Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: gestacijska vreča

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    2

    Početno gestacijska vreča

    Drage zene majke kraljice ,
    evo nova sam ovdje pa neznam di bi pisala pa zbog toga otvaram ovu temu...
    Ovako ovo mi je druga trudnoca,sa prvom se proslo u redu....sada sam trudna po mom izracunu neki 6 tjedana zadnja M 18.10.
    Jučer mi se pojavio smeđi iscjedak, danas nista i isla sam gin. na pregled...kaze da je to dosta cesto na pocetku i da nije bas za zabrinuti se ali mi je isto tako rekao da mi je gestacijska vreča nepravilnog oblika...te me poslao doma i rekao da se normalno ponasam i da moramo cekat, kontrola za tjedan dana.
    E sada je mene jako strah i treba izdrzati sedam dana!!!
    Da li je neka od vas imala ovakvu situaciju?

  2. #2
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Poslusaj gin. Ne mozes nista promjeniti, nepravilan oblik ne mora znaciti nista a moze biti svasta. (ja osobno nisam cula za tu dg)Dosta je nezahvalno ista reci osim da ima svakakvih situacija na koje ne mozemo utjecati i trudnoca je jedan veliki test strpljenja. Ja sam imala malu betu pa se ispostavilo sa razlogom a opet tu ima cura koje su sa istom betom rodile zdravu djecicu. 6tt je i prerano za uzv, dosta ovisi o aparatu a i o tome tko ga radi.Odmaraj, ne dizi tesko i uzivaj u trudnoci jer koliko god da je mala ipak je trudnoca.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nisam ni ja nikad cula za nepravilnu gestacijsku vrecicu. Sest tjedana je prilico rano, a ako imas kasnije ovulacije, mozda je i mladja trudnoca pa opcenito nije bilo puno za vidjeti. Nemas sto drugo napraviti, nego cekati sljedeci pregled.

    Sretno!

  4. #4
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Na zalost, nepravilan oblik gestacijske vrecice moze ukazivati na trudnocu koja nije vitalna, ali moze da bude i samo utisak tvog ginekologa dok je gledao (i ocekivao probleme). Kako je 6 nedelja jako rano, svakako mislim da nemas razloga za paniku, nego lepo sacekati tih 7 dana (ili vise ), pa videti. Srecno!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Meni su rekli da imam nepravilnu gv i sve je na idućem pregledu za 2 tj bilo ok. Isto se radilo o 6 tj i unutra jos nije bilo ploda.. Ali ja nisam ni znala da ta kao nepravilna gv nesto znaci pa se nisam ni brinula.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Drage ženske hvala vam na odgovorima,
    ja se nadam da ce mi ipak sve na kraju biti...znam i sama da je jos rano za bilo kakvu prognozu...trudim se sto pozitvnije razmisljat...
    javim vam za tjedan tada kako je...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •