Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Morula 5.dan transfer

  1. #1
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno Morula 5.dan transfer

    Nisam sigurna da li ovakva tema već postoji, pa ako je slobodno preusmjerite...Zanima me koliko nas je imalo transfer morule 5.dan, kakva vam je bila beta, da li je ostvarena trudnoća ili je završilo kiretažom, ako je ostvarena trudnoća da li je sve bilo ok ili je bilo komplikacija, da li je porod bio ranije i da li je bilo sve ok sa bebom? Sve što uspjevam pronaći su informacije sa američkih foruma u kojima kažu da takvi embriji imaju manje šanse od blastociste na 5.dan jer se iz nekog razloga sporije razvijaju ( što može i nemora značiti da embrij nije kvalitetan), ali kod njih je bilo ostvarenih trudnoća iz morula... Moj dr kaže da su embriji lijepi, dok biolog kaže da mogu proći...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Destiny ja sam imala morulu iz feta, I bilo je uspjesno, sad imam curicu od godinu ipo dana zelim ti svu srecu

  3. #3
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Destiny ja sam imala morulu iz feta, I bilo je uspjesno, sad imam curicu od godinu ipo dana zelim ti svu srecu
    Tonkica, znaš li da li je ta morulica bila morula 4. dan kad su zamrzavali ili 5. dan kad su samrzavali?

    Inače ti morule koje su morule 5. dan imaju oko 10-15% izgleda za trudnoću.
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 09.11.2015. at 10:46

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Kadauna bila je morula 5 dan

  5. #5
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    Tonkica ulijevaš nadu, pogotovo kad vidim ovih 10-15% šanse....

    Meni su odmrznuli jajne stanice(znači one su bile zamrznute 1.dan), a sada nakon 4 godine su ih odmrznuli, oplodili sa svježim spermijima i 2 su došle do morule 5.dan kada su transferirane. Šanse sa odmrznutim js su jako male, ali nekako kad uđeš u postupak i sa tim što imaš nadaš se...

    Kada bi se mogao napraviti test? Daleko mi je čekati betu....U prvoj T sam ga radila 10dnt i pokazao je +, ali tada je prebačen 4 stanični embrij 2.dan...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Destiny jel mi virujes da uopce nisam bila radila test, nego negdi 12 dan nakon transfera krenilo mi smedjarenje i ja bila uvjerena gotovo to je menga ali do popodne mi je stalo i odma popodne otisla izvadit betu i bila je oko 200 tako da nisam radila test, probaj napravit test 10 dnt ali ako ti bude negativan sta se nadam da nece nemoj biti tuzna nego pricekaj jos koji dan pa ponovi. Koji ti je danas dan nakon transfera

  7. #7
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    5.dan nakon transfera...znam grozna sam....Prvi put nisam bila tako nestrpljiva kao sada, valjda zato što je tako mala šansa...

  8. #8
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Destiny child prvotno napisa Vidi poruku
    5.dan nakon transfera...znam grozna sam....Prvi put nisam bila tako nestrpljiva kao sada, valjda zato što je tako mala šansa...
    I najmanja šansa je ipak šansa. Meni su vratili 3.dan 6st mrvicu koja je sad 35+2.
    Samo zato što je embrijić zerca spor ne znači da je odmah za otpisati. da te iznenadi kao mene moj.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Zdravo cure nova sam a imam toliko puno pitanja, imala sam transfer 23 11 dakle danas mi je 5 dan. Kada najranije mogu radit test. Molim vas za odgovor

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •