Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Trebamo pomoć...........

  1. #1
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno Trebamo pomoć...........

    Drage forumašice, ima nas dosta ovdje, često dođemo po savjet, podršku i utjehu. Upravo su naša iskustva i znanja ona važna ruka pomoći i podrške osobama u MPO postupcima, i početnicima i “maratoncima”, a Rodin forum je i dalje najživlji uglavnom po pitanju tema vezanih za neplodnost i MPO postupke.
    No nažalost nam već duže vremena "šteka" lista postupaka na odbrojavanju. Tko bi od vas preuzeo tu listu?
    Nije zahtjevno, ne traži mnogo posla i vremena, već je potrebno svakodnevno ili svaka dva dana popratiti temu Odbrojavanje i voditi postupke i rezultate u listi. Ukoliko ste zainteresirane, molim vas da se javite ovdje. Ako imate pitanja, pitajte bubekicu ili mene ovdje ili na PP. Stvarno bi bila šteta je da tu tradicionalnu listu više ne vodimo. Ustvari, od 2008 na ovamo sve su naše listašice postale mame, pa sad tražimo jednu buduću


    Uz to udruga Roda se već dugi niz godina bavi temom neplodnosti i svime vezano uz tu temu, te je najjača pacijentska udruga osoba pogođenih dijagnozom neplodnosti. Sve što smo postigli omogućili su svojim radom naši volonteri Pozivamo vas da se uključite i postanete dio našeg tima! Ukoliko imate pitanja za angažman ili ovaj vid volontiranja, također možete na PP ili ovdje.


    Hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Bok,
    inbox ti je pun. Ako ti se još nitko nije javio mogu je voditi.
    Ja tu listu nisam prije vidjela i ne znam kako treba izgledati pa bi mi dobro došlo ako imaš primjer.

  3. #3
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ispraznila... hvala tanatana za vođenje liste. evo kako izgleda lista, jednom u tjedan dana bi bilo super da je dopuniš, i forumašice bi se trebale tebi javljati s novostima (npr. krenula u postupak) ili nađeš detalje po pojedinim temama (npr. potpomognuta u splitu):

    http://forum.roda.hr/threads/84607-O...=1#post2599774


    možda bi bilo najbolje da se spojiš s bubekicom i s njom detalje dogovoriš, ona zna detalje - tehnikalije vezane za vođenje liste.

    HVALA!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Evo jesam

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •