Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 160

Tema: preuranjeni punertet , 8 godišnjakinja

  1. #101
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Si sigurna? Ja sam bila zvala Brayer za Ohp i rekli su mi 10-15 dana.
    Skupljaju dovoljno uzoraka za reagens. Možda bude i prije

  2. #102

  3. #103
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Ma problem je sto nam je endokrinolog zakazan za 20 dana, pa sad moram pomicati termin

  4. #104
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Zeljka33 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi jasno zasto mjesec dana treba za nalaze, a u privatnim labosima je gotovo isti dan


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    zato što skupljaju papire od cijelog tjedna/dva i onda cijelu hrpu očitavaju odjednom i pišu nalaze..
    pa onda opet čekaju da se skupi hrpa za slanje....

    inače, prolazi uvijek ako im na licu mjesta (kada vadiš hormone i sl) pokažeš list s datumom narudžbe za pregled pa hoće požuriti nalaze

    ja sam nalaz holtera trebala čekati dva tjedna, a zakazan pregled kod kardiologa sam imala za 5 dana i to je žena navela na mojoj dokumentaciji,
    normalno sam podigla nalaz nakon 5 dana i onda produžila kod kardia...

  5. #105
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Zeljka33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma problem je sto nam je endokrinolog zakazan za 20 dana, pa sad moram pomicati termin
    Možda se može nazvati labos i to reći, pa će prije biti gotovo

  6. #106
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    kako cure stoje sa pubertetom? Moja će idući mj 10 g, štitnjača se sama od sebe regulirala, vadili šećer-sve ok, više nema dg preuranjenog puberteta nego pravog. Sve ima osim m..dr. rekao da sad kad god to bude je ok, ali i dalje će pratiti jer mene brinu kg koje dobiva bez obzira na treninge..do sad je pripisivao nepravilnom radu štitnjače i da se sve to poremetilo u predpubertetu, a sad smo na reduciranom režimu prehrane (5 obroka izbalansiranih sukladno treninzima dnevno), pa ćemo na jesen vidjeti što i kako dalje.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Moja isto u pubertetu i to kakvom. Raste ko iz vode sad je 174cm. M još nismo dobili.

  8. #108
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Evo i moje u predpubertetu, zapravo još nemamo dg. nego samo poremećaji povezani s pubertetom. S 6.5 god sam primijetila dlačice dolje. Malo je bucmastija nego kaj bi trebala biti, ali takva je oduvijek. Zapešće OK, spolni hormoni OK, a ona svakim danom ima sve više znakova puberteta. Sad se počela i odraslo znojiti (7 god). Jučer smo bili na kontroli i sad su nas poslali na UZV jajnika u Petrovu. Ipak je sve izglednija dg. preuranjenog puberteta. Da li je netko bio u Petrovoj na dječjoj ginekologiji? Kakva su Vam iskustva? Kako da je pripremim na pretragu?

  9. #109
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Otkada Petrova ima dječju ginekologiju? Mislila sam da ima samo Klaićeva.

  10. #110
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    nismo bili u petrovoj, vec kod moje ginicke (slali su nas u bolnicu, al tamo nisam htjela ici, jer nisam znala kod koga bi dosla)
    imala je tada 6 godina
    a pripremila sam je tako da sam joj objasnila da ce joj doktorica pregledati trbuh onako kako mami gleda bebu
    bila sam trudna, a ona je jednom prilikom bila samnom na uzv
    rekla sam joj da nista ne boli, da je kremica samo malo hladna i to je to
    doktorica je bila divna i sve je proslo ok
    ona ima dg
    jako se znoji, poceli su pristici na nosu i bradi, grudi su pocele rasti, zapesce je za 1,5 godinu ispred, dlacica nema
    o cendravosti i osjetljivosti necu ni pricati...
    uglavnom, za sad se s tim relativno dobro nosi, ja malo manje...
    uskoro imamo opet kontrolu i bas me frka...

  11. #111
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ok, hvala. Barem sad znam kako ju pripremiti.Ja sam mislila nju voditi privatno, ali nam na mišljenju piše da se traži obrada u Petrovoj pa sam odustala. Danas mi se žalila da je boli nekaj dole ali da ne zna jeli je mjehur ili tiba. Držite fige da nije jajnik i da je samo tiba.

  12. #112
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    i da, što se tiče ponašanja, ona je mix bebe i tinejđera.

  13. #113
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Ima netko info, u Petrovoj zaista postoji dječja ginekologija?!

  14. #114
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Mi smo nedavno bile na pregledu. Mo sad ima punih 9. I dalje su samo dlake problematične. ovaj put smo se provukli bez vađenja krvi, ali nas čeka u siječnju. Počeli su malo prištići po nosu, ali vidim to mnogim curama iz njenog razreda pa računam da je to ok.
    Kaže Dumić da smo na konju ako izgura do 10. rođendana bez menstruacije tako da se tome nadamo.
    Ponašanje je valjda standardno predpubertetsko.

    Inače, ja sam njoj pokazala kako se stavljaju ulošci, kako se skidaju i bacaju (iako joj planiram kupiti pamučne) i složila sam joj jedan paketić od par komada. Odlučila sam spakirati neke tajice, gaćice i uloške u torbicu koja će stajati u školi i obavijestiti učiteljicu u slučaju da se dogodi u školi. Bolje da je spremna pa da to stoji nego da ima neke traume.

  15. #115
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ajme, rossa, uopce nisam razmisljala da se to moze dogoditi u skoli
    a kakvi su vam bili hormoni zadnji put?
    moja ljepotica je danas napunila 7 godina
    krajem tjedna ide prof. D i bas me frka
    sutra-preksutra vadi krv, uf....

  16. #116
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, rossa, uopce nisam razmisljala da se to moze dogoditi u skoli
    a kakvi su vam bili hormoni zadnji put?
    moja ljepotica je danas napunila 7 godina
    krajem tjedna ide prof. D i bas me frka
    sutra-preksutra vadi krv, uf....
    zadnji put je 17OHP bio malo povišen. Ubij me, tipa 3,6 ako je granica 3.
    Prvi put je bilo 5,7 pa smo onda radili sve pretrage. Njoj je zapešće pola godine naprijed u odnosu na kronološku dob.

    Mo je bila smiješna. Kad smo to sve isprobavale u kupatilu, pričale o pranju ruku u i paketiću za školu, a kaže ona, a šta ako se dogodi kod tate? Treba i tati pripremiti paketić )))))))

    Sad su joj polako počele dlake i na venerinom brijegu. Nju živciraju, ali ih ne diramo. Dlake sa stidnih usana i dalje šišamo.

    Sretan rođendan i dobre nalaze želim
    Posljednje uređivanje od rossa : 06.11.2017. at 11:34

  17. #117
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    a bas ti je slatka

    hvala na cestitkama
    njoj je zadnji put sve nesto bilo na gornjoj granici, nesto i malo preko
    al kaze D da je dobro sto nema dlacica
    zapesce je bilo za 7,5 godina kad jos nije imala ni punih 6
    samo, ja vidim da su joj cice krenule jace i svi ostali simptomi se pojacavaju
    ja bih bila zadovoljna kad bi izdrzala do 10.godine bez m

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Cure kako mjerite zapesce? Kako znate koliko treba biti za koju dob? Sad se blamiram ali stvarno ne znam. Moja cura ima stidne dlacice od svoje pete godine,pedijatar nas nikada nije uputila zbog toga endokrinologu.Sada je vec napunila deset i vec je kod obiteljskog ljecnika.Sad kad citam temu,mislim da mozda smo trebali otici zbog tih dlacicada vidimo jel se radi o preuranjenom pubertetu.

  19. #119
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj mellisa prvotno napisa Vidi poruku
    Cure kako mjerite zapesce? Kako znate koliko treba biti za koju dob? Sad se blamiram ali stvarno ne znam. Moja cura ima stidne dlacice od svoje pete godine,pedijatar nas nikada nije uputila zbog toga endokrinologu.Sada je vec napunila deset i vec je kod obiteljskog ljecnika.Sad kad citam temu,mislim da mozda smo trebali otici zbog tih dlacicada vidimo jel se radi o preuranjenom pubertetu.
    za zapešće se radi rendgenska snimka na kojoj postoje jasni indikatori razvojne dobi u odnosu na kronološku (nekakva okoštanja, vidjela slike kod doktora u knjizi)

    Mi idemo već skoro 2 godine jer sam ja tražila od pedijatrice uputnicu za endokrinu kad sam vidjela da su te dlačice ozbiljne. ne govorimo o paperju, nego o čvrstim, debelim i dugim dlakama kakve i ja imam. Ako nema drugih simptoma, možda stvarno nema potrebe.
    A ako već ima 10 godina, onda to već nije toliko prerano.

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Hvala Rossa! Da,sad mislim da i nema smisla vec ici nekuda. Krenuli su joj i cice lagano,ali u ovoj dobi to je i normalno.

  21. #121

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    A koje su sanse da prvi put kad nam curke dobe mengu da ona bude obilnija?
    Ne sjecam se svoje prve menge al si mislim da ne bi trebalo bit nekaj bas onak jako krvarenje
    Kakva iskustva imate?

  22. #122
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    A koje su sanse da prvi put kad nam curke dobe mengu da ona bude obilnija?
    Ne sjecam se svoje prve menge al si mislim da ne bi trebalo bit nekaj bas onak jako krvarenje
    Kakva iskustva imate?
    ja sam dobila s 12 i 3 mjeseca i točno se sjećam da nisam skužila da je to menzis jer je sve bilo smeđe. nije uopće bilo crveno. i presvukla sam se i uskoro su mi gaćice opet bile skroz pune pa sam zvala mamu.

  23. #123
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Moja je dobila sa 9,9 godina. Strašno obilne, toliko da smo za vikend išli na Hitnu. Sada ima 12 i dalje su obilne, ali ne toliko kao prvih godinu dana. Ginekologica mi je rekla da se smatra normalnim i slabo i jako krvarenje, i često i rijetko, i da trebaju godine da se to stabilizira.

  24. #124
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Evo da se ja javim, naruceni smo na uzv za 2 tjedna u Petrovoj. I da, bilo je nekih problema jer nismo znali kamo, ali su na telefonski uputili. Piše na stranicana petrove da postoji ambulanta za djecju i adolescentnu gin ali nas su narucili na CEF jer je tamo bolji aparat ( ili tako nesto).
    Posljednje uređivanje od tocekica : 10.11.2017. at 21:03

  25. #125
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Mojoj zapesce odhovara dobi, ali ima dlacice i zna imato miris ispod pazuha ( a sad sam skuzila da su joj se i lojnice na nosu aktivirale) i naravno ima moguci pocetak cikica. Hormoni uredni, ali zbog tih vanjskih obiljezja smo poslani na gin. Ja sam dobila mozda 2-3 mj prije 12. Moja sestra je dobila jedno 2 mjeseca prije mene ( blizanka) pa se bas i nisam iznenadila.

  26. #126

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Mi smo jučer obavili pregled. Visina 178, 65 kg. Za 8 dana će punih 12 god. M još nije dobila. Hormon rasta nam nije gotov jer na Rebru nema reagensa od 8 mj. Igh je u porastu ali u granučnim vrijednostima a tsh prema donjoj granici, antitjela povišena ( ne jako). Ona je u pubertetu odavno u sad čekamo samo m.

  27. #127
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Evo, UZV jajnika "za sada" uredan. Mada se čini dr da je mrvicu razvojno ubrzana i da će morati kontrolirati. Moja mala je oduševljena Petrovom. Kaže mm (ja šaljem mm-a po bolnicama i školama) da su bili posebno pažljivi i simpatični. Evo, sad iz prve ruke znam da se može i u Petrovu. Mi smo se naručili prije 2 tj. (dosta brzo smo došli na red).

  28. #128
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Bokic drage curke,
    Moja je sada na 8.5g, nista vise ne smrducka nego ranije, peremo se redovito, kosa obavezno 2x, ten je kako kad..no pojavile su se pojacane dlake svuda i na spolovilu pomalo. Jedino jos pazuh odoljeva.
    Mislim da cu je u ljeto odvesti kod svoje kozmeticarke na depilaciju nogu secernom pastom jel ima prave velike tamne dlake i vrlo je nesretna (na zalost i ruke i noge).
    Razmisljam da li da odem provjeriti hormone.
    Visoka je 137cm i ima 25kg.
    Nisam jos razgovarala sa njom o menstruaciji, makar sam i ja dobila sa 11g. No sada ste mi dale misliti.
    Kojeg doktora bi preporucili?
    Da li da ju uopce vodim?

  29. #129
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Romi, da budeš mirnija odi s njom primarnom liječniku. Ako pude potrebno onda endokrinologu. Nisam sigurna, ali dlake bi se i trebale pojaviti s oko 9 godina. Meni su preporučili prof.dr. Dumić( privatnik).

  30. #130
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kod moje su zadnje dole dlake na spolovilu, sad pred mjesec dva. Moja je skoro 12

  31. #131

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Mi idemo sutra na prvi pregled dr Dumicu. Pojavile su joj se svijetle stidne dlacice, ima 7,5 godina i u obitelji ima pojava ranijeg puberteta.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Zanima me, koliko je narasla od tada od kada je dobila menstruaciju. Moja je sada 11 godina i 5 mjeseci i upravo je dobila svoju prvu. Visoka je 149 i ima 39 kg. Svi su me isprepadali da je s rastom gotovo i da će možda eventualno narasti još 5 cm. Ja sam u komi b

  33. #133

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je ušla u pubertet par mjeseci prije 9-tog rođendana. Govorimo o kompletu: dlake, masna kosa, smrad, prištići, rast grudi. Kroz godinu dana došli smo i do menstruacije. Danas se to više i ne smatra preuranjenim ako je dijete fizički razvijeno. Odlučila sam ne ići endokrinologu jer je visoka 150cm/40kg, ginekolog je rekao su reproduktivni organi normalno razvijeni i da za to nema potrebe.
    Koliko je narasla od tada?

  34. #134

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Sto je na kraju bilo?
    Pužić? Je li dobila sa 10 ili 11. Koliko je narasla u visinu. Jako me zanima. Mi smo jato u Osijeku. Rekli su mi kad dobije da prestaje rasti. Sad je 149/39. i ja umirem kd straha da neće vise rasti. Užas. Zato me zanima sto dalje odvijalo.

  35. #135
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Kakve veze ima menga s rastom? Pa koliko se sjecam rast zavrsava oko 21.godine

  36. #136
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Moja je u tih godinu dana narasla manje od 2 cm

  37. #137
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Kakve veze ima menga s rastom? Pa koliko se sjecam rast zavrsava oko 21.godine
    Ovisi kako kod koga, ja sam stala s razvojem i rastom u 7.razredu, ali dobila sam mengu u 4.razredu.

    U načelu se rast jako usporava nakon što se dobije menstruacija.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Koliko je narasla prije nego je dobila. I s koliko godina je dobila.

  39. #139
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Santo prvotno napisa Vidi poruku
    Sto je na kraju bilo?
    Pužić? Je li dobila sa 10 ili 11. Koliko je narasla u visinu. Jako me zanima. Mi smo jato u Osijeku. Rekli su mi kad dobije da prestaje rasti. Sad je 149/39. i ja umirem kd straha da neće vise rasti. Užas. Zato me zanima sto dalje odvijalo.
    Zašto je 149 cm užas?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #140
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sad čitam šta piše martinaP na drugoj temi da se zapravo ubrzava rast nakon menge unutar godine dana, pa moguće da nisam u pravu ili je sve to vrlo individualno. :/

  41. #141

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Tanči, 149 cm je nisko štogod tko rekao. Nije nisko sad ali za nekoliko godina biti na istoj visini je nisko. Ja sam niska i znam sto pričam.
    Posljednje uređivanje od Santo : 12.08.2019. at 20:24

  42. #142
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Brzinski google mi otkrio rad koji kaze da curice koje dobiju mengu s 10 god narastu jos prosjecno 10cm. One koje dobiju s 15god 5cm.

    Nisam detaljnije citala dalje

  43. #143

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Vrci, šalji link. Jel to onaj koji govori o razbijanju mitova. Nadam se. ❤️

  44. #144

  45. #145
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj Santo prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me, koliko je narasla od tada od kada je dobila menstruaciju. Moja je sada 11 godina i 5 mjeseci i upravo je dobila svoju prvu. Visoka je 149 i ima 39 kg. Svi su me isprepadali da je s rastom gotovo i da će možda eventualno narasti još 5 cm. Ja sam u komi b
    Moja je dobila menstruaciju u 5.razredu. Sada će 16 godina i visoka je 173 cm

  46. #146
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    A kolko je bila tad?
    Kod moje curke u razredu izmedu najvise i najnize dobre ve glave nize

  47. #147
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A kolko je bila tad?
    Kod moje curke u razredu izmedu najvise i najnize dobre ve glave nize
    Ne sjećam se, ali sigurno za glavu manja.

  48. #148

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je dobila menstruaciju u 5.razredu. Sada će 16 godina i visoka je 173 cm
    5ti razred, to je onda tako negdje 11.5-12.
    Znaci rasla je još. To me samo zanima.

  49. #149
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja sam dobila mengu s 11. Ne znam koliko sam bila visoka, ali narasla sam još dosta. Visoka sam 162cm i nikada se nisam osjećala niskom. Prijateljica iz osnovne je visoka 152 cm i nikada to nije osjećala kao nedostatak, baš je prekrasna tako sitna.
    Vidim da paničariš na 2 teme ali stvarno mislim da nemaš neki pretjerani razlog za to, ako je već sad 149cm, pa to je sasvim normalno za njenu dob. Moja je 9g i 4mj i visoka je 138cm.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Lokacija
    Os
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam dobila mengu s 11. Ne znam koliko sam bila visoka, ali narasla sam još dosta. Visoka sam 162cm i nikada se nisam osjećala niskom. Prijateljica iz osnovne je visoka 152 cm i nikada to nije osjećala kao nedostatak, baš je prekrasna tako sitna.
    Vidim da paničariš na 2 teme ali stvarno mislim da nemaš neki pretjerani razlog za to, ako je već sad 149cm, pa to je sasvim normalno za njenu dob. Moja je 9g i 4mj i visoka je 138cm.
    Kakve veze ima na koliko tema panicarim. Obje su mi bliske.

    Svaka čast tvojoj prijateljici koja 152 cm nije osjećala kao nedostatak. Ja joj se iskreno divim jer je ona prihvatila sebe bas onako kako treba.
    Ja jesam svoju visinu shvaćala kao nedostatka u nekom periodu svog života. Ali recimo nikada nisam nosila pete.

    Ne smatram tragedijom visinu, već smatram tragedijom to da ako se nešto moglo poduzeti ja nisam poduzela. Sto ako je njezin potencijal rasta sada umanjen radi nečega sto mi je promaklo ili svim silnim
    Liječnicima koji su ju proučavali.
    Lp

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •