Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Chibolo elastična marama

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    41

    Početno Chibolo elastična marama

    Drage mame, jel koristila neka od vas Chibolo maramu?

    http://www.chibolo.com/marame-chibolo/elastiana-marama

    Zanimaju me iskustva s tom maramom jer vidim da su dosta jeftinije od ostalih pa se pitam zašto

    Na sajtu ne pišu dimenzije. Sad sam ih zvala, javio se gospon koji nije siguran, ali misli da su oko 4,5 metra duge, za širinu ne zna...

    Piše da su od pletenog pamuka s malim udjelom elastina, to mi se sve čini ok, al zanimaju me konkretna iskustva a po forumima se slabo spominju te konkretne marame, ja bih iskustvo iz prve ruke

    Hvala!

  2. #2
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Mi smo se nosali u njihovoj...i super je. Na kraju sam vise nju nego sling a zimi mi je bila super jer tri sloja omotaju bebu...kolica smo kupili tek kada je mala imala 4mj skoro. I uopce nije rastegnuta, izgleda kao nova.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    41

    Početno

    joj, super, hvala

  4. #4
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Nadovezala bih se pitanjem na ovom topicu, posto nisam bas sto posto sigurna gdje da pitam...al slicno je. Dakle, ima li netko iskustva s jeftinim elasticnim maramama s eBaya? Da, imam na umu upitne materijale i sve to, ali zanima me je li netko koristio.

    Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk

  5. #5
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Podižem.
    Razmišljam o ovoj nosiljki, jer mi se čini bolja za mamina leđa od slinga. Imamo ergobaby nosiljku, ali ne bi ju nosila jako malu, tek tamo iza 4. mjeseca života. Zanima me sljedeće: kako je nosati bebu u ovome ljeti? Bude li joj jako vruće, a i mami? Rodit će se sad krajem 3. mjeseca (valjda, prešla termin već), pa me zanima tamo u krajem 6. mjeseca hoće li joj bit vruće u tome. Imamo jednu fešticu, ne baš klasičan pir, rođak radi vikend okupljanje u vili na selu oko Zg, a ne klasika vjenčanje. Ne da mi se nositi glomazna kolica i zapinjat svugdje s njima, radije bi ju nosala u marami. I naravno nakon toga ostatak ljeta.
    Kakva su iskustva s elestičnim maramama na temu ljetnog nosanja?

  6. #6
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ja sam svoje nosila u elastičnoj marami i po ljeti. Nije bilo ništa ekstra vruće nego inače. Ako neće u kolica moraš nosit kako god pa je ovako lakše jer su ti bar ruke slobodne.
    Baš si me podsjetila da bih mogla svoju na burzu oglasiti

  7. #7
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    U kakvom je stanju, tj jel se to rastegne s vremenom? Ja sam zainteresirana za sad.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •