Uf..odakle da krenem..dakle, devojce moje od 2 godine je usla u fazu kad sve ama bas sve trga,unistava,razbija,baca..nevezano uz tantrum,jer se nakon toga smije,njoj je to zabavno i veselo. Pritom ne mislim na razbijanje suda i sl nego trganje sVojih igracaka,slikovnica,sve lutke su posarane (oci?) i sve mora bit aposlutni kaos i nered. Taj nered je usvojila i u svoju prehranu i spavanje tako da ne zeli vise jesti ono sto je voljela,ne zeli spavati kad i inace i nista ju ne zanima osimnda pravi ogroman nered. Nije bas nesto ljuta osoba tako da to ne mogu povezati s tim osjecajima,i kad plane smiri se jako brzo, ali ne znam sto bi taj nered trebao predstavljati. E da,i sve joj je NE,ne mama,ne tata... Recite,pomozite...pa to je ludilo vec postalo. U vrtic ne ide, ja sam s njom doma i prilicno je sretno dijete pa cak i kad radi nered, al govorim o atomskoj bombi neredu. Ostajem smirena maksimalno,poticem ju da sama posprema,ponekad mislim da joj je dosadno pa svako malo smisljamo nove aktivnosti ali koncentracija joj pada vrlo brzo i vec gleda sta ce rasturit sljedece