Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: Traženje čuvalice

  1. #51
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Što ste (ili što biste) pitali tetu čuvalicu na prvom razgovoru, upoznavanju?
    Što vam je bilo važno da znate?

    Evo stare teme: http://forum.roda.hr/threads/20922-s...-tetu-cuvalicu

  2. #52
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Kaae, hvala ti na odogovoru. Nasa potencijalna cuvalica je vrlo razgovorljiva i vec mi je na telefon rekla za sto si treba zaraditi. To mi je bilo vrlo simpatricno.
    No, vidjet cemo u zivo.
    Masnice, velika hvala, nisam nasla sama tu temu, nisam jos vicna trazenju, izvlacim se na to da sam nova

    Odoh se onda tamo prosvijetliti!

  3. #53
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Ne znam postoji li već posebna tema, no zanima me koliko ste teta čuvalica intervjuirali dok niste odabrali onu pravu?
    Meni se već prva jako svidjela i ne vidim razloga da trazim dalje.
    Jeste li i nakon dobre potencijalne kandidatkinja nastavili i dalje tražiti, za svaki slučaj?

  4. #54
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    evo ovako moj slučaj, trebam osobu za cuvanje dvoje klinaca, 3,5god i 1god i to tijekom 6 i 7 mjeseca. vjerovatnost je nastavka u 10 mjesecu (za ovo između ćemo koristiti godišnje odmore). ja živim u okolici Zagreba , u malom mjestu, pa je vrlo izgledno da bi djecu vodila na čuvanje umjesto da osoba dolazi k nama. u obzir dolaze sva naselja i mjesta južno od grada (Brezovica, Kupinečki Kraljevec,Pisarovina...)pa prema centru Zagreba. radilo bi se o 8 sati i nebi uključivalo ništa osim bavljenja djecom.
    ako ima zainteresiranih neka se jave na pp. thanks

  5. #55
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam postoji li već posebna tema, no zanima me koliko ste teta čuvalica intervjuirali dok niste odabrali onu pravu?
    Meni se već prva jako svidjela i ne vidim razloga da trazim dalje.
    Jeste li i nakon dobre potencijalne kandidatkinja nastavili i dalje tražiti, za svaki slučaj?
    Mi smo zaposlili prvu koju smo upoznali i intervjuirali, ali odrazgovarali smo s jos dvije, upravo za svaki slucaj. Nikad ne znas, izmedju ostalog, hoce li osoba odustati zadnji cas. (Nama je zapravo jedna odustala, otprilike dva tjedna prije prvog radnog dana... onda smo kretali ispocetka.)

  6. #56
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    I mi smo se dogovorili s prvom kandidatkinjom koja nam je došla na razgovor. Jednostavno nam se jako svidjela. Bebač se već na prvom susretu dao nositi i čak se malo i mazio. Znali smo da je to to. E, sad samo da sve bude ok i da nam ne odustane.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    nama su se izjalovile potencijalne čuvalice koje smo imali u vidu preko kruga poznatih (uglavnom, sve su zauzete u periodu od kad nama treba), tako da smo opet na početku što se trazenja tice

    e, sad ide onaj puno teži dio - potraga u nepoznatom, dakle preko oglasa, foruma, specijaliziranih web stranica i sl.
    imate li kakve korisne savjete odakle sad krenuti? kakva su vam iskustva? planirala sam staviti oglas na dječjim forumima, eventualno na Učiteljsku akademiju...

    napominjem da trazim mladju osobu koja bi cuvala 1,5 godišnjaka u nasem domu od jeseni, slijedecu skolsku godinu

  8. #58
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Svejedno i dalje pitaj medju poznatima, prijateljima, poznanicima... Npr. ako vec nisi, stavi na fejs, posalji mail svima, pitaj sve na poslu i sl. .... Ja osobno nisam imala srece s tim oglasima (ni ne sjecam se vise gdje sam na netu trazila ili stavljala oglas), ali bi svakoj osobi koju bi srela u parkicu, u vrticu starijeg djeteta i sl. rekla da trazim cuvalicu, i tako sam ju brzo i nasla. Sretno

  9. #59

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Da, upravo to sam i napravila... Mislim da vec svi u kvartu znaju da trazimo cuvalicu
    Od teta u vrticu do parkovske ekipe...

    Tim putem smo imali par potencijalnih ali nazalost nista od njih jer su sve zauzete... Jedna mi je bila fenomenalna ali (na njezinu srecu) dobila je posao u struci i od jeseni radi u skoli...

    Ne znam ima li smisla stavljati oglas na stranice tipa cuvalica.hr i sl.? Ili polijepiti po kvartu?
    Zapravo nam je prilicno hitno jer od lipnja idemo na more kad zavrsi skola,a ja u rujnu pocinjem radit, tako da smo to pitanje mislili riješiti sad dok smo još u Zagrebu. Adaptacija 10ak dana u rujnu i to bi bilo to.

  10. #60
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    A ima li ko u Splitu da trazi tetu cuvalicu na jedno godinu dana (ili duze), pocevsi od devetog/desetog mjeseca? Teta je super. Sad cuva polovicno mog starijeg. I jako bi rado da za godinu dana cuva mladjeg/mladju

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •