Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: Nije vezana za mene - zašto

  1. #51

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Prvo sretna Nova cure!

    Ovo sto phiphy i tangerina kazu je moj slucaj-imas jos sto stvari a ona zeza sa spavanjem i uspavljivanjem! Pa meni zivci prorade, pa na kraju nit ona spava nit ja sto napravim. Skuzila sam da tocno place kad je uzmen nunati, pokazuje prsticem po.kuci, mislim da seboji da sstvarno toga svega ne bude ujutro. Htjela je vaditi cipelice van i ja jojkazem: cipele sad sspavaju. I ona u plac. Veceras smo smirivali atmosferu, pogasili svjetla, nekako je zaspala meni na rukama, al bilo je protesta.
    Lavko, cura nece spavati pa te jednostavno receno "voza" jer moze - onako banalno receno.
    Ja sam to otimanje, bacakanje i deranje, nakon sto sam joj mjesecima maksimalno podilazila, dosla do kraja svojih snaga i zivaca i skuzila da vodi samo u jos vece divljanje, srezala tako da sam ju stavila u kinderbet i sjedila pokraj nje (bez brbljanja i zabave - jedino o cemu sam pricala je da se sad mora spavati) dok nije zaspala. Dva dana je jos plakala, treci je zaspala u roku ma niti 5 minuta. Od toga dana dijete je spavalo bez ikakvih problema. A do tada...uzas.

  2. #52
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Prvo sretna Nova cure!

    Ovo sto phiphy i tangerina kazu je moj slucaj-imas jos sto stvari a ona zeza sa spavanjem i uspavljivanjem! Pa meni zivci prorade, pa na kraju nit ona spava nit ja sto napravim. Skuzila sam da tocno place kad je uzmen nunati, pokazuje prsticem po.kuci, mislim da seboji da sstvarno toga svega ne bude ujutro. Htjela je vaditi cipelice van i ja jojkazem: cipele sad sspavaju. I ona u plac. Veceras smo smirivali atmosferu, pogasili svjetla, nekako je zaspala meni na rukama, al bilo je protesta.
    Moras joj puno pricati.
    Sve ona razumije, vec prije pripremanja na spavanje trebas joj smireno i odlucno pricati sto sada idete raditi.
    Pa ju onda uvesti u vecernju rutinu i kod nunanja joj prepricati malo danasnji dan, i onda ispricati sto cete raditi sutra ujutro, tako da shvati da ce sutra biti novi dan.

    Mom je to strasno znacilo, nakon par dana takvog objasnjavanja poceo je sretno pricati "danuu", kad sam mu rekla da cemo ujutro nesto raditi, i bez pogovora jedva ceka da ga spustim u kinderbet.
    Kad sam pocela raditi strasno mu je znacilo da mu kazem da li cu ujutro biti doma ili idem raditi i dolazim popodne.

  3. #53
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Samo da vas updateam - mi smo našli način uspavljivanja koji funkcionira, pa možda nekom pomogne..Navečer oko 21-21:30 operemo zube, kažem joj sada svi idemo spavati i polako gasim sva svjetla, mm legne i pravi se da spava i onda u potpunom mraku ja nju nunam i pjevam joj. Ona u prvoj minuti spusti glavu meni na rame i uspava se.

  4. #54
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da vas updateam - mi smo našli način uspavljivanja koji funkcionira, pa možda nekom pomogne..Navečer oko 21-21:30 operemo zube, kažem joj sada svi idemo spavati i polako gasim sva svjetla, mm legne i pravi se da spava i onda u potpunom mraku ja nju nunam i pjevam joj. Ona u prvoj minuti spusti glavu meni na rame i uspava se.

  5. #55
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Eto me tu, obje samo tata, tata, sve je super kđad smo same, al kad je tata doma ne vide me, je, zabavniji je i vise im pusta

  6. #56
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Tako i u našem slučaju. Kada je on doma više ciči, sretnija je. Racionaliziram da je to zbog toga što on nakon cijelog dana na poslu sljedeći dan ima energije blesirat se s djetetom. To mu dođe kao odmor. Dok sam ja s njom svaki dan pa je to monotonija. Da je ikako drugačije bilo bi čudno.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 06.04.2016. at 18:18

  7. #57
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Al mene rastuzi kad cujem, makni se mama, tata ce...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    O kako bih ja to rado mare,kod mene sve nemoj mama ce....smori se ziva.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •