Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 82

Tema: Samo dvije crte za dijete

  1. #1
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno Samo dvije crte za dijete

    Ne znam gdje da se požalim i kako da pokrenem promjenu toga da na obrascima za državne i gradske dokumente postoje samo dvije crte kad treba navesti djecu.
    Kažem ja gospođi da ima premalo crta, a ona meni da ja imam previše djece, a ne ona premalo crta i doda "Vi ste hrabri."
    Neuspjela šala što se mene tiče jer nismo na placu nego u državnoj službi za koju upravo dajem brdo biljega i još se moram osjećati kao smeće jer imam više od dvoje djece.
    Kaže gospođa" Bilo ih i je i sa petero djece pa su ih nagurali tu ispod crte."
    Zamisli neki čudni ljudi imaju čak petero djece!
    Posljednje uređivanje od pikula : 29.12.2015. at 13:24

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kaj ti brigaš, usput kaj to ispunjuješ
    ( u nekim papirima za grad ima i 6 linija, isto kolko u obiteljskoj knjižici, pa moja sister nikad nije komentirala da joj fali stranica)

  3. #3
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Neukusna sala.

  4. #4
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Pikula zbilja nekukusna sala.
    za drzavne probaj na https://uprava.gov.hr/
    za gradske uredu za koje fale crte.

    ja sam se zalila cinestaru jer mozes kupiti, naglasavam kupiti, ne rezervirati samo 4 karte odjednom. kako sam kupovala za 5clanu obitelj prvi put sam se susrela stim problemom. moja prepiska je trajala ali na zalost ostalo je da se mogu kupiti samo 4 karte u jednoj transakciji, pa moras obaviti dvije.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Posljednje uređivanje od Diana72 : 29.12.2015. at 13:44

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Novoj vladi na fb? Ministarstvu uprave ili soc.skrbi? Bandiću? Gradskom uredu za upravu?

    Ilčiću? On je sad pri vlasti.

  7. #7
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Sjećam se da su se za Cinestar i neke druge ulaznice žalili i samohrani roditelji jer su "obiteljske" podrazumijevale mamu i tatu.

  8. #8
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    il mandataru. on ima četvero djece, mogao bi imati razumijevanja :D

    ne znam točno o kakvim se crtama radi, jel onako da se podrazumijeva da na svaku crtu ide jedno dijete ili ne?

    glupo malo, da, šala naročito, i crte. al kolko crta da stave? uvijek nekome može faliti

  9. #9
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Pa dobro da imam 21 dijete nekako bih očekivala da nemaju mjesta
    Iskreno bez onog "hrabro" bih progutala dvije crte. Pa i da mi je rekla da štede boju i papir bilo bi ok. Ali to da ne očekuju"hrabre" ljude s više od dvoje djece grrr
    Da, cvijeto, baš je obrazac s predviđenim prostorom za ispunjavanje, jedva sam ugurala treće dijete. Onaj s pet je neki minijaturist.
    Sve dokumente trebam svih vrsta i oblika, ali neću točno pisat što i kad, nikad ne znaš, možda gospođa čita rodu :paranoja:
    Posljednje uređivanje od pikula : 29.12.2015. at 14:04

  10. #10
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja uopce ne kuzim cemu tema. Dvije crte za ime djece, pa trece treba upisati ispod. I neukusni komentar.
    Kako to da se ja ne vrijedjam kad dobijem formular s 4 crte za napisati djecu ili kad me po ne znam koji put ne pitaju da sto ne idemo na trece. Eto, ne idemo, i popunjavam samo dvije crte na formularima (a ima ih hrpa s vise crta od dvije).
    Posljednje uređivanje od sillyme : 29.12.2015. at 16:25

  11. #11
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Recimo samo da se obitelji s vise od 2 djece ili jednoroditeljske obitelji srecu s puno vise predrasuda i neukusa u dodiru sa raznim sluzbama od obitelji po PS-u. Kakav god taj PS bio u necijoj glavi.

  12. #12
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Meni se cini da je trenutni ps odnosno trenutna "moda" 2 i 3 djece. Sve manje il vise od toga je premalo il previse.
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 29.12.2015. at 17:48

  13. #13
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    pa tako je već godinama. generacija sam s početka 70ih i u mom razredu je rijetko tko imao više od dvoje djece u obitelji. više sam puta spomenula tu na forumu da me danas sram što sam pomislila kad sam upoznala svog današnjeg muža kad mi je rekao da ima sestru i 2 brata.

    iskreno, mislila sam da je danas puno veći broj obitelji sa troje i više djece. bar se ja danas susrećem sa većim brojem takvih, što u rl, što tu na forumu.

  14. #14
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Koliko sam ja puta čula da sam hrabra što imam četvero djece..i sva se smrznem kad to čujem. Hebate, osudili su nas na jadnu sudbinu. Bez obzira na uvjete života, prihode, bilo što, tu rečenicu redovito izgovaraju.

  15. #15
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    pa i ja pomislim ponekad da su takvi roditelji hrabri. što ne bih smjela?

    ne vjerujem da bi im to rekla u lice, ali pomislim i to često nesvjesno. tipa, vidim mamu u nekom šoping centru sa više od dvoje male djece oko sebe i pomislim kako ja to nikad ne bih mogla i kako bi valjda poludila da sam ih rodila više od dvoje. ali to nije njihov problem, nego moj.

  16. #16
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,136

    Početno

    A tek komentari na nas bez djece.

    Gdja Zdenka Babic Petricevic, HDZ, je u saboru rekla da zena vrijedi onoliko koliko je djece rodila.

    Sad zamisli da ti stalno netko baca kritiku, a ti se boris s neplodnoscu. Tako da iz mojih cipela mi se tvoj problem cini banalnim. Lijepo poljubi djecu, opsuj u sebi i na forumu i ako imas kome, napisi sluzbeni dopis.

  17. #17
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    baš tako Jelena. najviše su u ovoj državi diskriminirane žene bez djece. kao da se samo kroz taj aspekt žena može i mora ostvariti, a ovo o vrednovanju mi je posebno degutantno.

    zapravo, bilo kakvo razglabanje o imanju i neimanju djece i njihovom broju mi je krajnje osjetljivo područje. uvijek se netko osjeti prozvanim. ovako na forumu i kad govorimo generalno mi je još i ok čitati različita mišljenja, ali u rl treba dobro paziti da se ne prijeđe granica dobrog ukusa.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    221

    Početno

    Meni ne smeta kad netko komentira da smo hrabri jer imamo 4 djece.
    Iako se ne osjećam hrabro zbog toga. Da sam za svako dijete pažljivo kalkulirala je li sad dobro vrijeme i jesu li ispunjeni svi uvjeti - ne bih imala četvero. I sad bi mi bilo žao.
    Možda smo prije nepromišljeni nego hrabri.
    Čini mi se da je tema preosjetljiva. Nije baš uobičajeno imati više od troje djece i shvatljivo mi je da ljude zanima kako to da se netko odluči za četvero ili desetero ili koliko već. Ili zašto se netko odluči ostati na jednom.
    Isto tako mi je zanimljivo zašto je netko odlučio ne imati djecu. Ne treba ljude po tome pilati i osuđivati nečiji izbor, ali ne mislim da bi tema trebala biti zabranjena. (Dok god su ljudi pristojni, naravno.)

  19. #19
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj annvilli prvotno napisa Vidi poruku
    Nije baš uobičajeno imati više od troje djece i shvatljivo mi je da ljude zanima kako to da se netko odluči za četvero ili desetero ili koliko već. Ili zašto se netko odluči ostati na jednom.
    Isto tako mi je zanimljivo zašto je netko odlučio ne imati djecu. Ne treba ljude po tome pilati i osuđivati nečiji izbor, ali ne mislim da bi tema trebala biti zabranjena. (Dok god su ljudi pristojni, naravno.)
    Nema razloga da bude zabranjena tema, ali sve dok za nju postoji vrijeme i mjesto. Tipa, za najbolju prijateljicu ili prijatelja i/ili blisku rodbinu, ocekivala bih do neke granice da znam zasto su odlucili bilo cega od navedenog. Ali ne bih pilala s pitanjima. Poznanike, kolege ili cak sasvim nepoznate ljude... a ono, koliko god da me zanima, smatrala bih to zabranjenom temom. Stvarno nisu moja posla.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Meni je savrseno jasno da su neki ljudi nekulturni pa neprimjereno komentiraju moju cetvrtu trudnocu i cinjenicu da cekam cetvrtog sina. Ipak skroz mi je neprihvatljivo da mi medicinska sestra pri vadenju krvi postavlja pitanja o spolu pa onda jos i komentira Pa sta cete; bitno da je zdravo...Znam ja da zena nije nista lose mislila, al ono nismo u pivnici nego u labosu...Ja s njom na Vi a ona kao da nosim aliena

  21. #21
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    E upravo to. Privatno i na forumu mogu o čemu god hoćeš, ali te fore i fazone ne želim tolerirati službenim osobama. Jednostavno želim da razgovaraju profesionalno i pristojno. To su moje ja poruke državnoj službi

  22. #22
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    a svi smo valjda jednom u životu doživjeli da nam netko od kog to ne bi trebali slušati komentira našu privatnost. meni nisu davali primjedbe o broju i spolu djece jer imam dvoje i to sina i kćer, ali sam od pedijatra čula kako je naš sin sigurno neplanirano dijete jer sam ga rodila s nepunih 20. zapravo je sasvim obratno, 5 godina mlađa kćer je zalomljenica.

  23. #23
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ili, kad te krenu gnjaviti što nemaš dijete ili što ne ideš na drugo... A iza tebe niz neuspješnih pokušaja.

  24. #24
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,136

    Početno

    Ova tema bi se mogla pretvoriti u "sto sam sve dozivjela/dozivio od sluzbenih osoba"

    Zapravo je najsigurnije biti profesionalan, al nekad bude zabavno ne bit profesionalan i malo procaskat. Samo je pitanje procjene mjere. Ja sam izbjegavala jedan ducan jer bi me trgovkinja ispitivala privatna pitanja i pricala o sebi. S druge strane mi je bilo smijesno kad me jedan policajac na aerodromu u Njemackoj pitao zasto se ja ne bih preselila tamo jer oni trebaju moju struku (Njemacka, ne policija ). To me totalno zabavilo. Covjek se potrudio objasnit mi gdje bih mogla raditi i koliko im fali mog profila. Totalno ne ocekujes. Mislis sad ce skrivena kamera.

    I sama nekad malo popustim sa samokontrolom. Ako telefoniram s klijentom i cujem svoj dijalekt, na kraju razgovora pitam odakle je. Ne mogu odoljet.

  25. #25
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,136

    Početno

    Inace, kad sam vidjela temu pomislila sam da se radi o testu za trudnocu - dvije crtice

  26. #26
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ja isto znam pitat sugovornike otkuda su

    onako sadmantno dobacim uz osmijeh Vi ste negdje iz mog kraja!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 30.12.2015. at 00:18

  27. #27
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Joj sto ja ne volim to pitanje odakle je tko. To mi je kao da procjenjuju jel ovakav ili onakav, a temeljem nekih predrasuda. I obicno mi poslije dodju i kazu, "znas ona ti je od tamo i tamo, vidilo se odmah" ili tako nesto. Ja nikad nisam pitala odakle je tko, ne jer mislim da bi drugom bilo neugodno (to je valjda vecini kao i dobar dan), nego me bas ne zanima. Cak i ako po naglasku skuzim, ne spominjem jer mi je nebitno za dijalog.

    A propo komentara sluzbenih osoba: meni je jednom lijecnik na hitnoj rekao: lijepa beba, al nimalo na mamu. Toliko sam ostala zabezeknuta da ni slova nisam odgovorila na to.

  28. #28
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ahahahaha doktor kojem je moja curka kad je bila mala išla na preglede joj je jednom rekao "kak si lepa!" a nakon par mjeseci "ti si ista tvoja mama!" pa sam ja to povezala u jednu izjavu i dičila se tim komplimentom.

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    lili ja sam odma po tvom hodu znala od kud si, a kad progovoriš to se odma potvrdi

    a lječnicima neću, jer me jedan rasplako kad je klinac imao 3 tjedna tolko, da kad se tog sjetim počnem odma plakat
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 30.12.2015. at 08:21

  30. #30
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    O S druge strane mi je bilo smijesno kad me jedan policajac na aerodromu u Njemackoj pitao zasto se ja ne bih preselila tamo jer oni trebaju moju struku (Njemacka, ne policija ). To me totalno zabavilo. Covjek se potrudio objasnit mi gdje bih mogla raditi i koliko im fali mog profila. Totalno ne ocekujes. Mislis sad ce skrivena kamera.

    mene je jedna policajka na graničnoj kontroli zezala da mi je istekla putovnica, i onda prasnula u smijeh "hahah jesam te prepala"

  31. #31
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Inace, kad sam vidjela temu pomislila sam da se radi o testu za trudnocu - dvije crtice


    I ja!
    Pa sam se prvo pitala, što bi još htjela, dok nisam otvorila temu.

  32. #32
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    mene je jedna policajka na graničnoj kontroli zezala da mi je istekla putovnica, i onda prasnula u smijeh "hahah jesam te prepala"


    Koja luđakinja!

  33. #33
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    lijepa beba, al nimalo na mamu. .
    ahahaha, ovo je ipak vrh za sad

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Ja sam valjda najgori blam dozivjela za svoj 30. rodjendan. Inace sam mladolikog izgleda, znaju me cak zatraziti i osobnu kad kupujem cigarete i redovito me oslovljavaju sa "curo". 30. rodjendan sam dozivjela kao smak svijeta i potvrdu da definitivno starim :D I tako, ulazim u lift, sva jadna i nikakva, a mama unutra govori djeci: pustite GOSPODJU da prodje. Aaaaaaa !! Da zna zena sta mi je ucinila.. :D Nema puno veze sa temom, ali meni je bilo ajme majko :D

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je savrseno jasno da su neki ljudi nekulturni pa neprimjereno komentiraju moju cetvrtu trudnocu i cinjenicu da cekam cetvrtog sina. Ipak skroz mi je neprihvatljivo da mi medicinska sestra pri vadenju krvi postavlja pitanja o spolu pa onda jos i komentira Pa sta cete; bitno da je zdravo...Znam ja da zena nije nista lose mislila, al ono nismo u pivnici nego u labosu...Ja s njom na Vi a ona kao da nosim aliena
    Casa, cestitam !!

  36. #36
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    gospođa, kažeš?
    a šta si ti meni napravila, ha, to ne pamtiš?
    za svekoliki forumski puk, hebaj ga, moram sad to reć.

    dakle, kontakt na fejsu, a meni moja draga rehab pošalje poruku ovakvog nekako sadržaja - aajmee, pa ti tako ozbiljno izgledaš (čitaj - staro), i još par napomena kako pada u nesvjest i kako me sasvim drugačije zamišljala, a ne tako ozbiljno (čitaj - staro).

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    E upravo to. Privatno i na forumu mogu o čemu god hoćeš, ali te fore i fazone ne želim tolerirati službenim osobama. Jednostavno želim da razgovaraju profesionalno i pristojno. To su moje ja poruke državnoj službi
    Dobro zvuči.
    No, nije valjda da nitko ovdje ne pita službene osobe nešto privatno?
    Tipa tetu u vrtiću, pedijatra/icu, učitelja/icu ili pedagoga/icu koliko ima djece?
    Pa onda na temelju odgovora složi se zaključak o njegovim/njezinim profesionalnim kompetencijama

  38. #38
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    kad sam se vratila s porodiljnog prvi put na posao, na ispitu u grupi koja je polagala po "starom" programu sam odjedonom postala njihova. Jer to su uglavnom bili studenti koji su vec radili, imali obitelj.
    tako da je ispit poceo kasnije jer su me svi trazili sliku djeteta. koju niti sam imala a bome je nemam ni sad na poslu.

    ja nikad osobe s kojim imam sluzben odnos ne pitam ni za broj bi za spol djece. to zbilja nije moja stvar. ali kako smo selo uglavnom saznas htio ti to ili ne.

  39. #39
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    I ja!
    Pa sam se prvo pitala, što bi još htjela, dok nisam otvorila temu.
    I ja isto...dvije crtice na testu, to sam pomislila.

    Ovo drugo, nebuloze po službenim papirima savladala sam daaavno, kad sam shvatila da zanimanje mog oca (dipl.inž.el.) kao i mnoge druge inženjerske struke na upisnim formularima na tehničke fakultete ide pod "ostala zanimanja".

  40. #40
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja nikoga ništa ne pitam dok sam ne počne govoriti
    onda tek uđem u razgovor pa se dotaknemo i broja djece i godina i zavičajne pripadnosti
    ponekad djelujem nezainteresirano zbog toga
    ali nije to razlog, nešto mi lakše kad čovjek sam pokaže volju da priča o sebi
    dobro, nekima to ne pada teško pa saznam i neke detalje koji me ni ne zanimaju
    meni se svi čude kad kažem koliko mi je dijete
    onda slijedi obavezno pitanje sa koliko si rodila pobogu?
    pa ne premlada, 24 godine
    al se držim

  41. #41
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a meni se čude da sa toliko godina imam malo dete

  42. #42
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    I ja isto...dvije crtice na testu, to sam pomislila.
    i ja, to mi je bila prva asocijacija
    casa, cestitam!
    i nemojte uzimati srcu neumjesne komentare, ja sam već dosta puta čula da imam "samo" dvoje djece i pitanja zašto nemam više
    najbolji odgovor za sve takve situacije bi bio onaj gospođe Šafranek - "može mi biti, pa šta!"

  43. #43
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ja ću samo malo stat u obranu svekolikog šalterskog pučanstva od banaka, gradskih, državnih i ostalih službi,
    jer imam iskustvo dugogodišnjeg rada.
    bude tu svega od onoga znaš ti ko sam ja, ja sam se za tebe borio, imam veze tu i tu sutra si bez posla,
    preko poziva na kavu, ženidbu, keks i slično, traženja broja mobitela pa sve do onoga kad te susjed iz kvarta prepozna pa viče ženi koja je 15 metara od njega -ej maro to je ona naša iz onog ulaza, muž joj vozi onaj auto, ima toliko djece
    nekad je teško izbalansirati, jer neki ljudi imaju potrebu prisnosti,
    ispričaju cijeli svoj život, istresu sve svoje probleme, a neki neće reći ni ono što bi trebali.
    zaključak je ima svega i s jedne i s druge strane.
    ja sam se jednom opekla, nije bilo toliko osobno pitanje, više radoznalost, bilo mi je ful neugodno,
    nakon toga službeno dok druga strana ne pokrene priču.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    gospođa, kažeš?
    a šta si ti meni napravila, ha, to ne pamtiš?
    za svekoliki forumski puk, hebaj ga, moram sad to reć.

    dakle, kontakt na fejsu, a meni moja draga rehab pošalje poruku ovakvog nekako sadržaja - aajmee, pa ti tako ozbiljno izgledaš (čitaj - staro), i još par napomena kako pada u nesvjest i kako me sasvim drugačije zamišljala, a ne tako ozbiljno (čitaj - staro).
    Ahahaha, ako to moze osvjetlati moj obraz, reci cu ti da nikad nikad ne bih rekla da nosis konf.br. koji si napisala da nosis :D I fakat sam mislila da izgledas ozbiljno, ne staro :D

  45. #45
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ahaha- totalno je OT, ali meni je vlastita baka kad sam imala 13 godina rekla da nisam na njihovu lozu jer su tamo svi bili lijepi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  46. #46

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    1

    Početno

    samo želim pitat kako pokrenut temu nova sam ovdje

  47. #47
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ahaha- totalno je OT, ali meni je vlastita baka kad sam imala 13 godina rekla da nisam na njihovu lozu jer su tamo svi bili lijepi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ajme hahahaha

  48. #48
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    sasa
    meni je jedan poznanik rekao kad sam rodila drugu da je sreća da liči na mene
    pripisala sam to njegovoj ljubomori jer je nekad davno gajio prema meni nježne osjećaje

  49. #49
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Lol!

    Mija baka je za mene rekla da sam lijepa iako na svog tatu licim. Kojeg ona, naravno, nije mogla smisliti.

  50. #50
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    hahaha i moja je svekrva neki dan na nečiji komentar da je moja B. ista mama, odgovorila "ali B. ima lijep nos"

    cvijeto, i meni si izgledala ozbiljnije nego što sam te zamišljala
    i definitivno nije šifra za starije
    više u smislu da sam očekivala valjda ljubičastu kosu do pola izbrijanu ili tako nešto

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •