Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 142 od 142

Tema: krvarenje u ranoj trudnoći

  1. #101
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    I ovdje ti čestitam, nisam ni sumnjala da ne bu sve ok jer je to malo krvi. Bude ti začas prošlo vrijeme. Gdje si bila u postupku?
    Špelkica ❤
    U pol.Škvorc.

  2. #102
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Ja sam nekad išla na Vuk Vrhovac. Ali nikad nismo došli do IVF postupka, dr nam je rekla da smo kandidati za donaciju js. Nismo bili za to pa smo posvojili djecu. I sad sam ostala trudna u kućnoj radinosti.

  3. #103
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam nekad išla na Vuk Vrhovac. Ali nikad nismo došli do IVF postupka, dr nam je rekla da smo kandidati za donaciju js. Nismo bili za to pa smo posvojili djecu. I sad sam ostala trudna u kućnoj radinosti.
    Mi smo u onoj skupini:nikome nije jasno u čemu je problem. I tako već godinama.
    Ovo nam je bio zadnji transfer , jer više nemamo smrzlića, i već smo gledali inozemne klinike.
    Oni sami su nam preporučili Belgiju.
    Život ima čudne putove...

  4. #104
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Tak smo mi bili na početku; mladi, bez dijagnoze, dok se nije pokazala, otkrilo se da imam endometriozu i preko noći sam ostala bez jajnika, drugi jajovod neprohodan. Godinama sam pila kontracepciju da se sačuva ono malo jajnika što mi je ostalo radi hormona.

  5. #105
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Mi smo prošli sve moguće pretrage koje možemo napraviti u RH i ništa.
    Vec sam molila da nađu nešto.
    Nekako mi je nagore kad su govorili, samo se opustite i bit će to prirodno.
    Hahahhah
    Uzas, poludim na to!

  6. #106
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Zrinkica kad ideš ponovno ginekologu? Jel ima krvarenja?

  7. #107
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Za sad nema. Idem sljedeći tjedan. Danas sam malo aktivnija pa se nadam da neće biti iznenađenja prije spavanja.
    Danas me baš boli glava, ne znam jer to od ovog vremena ili šta al nadam se da će proći.
    Kak si ti?

  8. #108
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    S obzirom da sam dobila zeleno svjetlo za aktivnosti otišla sam danas s curicom u grad obaviti neke stvari i u dućan. Jedva sam čekala friški zrak. I da vidim druge ljude.
    Doma sam si legla, muž je skuhao i oprao suđe. Tek kad legnem osjetim kak beba lupa tj mislim da kak ja počnem mirovati tak beba počne svoje aktivnosti.
    Joj najgore je kad ne znaš uzrok neplodnosti jer ne znaš s čim se boriš. Mi smo sve znali pa smo se okrenuli borbama za koje smo znali s čim se borimo.
    Jučer kad sam se spremala ginekologu zvali su iz Centra da li želimo posvojiti biološkog brata naše curice. Baš su me zatekli, morala sam odbiti jer bi mi sve bilo previše.

  9. #109
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Super za zeleno svjetlo! Lijepo je otići van bez brige. Sigurno ti je lakše jer se možeš i više opustiti.

    Da, vjerujem da uz trudnoću i drugo dijete posvetiti se još jednom novom članu nije baš lako. Dobro ste odlučili.

  10. #110
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Kako ide Zrinkica? Ja pol-pol, malo aktivna, malo ležim. Za dijete koje su nas zvali sam zvala ponovno Centar da pitam da li naši prijatelji mogu posvojiti. Razmišljala sam puno o tome da bi dijete bilo blizu, malo sam imala grižnju savjest da mi ne možemo, ali u situaciji kad ja moram što više mirovati, a baš sad se moraš što više tom djetetu posvetiti. Popodne obično sa starijim radim zadaću, mlađa je puno kod bake i dede (u istoj kući), a opet neki parovi nikad ne dobe poziv iz Centra.

  11. #111
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Ide lagano
    Da razumijem, teško je to. A opet puno ljudi ne dobi niti priliku.

  12. #112
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Zrinkica, kad je sljedeći pregled?

  13. #113
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Zrinkica, kad je sljedeći pregled?
    Bila sam prošli tjedna. Sve ok, srce kuca.
    Naručila me opet za 4 tjedna.

    Kako si ti ?

  14. #114
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Super! Čestitam. Dobro, ušli smo u 6.mj, zasad sve ok. Planiram otići na trudnički tečaj za mj dana. Iza nove god polako pripremam stvari za porod i bebu.

  15. #115
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Super! Čestitam. Dobro, ušli smo u 6.mj, zasad sve ok. Planiram otići na trudnički tečaj za mj dana. Iza nove god polako pripremam stvari za porod i bebu.
    Super!

  16. #116
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Super! Čestitam. Dobro, ušli smo u 6.mj, zasad sve ok. Planiram otići na trudnički tečaj za mj dana. Iza nove god polako pripremam stvari za porod i bebu.
    Danas opet bolovi u desnoj strani, i lagano svjetlo smede na papiru.
    Opet strah i neizvjesnost.
    A već sam se ponadala da sam se riješila tog krvarenja.

  17. #117
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Danas sam bil kod dr, ne vidi se srce. Plod je za 7+5tt, a danas je 8tt.
    Slijedi kiretaza.

  18. #118
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Zrinkica, žao mi je! Da odeš na drugo mišljenje?

  19. #119
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Bila sam danas, isto je sve kao jučer. Žumančana vrećica je prevelika, a iza ploda vidi se i druga. Do sad nije bila vidljiva. Nema smisla odgađati neizbježno. Idem u ponedjeljak u bolnicu da čujem šta će dr odlučiti, lijekovi ili kiretaza.

  20. #120
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Kaj to znači da se iza ploda vidi druga? Bili bi blizanci? Ta druga je prazna, a prvom plodu je prestalo kucati srce?
    Žao mi je, drži se i javi se!

  21. #121
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Nikome to nije jasno, otkud sad ta druga.
    Ne znam, nikad nećemo saznati.

  22. #122
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Da plodu je prestalo kucati srce. Obje ž.v su velike, prevelike.

  23. #123
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    zrinkice žao mi je.
    Imala sam sličnu situaciju, krvarenje, na uzv plod sa srcem, ali gestacijska nepravilna i premala - to su mi odmah rekli da ne bude dobro završilo. I imali su pravo...

    Čim je tako nešto nepravilno, priroda sama riješi

  24. #124
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Da, znam. Bolje je tako. Bitno da smo na vrijeme saznali. Ovako bi se vuklo do sljedećeg uzv , da nisam sad otišla na svoju ruku

  25. #125
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Zrinkica, kako si?

  26. #126
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Zrinkica, kako si?
    Bok, ok. Baš sam u bolnici, dobila sam danas prvu tabletu. U četvrtak idem u bolnicu na cijeli dan i nadam se da će sve otići. Odlučili smo se za medikamentozni prekid, sva 3 dr su nam to savjetovala. Nisam oduševljena al kaj mogu.

  27. #127
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Joj drži se, vjerujem da znaju kaj rade. Sretno!

  28. #128
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno


  29. #129
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Zrinkica, kako si?

  30. #130
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Zrinkica, kako si?
    Dobro, jučer sam bila u bolnici cijeli dan. Brzo ke krenulo i na sreću 99% je otišlo. Rekla je dr da je zadovoljna, nešto sitno je ostalo al to će otići s krvarenjem. Iskreno, nakon što sam čitala priče drugih cura, prepala sam se te boli, ali uz ketonal sve je bilo ok.
    Ma bitno mi je da se konačno ta priča završi, da se odmorimo od tih svih stresova i onda ćemo dalje vidjeti što i kako i kada.

    Kako si ti?

  31. #131
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Ej Zrinkica, baš mi je žao da si morala kroz sve to prolaziti. Sad je najbolje da se odmakneš od toga i fizički i psihički. Uzeti si vremena koliko treba.
    Ja sam ok, tj mi smo ok, sutra kontrola.

  32. #132
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ej Zrinkica, baš mi je žao da si morala kroz sve to prolaziti. Sad je najbolje da se odmakneš od toga i fizički i psihički. Uzeti si vremena koliko treba.
    Ja sam ok, tj mi smo ok, sutra kontrola.
    Da treba nam odmor od svega.
    A moram se i na posao vratiti, to mi je još najgore.

    Sretno vama na kontroli! ❤

  33. #133
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Hvala ti puno! Sve je prošlo ok. Osim kaj mi je tlak skočil kad sam vidla bilješke iz škole od starijeg.
    Bebica ok. Sve 5. Bar to ne moram brinuti. Na ultrazvuku se vidjelo da je 100 posto dečko. Slikao mu pimpača pa nam je sprintao.
    Posljednje uređivanje od špelkica : 15.11.2021. at 21:40

  34. #134
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj špelkica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti puno! Sve je prošlo ok. Osim kaj mi je tlak skočil kad sam vidla bilješke iz škole od starijeg.
    Bebica ok. Sve 5. Bar to ne moram brinuti. Na ultrazvuku se vidjelo da je 100 posto dečko. Slikao mu pimpača pa nam je sprintao.
    Aaaaa čestitam!!!

    A za bilješke ne brini, pubertet.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jul 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Poštovani ,nova sam ovdje.Trudna sam 13tjedana.U tjedan dana sam bila na četiri pregleda. Zatvorena kažu,beba ok.Prvo mi je počelo kad se odlilio vodenasto smeđe,sukrvica pa svježa tamna krv.Doktori kažu prvo polip pa da nije polip ,da mirujem.Imam jako čudno krvarenje npr.po sva sata skoro ništa onda se nakon ležanja nakupi krvi i izađe van.Najviše bude ponoći.Svaki dan mi je isto unazad šest dana.Taman kad pomislim da je stalo ono se opet javi krv.Nikad nisam imala tako čudno krvarenje uz šest duphastona dnevno koji ne pomažu.Molim Vas za savjet.Kontrola mi je za dva tjedna tek.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav svima.. evo ovako, zadnja m je bila 21.12.2022, tocnije biokemijska.. 19.01 radjen test(vise njih) pozitivni su bili... 26.01 se pojavio svijetlo smedji jako oskudni iscjedak, dr kaze to nije strasno, prepise mi utrogestan 2x dnevno. Navecer ipak me pregleda i vadi betu. Na UZV se vidjela tockica, odgovara 5+3tt ..kaze ne moze nista vise rec, nek idem kuci i zovem drugi dan za betu. U petak ujutro, odem na wc svjeza krv, ali dok sam mokrila, ni na papiru ni nigdje vise. Poslije doslovno par kapi smedji iscjedak. Beta je 95 bila, u pon ponovno bila vadit betu, iscjedka vise nema nego sto ima, beta je 135, znaci nije se ni uduplala, bolova nemam nikakvih, grudi su bolne, i neke blage mucnine. Danas sam ponovo bila vadit betu i vcrs cu znat rezultat.. mene zanima jel ima koja da se beta nije pravilno duplala, a ipak je sve na kraju bilo u redu. I jel moozda moguce da je beta manja jer po mojoj racunici ovulacija mi je bila 05.01, pa bi i trudnoca onda trebala bit 2tj manja otprilike...tako nekako.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Sep 2022
    Postovi
    8

    Početno

    Pozdrav Lora, je li se trudnoća održala? Ja sam trenutno u 21 tt. Ivf, treća trudnoća, prve dvije završile loše. Ugl zasad je s ovom trudnoćom sve ok, radila sam nift test i anomaly scan i sve je dobro. Htjela sam samo reći da ne paničariš oko laganog krvarenja tj smeđarenja.. meni je to trajalo od 6. do 10. tt ali jako oskudno, roskasto-smeđe, mislila sam da ću više izludjeti jer me to plašilo jer mislila sam da predugo traje, neki su mi rekli da je možda i od utrogestana ali nakon šta je prestalo više se nikad nije pojavilo a još uvijek sam na utrogestanima. Također, startala sam s jako niskom betom ali kad je krenula rasti, rasla je za troduplo svaki drugi dan. Pozdrav i sretno!

  38. #138

    Datum pristupanja
    Jun 2023
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima
    Dugo Vas čitam i super je to što ste tako dobra potpora
    Naime i ja imam problem sa smeđim iscjetkom.
    Bila sam na prvom pregledu sa 6 tj, dobila Duphaston 3 x1, pijem ga 5 dana a isjedak nije prestao...je li ti normalno?
    Danas sam zvala gin, ali ne radi valjda ima produženi vikend

  39. #139

    Datum pristupanja
    Oct 2023
    Postovi
    1

    Početno Moguca trudnoca?!

    Pozdrav..Vidim da forum nije bas aktivan, ali se nadam misljenju. Naime, radimo na bebi vec par mjeseci. Ovaj mjesec sam imala simptome implantacije, probadanje jajnika i cudne grceve u vagini. Cijeli mjesec sam imala skoro sve simptome rane trudnoce.Osjecam se trudno. Radim test 9.i 12. dpo i oba su negativna. Menstruacija stize na svoj ocekivani dan, no drugacija je nego inace. Tamnija i traje manje od dva dana. Treci dan ponovo radim test, negativan. No simptomi su ostali tu.bolovi su trajali jedan dan, neko žarenje u maternici. Na dodir, rodnica mi je tvrđa nego inace. Sta da radim? Plasim se moguce vanmatericne trudnoce zbog tih bolova i cudnog krvarenja. Moguce je da je za testove bilo rano, hcg prenizak. Desava se, koliko citam na forumima. Sta mislite da se desava. Je li neko imao slicno iskustvo?

  40. #140

    Datum pristupanja
    Feb 2024
    Postovi
    1

    Početno

    Zdravo ,imam jedno pitanje zanima me da li neki zna ,ovako treutno Sam u 6 sedmici trudnoce i isla sam u 5 sedmici na uktrazvuk I iska Sam u 6 sedmici isto medjutim moj ginekolog mi ne vidi trudnocu nikako ,ne vidi plod ,a ja Sam radila 3 testa pozitivna bila radila betu 118 pa betu bila mi 1900 I medjutim zadnji put kad Sam radila betu bila mi je poceka da opada 1500 al medjutim nisam radila u istoj labaratoriji u jednoj Sam radika bilo ke 1900 a drugi put u drugoj 1500 ,da li neko zna sta sw desava ginekolog mi ne vidi nista a meni beta opala malo (medjutim malo Sam prehladjena pa da li je moguxe da zbog toga opada ?) A ja niti krvarim nit me stomak boli I nista mi nije jasno

  41. #141
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Na žalost pad bete nije dobra stvar.
    Nema veze laboratorij, prevelika je razlika. Niti prehlada, ona tek nema veze s tim.

    Na betu iznad 1000 bi se trebalo nešto vidjeti na uzv.

    Beta bi se trebala duplirati svaka 48-72 sata (prvo brže, kasnije malo sporije).

    Prema ovome bi mogla biti biokemijska trudnoća, na žalost

  42. #142

    Datum pristupanja
    Feb 2024
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav imam pitanje menstruacija mi je kasnila 6 dana danas sedmi dan sam je dobila da li je možda netko takvu situaciju i da li je moguće da se radi o trudnoći?

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •