Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 416

Tema: TRUDNICE 2016 ( blizanci,trojke,četvorke.......... )

  1. #301
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Marina,ima li šta novoga kod tebe??
    Curke, na koliko redovnih pregleda/cijepljenja bebica se ide za prvih 6 mjeseci? ja sam razumila sa mjesec dana,3 i 6. Vidim da ti svoje Malamini vodiš sa 2 mjeseca...
    možda to ide drugačije sa blizancima...
    Ako budem na mamu, bradavice će mi pucati, s čime je dobro mazati? Planiram uskoro u nabavku sveg i svačeg

  2. #302
    MarinaMM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    77

    Početno

    Pozdrav svima... i dalje iz bolnice. Jos nikakvih novosti od mene, ali pocelo se polako gibati. Mozda u sljedecih par dana
    Obavezno se javim :D

  3. #303

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj Malamimi prvotno napisa Vidi poruku
    Kristinica, bravo za prve kretnje! Sad kad god pomislis jesu li dobro, oni ce ti se javiti i znat ces da je sve uredu. Ja sam ih osjetila u 20.tt i to dugo samo na jednom mjestu.
    Blacky, bravo za vas! Koliko ti sada grama imaju?
    Ja ne mogu vjerovati da ce moji za 10 dana biti 2 mjeseca i da cemo na prvo cijepljenje.
    Sad smo nesto preko 2600, rodili su se prije mjesec dana s oko 1800 s tim da su prvih dva tjedna bili u inkubatoru i na infuziji i dobivali po par ml mojeg mlijeka na kapaljku i jednom dnevno su im dali dojiti na moje inzistiranje da djeca s 33tt mogu dojiti makar su me proglašavali ludom, naravno kad su ih stavili na prsa da su počeli sisati ali su nim ograničili na jedan podoj dnevno jer im "nije bilo ugodno da češće dolazim" grrrrr Petrova.....

  4. #304

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj kristinica prvotno napisa Vidi poruku
    Marina,ima li šta novoga kod tebe??
    Curke, na koliko redovnih pregleda/cijepljenja bebica se ide za prvih 6 mjeseci? ja sam razumila sa mjesec dana,3 i 6. Vidim da ti svoje Malamini vodiš sa 2 mjeseca...
    možda to ide drugačije sa blizancima...
    Ako budem na mamu, bradavice će mi pucati, s čime je dobro mazati? Planiram uskoro u nabavku sveg i svačeg
    Citiraj MarinaMM prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima... i dalje iz bolnice. Jos nikakvih novosti od mene, ali pocelo se polako gibati. Mozda u sljedecih par dana
    Obavezno se javim :D
    Nama je odgođeno cijepljenje s mjesec dana jer su se decki rodili s niskom porođajnom težinom, cijepit ćemo se s dva mjeseca.... Meni je Biobaza krema za bradavice bila super prvih par dana, sad mi vise nis ne treba,...ona se ne mora skidati kod podoja....čula sam i da je ok mazati bradavice sa svojim mlijekom, da ful pomaze...

  5. #305
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Marina,drži se
    Blacky,hvala na savjetu..
    Koliko sam shvatila,bolje da ne kupujem unaprijed izdajalicu i bočice i ad mlijeko jer mi možda neće trebati ? Gdje nabaviti pamučne spavaćice? na internetu su skupe a slabo ih ima po trgovinama,jedino mi tržnica pada na pamet... opet ja s pitanjima

  6. #306

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Ma kupiti na placu ili posuditi, nema smisla davati te novce osim ako inace ne nosiš spavaćice. A po izdajalicu i ad bez problema otiđe muž ako zatreba u prvu ljekarnu ili DM, ako je dijete preslabo da sisa ili bude neki problem prvo se izdaja ručno da se prsa razrade pa onda s izdajalicom.

  7. #307
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    E kupila sam na placu 2 spavaćice,jedna je 50 kn. nije mi to puno.. Znači bolje ništa unaprijed kupovati... Bila na pregledu danas, izgleda da nosim dvije curice meni svejedno šta su,samo da bude sve ok.. nije me vaginalno gledao, drugi put će provjeriti cerviks..

  8. #308
    MarinaMM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    77

    Početno

    Ima dvije novosti kod mene
    Rodila jucer prvo seku 2780/50, pa bracu 2820/49.
    Porod mi inducirali tocno na napunjenih 39tt. Da nisam lezala na odjelu, tko zna dokle bi nas troje dogurali
    Pozdrav svima iz St rodilista!

  9. #309
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2016.g. ( termini poroda )


    BlackyB - __ . 07.2016.
    Grickavještica - 01.10.2016.
    Issa28 -
    kristica - 09.11.2016.



    RODILE U 2016.g.


    Malamimi - 24.04. cura i dečko
    BlackyB - 15.05. 2 dečka
    Olympia - 16.05. 2 dečka
    MarinaMM - 21.06. cura i dečko

    Čestitke MarinaMM na malim smotuljcima

    Dobrodošlica nam novim trudnicama Issa28 može termin proda

  10. #310

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    MarinaMM čestitam! Nadam se da uživate jedni u drugima! ❤️❤️❤️❤️ Mi smo se skroz uhodali, decki sad doje u tandemu pa su nam noći super s obzirom da ih riješim zajedno a stariji sin je predobar, samo ih ljubi i vice da voli braceke! Sad smo vec treći dan sami doma i mogu reci da nam na moje veliko iznenađenje nije uopće teško, sve stignemo, bar one bitne stvari. Pusa svima!

  11. #311

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    107

    Početno

    Marina cestitam od srca! Super si ti to izgurala a slicni su ti ko moji, posebno mladje dijete . Javi kak je sam porod prosao. Zelim ti brz oporavak!
    Blacky wow svaka cast, ja po danu u tandemu bez problema al po noci radije jednog po jednog uz sebe. S tim da moji piju i ad uz dojenje. Ali poslozila sam si u glavi da je svaki dan sto doje dobitak za njih. Super i za velikog bracu i moj je stvarno za pohvaliti (iako je plakao par puta da nece doma iz vrtica) jako je pazljiv i ljubi ih i opere im malo nogice kad se kupaju i tak to.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  12. #312
    MarinaMM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    77

    Početno

    Hvala, hvala
    Uspila sam ih od sinoc tri puta zajedno podojit. Koji bajan osjecaj imat ih skupa ispred sebe dok me gledaju i sisaju. Nadam se da postoji nada da i doma uspijemo nastaviti tako...
    Sinoc smo bili ispod plavog svjetla zbog zutice; jutros su im vadili krv i sad cekamo nalaze.
    Pozdrav svima!

  13. #313
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Marina čestitam znači nije bio carski? treba mi pozitivnih vijesti,svi oko mene pričaju samo neke bedare,i to za osječko rodilište i blizance,odmah mi muka bila,kak su ljudi glupi.. čula sam da neki zapisuju za blizance kad je koji jeo,kakao,piškio..jel i vi to radite?

  14. #314
    MarinaMM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    77

    Početno

    Hvala Ne, nije bio carski jer su oboje bili glavom dolje. Braco je do 36.tt bio na zadak, ali se onda okrenuo i ugodno iznenadio i mene i doktoricu.
    To zapisivanje obroka, kakenja, piskenja sam radila u pocetku sa starijom kcerkom, ali sam brzo odustala. Sada s blizancima nemam u planu to niti zapocinjat; mislim cemu si komplicirat zivot?!

  15. #315

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    107

    Početno

    Marina, cestitamo!!! Nek su zdravi i neka napreduju, a tebi brz oporavak!
    Ja sam zapisivala, a i sad pisem jer imaju problema s kakanjem. Ako imate pametne telefone, ja sam si skinula Jovancevicevu aplikaciju LittleDot.
    Inace smo dobro. U utorak idemo na cijepljenje. Valjda nece biti komplikacija

  16. #316

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Ma mi smo svi skupa u sobi, stariji sin je s nama u krevetu a oni u kindacu pa mi je lakše tandem da ne bude starijega nego ih rješavam zajedno, doje po pola sata minimalno pa prvih par noci dok sam ih dojila odvojeno se znao drugi probuditi i udri u plac i probudi sve, sad si ih narihtam lijepo skupa, oni popapaju i to je to, lakše svima.

  17. #317
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Super to vama ide ! Bila sam jučer na anomaly scanu, sve je ok, potvrđeno da su curice doktor ne vidi nikakve anomalije..pregledao me vaginalno,kaže da sam uloživa za jedan prst i da je to normalno kod blizanačke trudnoće ali da moram mirovati i paziti... muž i ja smo odahnuli.. ona kolica što sam spominjala,duster 3 u 1, ću ipak naručiti, moji starci su ih pogledali u Zadru i kažu da su super..

  18. #318

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Marina cestitam,super ste izgurali skoro pa do termina.. Evo mu smo 27tt decki su po 1100 g i poceli problemi cerviks bio na 2,5cm pa se malo produzio u tj dana sad je 2,9cm. Danas osjecam neku bol u desnom dijelu leda,onak na trenutak me probode pa pusti ugl sva sam si cudna danas nadam se da necu u hitnoj zavrsit. Prosli tjedan bila na Ogtt i naravno ni to nije dobro odmah me na dijetu stavili i svakodnevno mjerenje secera pa za tj dana kontrola da vide dal treba kakva terapija(za sad mi je secer kak sama mjerim u normali),odmah me poceli plasiti s inzulinom (nisu normalni). Cure kako se nosite s ovim vrucinama?

  19. #319
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    vrućine nekako duram, imam klimu, stalno sam u haljinicama jer su mi najudobnije, i ne izlazim po najvećoj žegi.. grička,šta ti planiraš spakirati u torbu za rodilište?

  20. #320

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj kristinica prvotno napisa Vidi poruku
    vrućine nekako duram, imam klimu, stalno sam u haljinicama jer su mi najudobnije, i ne izlazim po najvećoj žegi.. grička,šta ti planiraš spakirati u torbu za rodilište?
    Hmm iskreno samo najosnovnije,papuce kozmetiku pizdamu iako nije potrebno al bih htjela biti u svojoj,ogrtac i mozd jos koju sitnicu,rodit cu u Austriji i ovdje doslovno sve dobijes a ako nesto i zatrebam muz uvijek moze donijeti. Ti?

  21. #321
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    mamiceee kako ste?? kako izdrzavate po vrucini??

  22. #322

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    107

    Početno

    Mi smo prekjucer doletili u domovinu. Decki su bili jako dobro u avionu samo je malo zeznuto bilo sto je bio pun avion (za Dubrovnik u sezoni!) pa nismo mogli ponijeti AS nego bebe u rukama. Isle smo mama i ja. Ali pomogli su nam drugi putnici i stjuardese. Posebno je smijesno bebi koja ne drzi glavu a kamoli da sjedi staviti onaj pojas koji se stavi na nas. Jedino su ujaku jedva stale stvari u gepek (a ja htjela jos jedan kufer nosit al mama i mm minisu dali) a ima veci karavan Sok nam cak i nije tako velik (a u najtoplijem kraju HR smo. Jer u dnevnom i nasoj sobi ima klima a u sobi u kojoj smo po danu bude zamraceno pa se ne ugrije. Sretno trudnicama, sigurno nije lako po ljeti bit trudan, ja sam oba puta tempirala da se rijesim u svibnju

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  23. #323
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Još nisam sastavila popis,u Osječkom rodilištu moraš ponijeti sve,od pelena,wc papira,spavaćica,ogrtača,jednokratnih gaćica,uložaka s vatom,papuče za tuširanje,papuče za suho,osobne kozmetike,možda izdajalicu ako zatreba i sl. ponijet ću i plahtu jednu jer čujem da su koma.. fali njima svega tamo,siromašna slavonija...

  24. #324
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Ana,duramo nekako,hvala bogu imam klimu u stanu i u autu ali prsti mi otiču,jedva ih savijam, počele mi zubne desni krvariti i sl. jeste vi imale tih problema,šta vam je pomoglo?

  25. #325

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    107

    Početno

    Meni su bile osjetljivije desni i cak su mi usne pucale u ovoj trudnoci (a mazala normalno labelom). Nije bilo strano pa sam malo ispirala kaduljom par puta (ali pazit da ne progutas jer ne smiju trudnice piti kadulju).

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  26. #326

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj kristinica prvotno napisa Vidi poruku
    Još nisam sastavila popis,u Osječkom rodilištu moraš ponijeti sve,od pelena,wc papira,spavaćica,ogrtača,jednokratnih gaćica,uložaka s vatom,papuče za tuširanje,papuče za suho,osobne kozmetike,možda izdajalicu ako zatreba i sl. ponijet ću i plahtu jednu jer čujem da su koma.. fali njima svega tamo,siromašna slavonija...
    Joj treba ti cijeli kofer,ja se samo nadam da me nece smjestit u bolnicu ranije zbog secera a i cerviksa jer onda ce bit muzu svaki dan nosanje vrecica sigurna sam da cu naci uvijek da mi nesto fali... po ovim vrucinama izbjegavam ici van tek pred vecer odemo u setnju laganu ili ako bas imam termin neki onda moram se malo oznojiti..

  27. #327
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Grička,nadam se da će sve biti ok.. Jučer sam u Deviću vidjela bodiće,najmanja veličina je 62, trebatće mi i manje,jel? I svi idu preko glave,pa nisam kupila,tražit ću one što se naprijed kopčaju,dok su još maleni...

  28. #328
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Olimpia,i meni usne suhe i pucaju,ne znam jel preko noći dišem na usta valjda... I nos mi često začepljen.. Moja zubarica otišla na godišnji,sestra mi dala uzorak paste Colgate sensitive pa sad s tim perem i rekla da ispirem s kamilicom..

  29. #329

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    107

    Početno

    Meni mozda nisu desni krvarile iako su bile osjetljive i zato sto vec godinama perem zube Sensodynom.
    Za velicine zavisi kolike ces bebe rodit ali o od firme do firme. H&M ima dosta velike kalupe. Ja sam svojima uzela body benkice po 2 u C&A br 46 koji su jednom obukli. U rodilistu (kod nas se nosi svoja roba od rodjenja) su imali velicinu 50 i manji je nosio jos koji tjedan. A dalje sve od 56 kao "redovne" bebe . Ja sam ovaj put kupila nekoliko a i dobila na posudbu te bodi benkice koje se naprijed kopcaju iako ih za prvog sina nismo koristili jer smo mislili bit ce manje bebe pa eto. I na kraju su nas samo zivcirali i obukli smo ih par puta. Puno su bolji obicni bodiji s lijepim izrezima npr Cartersovi.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  30. #330

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Ja imam i benkice i cartersove bodice i odijelca iz C&A, ja sam nakupovala toga dosta ali smo bogme i iznosili sve s obzirom da ce oni sad dva mjeseca ali s obzirom da su se rodili jako mali sad im je tek 56 ok

  31. #331
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Puno vam hvala cure Znači cartersove male bodiće kupim u c&a? Super,ima ta trgovina u Osijeku.. nadam se da imaju odjel za bebice jer nemaju za trudnice..

  32. #332

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Ne, Carters je poseban dućan a C&A je drugo, ja sam kupovala u oba

  33. #333

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    10

    Početno

    Pozdrav mamama! Nova sam na forumu...16+4blizanacke trudnoce

  34. #334
    kristinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    283

    Početno

    Bila jučer u Portanovi i u c&a,kupila 2 paketa po 2 bodića što se kopčaju naprijed,broj 50 i 2 hlačice sa stopalima 50... sad nemam pojma kolike ce moje bebe biti velike ....ovisi kad cu roditi.. nisam skužila da ima trgovina carters, pogledat cu drugi put..
    S kojim praškom i omekšivačem perete bebine odjeće?

  35. #335

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    10

    Početno

    Hej mamice! Nova sam ovdje i vidim po vasim postovima da sam najmanje trudna 16+4blizanci

  36. #336

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    10

    Početno

    Meni termin 28.12.Dugo jos

  37. #337

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    10

    Početno

    Hello mame!!!

  38. #338

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Bok Marina! Evo ja sam rodila prije dva mjeseca dva dečkića! Kako si? Kako se osjećaš? Znaš već spol?

  39. #339

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Drage trudnice s više od jednog srca pod svojim

    Ja sam mama sada već sedmogodišnjih trojki kojoj je ovaj forum i Rodine stranice bile svakodnevna postaja u vrijeme prije/za/poslije trudničkih dana. Kasnije nisam puno svraćala, ali ... jasno će biti svakoj za koju godinu zašto
    Za one od vas koje vole literaturu na engleskom, imam dvije knjige koje su meni bile od velike pomoći i utjehe u trudnoći, a sada nemaju više svoju svrhu:

    https://www.amazon.com/Youre-Expecti...eberlein+twins
    https://www.amazon.com/Your-Pregnanc.../dp/0738210080

    Pogledajte, pa ako je neka zainteresirana, javite mi se privatnom porukom.

    I svima pozdrav, držite se i uživajte.

  40. #340

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    10

    Početno

    Pozz BlackyB.Super sam zasad...bar ja i moje bebe iako moj cerviks nije odusevljen velikim skracivanjima...

  41. #341

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Ma bit ce to ok, puno odmaraj, fino papaj i neka te svi maze, sad si ti glavna!

  42. #342

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    10

    Početno

    U 7tt moj cerviks bio je 2.4 cm.Uzas...Sa sam 17 tt.za koji dan idem na kontrolu za dogovor za cerclage.Pa onda cu navidno cijelu trudnocu ostati u bolnici!!!!Jel ima koja od vas slicnih iskustava??

  43. #343

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    107

    Početno

    Marinaaaa dobrodosla! Moj cerviks je bio dobar do nekih 29-30tt a onda se naglo skratio i bila sam 2 puta po par dana u bolnici. U Hr bi me vjerojatno ostavili do poroda, ovako sam mirovala i svaki tjedan isla na preglede. Meni je bilo kasno za serklazu, ali cula sam za jako dobra iskustva. Sretno i drzi se!

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  44. #344

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    10

    Početno

    Pozdrav mame! Imam pitanje! U kojem ste tjednu saznale spol? Ja sam bila prije 2 dana na uzv i ginic mi je rekao poprilicno sigurno da su dvije curice.sada sam 18+3
    Posljednje uređivanje od Marinaaaa : 28.07.2016. at 08:20

  45. #345

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    107

    Početno

    Dibrodosla Marinaaa!
    Ja sam sa 16 tjedana saznala da su dva decka. Poslije se drzga beba vise niti jednom nije pokazala i na porodu sam saznala da je curica Te rane informacije o spolu uzmi s rezercom
    Kako se inace osjecas? Meni je s 18 tjedana poceo problem s niskim tlakom u visokim otkucajima srca.

    Mi smo inace lijepo i napredno. Vole papati i puno spavati. Poceli su se zanimati za igracke pa ih je puno lakse zabaviti kad su budni. Sad su puna 3 mjeseca i smatram da je najteze iza nas.

  46. #346

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Pozdrav curke,
    Evo i ja sam trudna sa blizancima i danas sam 19 tjedana. Dvojajcani su i cura i decko su. Curka je za dva tjedna manja od deckica,ali sve je u r

  47. #347

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    11

    Početno

    Pozdrav curke,
    Evo i ja sam trudna sa blizancima, danas 19 tjedana. Nosim dvojajcane, curu i decka.
    Sve je u redu, curka je za dva tjedna manja od decka.
    Ja se super osjecam, samo sto rastem na sve strane
    Do sada sam dobila 12 kg.
    Jos sam u nedoumici u kojoj bolnici roditi. Iz Zagreba sam, puno njih mi preporuca vinogradsku, ali ja sam nedavno bila u Merkuru na pregledu i odusevljena sam i specijalisticom za blizance kao i izgledom soba i rodilista.. Molim preporuke od cura koje su rodile blizance gdje roditi.

  48. #348

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    107

    Početno

    Malamimi super je to za cuti jer ja isto cekam ta njihova 3 mj jer mi je par mama blizanaca tak reklo. Moji su isto dosta dobri al jos imaju grceve nekad dok jedu a nekad sizu i grceve navecer. Al solidno vec spavaju po noci. Npr od 21.30-22 do 3 ili 3.30 i onda dobiju sisu i oko 5 bocu (moji su dojeni + ad).
    Ja sam s 15tt prokrvarila i zavrsila na hitnoj pa je dokt vidjela da je jedan decko a drugog nije. Al tada nas nije bilo briga nis osim da su ok jer sam umrla od straha. U 16tt sam bila na pregledu i bilo je ocito da su oba decki. Prvom sinu se isto naziralo s 12tt al je dokt rekla da se jos to moze formirati u curicu al s 15tt je bilo ocito.
    Ja sam kao i Malamimi dosta problema s niskim tlakom i prebrzim otkucajima od nekih 15tt (nista opasno al jako neugodno).

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  49. #349

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    10

    Početno

    Hej curke!!!
    Ja vam nemam nikakvih posebnih tegoba.moj je ginic odusevljen pregledom od neki dan jer sam zatvorena skroz-za mene neobicno jer sam se u prethodne dvije trudnoce jaaako rano otvorila

  50. #350

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    10

    Početno

    I kakav je feeling imati blizance?? Sve duplo uf uf...ja imam dvoje djece 13 i 6.5 god.vijest da sam uopce trudna me sokirala a kad sam saznala da su dvoje ajmeeee!!!!!!

Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •