Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Bole li vas kosti?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    59

    Početno Bole li vas kosti?

    Grozno me bole te kosti dole - kosti zdjelice, jel?
    Bole kad puno hodam, pri promjeni vremena, u nekim polozajima lezanja, npr. na boku sa prekrizenim nogama, ili kad sjedim sa prekrizenim nogama duze vrijeme. Zapravo, ne bole dok sam u tim polozajima, vec kad ustajem ili mijenjam polozaj. To i nije bol u pravom smislu, vec bol sa osjecajem da su mi te kosti uopste nisu sastavljene vec onako svaka za sebe jadna hoce da se vrati kud spada. Ne znam to opisati, ovo je najpribliznije
    Rodila sam prije skoro osam mjeseci, trajalo je oko 11 sati, a moj je sin bio pozamasan: 5 kila i 80 grama i 59 cm. Doktori su bili iznenadjeni , jer je samo dva dana prije porodjaja ultrazvuk pokazao da je beba teska 3 i 950!!! Mislim, stvarno...
    Nisu ti bolovi neizdrzivi, ali jesu li normalni toliko nakon porodjaja?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    Bogme beba je imala impresivnu težinu) Ja bih se na tvom mjestu savjetovala sa liječnikom. Drži se!!Pozdrav

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb, Donje Vrapče
    Postovi
    113

    Početno

    Kolika je bila beba???????? Svaka Ti čast, meni je bilo dosta i 3 kg. Preporučam Ti da se posavjetuješ s doktorom.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun, Zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    Ja sam imala problema sa trticnom kosti nakon poroda. Sada mi se pojavi bol kada dugo sjedim ili dugo hodam. Fizijatra mi je rekla da ce proci za par mjeseci i da radim Kegelove vjezbe. Moja Lucija je doduse bila puno manja, 3350 g, ali mi je u izgonu kao nesto puklo u predjelu trtice. Fiz. mi je rekla da su se ligamenti naglo istegli i da treba vremena da prodje.
    Sto se tice tvog osjecaja da su ti kosti rasklapane, ipak potrazi strucan savjet.

    Sretno!

  5. #5
    margita

    Početno

    oxi ja sam bas mislila otvorit takvu temu....ja sam rodila malo prije tebe, luka 53 cm i 3.900 kg ,ali i mene kosti jos bole...bas kao i tebe kad sjedim malo neuobicajeno i kad se dizem ajme...bas osjecam zglobove...bole me kosti zdjelice , a prije par dana smo se MM i ja malo sexali i nakon toga ajmeeee ona trtichna kost (ako se tako moze nazvati ) me je uzasno bolila...
    mozda bi i ja trebala savjet doktora...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Ubija me u pojam trticna kost evo cak 18 mjeseci od poroda Uvjek se moram malo u naprijed nageti kad sjedim jer inace hocu da umrem.

    Tocno sam osjetila kad je Noah izlazio kako se pomjera i onda kao vraca ali stvarno me nije ovako jako i dugo bolilo poslije prvog poroda. Doktor kaze proci ce ali nikako pa se spremam da idem traziti da slikaju. O ledjima da niti ne pricam Ali vjerujem da ledja dosta bole i od porasta tezine u trudnoci jer kad sam izgubila sve poslije Annabel nista nije bolilo pa evo nadam se da bude tako i ovaj put jer sam u fazi mrsanja.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    59

    Početno

    Moram priznati da su me prvi odgovori malo prepali, ali sad mi je lakse kad vidim da nas ima jos.
    Margita, mene bas tako boli, mada ne i trticna kost, valjda sam to uspjela sacuvati.
    A ledja, to me rastura, of kors, ali tome i ne pridajem neku paznju; i ja mislim da je to od tezine, iako sam ja sada mrsavija nego sto sam bila kad sam ostala trudna. Ali, ipak trebalo je preko 9 mjeseci nositi taj teret (ja sam jos i prenijela), a ja sam jos i lezala zadnja 2 mjeseca, ipak je to bio pritisak na kicmu.
    Moze li me neko uputiti u Kegela, da radim nesto dok se ne narucim kod doktora?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •