Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 142

Tema: krvarenje u ranoj trudnoći

  1. #51
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Cure zanima me kakvi su vam simptomi, tj. je su li se promijenili nakon što ste saznale za + ili promjene li se ako se malo prokrvari.. Meni je test pokazao +, a simptomi, tj. cike su mi malo splasle pa me strah da.... znam da one znaju varirati, ali me zanimaju vaša iskustva.

    Vibram za vaše hrabre bebice.

  2. #52
    Candy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    260

    Početno simptomi

    Moj najosjetljiviji test su moje grudi, strašno me bole, i ogromne su. Mučnine mi dođu i prođu, prije sam ih imala ujutro sada navečer, umor kako koji dana, na wc idem stalno ali i jako puno pijem... Morat ćemo sačekati dok nam trbuščići ne narastu pa da osjetimo bebe, to će biti najjači test. Samo polako, simptomi su varljivi. Meni je med. sestra rekla da je osjetljivost grudi najbolji simptom, ja se toga držim kao pijan plota, i zasad je sve ok. Al si pipam grudi sto puta dnevno... Jer unatoč krvarenju, i ja i ostale cure smo još trudne (i bit ćemo dok ne rodimo, jelda? :D ). A s prestankom trudnoće prestaju i simptomi. Mislim da se treba zabrinuti ako promjena simptoma traje duža od dva dana. Sretno i tebi!

  3. #53
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Indi, meni se to dogodilo u drugoj trudnoći (u prvoj se nisu ni povečale ). Nisam krvarila, ali se na lošem uzv-u vidio veliki hematom, a u g.v. nije vidio plod, još kad sam mu spomenula da su mi sise skroz splasnule, rekao je kao ništa od ove trudnoće, ali je srećom bio u krivu.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    indi i meni su prsa splasnula , ne odma ali meni ni prvi znak nisu bila prsa. ja uopće nisam imala nikakvih simptoma.

  5. #55
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    arijana, sandra23 ljubim vas do neba, nema te pojma kako ste me obradovale jer čim nešto ne radim, stalno se pipkam i mislim kako nešto ne štima. Preksutra idem vadit betu, nadam se da će se sve nastaviti u redu.. hvala cure!

  6. #56
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Indi, onda...?

  7. #57
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Radila betu jutros i čekam rezultate,idem ih pokupiti oko 1ipo, umirem od straha...cike jednako ispuhane,idem na wc svaki čas, endometrij lijepo zadebljan kako treba biti, i sad strpljen-spašen. Javim večeras na odbrojavanju.

  8. #58

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zagreb, malešnica
    Postovi
    65

    Početno

    Haj Candy,

    sto se dogodilo u zadnjih mjesec dana od tvoje zadnje poruke?

    Molim te dojavi nam jer ja sam u jako slicnoj situaciji ko sto si ti bila pa me zanima kako je sve proslo?

  9. #59
    Candy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    260

    Početno

    Pozdrav svima!
    Ja sam aktivna na zimskim trudnicama, sve je ok s bebom.
    Na zadnjem uzv imala je promjer glave 2,4 cm.
    Što se tiče mojih problema, mjesec dana nisam krvarila, super je sve bilo, čak sam išla na more jednom. I onda ovaj ponedjeljak sam primijetila opet onaj smećkasti iscjedak. Mrak mi je na oči pao, međutim, sve je ok. Izgleda da mi je tijelo loše reagiralo na prestanak uzimanja Dabrostona, pa ih sad opet pijem, i čim sam prvi popila, iscjedak je prekrasan, proziran i nikad ljepši (nisam čudna onima koji znaju o čemu pričam). Posteljica se lijepo razvija, ali imam neki hematom, Dabroston pomaže, tri dana sam mirovala, a sad moram paziti. Idem na kontrolu sljedeći tjedan pa vam javim da je sve ok. Svako krvarenje korak nazad, ali silim se pozitivno razmišljati i imati povjerenja u naše malo dijete, da će se znati izboriti za svoje mjesto pod suncem, a mi ćemo sve napraviti da se što lakše rodi.
    Pozdrav svima...

  10. #60

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    NW
    Postovi
    6

    Početno

    pozdrav svima!! ja sam sada 7+5, prošli tjedan sam vidjela i čula srčeko...bili smo veliki 8,2mm. jučer kad sam otišla u šetnju, počeli su me boliti jajnici, a večer prije isto tako, jaki bolovi u jajnicima. jučer sam primijetila ful lagani smeđi iscjedak pomješan sa sluzavim prozirnim...i tako se nastavilo cijeli dan. naravno da sam se uspaničarila jer mi je ovo sve novo i tako bi htjela kao i svi vi da sve prođe kako treba.
    gin mi je rekla jučer da joj se javim danas popodne ako ne prođe.sinoć nakon tuširanja sam primijetila već nekoliko smeđih kapi na ručniku...
    jutros ništa...a onda nakon 1h otkako sam se digla i kretala malo po kući, opet bol...slična onoj menstrualnoj i u prozirnom iscjetku kao neke sićušne smeđe mrvice... :?
    vidim po forumima da je jako puno ljudi imalo slične probleme...samo bi voljela da me gin primi i da mi sama kaže da je sve u redu i da nema mjesta panici...

  11. #61

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    NW
    Postovi
    6

    Početno

    bila kod gin,vidjela neki mali hematom od 4mm,a mrvica je sada 16,5mm.srecom srce kuca normalno. Kaze da hematom izaziva lagano ljustenje...mozda sam i ja nesto krivo shvatila. Dala mi utrogestan 2x1. Muce me jedino ti bolovi koji ne prestaju.
    Tako bi voljela da sve prodje ok.

  12. #62
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~ muon me malo vibrica da sve prođe u najboljem redu

  13. #63

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    79

    Početno

    Bok cure..javljam Vam se jer sam totalno očajna, a razum me polako napušta
    Ja sam u 5 tjednu trudnoće iz IVF/FET-a, beta se fino školski dupla(150-404-843).U petak kada sam išla vaditi zadnju betu, primijetila sam smeđkasti iscjedak. Već stavljam Utriće, 3x2. i mirujem..u petak popodne se iscjedak smirio, a onda se u subotu ujutro oper pojavio, da bi navečer prešao u tamno-crvenu, svježu krv, ne obilnu, ali dovoljno da posumnjam na najgore. Danas opet samo smeđe i vrlo malo. Čula sam se jučer s dr. i rekao je da dođemu srijedu na uzv, jer je sve prije prerano....Što mislite..imali još nade za moju mrvicu? :? Hvala puno na pomoći!

  14. #64

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    179

    Početno

    Draga zuzu miruj što više, stavljaj utriće i sve će biti ok. Jako su česta krvaruckanja u ranoj trudnoći.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za tvoju mrvicu i da sve bude kako treba.

  15. #65
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    zuzu naravno da ima nade za tvoju mrvicu, mnoge žene imaju različite oblike krvarenja, a neke bome i čitave odljeve za vrijeme rane trudnoće, sjeti se pirice i mnogih drugih

    bitno je čim prje otići liječniku, možda treba strogo mirovanje, možda povećati dozu utrogestana, možda čak primiti neku inekciju, a možda i ništa od svega od toga, za sada miruj i ako još uvijek ima svježe krvi, utriće nemoj stavljati vagnalno već ih popij

  16. #66
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Svakako miruj dok ne odeš na pregled i nemoj misliti crno jer bublica sve osječa, biće sve OK vidjet češ. Potpisujem sve što su cure rekle i dodajem puno vibrica da bude sve dobro ~~~~~~~~~~~

  17. #67

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    79

    Početno

    Hvala Vam cure na brzim odgovorima i savjetima!! Nemam više svježe krvi, tako da utriće stavljam vaginalno i samo pozitiva od sada, obečajem!!!

  18. #68
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    draga zuzu, ja sam isto prokrvarila sa 6+2, prvo smećkasto a kasnije i crvenija krv.. na hitnoj su mi našli hematom i preporučili mirovanje.. ležala sam i strogo mirovala i kroz par dana je stalo. Dosta se često događaju ova krvarenja u ranoj trudnoći. Ja vjerujem da će sve biti u redu

  19. #69
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Bravo Eh slatke muke...divne su, al mislim da nas večina jedva čeka da prođe tih 9 mjeseci!!!!

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    29

    Početno

    s obzirom na ovolika iskustva svaka od vas ima mnogo razloga da se ne brine mnogo
    ja sam takodjer u prvoj trudnoci prokrvarila, ali ne ono "malo smedjkasto, svjetlije ili tamnije" nego bas me zalilo. nisam imala bolove ali ulozak kao kod bas obilne menge, ugrusci ogromni. prestravila se kao i vi i otisla na uzv, kad ono sve ok. nisam imala bolove ali jesam mirovala nekoliko dana, vise zbog mucnina nego zbog krvarenja. prestalo samo za nekoliko dana i danas imam curicu od citavih 11 i po mjeseci.
    tako cete i vi, samo mislite pozitivno, jer psiha je CUDO. :D

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3

    Početno

    meni je danas 12 dnt dva i već dva dana dosta obilno krvarim. betu bih trebala vaditi za dva dana.jutros sam išla kod ginekologa i potvrdio mi je da trudnoća postoji ali nije siguran da će se održat uz ovakvo krvarenje. ako nastavim ovako krvariti da će plod otpasti skupa s M. endometrij je 9mm a gest.vrećica 1.8mm.
    ovdje čitam da mnoge krvare od hematoma, kod mene se ne zna, odnosno dr mi je objasnio da mnoge prve trudnoće završe spont.pobačajem pa je valjda to to.u totalnom sam šoku, čitajući ovu temu vidim da su neke i uz krvarenje uspjele dobiti ! ja još ne odustajem... iako se krvarenje nimalo ne smanjuje a javili su se i bolovi. dosad sam stavljala utriće 3x2 a od danas ih pijem jer ne znam jeli pametnije ih piti ili stavljati kad je obilno krvarenje? :?
    ne znam jeli moguće da je jedan plod otpao pa otud krvarenje?

  22. #72
    curka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    181

    Početno

    Ja sam prošli tjedan krenula s tamnosmeđom flekicom ujutro, slijedeći dan isto, dan iza toga više njih + kad sam išla obavit veliku nuždu izašli su i ugrušci od kojih sam se skamenila . Otišla sam svom primarnom giniću ( u subotu ), napravili smo ultrazvuk i sve je ok s bebačima. Rekao mi je da mirujem i da ukoliko se ne smiri da će me u ponedjeljak poslat za Petrovu. U nedjelju je stalo. I od tad sve čisto.
    Danas ujutro ponovo smeđa flekica ( Dal da samo mirujem i pričekam ili da opet idem giniću ( u tom slučaju ću vjerojatno završit u Petrovoj) ...
    :? :? :?

  23. #73

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    116

    Početno

    Kate, drzi se!
    Imala sam hematom oko 10. tjedna. Mirovala sam. Nista drugo nisam pila. Proslo dosta brzo i bebac se rodio zdrav i sretan

  24. #74
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    curka, svakako bi se javila svom dotkoru. Ja sam spotingirala jako često (najviše od 14.-18. tjedna), uvijek smećkasto i javljala sam se ginu prvih par puta. U jako ranoj trudnoći (7. tjedan) prokrvarila sam zbog hematoma i tada sam otišla na hitnu.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Hej cure, saznala sam da sam trudna u ponedjeljak. Zadnju menstruaciju sam imala 17.09. I danas oko 12h je počelo rozkasto curkanje. Nije navala krvi ko menstruacija, nego baš tako. I naravno moja doktorica ne radi. Sad ležim i 10 sati je naveče, znači skoro 12 sati od početka krvarenja. Jel se kome desilo? Postoji li mogućnost da se odrzi trudnoca?

  26. #76
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Krvarenje mi se prvi put javilo 15dnt i naravno doživjela sam živčani slom. Bilo je kratko, navečer taman prije terapije. Do jutra više ništa. Ko iscjedak al ipak krv je krv. Drugi dan beta 957. Malo sam se umirila ali sam svejedno otišla na pregled..
    Na uzv se vidjela mala gv od 2.7 mm. I dr me naručila za 10 dana opet. I strogo mirovanje.
    Drugi dan sam malo pospremila po stanu i slično i navečer opet krv. U isto vrijeme i isto iscjedak i dalje ništa. Sljedeći dan sam se baš pazila i navečer opet u isto vrijeme krv al jako malo. Tek toliko.
    Sad ludim doma, popila sam normabel od muke. Mislim da ću izluditi tih tjedan dana do sljedećeg uzv.

    Da li ima smisla ići ranije na uzv?

  27. #77
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zrinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Krvarenje mi se prvi put javilo 15dnt i naravno doživjela sam živčani slom. Bilo je kratko, navečer taman prije terapije. Do jutra više ništa. Ko iscjedak al ipak krv je krv. Drugi dan beta 957. Malo sam se umirila ali sam svejedno otišla na pregled..
    Na uzv se vidjela mala gv od 2.7 mm. I dr me naručila za 10 dana opet. I strogo mirovanje.
    Drugi dan sam malo pospremila po stanu i slično i navečer opet krv. U isto vrijeme i isto iscjedak i dalje ništa. Sljedeći dan sam se baš pazila i navečer opet u isto vrijeme krv al jako malo. Tek toliko.
    Sad ludim doma, popila sam normabel od muke. Mislim da ću izluditi tih tjedan dana do sljedećeg uzv.

    Da li ima smisla ići ranije na uzv?
    Nazovi ginekologa i pitaj za savjet. Prema simptomima liječnik će znati procijeniti je li vrijeme da se uzv prebaci ranije ili ćeš sjediti doma, mirovati i čekati.

    Ja sam imala krvarenje (hematom) u početku prve trudnoće, a nakon kraja prvog tromjesečja više mi nije bilo ništa i vratila sam se na posao do poroda, odnosno regularnog roka za otvaranje porodiljnog. U drugoj trudnoći nisam imala tih problema na početku, ali jesam od sredine i provela drugu polovicu trudnoće na infuzijama prepara, ležala na SD. Obje trudnoće su završile dobro.

    Eh, sad - što reći ako trudnoća ipak ne ostane? Majka priroda ipak zna najbolje i možda za to postoje dobri razlozi. Kako god bilo, sretno...

  28. #78
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nazovi ginekologa i pitaj za savjet. Prema simptomima liječnik će znati procijeniti je li vrijeme da se uzv prebaci ranije ili ćeš sjediti doma, mirovati i čekati.

    Ja sam imala krvarenje (hematom) u početku prve trudnoće, a nakon kraja prvog tromjesečja više mi nije bilo ništa i vratila sam se na posao do poroda, odnosno regularnog roka za otvaranje porodiljnog. U drugoj trudnoći nisam imala tih problema na početku, ali jesam od sredine i provela drugu polovicu trudnoće na infuzijama prepara, ležala na SD. Obje trudnoće su završile dobro.

    Eh, sad - što reći ako trudnoća ipak ne ostane? Majka priroda ipak zna najbolje i možda za to postoje dobri razlozi. Kako god bilo, sretno...
    Poslat ću poruku doktoru i vidjeti sta će reći.
    Znam da ne mogu požuriti sve,al ovo kidanje živaca me ubija.
    Hvala na savjetima i brzom odgovoru!

  29. #79
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    U prvoj trudnoci sam oko 11. tt imala veliki izljev krvi, ali bez grceva. Na uzv se nije vidio ni hematom niti bilo sto drugo. Vise se nije ponovilo. Tada je dr rekla da preskocimo seks do skoro 20. Tt
    U drugoj trudnoci sam kvaruckala do 10 tt. Dr. mi nije prepisala mirovanje ni susprezanje od bilo cega. Razlog je vjerojatno bio jaca prokrvljenost i pucanje kapilara. Tad su rekli da slobodno ako zelim mogu nastaviti vjezbati. Kad sam vjezbala, nisam krvarila
    Obje trudnoce su bile ivf i vise doktora je dalo isto misljenje.
    Naravno, ti ces se posavjetovati s doktorom i vidjeti koji je razlog tvog krvarenja i sto dalje.

  30. #80
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zrinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Poslat ću poruku doktoru i vidjeti sta će reći.
    Znam da ne mogu požuriti sve,al ovo kidanje živaca me ubija.
    Hvala na savjetima i brzom odgovoru!
    Naravno, trebaš pitati. To može biti hitno stanje. Nemoj se dovesti u situaciju da ti kaže "gdje ste do sad bili?"
    Bolje je puhati na hladno i čuvati se maksimalno.

  31. #81
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja sam krvarila od pozitivnog teksta do 15tt. Svaki dan ili krvav iscjedak ili krv, uz 2 izljeva nakon kojih sam išla na hitnu i mislila da je sve gotovo. Nikad se ništa nije vidjelo kao razlog krvarenja

    Doktorica mi je rekla da mogu mirovati i ne micati se iz kreveta, ali da ako je suđeno da ode, ne mogu puno pomoći u toj ranoj fazi. Dobila sam utrogestane, ležala sam koliko mogla, i eto nakon 15tt sve stalo i do kraja uredno.

    Užas je to za živce

  32. #82
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Pitala sam i rekla je da moram odmarati i mirovati. Na prvom uzv bili su mali hematomi, oko gv. Al sve je to još prerano bilo da bi mogla nest sa sigurnošću reći.
    Mislim da ću otići na uzv čisto da budem mirnija, jer znam da ću inače samo živčaniti doma.

  33. #83
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam krvarila od pozitivnog teksta do 15tt. Svaki dan ili krvav iscjedak ili krv, uz 2 izljeva nakon kojih sam išla na hitnu i mislila da je sve gotovo. Nikad se ništa nije vidjelo kao razlog krvarenja

    Doktorica mi je rekla da mogu mirovati i ne micati se iz kreveta, ali da ako je suđeno da ode, ne mogu puno pomoći u toj ranoj fazi. Dobila sam utrogestane, ležala sam koliko mogla, i eto nakon 15tt sve stalo i do kraja uredno.

    Užas je to za živce
    Svaki krvavi iscjedak je šok. Odmah sve opišem. Baš baš grozno.

  34. #84
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    E da pitanje za sve, jeste imale problem s hladnim stopalima? Užasno su mi hladna, trebaju mi termo čarape.

  35. #85
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zrinkica prvotno napisa Vidi poruku
    E da pitanje za sve, jeste imale problem s hladnim stopalima? Užasno su mi hladna, trebaju mi termo čarape.
    Da. Narodne priče kažu da će trudnice sa hladnim stopalima roditi sina. Ja imam dvojicu

    A sad ozbiljno - ako moraš mirovati, to se odmah odrazi na cirkulaciju i noge su hladne. Osim toga, takvo je doba godine da to nije ništa čudno. Nek ti to bude najveći problem.

  36. #86
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Da. Narodne priče kažu da će trudnice sa hladnim stopalima roditi sina. Ja imam dvojicu

    A sad ozbiljno - ako moraš mirovati, to se odmah odrazi na cirkulaciju i noge su hladne. Osim toga, takvo je doba godine da to nije ništa čudno. Nek ti to bude najveći problem.

  37. #87
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Jučer više nije bilo krvi, a ni danas. Mirujem stalno, pa valjda zato. Vidjet ćemo. Čim se malo smiri situacija odmah ja krenem po stanu nešto raditi. Ovo ležanje me ubija.
    Sad još moram izdržati tjedan dana do uzv.

  38. #88
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Zrinkica, samo strpljivo...ja moram ležati u trudnoći jer me dr špotao kaj sam radila da se beba toliko spustila u maternici. Znam da je teško mirovati, ali ne bi si mogla oprostiti da se bebi što dogodi zbog toga jer nisam slušala doktora.

  39. #89
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Zrinkica, samo strpljivo...ja moram ležati u trudnoći jer me dr špotao kaj sam radila da se beba toliko spustila u maternici. Znam da je teško mirovati, ali ne bi si mogla oprostiti da se bebi što dogodi zbog toga jer nisam slušala doktora.
    Da, znam. Kolko god da je teško, treba to izdržati!

  40. #90
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Zrinkica kako si? Jel stalo krvarenje?

  41. #91
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Zrinkica kako si? Jel stalo krvarenje?
    Prošli tjedan je bilo utorak i srijeda u isto vrijeme. Nakon toga nista, pazila sam. Jučer sam opet malo zaboravila i otišla peglati i malo po stanu. I navečer opet u isto vrijeme svjetlo crvena krv, dva kruga.
    Nakon toga ništa. Danas evo nista, bili su mali ostaci na papiru u jutro, smeđe.
    Pritisak se opet javio s desne strane. Cijeli dan.

    Cudno da mi je uvijek u isto vrijeme. Ko dvije lokvice ili jedna i onda stane.

  42. #92
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Možda nije povezano ali bolje da ne radiš kućanske poslove. Meni su rekli da usisavanje i peglanje je najgore što mogu raditi. Bolje kratko prošetati. I sad si mislim ako budem do kraja morala mirovati nekak budem to prihvatila. Sve oko mene sam zaposlila, bar budu djeca dobila bolje radne navike.
    Kad ideš na pregled? To ti je prva trudnoća?

  43. #93
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Možda nije povezano ali bolje da ne radiš kućanske poslove. Meni su rekli da usisavanje i peglanje je najgore što mogu raditi. Bolje kratko prošetati. I sad si mislim ako budem do kraja morala mirovati nekak budem to prihvatila. Sve oko mene sam zaposlila, bar budu djeca dobila bolje radne navike.
    Kad ideš na pregled? To ti je prva trudnoća?
    Da prva, nismo se iskreno više ni nadali ničemu. Pa nam je to bio prvi šok.
    A onda sam počela krvariti i još veći šok.
    Da i prošli utorak sam peglala i nakon toga prokrvarila. Isto jučer..
    Sutra ću otići k dr pa ćemo vidjeti. Još je sve rano. Po ovulaciji je tek 6+4.

  44. #94
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Kako ti kratiš vrijeme?

  45. #95
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Paaa...iskreno dosadno mi je. Uglavnom čitam i gledam tv. I jedem
    Posljednje uređivanje od špelkica : 20.10.2021. at 18:50

  46. #96
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Znači, isto kao i ja!
    Kolko još imaš do poroda?

  47. #97
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Evo u petak bude 4 mj do termina.

  48. #98
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Super
    Brzo će to proći!

  49. #99
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Bila sam na pregledu. Vidi se gv, zv, i eo. Mada još nema srčane aktivnosti. Vrli dr da je po njenom uzv to tek 6+1. Moram sljedeći tjedan opet kod nje.
    Nije vidjela hematom, slobodna tekućina se povukla. Krvarenje je možda od sitnih hematoma ili žilica.

  50. #100
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    I ovdje ti čestitam, nisam ni sumnjala da ne bu sve ok jer je to malo krvi. Bude ti začas prošlo vrijeme. Gdje si bila u postupku?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •