Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: Bozicno drvce/ukrasi

  1. #51
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Mi smo uspjeli 3 staklene kuglice razbiti jucer prilikom kicenja i bez bebe, sve sam ih maknula i izvadila plasticne. Ovih nekoliko vecih koje se ne uklapaju su zapravo personalizirane koje sam napravila kako su djeca dolazila, nije bilo govora da ih ne stavimo jer se ne uklapaju

  2. #52
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Kod mene je kombinacija božićno drvce + 17-mjesečno dijete ispala pun pogodak!
    ove godine nismo stavili lampice na bor, da smanjimo opasnost, staklene kuglice ni nemam, sve su children friendly
    kad smo izvadili bor i kutije s ukrasima, stariji je uzeo jednu kuglicu i stavio je na granu, pa otišao. Mala je vidila kako on to radi i preuzela posao - zabavljala se skoro sat vremena, a ja sam okinula puno preslatkih slika sad isto ponekad skine jednu kuglicu i premjesti je na drugu granu, ali je u biti više ne zanima pretjerano.

  3. #53
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je kombinacija božićno drvce + 17-mjesečno dijete ispala pun pogodak!
    ove godine nismo stavili lampice na bor, da smanjimo opasnost, staklene kuglice ni nemam, sve su children friendly
    kad smo izvadili bor i kutije s ukrasima, stariji je uzeo jednu kuglicu i stavio je na granu, pa otišao. Mala je vidila kako on to radi i preuzela posao - zabavljala se skoro sat vremena, a ja sam okinula puno preslatkih slika sad isto ponekad skine jednu kuglicu i premjesti je na drugu granu, ali je u biti više ne zanima pretjerano.


    Uživajte, jer taj prozor dok ih kićenje zanima nije velik... Moji su prebrzo to prerasli. Isto smo im davali da kite koliko su htjeli. Samo mi je žao što u to vrijeme nismo imali digitalni fotoaparat ni mobitel. Bila su druga vremena. Klasične fotografije postoje.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Ja sam svoje božićne ukrase već kupila za ovu godinu, slučajno smo naletili u Pevecu na akciji na njih, pa reko zašto ne. Vidjela sam da su i Ikea i NKD krenuli s prodajom božićnih ukrasa. U svakom slučaju, mislim da je povoljnije sad kupit nego pred Božić.
    Posljednje uređivanje od emily : 24.10.2018. at 16:39 Razlog: maknut hiperlink

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Gdi prije već tema
    Kaj slijedi.... Idući tjedan božićni kolači?
    Ali neka napose ako se ušpsra nekaj

  6. #56
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Gdi prije već tema
    Kaj slijedi.... Idući tjedan božićni kolači?
    Ali neka napose ako se ušpsra nekaj
    U Mulleru već imaš božićne slatkiše.

  7. #57
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Sva sreća da to ne jedemo

  8. #58
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Rekla mi je kolegica da je vidila božićne ukrase u jednom šoping centru još u rujnu, znam da smo se još kupali kad je to rekla

    ja sam inače totalno za produljivanje uživanja u adventskom kiču, ali granica mi je 2.11.

  9. #59
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Rekla mi je kolegica da je vidila božićne ukrase u jednom šoping centru još u rujnu, znam da smo se još kupali kad je to rekla

    ja sam inače totalno za produljivanje uživanja u adventskom kiču, ali granica mi je 2.11.
    X

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    U ikei vec nakiceni borovi i izlozeni ukrasi

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •