Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 116

Tema: otvarati zatvorenu temu ili ne?

  1. #1
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno otvarati zatvorenu temu ili ne?

    mjesecima je aktivna tema o glasanju
    zadnje dane se zahuktala
    i zatvorena je
    ja sam za to da se opet otvori
    možemo li mi kao korisnici foruma to predložiti?
    što uopće drugi korisnici misle
    bi li otvarali ili ne?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Ajme Alex, pa čitaš mi misli!!! Baš se danas spojim i vidim da je tema zaključana i točno sam pomislila ovo što si ti napisala - možemo li mi ikako utjecati da se tema ipak nastavi, pročišćena od eventualnih nedoličnih sadržaja. Nisam baš primjetila (osim par izuzetaka) da ima nešto previše udaraca ispod pojasa, a ja kao laik u nekim stvarima baš volim pročitati tuđa mišljenja i vidjeti kako neke činjenice izgledaju iz "drugog kuta". Ja sam svakako za!!!

  3. #3
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ajde da se i mi složimo

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Još pogotovo ako uzmeš u obzir da sam JA pokretačica te teme

  5. #5
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    I ja sam za. Citam ono o braniteljima i hocu dijani napisati kako mm, nosioc spomenice, misli o satorasima isto sto i zoki i matic. A ne mogu

  6. #6
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    obzirom da mi je doca propisao mirovanje, prvo što sam učinila kad sam umotala nogu je bilo da napokon pročitam ciejlu temu (koju povremeno pratim s posla kao i forum općenito), napišem ono što me baš ljuti i gle storma ju je zaključala.
    mogu reći i ovdje, možda je zadnji kucnuo čas; jako me živcir, (svih mojih deset godina na forumu) kad se netko fokusira na krivca (šećer, ugljikohidrati, formula, milanović) i očekuje istomišljeničku sljedbu. kako uopće povjerovati da u životima svih nas samo netko ili nešto je krivac? i kako misliti da bi svi trebali misliti isto i ljutiti se kad nije tako?

  7. #7
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    čitam mirovanje pa mi prvo padne na pamet...
    onda pročitam umotanu nogu

  8. #8
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    pasti preko psa je puno bezbolnije nego biti nenadano trudna (ne bi htjela nikog uvrijediti, za mene nije još jedna trudnoća prije svega zbog zdravstvenih problema)

  9. #9
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    za pasti preko psa nego ispit

    Storma, otvori, živo me zanima što bi Dijana rekla na Reinerovu vožnju preko granice

  10. #10
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Isto sto i za Grabar-Kitarovićkinu ili Oreskovicevu. To su sticene osobe kojim policija čisti cestu i kad idu na more. Nisi valjda ocekivala da ce bilo koja vlast biti uz narod u koloni? (Ajoj, da, bi oni, ali sigurnosne službe ne daju.)

  11. #11
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    pasti preko psa je puno bezbolnije nego biti nenadano trudna (ne bi htjela nikog uvrijediti, za mene nije još jedna trudnoća prije svega zbog zdravstvenih problema)

    Aaaaa pa imenjakinjo kako?
    A za trudnocu bilo je to prije koliko? 7 godina obozavam te fotke tebe na ljubicastoj fotelji. Nezaboravan docek.
    Ubit ce me
    Posljednje uređivanje od spajalica : 02.01.2016. at 22:35

  12. #12
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    čitam mirovanje pa mi prvo padne na pamet...
    onda pročitam umotanu nogu

    Imala sam istu reakciju.

    A, kako je pas, smijem pitati?

  13. #13
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ne, nisam mislila
    niti mislim da je napravio ne znam što neočekivano
    ali on bi prvi to dao na sva zvona da je to napravio netko iz suparničke stranke

    odgovaram čoksi
    Posljednje uređivanje od aleksandra70vanja : 02.01.2016. at 23:44

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Baš ste lukavo zaobišle temu o glasovanju i dajete komentare ovdje... Samo čekajte da vas adminice skuže, biti će još jedna zaključana tema više na forumu. Storma, pliz, kaj se čeka?

  15. #15
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nekoliko zanimljivih i poprilicno posjecenih tema je zaključano zadnjih mjeseci.
    Zašto? Hmmm, ne znam.
    I nisu se otvorile
    O opomenama neću...
    Ni o banu zutojminuti. Još nije skinut.

  16. #16
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ovo je roditeljski forum
    i možda stvarno nije mjesto za politiziranje
    a opet
    nije roditeljstvo samo porod kod kuće, pelene i cijepljenje
    roditelji imaju i život i interese mimo djeteta
    a politika je ono što utječe i na nas i na našu djecu
    kako ide ona izreka, ako se ti ne baviš politikom, politika će se baviti tobom

  17. #17
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    (mojca, pas je dobro. spajalica, sjećam se kad sam pala preko nenadane trudnoće i plakala na dočeku ng).
    politika je važna tema za nas jer može pojesti našu djecu.
    za mene osobno, bolje je da sa pala preko psa nego u izbornu kotao

  18. #18
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Otkljucaj, otkljucaj, otkljucaj!

    Tko nije na "mirovanje" pomislio svasta? Ja sam pomislila i "Eto svi idu na trece, Casa i na cetvrto, samo se ti premisljas".

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    mogu reći i ovdje, možda je zadnji kucnuo čas; jako me živcir, (svih mojih deset godina na forumu) kad se netko fokusira na krivca (šećer, ugljikohidrati, formula, milanović) i očekuje istomišljeničku sljedbu. kako uopće povjerovati da u životima svih nas samo netko ili nešto je krivac? i kako misliti da bi svi trebali misliti isto i ljutiti se kad nije tako?
    Vjerujem da je ta percepcija o "nisi" bas jaka, ne slozite sa mnom, al bas mi se cini da se na toj temi propituje sve i svasta, i malo je onih, i s jedne i druge strane koji ocekuju istomisljenicku sljedbu. Bas se svasta dalo procitat.
    I ne mislim da na roditeljskom forumu nije mjesto ovoj temi, bas je, jer mi je bas stalo do toga gdje mi djeca zive i gdje ce sutra zivjeti.

  19. #19
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Ja ne vidim smisao u zakljucavanju teme. Taman su ljudi poceli raspravljati. Ne kuzim zakljucavanje kad netko brani stav koji djeli pola hrvatske. Sta vi mislite da ce ti ljudi i stavovi nestat zakljucavanjem? Ili ono o izbjeglicama. Pa ljudi imaju predrasude i imaju pravo na njih na kraju krajeva. Treba se boriti protiv predrasuda, al ne nasiljem...cenzurom, baniranjem itd. Nego argumentima.

  20. #20
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    za pasti preko psa nego ispit

    Storma, otvori, živo me zanima što bi Dijana rekla na Reinerovu vožnju preko granice

    Pa rekao je sam Reiner novinaru RTL-a: da je to njegov auto, da je njegova žena vozila i da nas je zeznuo...
    Bome je.
    I ne samo on.
    Temu treba otključati!

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    I ja sam za to da se tema otključa. Nisam puno ondje pisala, ali sam čitala i mislm da bi nam svima dobro došlo vježbanje tolerancije. Ne moramo se oko svega slagati.

  22. #22
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    ja sam za oključavanje.
    ne zato jer je riječ o konstruktivnoj raspravi, ako se promatra kao debata suprotstavljenih mišljenja tema je potpuno promašena.
    za razgovor je potrebno dvoje.
    ali je iznimno edukativna, a i utješna-utješno je vidjeti da postoje ljudi koji gledaju unaprijed-a ne unazad.

  23. #23
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Valjda se jedinoj meni činilo da nije vodila nikuda. Zadnjih par stranica čisto šoranje.

  24. #24
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    A mislim, tesko da je prava debata kad je jedino dijana branila misljenje pola hrvatske leirmama se i nije bas nesto pretrgla, jedino je tu i tamo dala podrsku dijani. I par ostalih, al nista vise od toga. I onda se dobija taj vjecni dojam kad si sam protiv svih, meni isto vise dojadilo stalno se na postove iste forumasice osvrtati i istu prozivati. A moras, sta ces

  25. #25
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Za otkljucavanje.
    Nisam tamo komentirala, barem ne od kad se zahuktalo, ali sam pratila.
    Interesantno je citati obje strane, iako sigurno nitko nece uvjeriti drugu stranu da je u pravu, ali svakako daje uvid u tijek misli koji je meni jako tesko dokuciti kad se radi o stavovima s kolima se ne slazem.
    Takodjer mi je ugodno citati kvalitetne i dobro srocene argumente s kojima se slazem, ali ih nikad tako dobro ne bih mogla srociti...

  26. #26
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Ma čak ni nisam mislila na to, iako ima i toga. Meni teže pada dojam da te 'suprotstavljeno mišljenje' gadja svim sredstvima, od neprovjerenih informacija, poluistina, preko laži i podmetanja. Ne vidim smisao takve rasprave. Ono, idem te polit kantom govana samo da te što bolje i više uvrijedim i pokažem kako si grozan, ti biraču desnice ili ljevice.

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ni ja nisam posebno pogođena zatvaranjem teme, ovo na kraju je bilo baš frustrirajuće. dojma sam da smo zbog ideološke podjele svi postali neka vrsta invalida - dio nas slijep na jedno oko i gluh na jedno uho - jedni na lijevo, drugi na desno. da iste stvari možemo toliko različito vidjeti i interpretirati, pa mi kao da ne živimo u istoj državi, ne govorimo istim jezikom, razlike su tolike da nemam ni najmanju nadu da će u skoro vrijeme napokon prestati te podjele i postati jednom stvarno nebitno čiji je djed bio ustaša a čiji partizan. jednostavno, nema nam pomoći...

  28. #28
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Točno to, Rijecanka!

  29. #29
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    A mislim, tesko da je prava debata kad je jedino dijana branila misljenje pola hrvatske leirmama se i nije bas nesto pretrgla, jedino je tu i tamo dala podrsku dijani. I par ostalih, al nista vise od toga. I onda se dobija taj vjecni dojam kad si sam protiv svih, meni isto vise dojadilo stalno se na postove iste forumasice osvrtati i istu prozivati. A moras, sta ces
    Pa ona jedina opstaje tu s tim nacinom razmisljanja. Nema veze sto je neravnomjeran odnos snaga. Nije to natjecanje. I nece niko nikad pobijedit. Jer nije taj sukob na nivou logike. Nego na nivou vrijednosti do kojih drzimo. A to je iznad logike. Al mozemo se uciti tolerirati jedni druge, tj.drugacije vijednosti.

  30. #30
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    da će u skoro vrijeme napokon prestati te podjele i postati jednom stvarno nebitno čiji je djed bio ustaša a čiji partizan. jednostavno, nema nam pomoći...
    Inace me nervia raspudic, al nasmija me kad je zavapio nakon mostovih eskapada, vratite nam ustase i pqrtizane, molim vas, nemojte vise o reformama ako boga znate
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 03.01.2016. at 14:28

  31. #31
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Za otkljucavanje.
    Interesantno je citati obje strane, iako sigurno nitko nece uvjeriti drugu stranu da je u pravu, ali svakako daje uvid u tijek misli koji je meni jako tesko dokuciti kad se radi o stavovima s kolima se ne slazem.
    Takodjer mi je ugodno citati kvalitetne i dobro srocene argumente s kojima se slazem, ali ih nikad tako dobro ne bih mogla srociti...

    potpis

    i bilo mi je ne samo ugodno, nego i utješno
    jer nekad me hvata strah kada vidim kako razmišlja, kako su rekli, pola populacije u hrvatskoj

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Cvijeta, nisam se doista pretrgla sa komentarima, iskreno iz razloga što su se počele spominjati činjenice o kojima nisam imala pojma, a baš me zanimalo kako će se rasprava dalje razvijati. Razveselilo me što se ubacila i Šafran čije postove volim čitati. A najviše nisam pisala iz razloga što gotovo sve što je Dijana izrekla bih izrekla i ja, pa čemu se ponavljati, ispalo bi kako joj "čuvam leđa". Svakako sam za otvaranje rasprave, ali bez ružnih tonova i vrijeđanja. Zapravo mi je i nepojmljivo da si moderatorice uzimaju za pravo zaključavati temu, jer im eto nije po volji. Bez uvrede svima, ali po mom mišljenju dok god nema vrijeđanja i govora mržnje (a držim da ga ovdje nije bilo), ljudima bi trebalo dati slobodu izražavanja. A ako je nekome tema mučna, nečitljiva ili zamorna - neka ne čita. I ja se iz istog razloga klonim onog ireligioznog topica i baš mi ništa ne fali

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Takodjer mi je ugodno citati kvalitetne i dobro srocene argumente s kojima se slazem, ali ih nikad tako dobro ne bih mogla srociti...
    Potpis! Baš tako i ja, sto puta napišem post, pa obrišem jer ne znam kako bih kvalitetno izrazila tijek misli, pa mi je super kada pročitam post svog istomišljenika napisan na način kako sam ja željela

  34. #34
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moderatorice nisu ključale jer im nije po volji
    ključale su jer su sigurno dobile prijave nekih postova
    a ne mogu pročitati samo taj post
    već i ono što je dovelo do njega
    razumijem ih da im treba vremena da to prožvakaju
    jer tamo je stvarno bilo svega

  35. #35
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Neka pati, koga smeta (...)


    Čujte, istini za volju postoji i ona druga polovina Hrvatske. Nikad se nisam osjećala u debeloj manjini, ali je, prilično često me obeshrabrivala brzvoljnost jednih i goropadnost drugih.

  36. #36
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Što sam gore s onim pjesmuljkom htjela reci...
    Da mi je stvarno smiješno kad čujem savjete tipa: ne čitaj ako ti smeta, ne gledaj ako te dira - ma koliko bili dobronamjerni.

  37. #37
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    A ne znam sta bih rekla bilo je vrijedjanja i omalovazavanja kad bi tema mogla ici u smjeru iznosenja stavova na lijep nacin bez konstantnog napadanja to bi bilo lijepo.

    iskreno ja se teme klonim jer mi nije izazivala bas lijepe emocije.

    Vjezbanje tolerancije nam treba svima.

  38. #38
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ono, idem te polit kantom govana samo da te što bolje i više uvrijedim i pokažem kako si grozan, ti biraču desnice ili ljevice.
    Možda ne bi bilo zgoreg prisjetiti se tko je počeo s "kantom govana"?

    Ali zapravo je jasno da je taj post zapravo smetao samo vrlo, vrlo rijetkima, i da se takav način diskursa ovdje na rodi lijepo udomaćio. To je valjda ono gledanje "(u)naprijed", a ne "(u)nazad".
    Jer mene valjda ne bi trebalo biti strah kako o "meni" razmišlja pola populacije u Hrvatskoj. Ili su to one "vrijednosti kojih se držimo"? A koje li su to "moje" "kužne" vrijednosti, pa su toliko neshvatljive, nisam imala priliku pročitati na temi.

    Eto, javih se i ja na ovu "para-temu", sad vjerojatno možemo očekivati i njeno ključanje .

  39. #39
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Bože, ko u osnovnoj školi, tko je počeo.
    Ali mogla si ti stati na loptu! Ja sam se ispričala, Zuska je dobila opomenu, moderatori odreagirali na prijavu...
    Međutim, nije ti to bilo dovoljno, zar ne?

  40. #40
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    duplo
    Posljednje uređivanje od AdioMare : 03.01.2016. at 18:17

  41. #41
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    Bože, ko u osnovnoj školi, tko je počeo.
    Ali mogla si ti stati na loptu! Ja sam se ispričala, Zuska je dobila opomenu, moderatori odreagirali na prijavu...
    Međutim, nije ti to bilo dovoljno, zar ne?
    Osnovna škola je vrlo bitna, tu se uče početci logičkog razmišljanja. Znači ako nešto već idemo sagledavati, idemo od početka, ne selektivno.
    Ti znaš kad si se ti ispričala, i moderatori znaju kad su odreagirali..

    Više nego dovoljno da je očito što na rodi "igra"..

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    Što sam gore s onim pjesmuljkom htjela reci...
    Da mi je stvarno smiješno kad čujem savjete tipa: ne čitaj ako ti smeta, ne gledaj ako te dira - ma koliko bili dobronamjerni.
    Oprosti ako sam te iziritirala komentarom, zaista nisam imala namjeru, ja samo kažem kako ja funkcioniram, barem na ovom forumu. Zbilja, ništa loše nisam mislila

  43. #43
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Prestari smo mi za osnovnu školu, tko je samo prošao kroz nju, njegova stvar.

    Ispričala sam se kad sam pročitala da te uvrijedilo. Neću ti lagati kako sam previdjela taj jedan dio podugackog posta jer nisam, iskreno ti sad kažem da sam ga vidjela. Ali ja tako mislim iako mi nije svejedno što tebe to tako vrijeđa. Da birači HDZ -a imaju nekih problema s osnovnoškolskom logikom, da. Ajde, ono s moralom bih izbacila, ne mislim osobno tako iako se, na kraju krajeva, logički može izvući i takav zaključak - onaj tko hoće.
    Moderatore neću braniti, imaju ljudi dar govora i sami ali takve klopke za desnicare mi se ne da niti teoretski demontiravati jer ne znam što bih napravila ja da negdje volontiram već dugi niz godina, a opetovano me handre s ove ili one strane. Za poludit!

  44. #44
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ne znam što itko ima poludit na činjenice, pa ni moderatori..Ako nekog to iritira, onda treba u startu zabraniti SVE političke teme na forumu i ok.

    Vidiš, i meni su glasači sdp-a nejasni, i nejasno mi je kako ne vide ono što ja vidim. Ali neću se doticati ničijeg mozga, morala ni poštenja.

    Al tebi hvala, jer, ajd, barem mi moral valjda nije upitan, ako već sve ostalo jest..

  45. #45
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Dijana, s mojim mišljenjem o HDZ - u i njegovim biracima ti i tko već želi može straznjicu obrisati, ne's ti, ali interpretirati nečije riječi lažno da bi se potkrijepili vlastiti stavove mi je nepojmljivo i nedopustivo.

    Budući da na mnoge čitače tema djeluje edukativno, kako sami kazu, naše riječi na njoj dobivaju dodatnu težinu.
    Jasno da ne možemo pobjeći od ideologije koja nam je bliska i nema ni potrebe, ali kad se iznose činjenice treba pokušati biti objektivan.
    Ne kuzim ovaj prvi pasus, tko ludi na koje činjenice?
    I još nešto
    I sama sam kroz svoj forumski staž prijavila neke postove, ali nikada nisam javno zazivala moderatore na tim temama. Ako se meni visi na forumu i što bi LEIRmam rekla mazohisticki se vraćam na teme koje me zuljaju (šalim se ) ne očekujem to od moderatora. Razumijem da imaju posla kojeg smatraju pametnijim u tom trenu.
    Više razumijevanja očekujem od hrpe neistomišljenika na nekoj temi, a bila je i jedna konkretna takva tema za mene, da bar netko od njih zastane i počuje kad većina zabrije.
    Ako ne mogu razgovarati normalno s tobom ili Zuskom, a stvarno mi ne treba policija u vidu moderatora. Gdje da bi ih prozivala gdje su. Tu su, odgovorit će na prijavljeni post. A da li će mi držati stangu na temi pitanje je njihovog razmišljanja i stavova, ne osobnih simpatija. I nema ti šta tu biti čudno iIi strano, sam Božo se ideološki priklonio

  46. #46
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    a opetovano me handre s ove ili one strane. Za poludit!
    Iz ovog sam zaključila da valjda ja "handaram" (što god to značilo), i da je to za poludit? A činjenica jest da sam prijavila post, da sam i puno prije prijavila jedan jako sličan post, i da znam da se na jedan nije reagiralo uopće, (ne može biti izgovora da se nije imalo vremena), ni na drugi, dok ja nisam napisala isto tako ružan post. Tako da baš po meni ne stoji da su "tu i odgovorit će na prijavljen post". Ma prijavljivala sam i neke druge u kojima se nabacivalo blatom, i nikad ništa.

    A nakon svega, uistinu sam mogla odtrpit i Zuskin, ni prvi ni zadnji.

  47. #47
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Vidiš, i meni su glasači sdp-a nejasni, i nejasno mi je kako ne vide ono što ja vidim. Ali neću se doticati ničijeg mozga, morala ni poštenja ..
    I to je ok, što da ne!?
    Ja sam vlastitoj materi nejasna i ona je meni
    Budući da mi je mater, nema šta si nije dozvolila izgovoriti mi, a ja sam suprotstavljala dokle sam mogla da ostane u nekim pristojnim okvirima jer mi je ona majka i poštujem ju. Što ne znači da nisam otišla kući plačući.
    Ali nisam izvukla zaključak da me mater ne voli - to vučem paralelu s tvojim optužbama kakva se politika kuha u Rodinoj radionici i ostale teorije zavjera.
    Prihvati da si ovdje u manjini sa svojim stavovima i to je tvoje 'ograničenje' u odnosu na nas ostale.

  48. #48
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Ne, to si krivo zaključila. Mislim na suprotstavljene strane na bilo kojoj temi koje moderatora optužuju za pristranost i vuku za rukav.
    A handriti = hebati :cvijeta:

    Puno se ljudi općenito vrijedjaju. Meni je to poprilično strano.
    Danas mi je svekrva bila uvrijeđena jer ju susjedovo dijete već pitaj Boga koji put nije pozdravilo na cesti
    Posljednje uređivanje od AdioMare : 03.01.2016. at 19:54

  49. #49
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    Prihvati da si ovdje u manjini sa svojim stavovima i to je tvoje 'ograničenje' u odnosu na nas ostale.
    I to je to. A biti u manjini nije lako nikad. A da se tu i tamo provuce recenica koja nije ok, naravno. A ako citas postove na nacin da samo takve trazis, i naci ces ih, ne brini. Plus, u zavisnosti tko pise i tko cita, rijeci imaju razlicitu tezinu. Pa je tako dijanu vise uvrijedila zuska, vec sto godina raspravljamo o toj recenici, od beti koja ju je direktno uvrijedila. Zanimljivo je to.
    U svakom slucaju, treba paziti kako pises, slazem se, al da si ti napisala da su biraci sdpa glupi, sad malo razmisljam o tome, ima am pravo, ma ne bih pilala o tome kolko ti pilas. handras. hebes

  50. #50
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Hm. Kontra nekim predrasudama, ja sam logicna osoba. Ne smeta mi biti u manjini, smeta mi vrijedjanje. Moderator je konkretno reagirao kako sam navela. Nisam se uvrijedila na betino jer je receno u afektu, za razliku od tvrde, zacementirane generalizacije. Znam gdje je pocetak i uzrok. I opet se mene prozivalo u ovom topicu, ali opet na kraju sam ja ta koja pilam. Ne znam sto bih rekla, mozda stvarno najbolje da ovo bude forum politickih istomisljenika, drugacija misljenja se ocito tesko podnose.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •