Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 267

Tema: filozofija anti-hrčaka ili što još izbaciti?

  1. #101
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ništ da sam malo čistila doma, pito me dal sam malo zela i u apoteci?
    Ja nemam s tim problema, ali mm je nedavno dovukao od mame cijelu hrpu (kad joj je dr. promijenila terapiju) i od ujaka (pokojnog). Takve stvari odnesem u neku kvartovsku ljekarnu. Imaju sandučić za lijekove isteklog roka trajanja
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 11.01.2016. at 14:47

  2. #102
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    je samo kaj je to kod mene bila pozamašna količina, usput bilo dosta i u flašicama, recimo kreme, kaj mi nikak nije za obično smeće, ali sam se tog rješila iz kuće

  3. #103
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    evo meni moje teme. najgora sam. i toliko vremena nemam za ništa da nista ne poduzima. iako me guše stvari u premalom stanu.

    krenem nešto rješavati i dam prijateljici ulje za kosu, a ona meni neku pjenu u triput većoj boci

    ako nista drugo bar ispoklanjam ili trampim stvari koje su meni velike ili ih ne volim. ali tu najčešće strada moja majka i njenih 88m2
    Posljednje uređivanje od rossa : 11.01.2016. at 23:30

  4. #104
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja se strašno vežem uz stvari
    sjećam se, kad sam bila mala, mama je dala jednom susjedu naš šporet
    mislila sam, jadni šporet, kako će mu biti bez nas
    ne, nemam psih. dijagnozu
    bar ne službeno
    Ovako i MM i ja. Imamo čak mini kolekciju starih mobitela i laptopa - naprosto ih se ne možemo riješiti niti kad crknu. Naše uspomene su unutra. A da ne govorim o ostalim stvarima - razglednicama, papirićima, posuđem.. i još nekim stvarima koje su i strašnije od ovog šporeta, e tu bi tek dobili dijagnozu.

    Drugo obilježje nas hrčaka je razmišljanje "zatrebat će mi nekad". Pa to što će zatrebati stoji u policama i ormarima i čak kada mi nekada i zatreba, ne sjetim se da to imam.

    Uglavnom, i ja se spremam na bacanje i dijeljenje, a planiram se riješiti i suvišnih komada namještaja, kao npr. ormara koji se raspada, ali ja ga ne dam pa ne dam.
    Posljednje uređivanje od *mamica* : 12.01.2016. at 12:16

  5. #105
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa Vidi poruku
    evo još jedne antihrčkice udane za hrčka koja je još k tome rodila tri hrčka i koja obožava pms jer tada...
    Moja je priča slična i različita utoliko što sam okružena hrčcima, ali PMS mrzim jer se onda gušim od tih stvari

  6. #106
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Inače, uskoro je Međunarodni dan darivanja knjiga (14. veljače).

  7. #107
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    I ja imam osjecaje tipa "jadni sporet". Cak nisu uvijek vezani uz stvari. Evo sad nakon sto sam pomislila i napisala da je novi portal super, odmah mi je doslo u glavu "a bed je zbog stare verzije". Bolesno

    Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk

  8. #108
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    baš sam htjela pohvaliti samu sebe: šalice i olovke koje sam dobila "u bing vrećicama" ostavila sam u uredu, blokove, rokovnike i kalendare podjelila penzionerima, žarulje poklonila roditeljima -ništa nije ostalo kod mene doma.
    ali pronašla sam forumašicu koja traži karte koje sam bacila zajedno sa brdom naljepnica i rasparenih memorija -nakon što je stajalo par godina u kutiji netaknuto i sad mi je žao, moram još poraditi baš na bacanju.puno sam bolja u nekupovanju nego u rješavanju nepotrebnog.

  9. #109
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Vlattka prvotno napisa Vidi poruku
    I ja imam osjecaje tipa "jadni sporet". Cak nisu uvijek vezani uz stvari. Evo sad nakon sto sam pomislila i napisala da je novi portal super, odmah mi je doslo u glavu "a bed je zbog stare verzije". Bolesno

    Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
    Ja sam plakala kada sam prodala prvi mobitel. Sve svoje kucanske uredaje u "dusu" poznajem

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  10. #110
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako i MM i ja. Imamo čak mini kolekciju starih mobitela i laptopa - naprosto ih se ne možemo riješiti niti kad crknu. Naše uspomene su unutra. A da ne govorim o ostalim stvarima - razglednicama, papirićima, posuđem.. i još nekim stvarima koje su i strašnije od ovog šporeta, e tu bi tek dobili dijagnozu.

    Drugo obilježje nas hrčaka je razmišljanje "zatrebat će mi nekad". Pa to što će zatrebati stoji u policama i ormarima i čak kada mi nekada i zatreba, ne sjetim se da to imam.

    Uglavnom, i ja se spremam na bacanje i dijeljenje, a planiram se riješiti i suvišnih komada namještaja, kao npr. ormara koji se raspada, ali ja ga ne dam pa ne dam.
    poruke i fotke s mobitela možeš prebacit sve u komp, nije valjda da puniš sve te stare mobitele da bi pristupila uspomenama?
    istinabog, ni ja ih ne bacam, oni baš stari služe djeci za igru, a ovi koji su relativno funkcionalni kao backup ako nekome crkne aktivni mobitel
    a punjača koliko imam po kući tek.. posebna mi je boljka ta vrsta otpada za koju se treba dodatno angažirat, saznat di se to baca, pa zvat ili nosit nekamo.. ista stvar je i sa isteklim bojama za namještaj, ljepilima za pločice, glet masama i sličnom.. moj muž je baš gadan hrčak, pogotovo za tehniku, i ponekad ga pitam zašto točno mi po kući imamo 4-5 tastatura, isto toliko pari zvučnika (i nijedni ne valjaju!), našla sam jednom na svoje iznenađenje i jedan skener, a kad treba nešto skenirat idemo kod mog starog jer dok ovog izvadiš, uključiš, vjerojatno treba nešto instalirat... ali nikad ništa korisno nije izašlo iz te rasprave, uvijek mi vrati sa zašto ja imam toliko robe

  11. #111
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    poruke i fotke s mobitela možeš prebacit sve u komp, nije valjda da puniš sve te stare mobitele da bi pristupila uspomenama?
    Što je najžalosnije od svega, većinu toga imam prebačeno na laptop. I sa starog laptopa na novi laptop. Mislim, to je neviđena količina podataka. Ali opet ja to brižno čuvam i uopće ih ne punim i ne palim nego eto tu su mi, pri srcu.

    Ali moram se pohvaliti da sam se danas riješila ogromnog broja uspomena.

    Prvo sam odmah poslije Nove godine očistila frižider i kuhinjske ormariće i ostavila samo najnužnije namirnice. I nevjerojatno je, iako gotovo nikada ne kupujem unaprijed nego samo za dan dva, koliko se toga opet nakupi. Riješila sam se i bezbroj starih kataloga, albuma, časopisa, bilježnica i sličnih gluposti.

    A danas je iz kuće letjelo:

    - šest 120-litarskihvreća za smeće dječje odjeće, moram se riješiti još dvije (moram napomenuti da je moja kćer doživjela dvije i pol godine, a toliko sada ima i sin, znači, sva ta robetina za dvoje djece do dvije i pol godine),

    - dvije te iste vreće plišanih igračaka,

    - dvije te iste vreće stare obuće i ostataka stare odjeće koju nismo već pobacali,

    - 3 vreće za smeće koja sadrži kramu poput milijun metli, čistača, napola potrošene kozmetike koju NIKADA nećemo potrošiti do kraja, kojekakvih gluposti koje ne koristimo i koje nam ne služe.

    Slijedeće je na tapeti posuđe - tave i lonci koje nikada ne koristim niti ću jer su nekvalitetni, bezbroj otučenih i nikada upotrijebljenih šalica, nespareni tanjuri (od svake vrste po dva komada). I posteljina - sav onaj kič koji sam dobila prilikom udaje, sve leti van. Čekam samo da kupim novi servis tanjura i da dođe bura i otjera ovu kišu da mogu lijepo oprati posteljinu i spremiti je onome kome je potrebna.

    Sav taj višak je stajao natrpan u naših 100 kvadrata, nije niti čudo da stalno imam osjećaj da me sve guši.

    Uživam.
    Posljednje uređivanje od *mamica* : 11.02.2016. at 16:12

  12. #112
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Bravo bravo mamice!
    Jesus tangerina kod tebe IT skladiste
    mislim i kod mene ima svasta od muza i te starudije od punjaca i mobitela.rjesavam ih se postupno.bas cu jedan dan rascistit jednu komodu jedva cekam.
    ne kuzim se bas u tu tehniku i te kablove al cu pobacat jer da mu treba to bi koristio a ovako ni ne zna da to ima al ne bi bacio. Ma daj me nemoj... ima da sve leti ovih dana
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.02.2016. at 16:34

  13. #113
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Što mi ne treba prodam na aukciji za prikupljanje novca za životinje.
    Ja sam anti - hrčak. Mrzim pune ladice, mrzim stvari oko sebe. To me guši. Volim minimalizam. Za mene ne postoji sentimentalna vrijednost.

    Trenutno patim jer za malu stalno nešto treba pribavljati, i onda s veseljem dočekam da nešto preraste da mogu podijeliti, samo da se makne iz kuće.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 11.02.2016. at 20:06

  14. #114
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    U zadnjih 2 mjeseca sam rasčistila 2 ormarića i riješila jedan veliki problem u spavaćoj sobi
    Ali imam još veći - MM-ovu robu. Ne znam jesam li napisala da sam u njegovom ormaru izbrojala 45 košulja od kojih nosi 4-5, nekih 160 majica, 30-ak hlača,
    ogromna ladica je puna čarapa (od kojih je polovica neupotrebljavana), ogromna puna gaća (isto puno neupotrebljavanih), puna vrećetina potkošulja koje ne nosi
    pidžame koje ne nosi .... on ima triput više robe od mene .... meni je problem što on ne vidi da je to problem

  15. #115
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa Vidi poruku
    U zadnjih 2 mjeseca sam rasčistila 2 ormarića i riješila jedan veliki problem u spavaćoj sobi
    Ali imam još veći - MM-ovu robu. Ne znam jesam li napisala da sam u njegovom ormaru izbrojala 45 košulja od kojih nosi 4-5, nekih 160 majica, 30-ak hlača,
    ogromna ladica je puna čarapa (od kojih je polovica neupotrebljavana), ogromna puna gaća (isto puno neupotrebljavanih), puna vrećetina potkošulja koje ne nosi
    pidžame koje ne nosi .... on ima triput više robe od mene .... meni je problem što on ne vidi da je to problem
    Suosjećam...

    Ali ako on ne vidi problem, možda se ne bi obazirao ni na to da ono što ne nosi skloniš. To sam ja radila sa dječjim igračkama. Prvo u vreću pa u podrum, a ako do idućeg godišnjeg nitko nije pitao za to, odselilo bi se iz kuće (u vrtić, u dobre ruke ili na kontejner...)

    Doduše, jednom mi se dogodilo da je moj mlađi iz grupe gdje su bili u dežurstvu takvu "svoju" plišanu igračku dovukao doma. uffff....

  16. #116
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja imam košaru u hodniku kraj vrata. sve što ide van - prvo ide u tu košaru. ako se ne vrati (a obično se ne vraća) - ide dalje prvom prilikom.

    @anchi pp, a da otvorš dućan? mislim, 160 majica....

  17. #117
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam košaru u hodniku kraj vrata. sve što ide van - prvo ide u tu košaru. ako se ne vrati (a obično se ne vraća) - ide dalje prvom prilikom.

    @anchi pp, a da otvorš dućan? mislim, 160 majica....
    Košara postoji i kod mene, ali nije velika - unutra su uglavnom knjige i druge čitljive stvari (npr. Lidlova kuharica). Baš jučer sam je dobrano ispraznila, udomila kuharicu kod susjede i još tri knjige kod mamine prijateljice.

  18. #118
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Dakle uhvatila me totalna čistka, raščišćavanje stvari, robe, igračaka,...ma svega iz stana što ne koristimo. Osjećaj neopisiv, napokon dišem, cijelu izbu sam izbacila van (tj. MM) i iznova razvrstavala. Ostala je valjda 1/10 svega.

    Sorciere ako me pamćenje dobro služi mogla bi mi pomoći da dobar dio toga završi onima kojima treba? šaljem pp. ja sam uz auto-put nismo daleko, rado bi da se vidimo što prije da mi susjed ne poludi jer sam vreće i kutije stavila u haustor koji dijelimo

  19. #119
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Ne mogu prezaliti sto sam odlucila ne biti hrcak kad me je sestra u rodilistu nakon poroda pitala hocu li spavacicu ostaviti ili baciti. Nisam htjela nikoga gnjaviti pranjem te ogromne krvave fleke. I tako...dijete ima preko pola godine, a ja nikako da prezalim spavacicu. Nije fora biti hrcak:/

    Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk

  20. #120
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Neka posebna spavaćica?

  21. #121
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Spavacica u kojoj sam rodila. Posto se emotivno vezem i za totalno nebitne stvari i cuvam ih godinama, bas sam mogla i ovo ostaviti. Al eto. Inace prastara spavacica, naslijedjena ne znam ni sama od koga.

    Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk

  22. #122
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Daj Vlattka prastara naslijedjena spavacica ti stvarno nije must have.

    nego cure ako netko ima kontakte od sorciere jel joj moze reci da ima pp od mene neugodno mi zbog susjeda sve te stvari mi stoje u zajednickom haustoru.

    hvala.

  23. #123
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Vlattka prvotno napisa Vidi poruku
    Spavacica u kojoj sam rodila. Posto se emotivno vezem i za totalno nebitne stvari i cuvam ih godinama, bas sam mogla i ovo ostaviti. Al eto. Inace prastara spavacica, naslijedjena ne znam ni sama od koga.

    Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
    Ovakva sam i ja bila. Ali kad su klinci prerasli najmanje pelene i odijelca, spremila sam im to + kapicu i slinček, a ostalo (skupa sa spavaćicom) je otišlo u dobre ruke. Sad se pokušavam sjetiti koju sam uopće imala u rodilištu i pojma nemam. Samo treba napraviti rez. Sitne dječje stvari još čuvam.

  24. #124
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Spavaćica za porod

    Ja sam svoju spremila u jednu kutiju i prije par mjeseci smo dotična kćer i ja nešto kopale i ona si je uzela tu spavaćicu i spava u njoj. Slatka je, s medekima, naravno da je nisam mogla baciti

  25. #125
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    LOL, pooooojma nemam u čemu sam rađala. Baš ste prave pravcate hrčkice.

  26. #126
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ja sam radjala u njihovim spavacicama oba puta. ali i da sam u svojoj ne bi mi palo na pamate to pohraniti. vi imate skladista ili sto?

  27. #127
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Spajka, cijeli stan mi liči na skladište .

  28. #128
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja sam neki dan opet čistila i bacala i moj muž je napravio ono što me najviše izluđuje, kopao je po vrećici s bačenim stvarima i vraćao neke stvari

    splitsko rodilište će vjerojatno čuvati spavaćicu u kojoj sam rodila sljedećih 100 godina, tako da ona je na sigurnom

  29. #129
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    nego cure ako netko ima kontakte od sorciere jel joj moze reci da ima pp od mene
    hvala.
    riješeno...

  30. #130
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ja sam isto hrčak, ali mislim da ću samo jednom poludjeti i sve pobacati. A to će biti vrlo brzo. Triger mi je bio kad mi je svekrva donijela mm-ovu košuljicu od krštenja jer sad više kao nema smisla da je ona čuva, kad mogu ja

  31. #131
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Triger mi je bio kad mi je svekrva donijela mm-ovu košuljicu od krštenja jer sad više kao nema smisla da je ona čuva, kad mogu ja


    Mama još čuva svijeću, odijelce i kapicu s mog krštenja, sad ću joj reći da više nema smisla kad može MM

    Ja sam prije bila hrčak. Emotivno se vežem za stvari. Čuvala sam pisma, dnevnike, ulaznice s koncerata…skoro sve sam to riješila preseljenjem u novi stan. Sad sam hrčak s krizom identiteta, neke meni bitne stvari čuvam (obično sentimentalne prirode), odjeću, posteljinu i sl. stvari proberem i podijelim.

  32. #132
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    meni je baš drago da su moji roditelji 26 godina čuvali moj krevetić pa sam ga i ja sa svojom djecom mogla koristit za držanje robe
    zezam se, i stare robe sam se nanosila, hvala tetki koja je nije bacila 30 godina

    po meni je to stvarno zez, nije rješenje biti hrčak, ali ni sve bacati, a šta spada u koju kategoriju, sretno s procjenjivanjem!

  33. #133
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    padam u trans kakve stvari vam padaju na pamet sačuvati....pojma nemam u kojoj sam spavaćici bila u rodilištu a kamoli da je čuvam.

    Tako bome nećete nikad raskrčit stan/kuću od viškova a ja sam uvjerena da to gomilanje svega i svačega baš ne nosi neku dobru vibru/energiju u prostor u kojem boravimo...
    zanemarite me, ponosna sam na sebe ovih dana čega se sve rješavam, viš mogla sam vam utrapit što god da me spasite

    hoće koja nikad korištene nove čaše sa zlatnim porubom? (vjenčani poklon)
    imam još dosta toga spremnog čeka u haustoru.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.04.2016. at 16:56

  34. #134
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Imas li stapni mikseri mlinac za kavu viska lili?
    ja se sjecam kaju sam spavacicu imala,jer sam imala bolnickru

  35. #135
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Imas li stapni mikseri mlinac za kavu viska lili?
    ja se sjecam kaju sam spavacicu imala,jer sam imala bolnickru
    eh to nemam draga

  36. #136
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Hocu ja case ak nisu kristalne

  37. #137
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    hoće koja nikad korištene nove čaše sa zlatnim porubom? (vjenčani poklon)
    imam još dosta toga spremnog čeka u haustoru.
    ih, pretekla me nanoibeba ))
    ak imaš još kakve čaše, beštek ili bilo što za kuhinju, samo dodaj... imamo jednu curku koja nema ništa, a i podstanar je... I čaše joj fale, a ja sam svoje viškove davno podijelila...

    pa se čujemo ovih dana

  38. #138
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Nano dobis case no frks jqvi mi se na pp, a sorci imam tanjura zavirim jel.ima jos posudja prije primopredaje. Racunaj na sutra navece.

  39. #139
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ok

  40. #140
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    lili imaš koju zdjelu za salatu veliku baš bi mi trebala???

  41. #141
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ne, ne, ja sam se šalila. Neka čaše idu sorciere

    ja sam hrčak

  42. #142
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ne, ne, ja sam se šalila. Neka čaše idu sorciere

    ja sam hrčak



    onda ćemo ipak nekog razveseliti

  43. #143
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    gle, i mene bi razveselile

    samo mi ne trebaju Mislim trebaju, ali ne toliko

  44. #144
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Ja sam rađala sva 4 puta u bolničkoj.
    Imala bi kaj počistiti i izvaditi iz kuće, al furt tumbam po dječjim ormarima i dalje ne stignem...
    Sorciere, za tebe imam riblji komplet - zdjela za juhu i tanjuri. Sveki dala kad smo ušli u kuću pa sad zauzima prostor u garaži.
    Posljednje uređivanje od Nera : 12.04.2016. at 16:28

  45. #145
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam rađala sva 4 puta u bolničkoj.
    Imala bi kaj počistiti i izvaditi iz kuće, al furt tumbam po dječjim ormarima i dalje ne stignem...
    Sorciere, za tebe imam riblji komplet - zdjela za juhu i tanjuri. Sveki dala kad smo ušli u kuću pa sad zauzima prostor u garaži.
    javi mi se na pp, pa te zvrcnem ...

  46. #146
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    lili imaš koju zdjelu za salatu veliku baš bi mi trebala???
    znas da sam imala veliku tamnoplavu i vec dala mami a nije da joj bas treba.:/ al glupo mi sad trazit natrag.

  47. #147
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Triger mi je bio kad mi je svekrva donijela mm-ovu košuljicu od krštenja jer sad više kao nema smisla da je ona čuva, kad mogu ja
    ahahahhaaaaa

    ja imam hrpu stvari iako ljudi tvrde da im moj dom ne djeluje natrpano
    ali samo ja znam što sve stane u te ladice i ormariće
    suđe koje ne koristim sam sve spremila za dalje
    sad je na redu obuća
    pa odjeća

  48. #148
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    znas da sam imala veliku tamnoplavu i vec dala mami a nije da joj bas treba.:/ al glupo mi sad trazit natrag.
    nema veze, bar se sjetiš mene kad kod nje jedeš salatu

    ko da jesi, hvala

  49. #149
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Da se pohvalim, nedavno sam odlucila prodati 3u1 kolica i kupiti sportska. Puno nosim dijete i slabo koristim kolica. Zato mislim da nisam trebala kupiti takva. Uglavnom, kao i svaki pravi hrčak jučer sam plakala prije odvoženja kolica kupcima:D Ali poslije toga sam bila baš ponosna.

    Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk

  50. #150
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Je totalno suprotno od naslova teme, ali ja sam takooooo sretna što sam hrčak.
    Uživam kada izvadim igračke sa kojima su se igrala moja starija djeca i dam ih najmlađem.
    I onda se oni stariji prisjećaju kako je to bilo njihovo i od koga su dobili i kada.
    A da razumijete koliki sam hrčak, najstarije dijete mi upravo ide u auto-školu.

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •