Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: Uzasno opadanje kose

  1. #51
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Ću sama proguglat da ne tražiš linkove.
    Znam za kupus, trošila sam ga praktički 0-24h unazad 3 mjeseca, plus tuš, masiranje i suncokretov lecitin. Tek dva tjedna sam bez kupusa i upijajućih jastučića.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  2. #52
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ja sam se ono prerano poveselila...krenulo je opadanje i meni...ne mogu reći da je (bar zasad) zabrinjavajuće ali nervira me kosa u krevetu i po jastuku a mali spava samnom...
    preko dana je čim dođem doma vežem u rep da ne opada po cijeloj kući i dobro iščetkam prije spavanja da čim više otpadne nad pilom....

    he,ja koprivu pijem radi poboljšanja laktacije,u kombinaciji sa lavandom za opuštanje i malinom. ubacim tu i tamo čistu koprivu...
    vitamine postnatal pijem kad se sjetim,ne baš redovito...na zraku sam svaki dan sa psom satima....grrr....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 05.06.2016. at 00:56

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    tinktura od koprive.

    spas .

    imate link na fb pa potražite.

  4. #54
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Moje iskustvo posle oba poroda - nista ni od sampona, ni vitamina... opadace dok ne opadne to sto treba i dok se hormoni ne srede. Ubrzo nakon sto je prestala da opada oba puta, dobila sam menstruaciju... Dakle neposredno pre nje se nekako telo vrati u normalno stanje. Sad imam puno nove kose, bas bezveze izgleda, ali valjda ce doci na svoje kad izraste skroz.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    evo da se i ja priključim malo temi... prvi porod, dojim, nisam još dobila menstruaciju....
    kosa mi također opada, prodjem kroz nju sa rukom a ono puna saka dlaka, krevet pun dlaka, malac spava samnom pa kad vidim dlake kraj njega ludim, samo da ne stavi u usta, inace sve stavlja u usta, osim cuce, ona mi sluzi za igranje..... ne samo da opada već se i masti, perem je svako treći dan, a nekada stavim i šampon za suho pranje, malo se zamaskiram...
    takodje se i znojim, ako stavim roll-on ili deo, mislim da je još gore...
    laktovi na rukama su mi bili hrapavi i mazala sam ih sa vazelinom i sad su super.
    hormoni rade svoje.....

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •