Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 178

Tema: booking i slični

  1. #51
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Ma probaj airbnb, meni je taj sajt savrsen. Ja ga koristim za iznajmljivanje i fakat sam odusevljena. Sve je razradeno do najsitnijih detalja. Naravno, i tamo ima svega, i od strane gostiju i od strane domacina, ali sistem funkcionira. Kod smjestaja imas response rate i ocjene za komunikaciju pa mozes vidjet jel to neodgovaranje iznimka ili pravilo. Cijene mozda jesu razlicite nego na bookingu jer se provizija u vecem postotku naplacuje od gosta. Al ima nacina i za izbjegavanje provizije i za pregovaranje u vezi cijene. Nije to uklesano u kamenu. Jest da placas sav iznos kod rezervacije, ali i najstroza opcija kod otkazivanja ti je vracanje pola iznosa do tjedan dana od puta. Al ne znam nikog ko ima tu opciju.

    Mozda nisam bas pomogla...ali pazi, ako je iznajmljivac prefleksibilan, nije ni to pozitivno. Mozda ide po principu tko prvi, njegova djevojka.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo u rh sam otkazala, imam rezervacije u njemačkom govornom području, od njih 3 4 komada sam dobila samo jedan odgovor direktno iz smještaja, a ovaj na kojem sam postavila pitanje se nije javio, ni dal se slaže ni ne slaže . Pitanje je bilo a engleskom.
    Jel ti ovo govoriš o booking.com ?
    Ja kad sam imala dodatna pitanja slala sam na adresu bookinga i to na hrvatskom. Oni su to dalje proslijedili u hotel i vratili mi povratnu informaciju. I onda tako koliko puta je trebalo dok nisam razjasnila ono sto me zanimalo.
    Posljednje uređivanje od larmama : 05.12.2015. at 12:18

  3. #53
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Pitanje koje sqm postavila je bilo kod same rezervacije, i tam je pisaloda smije bit samona njemačkomili engleskom

  4. #54
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Usput meda kod airbnba kad sam pitala zadjecu rekli su da je njima isto djete ili veliki, daješ li ti popust za klince?

  5. #55
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Joj jelena, meni je teba tako teski razumjeti.
    Mi koristimo airbn jer uvijek , bas uvijek uzimamo apartman a ne hotel i oni imaju veci izbor apartmana od bookinga.
    Odredimo limit koji bi platili po danu i broj osoba. I tako trazim, a ne trazim popust za dijete. Aoartmani ionaki znaju biti 2-4 osobe, 4-6 i slicno, sto obicno znaci da imaju krevete na razvlacenje. Kad su djeca bila manja, jedno je moglo spavati s nama. Sada imaju ili svoj krevet ili spavaju na nekoj sofi na razvlacenje. Popustima za djecu se ne opterecujemi - oni uglavnom vrijede za hotelski smjestaj.
    Uvjeti otkazivanja i sl. Stvari ti pisu za svaki smjestaj pisebno.

  6. #56
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    vidiš a ja sve kaj sam gledala na ainbrbu je bilo za 2 osobe eventualno za više uz određenu napomenu, bez obzira kaj sam rekla da mi klinac spava s menom. svi upiti su bili prema sloveniji i nječkom govornom području.
    meni su popusti za klince jako važni jer mi za istu stvar nude sobu viška, a zakaj kad klinac ima tolko kolko ima, i ima pravo popust. ( ovo pričam za smještaj na bookingu)

    usput poslala sam dodatak onoj važnoj rezervaciji pa čekam kaj bu odgovorili.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 05.12.2015. at 14:41

  7. #57
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Htjela sam ti reci da ti mi ovdje tesko mozemo pomoci jer koliko ja pamtim, razliciti smjestaji imaju razlicite uvjete. Rezervacija smjestaja, pogotovo ako imas puno uvjeta, trazi dosta vremena i ti moras sama napraviti. Ne moze to nitko od nas. Mi sve pisemo kako mi to radimo.
    Kada sam trazila nor za Pariz - uz moje uvijete dobila sam stotine staniva. Nakim 3 dana trazenja izgubila sam volju i uzela orvi koji mi se dopao a frendica koja pozbaje grad rekla da je kvart OK. Stanom smo bili prezadaovoljni. S tim da mi i nismo neki zahtjevni gosti. Pa treba mi samo par nocenja.

  8. #58
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Kad imam vremena uzivam optimirati smjestaj na putovanjima. Al ne trazim popust, nego ono sto mi odgovara otpocetka. Airbnb zbilja daje stanove i svejedno je imas li bebu ili ne, ista cijena. Stavim limit koliko sam spremna platiti i to je to.

    Jednom sam zaobisla placanje provizije kod airbnba. Tako mi je ponudio iznajmljivac, pronasao me na webu po imenu, al nisam sigurna da bih to ponovila. Sletis u grad avionom i ne znas imas li zbilja smjestaj ili ne. Nisam ja taj tip.

  9. #59
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    nisam ni ja zahtjevna, i meni nešto kud idem u većini služi samo za prespavat

  10. #60
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Tak i mi otprilike. Jednom nam je i sam airbn dao popust -10%
    Ja stavim i donji limit, jer ak mi je on prenizak, dobivam samo lokacije dalje od centra.
    Ak idemo autim, onda mi je bitan i parking. A avionom, vrijeme ulaska i izlaska iz apartmana

  11. #61
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    I ja stavim donji i gornji limit za cijenu, broj osoba, na karti ogranicim zonu, ako idem gdje je skupo ne inzistiram na tome da je entire home naš, al u principu da i zasebna kupaonica. Imam baš dobro iskustvo s Francuskom kad smo bili kod jedne pedijatrice doma smjesteni dvije noci. Al u tom slucaju vec po interijeru vidis jeste li nekakvi soul mates. Onda kad stignes jos bacis pogled na policu s knjigama i da vidis

  12. #62
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    S airbnbom sam posizila kad smo bili u Aix en Provenceu. Brzo sam morala rezervirati i nisam stigla cekati odgovor od gazdarice danima (nije nikad ni stigo). Uglavnom parkinga nema, kljuc ostavljen u nekoj minipizzeriji 1 km od stana u pjesackoj zoni, krivo napisana ulica. Morala sam u roamingu traziti gdje se gazdarica zabunila u pisanju, nakon nekoliko sati voznje s koferima kilometre prehodali jer su sva parkiralista u okolici pod rampama, fotke s carobnim objektivom nerealno prikazuju...

    Do sada sam preko airbnba rezervirala minimalno 20 smjestaja i velikom vecinom sam odusevljena. Mi obicno "kruzamo" po nekoj zemlji, obidjemo neku regiju pa promjenimo vise smjestaja. Tako nije bas povoljno. Moras placati ciscenje stalno. Al obozavam tako putovati.

  13. #63
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Mislim da sam genetski nomad. Patim na jednom mjestu.

  14. #64
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Otkazivanje mi je do tog dana besplatno
    Ja mislim da je ovo bezobrazno prema iznajmljivačima jer vi njima držite do zadnjega dana kao da je bookirano i onda ako otkažete dan prije oni se mogu frigati! Upravo iz tog razloga nakon što sam imala nekoliko takvih situacija sam počela svih tražiti depozit preko bookinga!

  15. #65
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da je ovo bezobrazno prema iznajmljivačima jer vi njima držite do zadnjega dana kao da je bookirano i onda ako otkažete dan prije oni se mogu frigati! Upravo iz tog razloga nakon što sam imala nekoliko takvih situacija sam počela svih tražiti depozit preko bookinga!
    A sta bezveze napadas zenu, pa to iznajmljivac odreduje. Treba nac neku sredinu.

    Kolko je taj tvoj depozit? Vracas sto i do kada?

  16. #66
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa Vidi poruku
    A sta bezveze napadas zenu, pa to iznajmljivac odreduje. Treba nac neku sredinu.

    Kolko je taj tvoj depozit? Vracas sto i do kada?
    Pa preko bookinga mi recimo nismo imali izbora tako da 1. godinu nismo mogli uzimati depozit nego si morao ili tako ili nikako a nakon što sam se opekla sam htjela s njima prekinuti suradnju upravo iz tog razloga! A sad pitala bi ja vas dal je bezveze napadam da ste vi u situaciji iznajmljivača kad raspolažete s 1 ili 2 apartmana pa vam otkažu baš pred dolazak a bukirali na 2 ili 3 tjedna usred sezone. Znaš koji je to gubitak

  17. #67
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    ali dok se ne opečeš ne znaš kako to funkcionira, meni je daleko bolji sistem od airbnb koji ipak štiti i nas kao iznajmljivače
    Posljednje uređivanje od Mali Mimi : 06.12.2015. at 12:07

  18. #68
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Mali Mimi, ja ne kuzim s kim se ti svadas. Pa naravno da iznajmljivac treba neku garanciju. Nije istina da na airu nemas nikakvu garanciju. Sam izaberes kad ti mogu otkazat. Pa ni ne mogu rezervirat ako ne uplate cijeli iznos!

    Nisam na bookingu, prvo sam otvorila air i nisam uopce imala potrebu za necim drugim jer mi je stalno bilo puno. Ja sam jos nova u tome i vjerojatno cu iduce godine otvoriti racun i na bookingu. Tako da ne znam kako funkcionira. Ali je sasvim normalno traziti depozit. Jel to neki uvjet za nove iznajmljivace da nema depozita prvu godinu pa ko prezivi ide na sljedeci stupanj???

  19. #69
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Na sljedeci level, ko u nekoj igrici?!?

  20. #70
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Smještaj koji sam gledala kaj se tičeotkazivanja je svakojak, čak i do mjesec dana ranije, iz mog iskustva s decom znam da tak nešto ne smijem rezervirat.

  21. #71
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    problem u ovom otkazanom smještaju je kaj u pravilima piše da nema depozit, i da ima skoro do kraja godine vrijeme za eventualno otkazivanje, a oni ipak traže depozit koji ni i kojem alučaju ne vraćaju ni 1 %. Ali mimi ne brigaj javili sumi da su dobili ljude za moj termin

  22. #72
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    S airbnbom je dobro sto te iznajmljivaci ocjenjuju pa ako si serijski otkazivac ili neuredan ili..., nece te drugi primiti na smjestaj. Nema samo iznajmljivac rejting, nego i gost.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 06.12.2015. at 14:35

  23. #73
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Isto tako mozes kao gost napisati javni i privatni review. Nekad stvarno ne zelim napisati nesto javno, kad mi se cini da propust nije namjerno napravljen.

  24. #74
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Da. Mi do sada nismo otkazivali ali otkazivala bih jedibi zbig vise sile. Inace postoji i nesti sto se zove osiguranje od otkaza putovanja. Iako placam, do sada mi nije trebalo. Kuc kuc. Znaci u nekoj osigurateljskoj kuci ga uplatis. Mislim da je oki 200 kn tjedan dana za nas 4, ali ovisi mislim i o zemlji outovanja. U slučaju bolesti vraćaju 90% iznosa. Ujedno je i zdrastveno osiguranje.
    E sada, kako ti funkcira u praksi, stvarno ne znam

  25. #75
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Nisam ni ka do sad ništ otkazalA
    Godišnji planiramo uvijek oko uskrsa, i samo se jednom desilo da nismo krenuli to jutro već sutradan jer je klinac imo temperaturu, ljudi su rekli da će naplatit samo polovicu tog dana tak je i bilo
    Nego dobila odgovor ovima kaj sam poslala upit i kažu da za taj dan uopće ne izdaju tu sobu koju sam rezervirala, da je valjda greška u sistemu

  26. #76
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,509

    Početno

    jelena O fakat privlačiš neke čudne iznamljivače ne znam što reći...

    kako je moguće da ti je u sustavu odobrena rezervacija a oni kažu da soba nije slobodna, to mi je čudno i nikad se nisam s tim susrela na booking.com-u.

    Daj rezerviraj neku sobu i zavrsi s tim, ne ideš na 10 dana

  27. #77
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Lili ko bi reko za mene, ha?

  28. #78
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,509

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Lili ko bi reko za mene, ha?

    A e

  29. #79
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    jelena O fakat privlačiš neke čudne iznamljivače ne znam što reći...

    kako je moguće da ti je u sustavu odobrena rezervacija a oni kažu da soba nije slobodna, to mi je čudno i nikad se nisam s tim susrela na booking.com-u.

    Daj rezerviraj neku sobu i zavrsi s tim, ne ideš na 10 dana
    Ni meni se to nikad u 10 godina i tridesetak booking rezervacija nije dogodilo.

    Nadam se da nije tako, al mozda zbog toga sto si pregovarala oko popusta za malo dijete nisu htjeli goste s malom djecom pa su napisali da nemaju slobodno. Mi smo pred koju godinu bili smjesteni u kuci gdje ne primaju goste ispod 11 godina starosti. To je islo preko airbnba. Nismo imali alternativu, inace bi mi to bilo odbojno. Bilo nam je odlicno tamo. Vidjela sam poslije da mozda i ima osnove za to da im ne odgovaraju djeca u smjestaju.

  30. #80
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Baš naprotiv djeca do 16 kod njih imaju gratis, ta soba je trebala bit s čajnom kuhinjom što je dodatna prednost, nije privatna kuća nego hotel u pitanju,
    A to kaj se nekom to nije desilo podosta dugo, očito znači da niste bili zainteresirani za smještaj koji sam ja našla ili svi okolo muljaju preko svojih pravila
    Inače prošlo ljeto smo preko bookingabili na krku jednu noć i sve je bilo ok, kad su ljudi čuli zakaj smo došli kod njih rekli su da nam istu stvar mogu i o.i kao mjesto dat
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 07.12.2015. at 05:50

  31. #81
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ja moram naprosto unapred pfovjeritsve mogućnosti da budem sigurna da imam smještaj negdje, jer recimo u ovom trenutku ja nit nr mogu rezervirat sobu tam viška jer je nema, a oni oupće prije nisu gledali pitanje koje je postavljeno, midlim da je to ipak njihova greška

  32. #82
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ni nama se nikada nije desilo nesto slicno, dapace,skoro pa uvijek nas i zovu telefonom i provjeravaju kada dolazimo, kako, dali trebamo parking i sl.

    Mozda si ti nesto zabrljala? Ili nisi tezervirala nego samo poslala upit, a u medjuvremenu je netko vec bukirao taj tvoj izbor?

  33. #83
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Možda si nejasno pisala pa im ništa nije bilo jasno, ko ni nama uostalom sto postova dok smo skužile što ustvari hoćeš!

  34. #84
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Možda si nejasno pisala pa im ništa nije bilo jasno, ko ni nama uostalom sto postova dok smo skužile što ustvari hoćeš!
    točno. I ja te teško razumijem jelenaO

  35. #85
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ne baš je bila rezervacija namoje ime, usput pisala sam jednostavnim rječnikom jednu rečenicu s upitnikom i dodala uz to pogled nanjihovu stanicu na bookingu gdje pričaju o popustima za djecu

  36. #86
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Nemam pojma sta ti se desilo, mi isto imamo troje klinaca, oznacis njihovu dob i booking ti trazi tako. Ja obicno trazim family room ako smo u hotelu, ako smo u app da ima dnevni i barem jednu spavacu sobu. I uvijek bude sve ok.

  37. #87
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Ma ko zna sta je, mozda fakat ljudi muljaju. Ja se isto cudim kad mi ljudi posalju upit i pitaju jel slobodno. Da nije slobodno ne bi mogli ni poslat upit. Ja kad imam nesto drugo u planu odmah blokiram te dane. Al ocito nisu svi takvi (savjesni i azurni). Reko mi je jedan gost d je rezervirao neki smjestaj koji ima insta t booking i da mora ic tamo taj dan i da se ljudi ne javljaju. Na kraju su se javili potkraj dana da oni ne iznajmljuju trenutno jer renoviraju kucu. Mislim stvarno?!?

  38. #88
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Na bookingu mogu samo retervirat ne mogu unapredposlat upit

  39. #89
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Na air moram prek upita

  40. #90
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ne moraš, jedino ako nemaju uključen instant booking. Pogledaj ima li kraj oglasa mala žuta munja. Ako ima, možeš si sam odmah rezervirati, bez dodatnih upita. Iako, dobro je uvijek se usput malo javiti iznajmljivaču.

  41. #91
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,509

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Na bookingu mogu samo retervirat ne mogu unapredposlat upit
    ma mozes uglavnom.nadjes hotel preko googla i postavis upit.
    Ajde posalji link s bookinga pa ti nadjem mail i javim povratno.

  42. #92
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,509

    Početno

    Mozda je kod tebe problem sto imas "stariju" djecu (dvoje najstarijih) koje booking po starosti prepoznaje kao da trebaju krevet za sebe pa ti zato nudi 2 sobe.
    mozda kao 4 osobe +dijete.

    zaboravila sam kolko su ti tocno stari al znsm.da ja ne bih mogla u bracnom krevetu spavat nego samo s muzem i 1 manjim djetetom.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.12.2015. at 07:06

  43. #93
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ma mozes uglavnom.nadjes hotel preko googla i postavis upit.
    Ajde posalji link s bookinga pa ti nadjem mail i javim povratno.
    obvo nema veze s bookingom, ja sam radila baš s njime
    nema ni veze starija djeca jer sam ja našla par smještaja gratisa do 6,10,16 i 17 godina ( u većini slučaja to su 3 ili četverokrevetne sobe, koje su dovoljne za vse nas skup), kao i hrpu njih djecu ne primamo, mada mi uredno i njih očitava, a tek kad se udubiš vidiš da deca tam ne idu.

    znam si ja nać koji je to smještaj privatno daleko od toga, hvala Lili

    Angie očito sam ja na air gledala samo one koji imaju prek upita, pa sam i dobila jednu informaciju natrag

  44. #94
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,509

    Početno

    Jelena ne znam jesi li me skuzila. Znaci nadjes hotel Mozart na bookingu al im zelis poslat upit prije rezervacije (pogotovo ako su one rez.bez povrata) tada zguglas Mozarta i nadjes njihovu webstranicu i tamo posaljes upit.Ako ti potvrdno odgovore odes na booking tamo rezerviras i u napomenu stavis taj tvoj zahtjev u vezi kojeg si imala upit.
    npr ja uvijek u napomeni naglasim tihu sobu na visem katu a ako smo s djecom dodam da stave i pomocni (dodatni) lezaj.
    gotova prica.

    nje nusta komlkicirano nwgo ti kompliciras :plazi jezik:
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.12.2015. at 07:55

  45. #95
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    m a skužila ja to kaj ti pričaš, usput ja ne kompliciram nek želim najviše izvuć iz svega

  46. #96
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    koliko noćenja ti rezerviraš? Nekad je bolje platiti smještaj malo više, pa imati neku drugu prednost - ne znači da je najjeftinija soba u konačnici i najjeftinija solucija (parking, lokacija, vrsta smještaja...)

  47. #97
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,509

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    koliko noćenja ti rezerviraš? Nekad je bolje platiti smještaj malo više, pa imati neku drugu prednost - ne znači da je najjeftinija soba u konačnici i najjeftinija solucija (parking, lokacija, vrsta smještaja...)

    E baš i ovo, tamo gdje ja idem za 15 dana recimo parking je jako skup pa je bitna stavka jel on uključen u cijenu ili ne.
    Lokacija da ne govorim ako npr. trebaš ići jvnim prijevozom, taxijem ili možeš sve "na noge".

    ajd jelena ne kompliciraš kad ti kažeš
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.12.2015. at 08:21

  48. #98
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ne može mene parking doć ko jedna soba viška, u okolici dnevna karta je od 8-15 eura
    nije riječ o najjeftinijoj sobi nikako.
    a i riječ je skoro o centru grada ( do 2 km do najcentra), tak da se može i na pješaka ili pošto je taj planirani dan gratis javni prevoz možda se i time počastim
    želim samo ispitat što više da mi ne bude iznenađenja ili da oni budu što manji

  49. #99
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    i koliko noćenja?

  50. #100
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,509

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    i koliko noćenja?
    mislim da je jedno

    Kod mene je npr parking 15 EUR po danu ostajemo 4 dana pa to ispadne 60 EUR a bome za tu razliku mogu naći i sobu više.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •