Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: tjelesni i naočale

  1. #1
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno tjelesni i naočale

    klinac mi dost kratkovidan i uredno nosi naočale na tjelesni, i sad se desilo evo danas 2 put da su mu cvikere zletile s nosa i okrhlo se plastika, kak vi rješavate cvikere u tom slučaju.

    i ja sam ko klinka stalno imala naočale i na tjelesnom, u moje doba nisam imala tak puno nezgoda mada su stakla bila mineralna. i sad moram naočale imat na nosu jer ništ ne vidim bez njih.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Pitaj u optici za naočale za sportaše.

    Moji su isto ćoravi, pogotovo stariji, ali ne nose naočale na tjelesni.

  3. #3
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Nosila sam naočale cijelu osnovnu školu, ali prije tjelesnog sam ih uvijek skidala.

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ajde nema veze s naočalama ali ima s tjelesnim

    gdi imaju vaši tjelesni u srednjoj školi, našem je profač najavio uvijek tjelesni vani , samo ne u slučaju da padaju sekire ko prekjučer, imaju mali prostor koji je zatvoren
    najavio planinarenje na Sljeme koja će bit zamjena za određeni broj sata koje bi trebali provesti na nastavi u sklopu nastave

    umprincipu zanima me kak rješavate situacije kad je dete šmrkavo i kašljavo, a niste bili prije kod liječnika , i recimo u vrijeme uvođenja određene terapije( ja sam mu par puta znala napisati papir da radi tjelesni bez trčanja, jel to hoda i u srednjoj? ili će morat ćešće kod doktora)

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Najbolje ti je tražiti da ti specijalist napiše na nalaz smjernice za tjelesni, tako je nama alergolog napisao da ju se treba poštediti kada su vani provokacijski uvjeti za njezinu alergiju.

  6. #6
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Moj naocale ne nosi na tjelesni i trening,ima lece koje je prije nosio stalno,a sad su mu cvike dio imidza,pa lece nosi samo za sport.
    Tjelesni ima di i tvoj, jelena,ali jos ga nisu imali pa ne znam detalje.
    Mom ispricnica ne treba jer on ne. Vjezba jedino kad ne moze stajat na nogama,ali tad ni u skolu,jelte,ne ide

  7. #7
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ajde nema veze s naočalama ali ima s tjelesnim

    gdi imaju vaši tjelesni u srednjoj školi, našem je profač najavio uvijek tjelesni vani , samo ne u slučaju da padaju sekire ko prekjučer, imaju mali prostor koji je zatvoren
    najavio planinarenje na Sljeme koja će bit zamjena za određeni broj sata koje bi trebali provesti na nastavi u sklopu nastave

    umprincipu zanima me kak rješavate situacije kad je dete šmrkavo i kašljavo, a niste bili prije kod liječnika , i recimo u vrijeme uvođenja određene terapije( ja sam mu par puta znala napisati papir da radi tjelesni bez trčanja, jel to hoda i u srednjoj? ili će morat ćešće kod doktora)
    Ja sam u srednjoj školi ovo potpuno prepustila sinu. Prošle godine on je uredno išao na tjelesni i u dvorani i vani, naočale ostavlja u torbi (ima kutiju za njih). Dogodilo se samo jednom da se nije osjećao raspoložen za tjelesni, jer je taj dan ujutro bio u Suvagu na hrpi pregleda i došao tek iza velikog odmora, pa je to sam rekao profesoru koji ga je pustio da taj sat odsjedi na klupi. Ništ posebno. Prošao je cijelu škg bez prehlade. Jedini izostanci bili su zbog liječničkih pregleda - zanemarivo. Tjelesni mu je puno teže padao u osnovnoj školi. Srednja - kaže da im je super.

    Inače, on ima papire u kojima je navedena korektivna gimnastika kao alternativa tjelesnom, ali više voli ići na redovni tjelesni i s dečkima igrati košarku i ostalo. Nisam inzistirala. Čak ne znam ni kako bi to oni organizirali. Njemu odgovara nastava tjelesnog kakva je i za sve ostale. Vježbe za kralježnicu radi doma, ali moram ga natjeravati.

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ma on je i sad na rubu nećega, stalno šmrkav, kaj da velim on je prošlu godinu popil više antibiotika nego u zadnjih 10 godina, videću kak bu išlo, baš mi nije za njega trčanje po magli.

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja moram vidjeti kako će moj mlađi s tjelesnim obzirom na astmu, ali dobro mu je sada - već dugo nema nikakvih simptoma. Ima kontrolu na Srebrnjaku krajem rujna pa ćemo vidjeti. I on ima naočale koje ne nosi na tjelesnom.

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    mi imamo kontrolu tek u 1.mjesecu nisam se sjetila na zadnjoj pred 2 tjedna to pitat, ali ako će bit frke budem otišla kod specijalistice ili kod opće da napiše

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •