Stranica 1 od 275 1231151101 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 13742

Tema: Vjezbacice -2016 :)

  1. #1
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno Vjezbacice -2016 :)

    Drage moje , nastavite veselo u 2016.

    Nastavak teme http://forum.roda.hr/threads/87867-V...06#post2837406

    prijevod nepoznatog jezika za početnice (čitaj :linkovi za vježbanje) nalazi se na ovoj temi http://forum.roda.hr/threads/78185-L...vje%C5%BEbanje
    (iako smo dobar dio njih prepisali u nastavku posta)


    Naravno, i na ovoj novoj temi očekujem aktivnost u svakom pogledu. Znoj je apsolutno poželjan, krv nije nužna , a suze – samo od sreće zbog napretka. Uživajte.

    Nasa draga spajalica dala si je truda i napravila uvod za početnice. Nakon toga izgovora vise - nema!


    dakle evo malo pomoci u tekstu za pocetnike.

    prvo sve zene koje vjezbaju su majke, nemaju vremena, vole jesti, sve su bile di ste vi sad kad prvi put gledate ovu temu.
    no jednog dana su sve vise manje odlucile iz koje kakvih njima znanih razloga da je od danas dosta, godine idu a sve smo izgledale kao da smo nase mame ili mozda da postrojim par smajlica koji jos bolje docaravaju osjecaj: .
    a onda su odlucile malo , neke
    tu je nastao i smajlic . hvala puntici koja nam je i dala isti.

    a sad svi kazu da se ovdje prica klingonski i da niko nista u pocetku ne razumije. pa ajmo redom.

    imamo vise vjezbi.

    imamo Jillian Michaelis i njene programe:
    30DS sto vam znaci 30 Day Shred. vjezba se 30 dana. ima tri nivoa i svaki se vjezba 10 dana. od opreme potrebni su vam utezi, sami odredite koje kilaze
    BR ili ti ga Body Revolution. vjezba se 90 dana. od opreme potrebi su utezi i elasticna traka. vjezba se: ponedjeljak w1, utorak w2, srijeda cardio 1 ( puni mjesec dana traje), četvrtak w1, petak w2, subota cardio 1, nedjelja pauza. tako dva tjedna. onda zamjenip w1 i w2 sa w3 i w4 a ostaviš cardio 1, nakon mjesec dana ide cardio 2... itd.
    NMTZ je zapravo No more trouble zones radi na mišićima. traje 55 min sa istezanjem.
    BFBM Banish fat boost metabolism je vise za kondiciju, traje isto 55 min, pa je dobro kombinirati ga s NMTZ
    Yogillan, je zapravo njena neka vrsta yoge pravog naziva yoga meltdown, ima dva nivoa i svaki traje oko 35 min. nije klasicna yoga, oznijte se ali opet nije tako intenzivna kao njeni drugi programi.
    6w6p 6 Week Six-Pack, samo ime kaze za 6 tjedana bit cete ponosne vlasnice ovoga
    imaj jos vjezbi od nje, koje mozete i same naci na njenom siteu za kojeg vec imate link gore.

    pored Jillian postoji i zgodani Shaun T
    ponosni vlasnik programa Insanity, o kakvom programu je rijec valjda mu i ime kaze. vjezba se isto 60 dana.
    ako zelite skakutati s istim onda navalite na hip hop workout
    a sad ima i program koji se zove Focus T25, trajanje je 25 min, ali ima jednu malu kvaku, jedan dan vjezba se 50. program je podjeljen u alfa fazuibeta fazu

    za one koje vise vole plesne koreografije preporuca se Chalene bodybeach turbo jam

    Callinetics nema sskracenice, vjezba se 2-3 puta tjedno, oblikuje misice, cure koje ga vjezbaju kazu da je dobar za ubijanje celulita.

    A kad se ufurate i postanete kao zhang, sasa, kavofob i Inesica, tad cete znati sto je zwow, tko je Bob Harper, ko je Zuzka a ko tatiana......



    za
    trkacice ( autoriziran od vikki)


    Za one koji zele trčati, a do sad nisu, tad trebate prvo pripremiti od opreme:



    • od odjeće dry plus, ne pamuk, tajce bi trebale bi biti bas za trcanje, dry fit s posebnim materijalom na mjestima gdje se skuplja i isparava znoj (na straznjoj strani koljena i u dnu ledja) i da imaju dzepic na straznjoj strani, a i jedan naprijed
    • dobar grudnjak ili top
    • dobre tenisice. Tenisice bi trebale biti jedan broj veće od onog kojeg inače nosite, da ne nastradaju prsti, udaranjem u vrh tenisice.
    • zimi šuškavac i maramice za nos, neka glazna po želji u ušima.





    Ovdje imate program kako početi trcati, za kojeg su cure rekle da je OK.

    Položaj tijela koji trebate imati prilikom trčanja:



    • ruke blago savinute u laktovima, uz tijelo, ramena opuštena ali ne previše (da ne bole ključne kosti)
    • skratiti korak!!! i naći si neki ritam (tako i za disanje)





    Svaki drugi dan je zlatno pravilo da se zglobovi, mišići i tetive stignu oporaviti, pogotovo ako je asfalt/beton u pitanju. Bilo bi dobro općenito isplanirati 3 (eventualno 4, ne vise) trčanja tjedno, s danom ili dva pauze izmedju, tj. ne nužno pauze, nego nekog drugog treninga

    Tri najčešće greške kod novih trkača su prebrzo, previše i prečesto.
    prebrzo: ulazi se u anaerobnu zonu s vrlo visokim pulsom i to je ne samo iscrpljujuće i nezdravo za srce nego i prebrzo se odustane jer je trčanje kao teško (a uopće nije do trčanja nego do precijenjenosti svojih mogućnosti). dobro je trenirati u anaerobnoj zoni, bez anaerobne zone nema napretka, isto je i s maksimalnim pulsom, no s njim je preporučljivo biti samo u kratkim intervalima i to za one koji već jesu u dobroj formi.
    previše: ako se prerano počne dizati kilometraža, stradat će potkoljenica i koljena, možda ne odmah, ali s vremenom će se to osjetiti.
    prečesto: dolazi do zamora, pretreniranosti i ozljeda.

    ostalim greškama pročitajte ovdje.
    koliko kalorija gubite trčanjem možete vidjeti ovdje.
    uživajte u svakom napretku svog pace.
    Posljednje uređivanje od sirius : 01.01.2016. at 01:08

  2. #2
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Sretna Nova drage mojee, svima zelim puno zdravlja srece i veselje, odradjenih treninga, trcanja, girji i inoga!!!

    uzivajte!!!!

  3. #3
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Drage vježbačice, sretna vam bila 2016.!
    Želim nam svima ovdje puno lijepih zajedničkih trenutaka i smajlija i ovih:
    a pogotovo mislim ovih dana na našu prvu vježbalačku bebu

    sebi želim da mi godina bude divna ko prošla, ni zere više mi ne treba

    i prvi ovogodišnji prijavak! ipak sam ja jutarnji tip
    mala me jutros digla oko 7, i kad sam popila kavu odlučila sam razbit taj pomalo zombijevski osjećaj tako da riješim dug od lani: planirani 15 minute fat burn #1
    onaj vaš zwow 59 mi je izgledao ipak malo pretežak za mene
    to ću u veljači

  4. #4
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    I...
    Probudih se tako jutros ničim izazvana i pomislim da francusku koju bi trebala jesti i smuči mi se. Stanem na vagu i pozli mi.
    Otvorim Rodu i svane mi sunce! Nova tema, nova godina, novi početak. (Koja patetika, ali fakat je tako bilo.) Pogledam po 3-4 minute od 30DS i 3-4 minute Yoga meltdowna (da se po 27.492 put podsjetim kako idu ), izaberem 30DS, popijem sok od naranče i limuna, spustim se u prizemlje i odradim 30DS...umjesto bučica koristila sam boce s white glue od 500 grama, valjda se i to računa. Priznajem zadnju vježbu nisam odradila, završila je prije nego sam uspjela pohvatati što hoće od mene.


    Eto, moja novogodišnja želja je da se vratim "starom" životu... ne samo ja nego i MD... da do ljeta skinem neki lijepi broj kg i dobijem kondiciju za popeti se na neki +2000 m... što već davno nisam.

    Želim vam svima da 2016. bude ispunjena samo onim što sami u nju poželite staviti.

    I ja čekam božićno-novogodišnjeg visuljka virkam već danima.


    p.s.
    Nadam se da ću ovaj put ostati malo dulje s vama nego inače.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 01.01.2016. at 09:09

  5. #5
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Sretna Vam Nova drage moje!
    Ja manje više u svemu mogu potpisati Mojcu
    Idem srknuti kavicu, gurnuti meso u rol pa se baviti na neki fat burn.
    Moram priznati da mi ovaj program kako početi trčati djeluje primamljivo

  6. #6
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Sretna Nova! Dio ste moje novogodišnje rezolucije!

  7. #7
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Cure moje drage, sve najbolje vam zelim!
    Nek vam se ostvari sve sto si same zelite!

    Ja ko i tang, nemam nista protiv da i ova godina bude ko i prosla

    Mi se jucer super proveli, nadam ste da ste se svi dobro zabavili

    Mojca

  8. #8
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    I da, hvala teti Ozbiljnoj na novoj temi

  9. #9
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    e svim novogodišnjim novodošlicama pogotovo želim dobrodošlicu! i ja sam prije godinu dana prvi put pokucala na temu, i ne samo da sam se zadržala nego ne mogu vjerovat šta se sve u toj godini dogodilo! da mi je netko tada rekao da ću radit s girjom i zuzi, ma uopće da ću razumit šta anci i sasa pišu, ne bih vjerovala
    ali u godinu dana jako puno stane, čak i cjeloljetna pauza

  10. #10
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Toooo Mojca bravooo.
    Sretna svima.

    Skulirana jesi ti jos u jednom?

  11. #11
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    I da, Optumisticna mrak! Koji napredak! Bravo, bravo! Super izgledas!

    zhang, salji broj na pp za slike
    moram osposobiti nesto za sheranje slika, do tad na viber/whatsup
    ili mail
    Posljednje uređivanje od Ginger : 01.01.2016. at 09:56

  12. #12
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Dobro nam dosla Mojca.
    Skulirana sretno!!!

    nego da se osvrnem na ovu temu potrebe razgovora uzivo s vjezbacima, ja imam oko sebe i trkaca i vjezbaca i to mi je supeeer ALI u svojoj zenskoj ekipici imam jednu super frendicu kojoj npr idu na zivce price o sportu i to mebas radtuzuje jer je to vidno zivcira.ko da ja uzivam pricat o njenim receptima o kolacima pa slusam sta sad.

    Mislim da bi bas zbog toga sto vas/nas puno manjka vjezbaca u svojoj okolini trebali si obecat u 2016. vise druzenja pa nekad moze netko drugi put netko drugi.

    evo ja rado preuzimam inicijativu i organizaciju al lijepo molim zadovoljavajuci odaziv

    Sta kazete?

  13. #13
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Može, predlažem da susret bude na Sljemenu, a dolazak pješice.

    To ja u duhu toga da sam MDa upravo pozvala na Sljeme. Nadam se da Risnjak, kud bi išli radi.
    Idem sad brzo oprati novu planinarski majicu, što mi MD darivao za Božić, da se stigne osušiti do polaska.

    Cure, hvala na dobrodošlici.

  14. #14
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    Hej hej, sretna nova svima!!! Svima zelim da im se ispune nade, ocekivanja,zelje,potrebe,!!!!i i da svi puno puno vjezbamo!
    Ja sam sinoc, jutris dosla u 5 doma, sad pijem kavu, nisam jos sposobna za trening,, al tko zna...ako se ne onesvijestim negdje tijekom dana mozda ga i uguram...pa po djecicu kod bake...prva noc bez malog. Cice ce mi eksplodirati,jedva cekam da ga prikopcam!!
    Lili, ja sam za!!

  15. #15
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    olaaa vježbačice drage
    stare, nove, povratnice, kakve god, bitno da ste ovdje!
    svima vam želim puno zdravlja, aktivnu, pozitivnu, ispunjenu, dobrom energijom nabrijanu Novu!

    u to ime jutros napravih zuzin bunny slope#5
    onaj od zangh jučerašnji još ne bih probala
    jutros sam mjerila koliko mi treba za sve moje aktivnosti i ispada da ću se morati što se vježbanja tiče upraksirati na pola sata skupa s tuširanjem
    jer obavezno radim tibetance i tu mi ode oko 10- tak min. tako da ću moći rano ujutro samo kratke zuzine do 10 min.

    ovo ranojutarnje vježbanje za mene je veliki izazov
    zato što ujutro najprije pijem kavu pa malo yoge
    volim mirni početak dan
    ali ostavljam kavu a uvodim zuzi

  16. #16
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Sretna Nova godina cure !

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  17. #17
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Sve najnaj vam zelim
    Stare vjezbacice, dobro nam se vratile.

    Flopi, ja isto volim mirno poceti dan i odvikla sam se od jutarnjih treninga. Dok ne uhvatis tempo, dobro je birati one amrap, tako tocno znas koliko ce trening trajati.

    Ja danas jogu. I toga si u 2016 zelim vise: joge, istezanja i masaze. To sam zanemarivala, a nuzno je u sklopu treninga. 5 dana za redom sam odradila trening i sada mora joga i masaza.

    Ako niste, probajte masazu teniskom lopticom. Ja sam odusevljena, razbije sve bolne tocke.
    Posljednje uređivanje od zhang : 01.01.2016. at 11:05

  18. #18
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    dobrodosle nove i stare cure
    i ostale s nama sta duze

    mi smo bili kod prijatelja sinoc, vodili smo djecu pa smo kuci prije 1 dosli.

    zelim svim curama zanimljivu, sretnu, zdravu 2016.god.

    skulirana javi se

  19. #19
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Sve najbolje za Novu!!!

    Danas smo na putu pa nista od vjezbanja, mozda, ako se ranije vratimo, odem do teretane navecer. To bi tek bio dobar pocetak godine.

  20. #20
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Sritna vam Nova godina, drage moje motivatorice. ♡

  21. #21
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Zhang živila ti meni 100 godina, predobaaaar mi je taj #49 , maloprije sam ga odradila, please samo i dalje stavljaj takve nekakve workoute. Hvala ti Anči za link i pobrojavanje vježbi.
    Obožavam taj feeling da osjećam da sam nešto odradila, žao mi što nisam stavila garmin da mjerim puls baš me zanima.
    Drugi put ću definitivno.

    Baš me veseli ovakav ulazak u novu 2016.godinu

    Moj #49 je izgledao ovako, muž je morao izaći na sat vremena, ja sama s djecom. Kćer (6,5 god) isto se obukla u sportski outfit i sa mnom odradila cijeli workout sa svojim utezima od 1 kg naravno uz pauze i prilagođeno njoj, ona obožava competition burpees a ja manje Vidim da već imam svoju nasljednicu.
    Uglavnom bez po frke sam pratila Zuzku al njeno uzdisanje mi remeti koncentraciju .

    Sin (4 god) je bio pomagač u smislu povremenih donošenja čaše hladne vode, tako smo ga zaposlile da ne smeta a osjeća se korisno.


    Eh zaboravih reći da sam imala blagu upalu gornjeg dijela listova negdje unutra prema koljenu (neko neobično mjesto nikad prije), ja koja skoro nikad nemam upale. I još uvjeravam muža da je to zbog toga jer sam potpuno zaboravila (ne znam kako) istegnut se nakon tog trčanja po stepenicama a veli muž: "Je da baš je zbog toga što se nisi istegnula, prije će bit da je do tvojih 5000 stepenica"

  22. #22
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Sretna vam Nova drage moje vjezbacice!
    Skulirana mislimo na tebe, javi se
    Dobrodosle nove cure i dugo ostale ovdje!

  23. #23
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    sretna Nova još jednom!

    dobrodošle nove i povratničke vježbačice

    ja prijavljujem za sad samo hranu u prevelikim količinama
    ali danas ću sigurno u nekom trenutku odraditi nešto

  24. #24
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Sretna Nova i u ovoj novoj temi!!!

    Ja za sada prijavljujem: hodanje (mlađi mi je danas prohodao ) i sarmu. Koliko jedna sarma malo veća ima kalorija?! Danas ću nešto.... možda Jillian....

  25. #25
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Sretna nova, cure!
    Nadam se dobrim treninzima i dobroj zafrkanciji ovdje

    Puse
    Posljednje uređivanje od Anci : 01.01.2016. at 16:53

  26. #26
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    sretna nova cure
    za danas samo mala 5km utrka, mozda konacno postanem redovna s prijavcima i vjezbanjem

  27. #27
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    sretna nova cure
    za danas samo mala 5km utrka, mozda konacno postanem redovna s prijavcima i vjezbanjem
    magriz kako je bilo na nasipu? Ja nikako nisam uspjela doci.

    Jel bilo dosta trkaca?

  28. #28
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Sretna nova!!!
    Ove godine imam masu nyr, redovito vježbanje i proljetno trčanje je pri vrhu liste.

  29. #29
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    bilo je jako puno trkaca i odlicna atmosfera. bas lijep pocetak godine

  30. #30
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    bilo je jako puno trkaca i odlicna atmosfera. bas lijep pocetak godine
    ajme savrseno dogodine cu se morat organizirat.

  31. #31
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,694

    Početno

    sretna nova svima, i starima i novima

    ja sam danas strgana od jučer pa odmaram, sutra prebacujem focus

  32. #32
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Sretna vam nova, drage vježbačice ! Želim vam puno teških treninga, pretrčanih kilometara, mišića i dobre hrane za nagradu
    Dobrodošlica novima i povratnicama!
    Mojca izvrstan početak godine!
    Magriz, super za novu na Savi, nisam nikad bila na toj utrci, možda odem jednog dana ako netko spremi novogodišnji ručak umjesto mene.
    I ja sam odradila zwow 49, 26:43 vrijeme, kaskala sam na sklekovima, prvih pet do poda, ostale jedva nekako. Ostale vježbe su mi bile skroz ok, izvedive. Ruke ne osjećam sad. Predobar trening, ne znam zašto sam ga se dosad bojala.
    Inače sam konačno skinula 2 kile, ova dva tjedna sam bila disciplinirana, baš za inat tolikoj hrpi hrane posvuda, ono ne znam što bih prije pojela pa sam odlučila ništa.
    Od previše trčanja, a premalo snage sam malo omlitavila pa sam se sad okrenula snazi, tako da je 70% treninga snaga (tatiana, zuzi, vlastiti aranžmani), a 30% trčanje (dvaput tjedno reda radi, da baš ne izađem iz forme). Vježbam svaki dan (previše sjedenja na poslu), pauziram jedino ako odspavam manje od 4-5 sati jer onda baš nemam snage.

  33. #33
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Bravo vikki i za vjezbanje i za kile.
    jesi se pretplatila ili vjezbas po starima?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.01.2016. at 22:51

  34. #34
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Mislim si uzeti nešto od opreme. Imate kakve ideje? Imam bučice 1kg, bučice 2 kg, girja 4kg, girja 8kg, vijača. Masu vježbi odradim girja 4 kg u jednoj rici, u drugoj bučice 2x2kg. Nećkam se: trx trake, bučice 5kg, tube sa nekoliko opterečenja. Sandbag si mogu sama napraviti. Šta vi imate doma? Pomagajte (moram utući jedno 300kn, jer će inače pare otići na sve samo ne na mene, a napokon si nešto želim priuštiti, kupovina skupljih stvari bi išla preko Njuškala).

  35. #35
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Vikki, super za ustrajnost i redovitost. Lako za kile, ti si meni super no bravo za disciplinu.

    Ja ne trcim vise od dva puta tjedno, nekad i manje od toga. Nesto sam se malko ulijenila, no vjezbam svakodnevno.

    Danas sam isprobala novu girju, zasad dead lift i swing. Nisam puno da se me ubijem prvi dan.

    Proslogodisnja odluka mi je bila napraviti pistol i uspjela sam u tome.

    Sad zelim press i lijevom rukom s 12 kg i to 10 u komadu
    Zasad ne mogu nijedan lijevom rukom. Desnom mogu 5 u komadu.
    Evo, ti mi je cilj za 2016.

  36. #36
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Ajme cure za kakvu stvar se zaboravih pohvalit.
    U povratku iz Salzburga smo stali u Sports Directu na 3 kata.
    Mozete mislit kako sam se izbezumila i razletila imala sam 600 kn jos od rodjendanskog poklona.
    Uglavnom kupila sam si 3 tajice za trcanje, 2 majice dugi rukav za trcanje + sportsku torbu od Pume.

    Prezadovoljna sam shoppingom sad sam uz staru robu mirna bar 2 godine

    Uzela sam neku marku Kilimore mislim njihovu i bas mi je super roba jedino zbog velicina covjek treba isprobat vise toga.

  37. #37
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Anci, hvala
    Optimistična, pilates loptu (je li to balance ball?), odlična za snagu, ravnotežu... a nije skupa.
    Lili, nisam se pretplatila, vježbam njezine stare treninge, ima ih toliko da mi nije nužna pretplata. Bila sam pretplaćena prošle zime pa sam mjesečno odradila dva treninga, bezveze. Ako će netko zajedno sa mnom na pretplatu, možemo se dogovoriti.
    Bravo za shopping!
    Ruke ne osjećam od ovog večeras, baš me zanima kako će sutra biti.

  38. #38
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Optimisticna, na tvom mjestu uzela bih jos jednu girju. Od 4 ili od 8, ovisi o snazi. Jer sve sto mozes sa 2 utega od 5kg, mozes i sa dvije girje od 4. A mozes i jos vise toga: double swing, sklekovi na dvije girje su puno tezi nego na 2 utega je su girje nestabilnije pa vise angaziras core....
    I stab.ball je isto odlicna ideja, mozda uspijes i jedno i drugo ugurati u iznos koji imas

  39. #39
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    I vikkiiiiii

  40. #40
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    vikki

    prijavljujem ovaj kratki
    https://www.youtube.com/watch?v=j2dCUvkslRg
    danas mi je društveni dan, puno dragih ljudi,druženja, vinca i dobre vibre
    zhang da, ti za koje unaprijed znam koliko traju sad su mi must have
    mislim da ću se jedan dan ovaj sljedeći tjedan odvažiti na onaj tvoj #49

    e da, kofein o bodova day 2, odličan sam zeleni uzela...

  41. #41
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    e da, i ovi prošli dani su mi bili društveni kad bolje razmislim
    ali danas je top day

  42. #42
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    vikki mah mah nadam se da se vidimo na temi u 2016

    jutros sam napravila cardio shred #25
    a onu odluku o boljoj prehrani implementiram od 3.1., tako sam i vježbat počela
    kad dovršimo mileramku

  43. #43
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Prijavljujem da danas zabušavam, menzes me prikovao za kauč.
    Ali, sutra nastavljam.
    Danas umjesto vježbe idem u bespuća naše kuće naći zaboravljene bucice od 1 kg.

  44. #44
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    viiikiiiiii

    bravo za ranojutarnje curke!
    ja cu nesto kasnije, neku zuzku
    i valjda klizanje s curama

    flopi super za druzenje, i ja danas imam vecericu sa dragom, dragom prijateljicom, samo nas dvije

  45. #45
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    Ja jucer nista, hibernirala sam cijeli dan,bila samo u kratkoj setnji da uhvatim zraka.
    Danas mi je rodjendan,pa opet nista.imam ciheli dan isplaniran i sad iz ove kave jurim u akciju! Ali u rasporedu mi je i posjet polleo sportu!! Napokon!!

  46. #46
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Puse i zagrljaji svima
    Više kasnije, idem raditi.

  47. #47
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    https://m.youtube.com/watch?v=7JeFyj9C3no prijavljujem zuzku bunnyslops #1 i predinfarktno stanje.
    Vidim da me zuzka razumije hehe sve polako ali pošteno. Hvala vam cure, sama je ne bih našla.
    E sad recimo ja ne mogu počučnut bez krckanja i trbusnjaka pola mogu. Znači da sutra ponavljam 1 ili idem na 2?

  48. #48
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    e da, i ovi prošli dani su mi bili društveni kad bolje razmislim
    ali danas je top day

    Uzivaj

    Jel kako je sa zuzi super . 10, 15, pa i 5 minuta uvijek imas i bolje napraviti nesto nego nista.

    Ja sam kombinirala dva kb treninga, od svakoga po jedna runda :tang:

    https://zuzkalight.com/zgym/kettlebe...ginner-series/
    https://zuzkalight.com/zgym/kettlebe...r-beginners-6/

    Sad na dorucak negdje van pa malo landranja pa rucak. Uzivajte u suboti

  49. #49
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Mene bome bole tricepsi od onih pustih burpija.
    Vikki, bravo za disciplinu, bas mi je drago da si uhvatila ritam.
    Tigric, sretan ti rođendan

  50. #50
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Tigric, sretan rockas!

    Ja prijavljujem vecernji kardio, sad jod pijuckam kavicu, pa cu onda nesto

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •