Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 200

Tema: Božićni pokloni za 15-godišnjake i slične

  1. #51
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    MOje su ove, ali ima ih sad sigurna sam na dosta mjesta. nisam dugo bila u kupovini i lutanju po ducanima pa ne znam sto se tocno sad nudi.

  2. #52
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ovdje su muške rukavice, a imao je H&M i na dječjem odjelu slične.
    Evo još i ovih: http://www.elipso.hr/marke/verico-grip/

    Ja sam sinu kupila neke drugačije (nisu vidljivi ti vrhovi prstiju, kompletno su iste boje) jer sam jedino takve našla veličinu s/m koja mu je trebala.

  3. #53
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    te rukavice za smartfon su moji već dobili - jedne iz HMa a jedne su bile spakirane s nekim Kraševim čokoladama

    a gdje idem gledati za slušalice? Pokušavala sam MMa nagovoriti da on to obavi, ali izgleda da ću morati ja

    Julčer sam obrstila Muller za Sv Nikolu - -10% na Diners i odmah dala zamotati slatkiše - još nema gužve

  4. #54
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    A ja imam jednog kojeg svakodnevno podsjećam da si stavi dezić... al ajd, bar ga ne moram podsjećati na tuširanje.

    Nego, tatek, jel bi tvom Vedranu bilo zanimljivo nešto ovakvo:

    77 kuhinjskih pokusa

    Zbirka kuhinjskih pokusa za osnovnu i srednju školu

    Kemijski leksikon u stripu

    Prva knjiga sadrži pokuse koje stvarno može iskemijati i u kuhinji, ali objašnjenja uopće nisu previše pojednostavljena niti banalna za 15-godišnjaka

    Moj mladac će dobiti Arduino knjigu i nekakav osnovni Croduino paket, bio je ljetos na radionici u Narodnoj tehnici u Osijeku, pa mu se svidjelo.
    mojem klincu ( a i ostalima u kući ) je muž kupio isto neku inačicu ala Arduino, to moj obožava,

    nego ovaj kemisjki leksikon u stripu dal je to i za one kojima kemija baš i nije jača strana????

    moram li priznati za mi je drago da ne voli parfeme i slično, a i ne izlazi

  5. #55
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    te rukavice za smartfon su moji već dobili - jedne iz HMa a jedne su bile spakirane s nekim Kraševim čokoladama

    a gdje idem gledati za slušalice? Pokušavala sam MMa nagovoriti da on to obavi, ali izgleda da ću morati ja

    Julčer sam obrstila Muller za Sv Nikolu - -10% na Diners i odmah dala zamotati slatkiše - još nema gužve
    Napisah - mi kupili u Elipsu.

    Za mlađe dijete - pitanje je kakve želi i voli, tj. da li trebaš s mikrofonom ili bez, da li trebaš one mikro za u uho (te treba probati) ili neke vulgaris za slušanje glazbe.

    Moj E. ne trpi slušalice koje se guraju u uho, pa je koristio ovakve nekakve: http://www.elipso.hr/informatika/slu...0-CloudyWhite/

    Ako mu ne treba mikrofon, imaš i puuuno jeftinijih - koštaju 30-50 kn.

    Gdje: Osim spomenutog Elipsa, provjeri Chipoteku, Tehnomarket, ali znaju imati i u Sparu i sličnim velikim trgovačkim centrima, samo dooobro pazi da točno znaš što trebaš. Ja nisam sigurna da bih svojim dečkima išla to kupovati - oni to sami biraju.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 02.12.2015. at 10:12

  6. #56
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    ak smijem napomenuti moji će poklone dobit ili za sv. Nikolu ili za Božić, ne za oba blagdana

    nadam se da ćemo skupa otić do austrije na advent, i možda na sanjkanje u vrijem zimskih praznika na koji dan

  7. #57
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Nanoibeba, zaboravih spomenuti Instar Informatiku - tamo ima svakovrsne krame po relativno povoljnim cijenama - gle ove (to je za PC): http://www.instar-informatika.hr/gen...fon/gen-hs200c

  8. #58
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj pituljica prvotno napisa Vidi poruku
    Ovih godina kod nas je aktualno:
    Knjige- schrottova svastara, knjige iz algoritma na engleskon (kolekcoja harry poter i knjige o filmu), ove godine nova knjiga dr housa isko je na hrvatskom

    Da se ubacim među starije, imate li kakve preporuke za gore navedeno, dakle knjige o filmu za 11-godišnjakinju.

    (ono što je izdala školska knjiga, studio animacije i snimamo film ima)

  9. #59
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    on ima skupe slušalice, ona je imala iz Lidla. Više ne rade. sada bih joj rado kupila neke malo bolje. ona niti sama ne zna što hoće, ali mislim da bi isto te neke veće koje se ne guraju u uši

  10. #60
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ak smijem napomenuti moji će poklone dobit ili za sv. Nikolu ili za Božić, ne za oba blagdana

    nadam se da ćemo skupa otić do austrije na advent, i možda na sanjkanje u vrijem zimskih praznika na koji dan
    Slično je i kod nas. Za Božić će dobiti novac koji mi dobijemo u firmi. Zapravo, čak ne znam hoće li stariji dobiti, možda je čak izašao iz dobnog razreda. Lani su još dobili oba. To je njihovo i svaki put im to uredno dajemo, pa si uštede za ljetovanje ili tehniku po izboru.

  11. #61
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    kod nas Sv. Nikola donosi samo slatkise
    oduvijek

  12. #62
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    kod nas nema slatkiša nego voće

  13. #63
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    gdje ima ovo za kupiti i koliko kosta?
    A. mi je dao likove na amazon, ne znam ima li po dućanima, ali ćemo ovih dana pogledati pa ću javiti ako nađem. Ovi s amazona su 15-20 dolara.
    http://www.amazon.com/Samsung-3000mA.../dp/B00MWOVW04
    Posljednje uređivanje od vertex : 02.12.2015. at 10:30

  14. #64
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    jelena, vi onda u prozor ni ne stavljate čizmicu nego zdjelu?

    gledala sam malo te maske s bežičnim punjenjem, ima ih u ikei
    dakle, to je samo bežično punjenje, nije 'ugrađeno' :D punjenje - što bi i meni bilo jako zgodno, haha

  15. #65
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    stavljamo čizme i ai cipele, klinci znaju i šlape staviti, i uredno i cipele koje su male

  16. #66
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    A. mi je dao likove na amazon, ne znam ima li po dućanima, ali ćemo ovih dana pogledati pa ću javiti ako nađem. Ovi s amazona su 15-20 dolara.
    http://www.amazon.com/Samsung-3000mA.../dp/B00MWOVW04

    super, javi ako vidis kod nas u ducanima

  17. #67
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    sada sam se sjetia što bi moja htjela, čak sam i obećala da bum kupila, ali još nisam - one neke skupe svijeće u staklenkama - dućan je u Gundulićevoj

  18. #68
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Moj će dobiti buff maramu, nedavno je oduševljeno pričao da mu je to baš jako fora. Nadam se da će biti fora i tad. :lol

  19. #69
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Buff je odličan - skup ko vrag, ali baš ono odličan - ja sam ga sebi kupila još pred par godina. I praktičan je - ne znam koji model želi

  20. #70

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Moj će dobiti buff maramu, nedavno je oduševljeno pričao da mu je to baš jako fora. Nadam se da će biti fora i tad. :lol
    Buff je super stvar, moj ga je dobio prošle godine i kao stvoren je za njega, jer si po velikim hladnoćama voli zamaskirati lice što je bolje moguće. Šalove ne voli, pa je ovo idealno rješenje.
    I MM-u sam svojedobno kupila buff, i to je najkorišteniji zimski dodatak odjeći.
    Sad je vrijeme da i ja dobijem jedan

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Mima, mi smo kupovali knjige o filmu u algoritmu, ali su sve na engleskom
    Jedna knjiga o snimsnju i trikovima koji se kroiste i druga tipa 500 filmova koje morate pogledati s recenzijams itd. Moj je filmofil pa ga je to veselilo.

    Barbi, sto je buff marama?

    Mali off - za mimu: imamo iduci tjedan bozicni team building u escape roomu pa javim dojmove kako sam obecala

  22. #72
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    buff - postoje različite varijante
    https://www.google.hr/search?q=buff&..._AUIBigB&dpr=1

  23. #73
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    E to, thx Nano.
    Molim ideje za cure. Jedino mi pada kozmetika na pamet, krpice im više ne kupujem bez da same biraju, nema smisla.

  24. #74
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    E to, thx Nano.
    Molim ideje za cure. Jedino mi pada kozmetika na pamet, krpice im više ne kupujem bez da same biraju, nema smisla.
    Meni se čini da je ženskom biću lakše odabrati poklon.... Knjige, kozmetiku i krpe smo već spomenuli - sve to dolazi u obzir.

    Ostalo
    - Naušnice ili drugi nakit, remenje i slično... isto rukavice kao i za dečke.
    - Božićni kič - slike ili figurice anđela i slično (iz Likuma), ako je u pitanju romantična duša.
    - ulaznice za neku prigodnu priredbu ili koncert
    - bon za manikuru
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 02.12.2015. at 12:30

  25. #75
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ostale ideje:
    - kišobran
    - usb stick (toga nikad dosta)
    - digitalni okvir za slike
    - nalivpero ili drugi fini pisaći pribor - da se tu generaciju potakne na pisanje

    Mi smo jedne godine sinovima kupili stalke za laptope - ovo: https://www.google.hr/search?q=jysk+...WG8g83Z6DVM%3A

  26. #76
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Ja imam štrikanu bufalo , nis do sad ni znala da je to osto, poklon od moje sister, njeno ruko djela, moja mala od 10 ponekad je voli zeti, a uopće nije teško štrikanu napravit

  27. #77
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    E to, thx Nano.
    Molim ideje za cure. Jedino mi pada kozmetika na pamet, krpice im više ne kupujem bez da same biraju, nema smisla.
    ako si vole uredjivati nokte, ima zgodnih djidja za to
    stapici sa tockicom na vrhu, pa si time tockaju
    sablone sa raznim uzorcima
    pa neki zgodni lak uz to

    nije skupo

  28. #78
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    E to, thx Nano.
    Molim ideje za cure. Jedino mi pada kozmetika na pamet, krpice im više ne kupujem bez da same biraju, nema smisla.
    napisala sam da moja hoće onu fensi svijeću

    U Mulleru sada ima Eosa - to je kod moje builo aktualno dok ih nije bilo kod nas

  29. #79
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam štrikanu bufalo , nis do sad ni znala da je to osto, poklon od moje sister, njeno ruko djela, moja mala od 10 ponekad je voli zeti, a uopće nije teško štrikanu napravit
    ja štrikam, i štrikani šal se ne može uspoređivati s buffom - meni su to dvije različite stvari, jer kod buffa imaš i taj neki dio kao marama i može se nositi na razičite načine pa i kao potkapa na skijanju

  30. #80
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Sad mi je lakše kad vidim da ih tinejdžeri hoće, ipak nisam bakica

    Nego, nisu papuče, već jedna velika papuča za obje noge pa moram sjesti, prikopčati se i ne mrdati dok se ne zgrijem Kupljeno u Lidlu.

    Ako nađeš neke na baterije i za svaku nogu zasebno, javi da i meni bude pod bor
    Pitam ga ja je li on to negdje vidio i postoji li to upće. Kaže, pa ne znam ali sto posto postoji jer je inovativno i predobro i mora postojat Išli mi guglat "slippers built in heating" i...ima, ima, ali neće dobit
    Papuče s grijačima

  31. #81
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Pitam ga ja je li on to negdje vidio i postoji li to upće. Kaže, pa ne znam ali sto posto postoji jer je inovativno i predobro i mora postojat Išli mi guglat "slippers built in heating" i...ima, ima, ali neće dobit
    Papuče s grijačima
    možda je vidio na reklami za Top shop - moji uvijek kada nađu neku "glupost" onda su je tam vidjeli

  32. #82
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Cijena prava sitnica!

  33. #83
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Pitam ga ja je li on to negdje vidio i postoji li to upće. Kaže, pa ne znam ali sto posto postoji jer je inovativno i predobro i mora postojat Išli mi guglat "slippers built in heating" i...ima, ima, ali neće dobit
    Papuče s grijačima
    A da probate guglati na hrvatskom? Ima opreme za ribiče i lovce - nisu papuče, ali su čarape: http://vukovisadunava.com/odeca-obuc...jator-za-noge/

    ***
    Offt. da moji meni dođu s takvom idejom, bome bih ih potjerala van, da se malo razgibaju (to i radim, jer starijem se znaju olediti ruke i totalno usporiti cirkulacija od sjedenja za računalom, ufff....)

    Btw. sad je u 16. godini i za Božić bi mogao dobiti članarinu u teretani ili nekom sportskom klubu. Toliko o zagrijavanju nogu. Nek si nađu cure, pa se budu skupa grijali... (vjerojatno nisam svjesna koliko je blizu taj trenutak).
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 02.12.2015. at 13:33

  34. #84
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    joj cure moje - ja to skroz kužim - meni su ruke i noge (stopala) hladne uvijek i cijeli život. Nema tu pomoći s razgibavanjem. To je jednostavno tak.
    sad me griju muž, kćer ili mačak

  35. #85
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Jao, ali ovo za grijanje nogu još za baku da je poklon ajde nekako, ali za tinejdžera, slažem se s Peterlin, nek si nađe curu pa se skupa griju.
    A to da je curama lakše poklon kupiti je mit majki sinova.

  36. #86
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    kupi joj eos
    https://www.google.hr/search?q=eos&b...HfM-DMEQsAQIJw

    u stvari, koliko ima godina? i još neke sitnce. Moja, i njene iz rareda hodočaste u Lush, pa troše lovu na one kugle za kupanje, pa uzmu uzorke (budući kupci, ne9, onda mi je još mala rekla da ima nekakvih zgodnih prigodno božićnih majivca i pulovera u HMu

  37. #87
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Uopće ne kužim šta je taj Eos, a sad sam iz Mullera, čak mislim da sam vidjela to tamo. Nešto kao labello?ž
    Ili se jede?
    Imam ih tri komada (cure), od 9 i pol do 14. S najmlađom je najlakše, ona napiše podugačak popis pa samo odabereš. Stariju sam ipak nekom šminkom riješila, srednja je najproblematičnija za kupovanje bilo čega.
    Vidiš, na mirisne kuglice za kupanje i slične stvarčice mislim da bi sve tri zakolutale očima, isto tako i na fensi svijeću. Nije to kod njih uopće u điru.
    Posljednje uređivanje od Barbi : 02.12.2015. at 14:10

  38. #88
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    ja se bojim da su te tople papuce nezdrave za vene. ali su sigurno udobne.

  39. #89
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Uopće ne kužim šta je taj Eos, a sad sam iz Mullera, čak mislim da sam vidjela to tamo. Nešto kao labello?ž
    Ili se jede?
    Imam ih tri komada (cure), od 9 i pol do 14. S najmlađom je najlakše, ona napiše podugačak popis pa samo odabereš. Stariju sam ipak nekom šminkom riješila, srednja je najproblematičnija za kupovanje bilo čega.
    Vidiš, na mirisne kuglice za kupanje i slične stvarčice mislim da bi sve tri zakolutale očima, isto tako i na fensi svijeću. Nije to kod njih uopće u điru.
    da taj eos je valjda neki labello, moja je to žćicala moju frendicu da joj donese iz aAmerike. Pojma nemam otkuda joj to - možda iz neke serije, ili je imao netko u školi. Mislim da ima nei miris. Ona mi je neki dan veselo rekla da je vidjela eos u Mulleru a jučer kada sam zamatala tamo poklone, žena iza mene ga je kupila. Tak da možda ipak je nekakva fora. Stvarno nemam pojma

  40. #90
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Samo da skromno dodam kako mom tinejđeru ne fali cura, a ni sporta :D
    Posljednje uređivanje od vertex : 02.12.2015. at 14:24

  41. #91
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    A koliko to cudo (eos) dodje. Pitam jer pocinjem i ja razmisljati o poklonima. U muelleru ga ima i jos negdje? Nano pomagaj. cini mi se bas zgodno za cure. mislim da ce sve to dobiti ako ne probija moj buget

  42. #92
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    nemam pojma. Budem ti pogledala. Ne znam niti gdje stoji. Alii valjda nije skupo, fakat ne znam

  43. #93
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Čini mi se da košta oko 40-50 kuna.

  44. #94
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ne trebas radi toga ici u Mueller, nije ni meni van ruke, mislila sam samo ako si vidjela. Hvala

  45. #95
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Čini mi se da košta oko 40-50 kuna.
    uh, za jednoga je puno.


    inače, hodam po topicima i kukam na cijene

  46. #96
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    ja sam često u Mulleru

  47. #97
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    PA je, puno, baš razmišljam da je to malo preskupo za poklončić za prijateljice moje kćeri (posebno kad se sjetim da smo im lani kupili lizaljke u Godisu za 10 kuna )

  48. #98

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Ja i dalje ne razumijem što je to vidjela sam ih jučer u Mulleru i pitala sam se isto.

  49. #99
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ako je mast za usne razumijem što je ali ne kužim u čemu je fora i zašto toliko košta? Molimo tko zna nek objasni treba li nam to jer još uvijek nismo načisto.

  50. #100
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    balzam za usne. skupi labelo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •