dan kakati-cim bi se pokakao spavao bi ko klada
    -imam prijateljicu cija je djevojcica bila takav tip kakaca sve do papanja dohrane i nauzrujavala se, pa sam i ja to nekako s njom prosla i na kraju naucila da su to takvi metabolizmi koji jednostavno sve iskoristavaju.

    Ta kakica kad bi se konacno pokakao bila je poput razrijedene tempere senf boje, toliko pigmenta da su mi tetre, platnene pelene i dobar dio njegove robe trajno zafarbani i nakon xyz pranja.

    I, ima 9 mjeseci, kaka svaki ili svaki drugi dan i zdrav je i veseo.
    Cica mica...

  23. #73

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    maca papucarica, i njegova je stolica bila takva da je sve pofarbala,a i njega sam jedva oprala.
    Nocas i danas je toliko cendrav i nervozan da cu poludit. Nis mu ne pase.
    Malo prducka i trpa rukicu u usta, ali to radi vec duze vrijeme.

    Mozda cu i ja s vremenom doci do te spoznaje da mu je metabolizam takav i necu se opterecivati, ali ovo je tek drugi put da se to desilo tako da jos nemogu biti opustena po tom pitanju. Narocito zato sto prvo nekakanje nije obavio sam vec je klistiran.

  24. #74
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Izludjena, nema, u principu, sto biti problema ako dijete napreduje. Ne jede dohranu, ne jede AD, nije mu dijagnosticiran nikakav fizicki problem s crijevima.

    Dojene bebe stvarno nekad ne kakaju danima i nema zapravo nacina da im se rijesi taj 'problem'. (Osim klizmom, ali to nista ne 'rjesava' osim sto na silu istisne sadrzaj crijeva.)

  25. #75
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Kod nas je ista stvar kao što je maca papucarica navela. Moj ne kako svaki dan, to su isto razdoblja od 5 - 9 dana (9 dana najduže). Evo danas je 6-ti dan da nije kakio, ja se ne zabrinjavam dok ne dođe tamo neki 8,9 dan (koji mu je dosad bio najduži da nije kakio), jer i pedijatrica je rekla da je to kod dojene djece ok da ne kake svaki dan i vidim ima i drugih slučajeva takvih, a na njemu ne primjetim nikakve promjene u raspoloženju ili bilo čemu drugom ako duže ne kaki. A kad se pokaki, kakica mu je žućkaste boje i normalne gustoće pri kraju čak i rijetka. Moj kad se pokaki, obilato se pokaki, izbaci sve što nije danima kakio. Ipak, ako prođe više od tjedan dana i ja počinjem gledati kada će kakit.

  26. #76

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Evo, danas 6 dan da nije kakao. Malo me muci sto smo mu dali prije dva dana 90 ml AD, jer se ja ne uspijevam izdojit, a morala sam ici po doktorima. Tjesim se da mu nece biti nista od toga, inace je samo na cici. Prducka ii dajem mu sad tri dana bio giaja kapi i nadam se najboljem

  27. #77

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Drage moje, danas 9 dan kako nije kakio i rekla je pedica da dodemo do nje. Pipala mu je trbuscic, sto je ok, ali kad je mali prst pocela stavljati u rektum, pa onda toplomjer zeludac mi se zgrcio, srce stisnulo. Htjela sam je primiti za ruku i zaustaviti. Pile moje je bilo jako hrabro, samo je malo negodovao.
    Uglavnom, njoj se cini da je sfinkter cvrst, uzak sto li vec i salje nas kirurgu. Tragova stolice na rukavicama nije bilo.

    Rekla je da mozemo jos malo pricekati sa stolicom, a onda ju moramo izazvati sami, toplomjerom, klizmom...

    Iako vjerujem da ce sve biti ok, malo me frka.

    Da li je netko vec imao takvo iskustvo?

  28. #78
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Mislim da to spada u rijetke pojave.

  29. #79
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Ima rijetkih situacija koje je ipak bolje provjeriti kod dr. nego razbijati glavu. Moje mišljenje.

  30. #80

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Naravno da cu provjeriti, termin nam je 19.11., ali ipak me malo frka. Sve bi mi mame htjele da nam djeca doktora ne vide, pogotovo kirurga

  31. #81
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Moj je jučer kakio 8 dan. To mu je neki ritam kako sam bila već pisala, 5-7-8-9 dana, al češće kaki svako 7-8 dana nego 5. Ja se zbog toga ne brinem, a brinula bi se da prođe više od 11,12 dana da nije kakio. Dala sam mu neki max od 10 dana da može kaki, mislim u mojoj glavi.
    izluđena, ja bih pričekala još koji dan da vidiš hoće li kakit, a onda ako ne bi bi izazvala stolicu kao što si i prošli put. A kako ti j ekakio u početku, prije, češće ili?
    Moj od početka kaki ovim tempom kako sam napisala, tako da ja ne brinem, unutar 9,10 dana mi je ok.
    Jučer ga taman okupala, kad on nakon nekih 45 min kaki, napinje se, zasmrdilo sve, ja ga svukla, sve pokakano, pišulinac cili pokakan, pa sve ponovo kupanjac, al nisam mu ponovo glavu, samo od struka dolje. Toliko imam posla kad s eon pokaki dk sve to operem, pa psolije raspremam pelene, još koristim pp (po noći jednkratne i kad su ove na pranju), pa ako se u platnenu pokaki, ajme posla, tako da mi je nekad drago da ne kaki svaki dan. A kad se samo popiški presvučem ga za tren.

  32. #82
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    A što bi kirurg u ovom slučaju trebao vidjeti? Treba li to operacijom proširit, jel?

  33. #83

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Svakako cu mu dati fore jos 3-4 dana pa onda klizmu. To mi je nekak humanije.
    Prije je kakao svaki dan, pa naglo svaki 4dan i to me nije brinulo sve dok se nije desilo to da 12 dana nije kakao, pa klizma i sad evo 9 dana nista.

  34. #84
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    jesi probala regulirat svoju prehranu? Znam da bi čovjek htio sve zdravo, ali ja sam se naljevala sokovima tipa breskva kruska ananas naranca jela suhe sljive i smokve pila zasecerenu kamilicu zganci zobene i nama je pomagalo i uspjevali smo se drzati na 3-7 dana tako, ako ne bih pazila premasilo bi i 10 dana a tad bi se sve onako ugustilo i tesko islo van. Eto izmedu klizmi i secerane ja izabrala seceranu s tim da sam jedno 3-4 puta u tih desetak mjeseck dala klizmu ili komadić ćepića nakon 8-9 dana.
    Plus kupke masaze vjezbice.
    Ali ako je dr. napipala neku prepreku to recimo kod nas nije nitko spominjao onda ne znam

  35. #85

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Nije prepreka, vec je valjda uzi i cvrsci makar trenutno po meni to ne bi trebalo predstavljati problem, jer mu je stolica jos tekuca. Uskoro idemo kirurgu pa cemo znati nesto vise. Mada, tjesim se da nije nista strasno,jer pedica nam je jako oprezna, preoprezna.

  36. #86
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Vjerojatno nije nista. Znam da te brine, pogotovo zato sto je kao manji kakao cesce, ali stvarno, najstvarnije, dojene bebe nakon uspostave dojenja (znaci kad se izreguliraju ponuda i potraznja) smiju ne kakati do 14 dana i to se smatra sasvim normalnim.

    S obzirom da te brine, super da cete provjeriti. Osobno ne bih dozvolila pedijatru da bilo sto gura u rektum; ostavila bih tako invazivan pregled kao opciju nekome tko se tim direktno bavi, u vasem slucaju kirurg (u nasem slucaju je bila rijec o gastroenterologu koji je morao obaviti slican, vrlo neugodan pregled mojeg tad skoro dvogodisnjaka).

    Sto se regulacije prehrane tice, u principu tvoja prehrana ne utjece na bebine stolice, osim kad je rijec o (tezim) alergijama i intolerancijama.

  37. #87
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Citiraj izluđena prvotno napisa Vidi poruku
    Nije prepreka, vec je valjda uzi i cvrsci makar trenutno po meni to ne bi trebalo predstavljati problem, jer mu je stolica jos tekuca. Uskoro idemo kirurgu pa cemo znati nesto vise. Mada, tjesim se da nije nista strasno,jer pedica nam je jako oprezna, preoprezna.
    Zar ne bi onda problem bio prisutan od početka? A kažeš da je ranije redovito kakao.

  38. #88

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    zutaminuta, na to sam i mislila u proslom postu, mozda se nisam dobro izjasnila. Ni meni sad ovo nema neke logike ako je prije bilo sve ok. I prehrana mi je manje vise ista od pocetka. Ali ja nisam doktor pa cu je poslusati, dao Bog da je pretjerala i da nije nista. Samo se nadam da ga ne bu bubalo.

  39. #89

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    I dr je rekla da nezna zasto sad, ali da je po njoj ovo za kirurga.

    Mozda je mali samo pravo musko i stisnuo se, jer ne voli da mu se dira guza
    Malo humora...

  40. #90
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Osobno ne bih dozvolila pedijatru da bilo sto gura u rektum; ostavila bih tako invazivan pregled kao opciju nekome tko se tim direktno bavi, u vasem slucaju kirurg (u nasem slucaju je bila rijec o gastroenterologu koji je morao obaviti slican, vrlo neugodan pregled mojeg tad skoro dvogodisnjaka)..
    pa nije pedijatar braco sa srebrnjaka
    to je liječnik sa teškom specijalizacijom kom je u opisu posla i digitorektalni pregled

    izluđena, ne boj se pregleda kirurga, provjeri, pa ćete biti mirni
    teško je ponekad naći mjeru između stvarne potrebe za pregledom i očekivanja i stavova roditelja
    da nije poslala neki roditelj bi rekao da je pedica preležerna

  41. #91

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    aleksandra, da radilo se o digitorektalnom pregledu, zaboravila sam kako se to zove.
    Kaee nije mi bilo drago, ali nasa pedica je dosta oprezna i nikad ne radi ono u sto nije sigurna, uvijek odmah posalje dalje tako da mislim da nije sigurna bila da ovo zna nebi ni radila.

    Mislim da ga nije ozljedila jer vanjskih tragova nema (unutarnje ne vidim), a on nije vristao i plakao pa pretpostavljam da je proslo ok.

  42. #92
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    pa nije pedijatar braco sa srebrnjaka
    to je liječnik sa teškom specijalizacijom kom je u opisu posla i digitorektalni pregled

    izluđena, ne boj se pregleda kirurga, provjeri, pa ćete biti mirni
    teško je ponekad naći mjeru između stvarne potrebe za pregledom i očekivanja i stavova roditelja
    da nije poslala neki roditelj bi rekao da je pedica preležerna
    Ok, to ne znam. Ovdje pedijatar ne zadire u takve stvari, valjda, s obzirom da su nama dva razlicita rekla da ce pregled raditi pedijatar gastroenterolog.

  43. #93

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Ja, GLUPACA, sam isla na konzultacije sa dr. Google i sad sam u panici.
    GLUPACA

  44. #94
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Nemoj bit u panici. Daj, to je samo rektum. Koliko može biti loše?
    Dr. će to pregledati i sve će sjest na svoje.

  45. #95

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Naisla sam na nesto sto se zove Hirschprungova bolest...
    Znam da se ne treba googlati, ma glupaca...

  46. #96
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    izluđena, bit će sve u redu, nemoj paničarit i nemoj puno guglati. Znam da je lakše reći nego učiniti. Al evo ja kao jedna majka bebe koja ne kaki svaki dan ti to govorim. Kakva je situacija danas? Jel prdecka barem?

    Dobro je što je pedijatrica oprezna, bolje to nego da je suprotno. I nas je naša poslala bila dječ. kirurgu, al ne iz ovog razloga, već zbog pupčane kilice (nije tema za ovdje), pupak mu se bio skroz ispupčio i ona je rekla da se to samo može povući do 1. god. i da nije ništa opasno,a ako se ne bi samo povuklo onda kiruriški to riješit. Kad smo došli 2. put na pregled pupak je bio još ispupčeniji i onda je rekla da ipak odemo dječ. kirurgu. Otišli smo, on je rekao da se to može pratit do školske dobi i da zasad ne treba ništa i da dođemo na kontrolu za 6 mjeseci. A evo sada mu se to povlači, povuklo se skoro skroz, tj. pupak mu je još samo malo ispupčen, tj. skoro ravan.
    Tako će biti i sa tvojim slučajem izluđena, dr. će ga pregledati, a ti ćeš bit mirnija jer će biti sve ok.

  47. #97

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    sara, prducka, manje nego prosli put,ali ipak prducka.
    Znam da internet po tom pitanju moze biti zlo i nadam se da ce sve biti ok.
    Veseli je i dobar, ne vjerujem da moze biti tak bubani. Termin za kirurga smo brzo dobili, ali meni ne dovoljno brzo

    Da se on prvi put nakon 12 dana nekakanja sam pokakio i da mi pedica nije jucer to rekla ne bi ja sad tako panicarila.

    Sta se pupcane kilice tice znam da se zna sama povuci i da se djetetu ne smije dozvoliti da puno place.
    Maloj od kolegice su operirali, mislim da je bila stara oko 5 mjeseci i sve je proslo ok.

  48. #98
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Gle, čak i da ima to, pozitivna stvar je da se da izliječiti.

  49. #99

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Gle, čak i da ima to, pozitivna stvar je da se da izliječiti.
    Znam...

  50. #100

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Evo mali update..
    Jucer ga ponovno klistirali, jer danas idemo na vjezbe pa ako slucajno ima neki problem sa crijevima da ne bi postao gori.
    Sad mi je bila patronazna izvagat ga i pao je na kilazi.
    Ona ce danas razgovarati s doktoricom i javiti mi.
    Smatra da on nije gladan, jer ima dovoljno popisanih pelena i odlicnog je stanja i raspolozenja.
    On je do ovog nekakanja izvrsno napredovao na kilazi, uvijek na gornjoj granici, pa cak i vise nego je trebao, a cica i dalje jednako kao i na pocetku.
    Uvijek me je mucilo sto on aktivno cica samo 2min svaka 1,5-2, ali sam prestala brinuti jer je super dobivao na kilazi.
    Mislim da cu danas zvati i rodin Sos telefon.
    Evo, kako je islo sa kilazom od nedavno, pa ako netko zna i ima volje ovo za prokomentirat.
    20.10. vagan kod pedice 5720kg (kakio dan prije)
    27.10 vagan kod patronazne 6kg (8dan da nije kakio)
    01.11. klistiran1 put nakon 12 dana nekakanja
    11.11. klistiran 2 put nakon 10 dana nekakanja
    12.11. vagan kod patronazne 5970 kg

    Sad se bojim da ovo stvarno ide u prilog neke bolesti.

    Znam da za ovo postoji i poseban topic, ali kako je sve krenulo ovdje zbog nekakanja tu sam i nastavila.
    Isprike ako to nije ok i molim onda moderatorice da post presele.
    Hvala svima sto nas prate, tjese i savjetuju.

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •