Mame upomoć, moja bebica ima 10 dana i muku mučimo a ni neznamo s čime. Uglavnom jako je pohlepna u hranjenju i jela bi stalno i bez prestanka. Kad god je budna traži cicu. Za 5 dana od izlaska iz bolnice dobila je 320 g i sve to nije nikakav problem, ali čini mi se da njezini problemi kreću od te pohlepe i prežderanosti. Trbuh joj je napuhnut, ali ne prdi. U početku je imala po nekoliko stolica, pa onda po jednu za sad svaki drugi dan. Masiram joj trbuščić, ali ništa, kupanje radi pupka ne dolazi u obzir. Čini mi se da joj je svakog dana sve gore, patronažna sestra nije iskazivala nikakvu zabrinutost, a pedijatra još nemamo jer je još nismo ni prijavili. Ja pazim na svoju prehranu, ali svejedno se stvari ne poboljšavaju. Nije mi jasno kako ne može prditi a trbuh joj je tako napuhnut i tvrd. Evo sad je 5 ujutro i od 3 sata je budna, radi trbuščića i sve što stalno traži je f... cica. I da nudim joj stalno istu cicu unutar 3 sata. Još jedna zanimljivost je da bez obzira na količinu pojedenog nikad ne podrigne. Dajte mi neku pametnu, sve se bojim da jednostavo ne osjeća sitost no matter what a na internetu ništa sličnoga. tnx