Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: molim Vas savjet

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    24

    Početno molim Vas savjet

    Ovako, prije svega lijep pozdrav svima.
    Molim Vas bez osudivanja... Otisla sam od supruga koji me maltretirao i tukao i psihicki i fizicki i na sve moguce nacine.... Samo mjesec dana nakon sto sam otisla od njega pocela sam vezu sa covjekom koji me drzi doslovce ko malo vode na dlanu... Kako se moja veza moze odraziti na rastavu i kako priopciti mojim roditeljima kojima je bitnije sto selo prica od moje srece...

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    To je za pohvalu, a ne osuđivanje.
    Ako roditelji ne mogu to razumjeti, ah bože moj...

  3. #3
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Kad bi svi barem jednom mislili na sebe a ne na druge, ili na to što će drugi pričati, vjerujem da bi taj "barem jednom" bio najbolja odluka koja bi zivot usmjerila u nekom novom, boljem pravcu.

    Dakle - imala si losu vezu, covjeka (ili necovjeka) koji te maltretirao, skupila si hrabrosti i otisla, upoznala nekog tko se ponasa prema tebi onako kako zasluzujes, a tebe brine sto ce tvoji roditelji reci?
    Prestala si biti žrtva nasilnika, sad možeš prestat biti žrtva "ljudi koji misle". I mozes biti sretna. Stvarno sretna. Samo pocni misliti na sebe.
    Sretan zivot ti zelim

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Kao prvo, od srca ti čestitam na hrabrosti, za tako nešto ona je itekako potrebna! Uživaj u svojoj novoj vezi, a za okolinu te ne treba biti previše briga, ako su to ljudi koji smatraju da je bolje trpjeti zlostavljanje nego "raditi sramotu". Što će ti zaboga takvi ljudi u životu?! Koliko sam upoznata, na sam čin rastave tvoja nova veza nebi trebala imati utjecaja. Sretno!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    24

    Početno

    Hvala Vam. Kad bi barem svi tako razmisljali. Hvala

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    24

    Početno

    Joj da su svi tak razumni kao vi... A ne da se jedem zbog toga kaj mi je lijepo konacno

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima! Evo prijavila sam se ovdje da se izjadam i da zatrazim koji savjet.
    Ovako:
    Imam 23 godine, braku sam od petog mjeseca i imamo malu bebu od dva mjeseca. Problem smo muz i ja. On radi na terenu i kada dođe doma ne pomaze oko bebe i nije s nama kod kuce nego se opija i kuci dolazi izrazito pijan..nekada zna biti nasilan ako mu se prigovori na druzenje s tim takozvanim prijateljima...nije prema meni agresivan ali zna razbijati stvari..a kad se otrijezni krivi mene da sam kriva zasto je poludio...sto se tice ljubavii..volimo seee..iako se bojim da moja ljubav lrema njemu ide sve manja zbog tog ponasanja...sve skupa smo zajedno 4 i pol godinee i nije mu stalo do nasg druzenja nego kao sto rekoh stalno se opijaa..niti jedan dan ne moze biti s nama..stalno placem..svaki vikend provodim u placu i zivciranju takvom da me sve zeludac boli...dala sam mu do znanja da cemo otici ja i bebaa od nkega ako tako nastavi...ali on se ne mijenja...otisla bi od njega unatoc ljubavii..jer cu lakse podnjeti par mjesecii bez njega dok malo me dodem k sebi nego da cijeli zivot to trpim i non stop sama s bebom...sve ove godine sam prezivjela u placuu i zivciranjaa..mnogo boli mi je zadao...problem je sto nemam kamo otici i nisam bas u financijama ja osobno da mogu oticii

  8. #8
    magistra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    192

    Početno

    Ne vidim drugog izlaza od sigurne kuće za žene i djecu žrtve obiteljskog nasilja i stavljanje vlastitog života na zdrave noge.

  9. #9
    magistra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    192

    Početno

    Ja_sam jesi li tu? Kako si?
    Javi se....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •