Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 89 od 89

Tema: Ispricnica

  1. #51
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    kad je doktor pisao ispričnicu, roditelj je morao potpisati i u (srednju) školu donijeti roditelj

    znači li to da sad može i dijete donijeti samo ispričnicu koju roditelj napiše?
    kod mojih skolaraca:
    razrednica u srednjoj priznaje roditeljske ispricnice mailom
    razrednica u osnovnoj moli da ipak napisem rukom (uvijek javim mailom), ili da isprintam taj mail koji sam poslala, da moze priloziti kamo vec treba priloziti
    Posljednje uređivanje od emily : 12.02.2017. at 13:13 Razlog: dodatak

  2. #52
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    ovo je točno, s time da su razrednici trebali organizirati roditeljske sastanke kako bi to prenijeli roditeljima na znanje
    ovo je i bila tema roditeljskog+nesto malo o maturi, i maturalnoj veceri
    ali glavno je bilo o novim pravilima ispricavanja

  3. #53
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    U osnovnu školu sam poslala ispricnicu u informativki, u srednju ću morati slati ipak liječničku ispricnicu jer će izbivanje biti Najmanje 4 dana

  4. #54
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Frendica tražila od doktora ispričnicu za malog, 1. razred OŠ.
    Izostao je tri dana zbog bolesti.
    I rekli su joj da to roditelji opravdavaju sami. Do tri dana.

  5. #55
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Tanci vec je linkan novi pravilnik
    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    evo članak 4. koji se moze naci na ovom linku: http://public.mzos.hr/Default.aspx?art=14012
    Članak 4.
    (1) Pedagoška mjera izriče se i zbog neopravdanih izostanaka s nastave.
    (2) Neopravdanim izostankom smatra se izostanak za koji razredniku nije dostavljenaliječnička ispričnica ili ispričnica nadležne institucije, koju je potpisao i roditelj.
    (3) Neopravdanim izostankom ne smatra se izostanak s nastave za koji je roditelj unaprijedtražio i dobio odobrenje i to:- u hitnim slučajevima usmeno od učitelja/nastavnika za izostanak s njegova sata;- pisano od razrednika za izostanak do 3 radna dana, ravnatelja za izostanak do 7radnih dana i učiteljskog/nastavničkog vijeća za izostanak do 15 radnih dana.
    (4) Tijekom školske godine roditelj može osobno ili pisanim putem opravdati izostanak svogdjeteta za koji nije dostavljena ispričnica iz stavka 2. ovoga članka u trajanju od najvišetri radna dana, koji ne mogu biti uzastopni.
    (5) Načini opravdavanja izostanaka učenika, rokovi za dostavu ispričnica, kao i primjerenirok javljanja o razlogu izostanka uređuju se statutom škole.

  6. #56
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Zar nije pisalo više puta do tri dana?

  7. #57
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kaj me muči neki u e dnevnik baš za određeni sat pišu napomenu da dotični nije bio na nastavi, uvijek se stručnim kad mi tak nekaj dođe. Pola njih opet ne piše ako je bio izostanak, a drugi pisu sve pa čak i ako je na nastavi ili natjecanju

  8. #58
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj me muči neki u e dnevnik baš za određeni sat pišu napomenu da dotični nije bio na nastavi, uvijek se stručnim kad mi tak nekaj dođe. Pola njih opet ne piše ako je bio izostanak, a drugi pisu sve pa čak i ako je na nastavi ili natjecanju
    Ma baštebriga... moj je stariji prošli tjedan imao Lidrano, probe i nastup, pa mi je isto tak došlo. Neki su zapisali, drugi nisu. Ja nebudilijena napišem razrednici e.mail s obrazloženjem, a ona odmah odgovara da je već opravdala jer ju je voditeljica dramske obavijestila. I kraj priče.

  9. #59
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ne ovo je upisano pod određeni predmet da nije bio na satu, to pišu samo dve profe i sad već ima treću zabilješku na jednom predmetu, a smjesi nam se još par njih iz istog predmeta

  10. #60
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja sam skužila da to sve ovisi o profesoru, razredniku, doktoru...
    Neki će zapisat.
    Neki neće.
    Izostanci zbog natjecanja se automatski opravdavaju i kao ne računaju.
    Pa se malo računaju.
    Neki doktori ne daju ispričnice, a nama naš LOM za malu daje i za jedan, jedini sat.
    Ja uvijek mailom obavijestim razrednika i on opravda, a za ispričnicu je rekao maloj da nije trebala donosit jer je on sve već opravdao iako je izostanak bio dva tjedna zbog hospitalizacije.
    I tako...
    Tipično za nas, svugdje dvostruki kriteriji.
    I zato se Jelena nemoj sekirat.
    Sve je to ok.

  11. #61
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Meni se cini da je razrednica mog sina bas stroga kaj se tice ispricnica. Uglavnom 3 od 5 dana u tjednu nemaju prvi sat. I onda su jednom imali, on je zaboravii. Rekai je raski da je zaboravio, onda sam ja dosla i rekla to isto. I ona veli, dobro, neopravdano.
    Kaj ja znam, svakom se moze dogoditi, i onda tak i velis i dobis neopravdani. Da smo islu muljati, kaj ja znam da je bio kod zubara, dobio bi opravdano.
    Kaj je to uobicajeni? Meni je bilo cudno.
    S tim da mi do sada niti jednom djetetu nismi opravdavali neke njihove izmisljotine _tipa pisu test, pa nebi u skolu

  12. #62

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Sigurno netko ovdje zna, kako su regulirani izostanci zbog raznih natjecanja (konkretno, županijskih)? Imaju li pravo na slobodan dan prije natjecanja? Određuje li to svaka škola zasebno ili postoji neki pravilnik?

  13. #63
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Sigurno netko ovdje zna, kako su regulirani izostanci zbog raznih natjecanja (konkretno, županijskih)? Imaju li pravo na slobodan dan prije natjecanja? Određuje li to svaka škola zasebno ili postoji neki pravilnik?
    nisam sigurna da postoji pravilnik za te stvari...

    natjecanja, naravno, opravdavaju, al' za slobodan dan nisam čula
    čak ni za državno

    e, da, i nema milosti ni kad se vrate sa županijskih i državnih natrag u školu (bez obzira na uspjeh)

  14. #64

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Prošle godine je sinu bilo ponuđeno nekoliko slobodnih dana pred državno natjecanje (ne sjećam se koliko), samo on to nije koristio (rekao je da mu ne treba).
    Znam da u nekim OŠ dobiju slobodan dan čak i uoči općinskog natjecanja.
    Neke srednje škole daju slobodno, npr. http://www.prva.hr/natjecanja/1739-s...atjecanja.html

    Ovaj tjedan mu se nasložilo puno toga i dobro bi mu došao slobodan dan da se bar malo smiri i koncentrira na samo natjecanje, ali sam zaboravila kako to formalno funkcionira, prošle godine je izignorirao sve ponuđene povlastice Vjerojatno će na kraju ostati na onome - pitaj razrednicu...

  15. #65
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerojatno će na kraju ostati na onome - pitaj razrednicu...
    To ti je najpametnije...
    Ili predmetnog nastavnika...

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    to je individualno
    kod nas razrednica dozvoli slobodan dan, mislim na prijedlog prof-mentora za natjecanje (tako da za natjecanje iz jednog predmeta dobije a iz drugog ne dobije slobodno)
    mislim da je za državno čak i 2,
    ali onda prof dogovori pripreme za natjecanje pa je opet u školi
    svakako dogovori da ih ne ispituju

  17. #67
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    kod nas prošle godine, imali su slobodno taj dan za školsko i općinsko , te dan ranije za zupanijska i po potrebi i za državno ( mislim da ta cura koja je išla nije koristila)

    klinac ove godine (SŠ) ujutro prvi sat pisao kontrolni, onda iza prvog sata išli na općinsko, isto je bilo i s školskim, sad za 2 tjedna ide na zupanijsko taj dan imaju isto kontrolne, i onaj predmet gdi profa voli pisati izostanke baš u njegovu rubriku

    i da za zadnje natjecanje su dogovorili s predmetnom profom da ih se taj dan ne ispituje

  18. #68
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Tanci vec je linkan novi pravilnik
    Taj pravilnik je u medjuvremenu promijenjen sad clanak tri glasi ovako:
    (3) Roditelj može, više puta godišnje, opravdati izostanak svoga djeteta u trajanju do tri radna dana, a za koje nije pravodobno podnesen zahtjev za odobrenjem sukladno stavku 2. ovoga članka.
    Znaci nema vise tog ukupno tri neuzastopna dana (ajd napokon nesto na korist nas roditelja)

    http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s..._01_3_125.html

  19. #69
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moja kći nije nikad dobila slobodan dan pred natjecanje.
    Niti su joj nudili.
    Dapače, poslije nastave u svoje slobodno vrijeme se nalazila s mentoricom i pripremala se.
    Izostanci su bili prikazani u svjedodžbi što je mene jako zasmetalo jer oni koji nisu imali ni jedan izostanak su posebno isticani i pohvaljivani, a moja izostane zbog natjecanja i poslije ima dvadesetak sati opravdanih, ali ispada da nije zaslužila pohvalu iako zbog ničeg drugog nije izostala.
    To je bilo u osnovnoj.
    5. i 6. Razred. Poslije se razbolila pa je izostajala i zbog bolesti pa me nije bilo briga jer su se izostanci zbog natjecanja stopili s ostalima.
    Sad u srednjoj isto nema slobodnih dana prije, a njoj to ni ne treba, ali se izostanci zbog natjecanja brišu i ne upisuju u svedodžbu. To mi je ok i fer.
    Nije mi ok što su opet pripreme i sastanci u 15 sati, dakle poslije nastave pa moja kći koja ustaje u 5, u 6 je već u busu, dolazi doma u 19-20 sati mrtva umorna.

  20. #70
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Naše ponekad znaju uzeti s kojeg sata ili isto ostaju u drugoj smjeni

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ne sjećam se jel kod nas ima slobodnih dana za županijsko no obratit ću pažnju ove godine.

  22. #72
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Taj pravilnik je u medjuvremenu promijenjen sad clanak tri glasi ovako:


    Znaci nema vise tog ukupno tri neuzastopna dana (ajd napokon nesto na korist nas roditelja)

    http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s..._01_3_125.html
    silly u pravu si. gledala sam preko mobitela i citirala krivi post, tj. post koji je bio s ranijim pravilima. i zaboravila sam da sam ga postala.

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    nano, izasao je novi pravilnik, ne moze ova skola ovako ona onako. na ovom linku ti je: http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s..._01_3_125.html

    kopiram dio:

    PRAVILNIKO IZMJENI PRAVILNIKA O KRITERIJIMA ZA IZRICANJE PEDAGOŠKIH MJERA
    (3) Roditelj može, više puta godišnje, opravdati izostanak svoga djeteta u trajanju do tri radna dana, a za koje nije pravodobno podnesen zahtjev za odobrenjem sukladno stavku 2. ovoga članka.
    (4) Opravdanost izostanka s nastave zbog zdravstvenih razloga u trajanju duljem od tri radna dana uzastopno dokazuje se liječničkom potvrdom.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Znam da u nekim OŠ dobiju slobodan dan čak i uoči općinskog natjecanja
    U nasoj skoli oslobođeni su nastave na sam dan natjecanja (moj je imao natjecanje ujutro, nije morao nakon toga na nastavu popodne, tako mu je rekla razrednica ). Dan prije su morali na nastavu.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Kod nas za školsko se taj dan ide normalno u školu.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    i kod nas za školsko
    za općinsko se taj dan ne ide u školu

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    A mislila sam da si napisala za školsko

  27. #77
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Sigurno netko ovdje zna, kako su regulirani izostanci zbog raznih natjecanja (konkretno, županijskih)? Imaju li pravo na slobodan dan prije natjecanja? Određuje li to svaka škola zasebno ili postoji neki pravilnik?
    Ne postoji pravilnik. Određuje svaka škola za sebe.

    Naša škola ne da slobodan dan.

  28. #78
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ima li netko iskustva sa zamolbama Nastavničkom vijeću kad je u pitanju planirani izostanak? Da i se to automatski odobrava ili kako ide?

    Ja upravo sastavljam jednu takvu zamolbu (stariji sin mi se sprema na Novigradsko proljeće) ali to mu je prvi put, pa nemam pojma kako to ide. Zamolila sam razrednicu za pomoć, pa ćemo vidjeti.

  29. #79
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Kod nas nema problema, samo moras ranije predati. sto vjerujem da tebi ne treba ni reci. jer se NV mora i sastati.

  30. #80
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas nema problema, samo moras ranije predati. sto vjerujem da tebi ne treba ni reci. jer se NV mora i sastati.
    Da, to se mora riješiti do 3. ožujka jer do tada treba potvrditi sudjelovanje. Poslala sam razrednici e-mail sa skicom zamolbe, da pogleda prije nego pošaljem službeno. Nisam mogla prije jer su pozivnice objavljene tek u petak popodne.

  31. #81
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko iskustva sa zamolbama Nastavničkom vijeću kad je u pitanju planirani izostanak? Da i se to automatski odobrava ili kako ide? Ja upravo sastavljam jednu takvu zamolbu (stariji sin mi se sprema na Novigradsko proljeće) ali to mu je prvi put, pa nemam pojma kako to ide. Zamolila sam razrednicu za pomoć, pa ćemo vidjeti.
    Peterlin, Novigradsko proljeće traje tjedan dana, tako da mislim da to ne treba ići na NV, to opravdava ravnatelj. Inače, mi smo prošle godine morali podnijeti molbu na NV (kad je išla na tri tjedna u Ameriku), to je prošlo bez problema... Btw, zanima me ishod, svakako javi kako je to prošlo (moja M. je htjela ići prošle godine, jer joj je bilo predobro kad je bila dok je još išla u OŠ, ali nije baš naišla na poticaj, pa je na kraju odustala, a i nije htjela forsirati jer joj je Amerika "pojela" puno izostanaka)

  32. #82
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin, Novigradsko proljeće traje tjedan dana, tako da mislim da to ne treba ići na NV, to opravdava ravnatelj. Inače, mi smo prošle godine morali podnijeti molbu na NV (kad je išla na tri tjedna u Ameriku), to je prošlo bez problema... Btw, zanima me ishod, svakako javi kako je to prošlo (moja M. je htjela ići prošle godine, jer joj je bilo predobro kad je bila dok je još išla u OŠ, ali nije baš naišla na poticaj, pa je na kraju odustala, a i nije htjela forsirati jer joj je Amerika "pojela" puno izostanaka)
    Nemam pojma... Ja sam još u fazi prijave pitala razrednicu i ona je rekla nek napišem zamolbu na NV. Traje to dulje od 5 dana, ali izostanak pokriva tih 5 dana. Natandrkala sam u dno zamolbe sve koji bi trebali to znati: NV, ravnateljicu, mentoricu, razrednicu + tajništvo/arhivu. Uostalom, oni u školi sve to znaju još od prijave (jer ga šalje profesor-mentor, u ovom slučaju prof hj), jer prijava ide preko škole i rezultati se dostavljaju i školi.

    Sutra će sin to odnijeti, pa ćemo vidjeti. Dobro je odabran termin, jer nakon povratka s radionice ima tri dana nastave, a onda slijede proljetni praznici pa stigne sve u miru nadoknaditi. On si je već isplanirao što će riješiti prije, a što nakon radionice. Već je i pitao profesore čije pismene provjere upadaju u taj tjedan da li može odgovarati to gradivo PRIJE nego ode. Planira bolje nego ja, hehehe...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 20.02.2017. at 12:48

  33. #83
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ako je izostana 5 dana tad ide ravnatelju. procedura je brza.

    (2) Izostanak s nastave, u slučaju pravodobnog zahtjeva roditelja, može odobriti:
    - ravnatelj za izostanak do sedam (uzastopnih) radnih dana,

    ali mislim da je i ovo interesantno, ne znam na sto tocno ide:

    (5) Izostanak učenika s nastave može se opravdati i odgovarajućom potvrdom nadležne institucije, ustanove ili druge nadležne fizičke ili pravne osobe (Ministarstvo unutarnjih poslova, sud, nadležni centar za socijalnu skrb, ustanova u koju je učenik uključen zbog pružanja pomoći ili dijagnostike, škola s umjetničkim programima, škola stranih jezika, učenički dom, sportski klub, kulturno-umjetničko društvo, kazalište u koje je učenik uključen, specijalistička ordinacija u kojoj je obavljen pregled ili dijagnostička pretraga i drugo), uključujući i e-potvrdu o narudžbi za pregled u zdravstvenoj ustanovi.


  34. #84

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ne postoji pravilnik. Određuje svaka škola za sebe.

    Naša škola ne da slobodan dan.
    Friška informacija: kod nas ima pravo na slobodan dan pred županijsko natjecanje a ima pravo i na pola slobodnog dana, ako mu tako više paše.
    Pa se s predmetnom nastavnicom dogovorio da će taj dan biti u školi samo do 5. sata (da ne izostaje previše s nastave).

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Kod nas za županijsko , dan prije natjecanja imaju slobodno.
    Ali je profa/mentorica dogovorila s njima još zadnje ponavljanje na taj dan.
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 20.02.2017. at 14:57

  36. #86
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Friška informacija: kod nas ima pravo na slobodan dan pred županijsko natjecanje a ima pravo i na pola slobodnog dana, ako mu tako više paše.
    Pa se s predmetnom nastavnicom dogovorio da će taj dan biti u školi samo do 5. sata (da ne izostaje previše s nastave).
    Ovako je bilo u našoj OŠ, ali moj stariji to nikada nije htio koristiti ako u tom danu nije bilo predviđeno neko ponavljanje i pripreme za natjecanje. Rekao je da mu je gore kasnije nadoknađivati propuštenu nastavu nego odguliti taj dan u školi.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako je bilo u našoj OŠ, ali moj stariji to nikada nije htio koristiti ako u tom danu nije bilo predviđeno neko ponavljanje i pripreme za natjecanje. Rekao je da mu je gore kasnije nadoknađivati propuštenu nastavu nego odguliti taj dan u školi.
    A što misliš zašto moj prošle godine nije iskoristio nijedan ponuđeni slobodni dan?
    Ove godine mu se nasložilo puno toga u tjedan dana, pa bi mu olakšanje od redovne nastave dobro došlo, ali i opet se odlučio za varijantu u kojoj fali samo s dva sata (od kojih je jedan sat razrednika).

  38. #88
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Friško kod mojeg u srednjoj mora liječničku donijeti roditelj, i sve ostale isprike one do tri dana isto sam roditelj, s time da se mora javiti kad počne teći ta tri dana. Jedino izostanak do 2-3sata može ispričati telefonski

  39. #89
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    A što misliš zašto moj prošle godine nije iskoristio nijedan ponuđeni slobodni dan?
    Ove godine mu se nasložilo puno toga u tjedan dana, pa bi mu olakšanje od redovne nastave dobro došlo, ali i opet se odlučio za varijantu u kojoj fali samo s dva sata (od kojih je jedan sat razrednika).
    a moj je išao na natjecanja samo zato da može dobiti slobodan dan

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •