Stranica 15 od 17 PrviPrvi ... 51314151617 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 820

Tema: Prvašići 2016/2017

  1. #701
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Moj prvašić danas i sutra trebao pisati završni ispit iz hrvatskog i matematike, kadli zalegao s temperaturom. A meni tako smiješno zvuči oni tako mali da pišu nešto što zvuči tako ozbiljno - završni ispit.

    Sve u svemu, zadovoljna sam ovom školskog godinom, iako su me neke stvari malo zatekle. Isto sam jedan period malo previše se oslonila na njegovu odgovornost, a njemu je, kao i većini razreda, tamo negdje oko proljetnih praznika došlo do zasićenja i u nekim je predmetima malo popustio. Ništa strašno, ali eto i meni je škola.
    Sad kad pogledam unazad zadnjih 10 mjeseci, puno je velikih promjena unutra stalo.

  2. #702
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Kraj škole se sad već jedva čeka. Dobro je prošla školska godina, krasna učiteljica, nova poznanstva, nova iskustva...Šta kaže tang, pune toga stane u prvu školsku godinu i puno odrastu djeca. Nama prvi put dijete ne ide u produženi boravak, pa je i nama bilo organizacijski drugačije.
    Praznici su nam sad lakši nego s velikima - troje ih je doma, braća su velika, lakše ćemo prebrodit do naših godišnjih. Ali isto će ići u kakav jutarnji kamp, dva tjedna barem.
    Posljednje uređivanje od vertex : 06.06.2017. at 15:57

  3. #703
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ali isto će ići u kakav jutarnji kamp, dva tjedna barem.
    reci više

  4. #704
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    To ti je ovako nešto, iako znam da ima još drugih organizatora: http://www.sportko.hr/kamp-na-marjanu/

  5. #705
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Super, nisam ni znala da to postoji!
    ali kod nas će sve pokrit baba i dida kamp, tata i ako ga uspijem nagovorit na školu jedrenja

  6. #706

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Ja sam prezadovoljna ovim prvim razredom. Sve je proteklo da nije moglo bolje. Potpuno je samostalno odrađivao sve što treba (spremanje knjiga, pisanje zadaća..), našao je prijatelje, kliknuo je s učiteljicom... Ne prodajem ništa, samo se hvalim

  7. #707
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Znam da je još rano pitati, ali svejedno... (još se moram prešaltati da će od jeseni biti drugi razred naši đaci prvaci)... prvi dan škole je samo kratki sastanak s učiteljicom uz eventualno podjelu knjiga tko dobiva, ili već odrađuju "pravi dan" s boravkom?

  8. #708
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Kod nas prošle godine cijeli prvi tjedan nije bilo boravka.

  9. #709
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    U našoj školi, prvi dan drugi razredi priređuju priredbu dobrodošlice prvašićima i nakon toga ostaju tri školska sata.
    U utorak normalno kreće boravak.

  10. #710
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    mi smo najljenija grupa mama školaraca

    što je s vašim drugašićima, jel se vesele školi ili ne? moj je rekao da mrzi školu jer će mu oduzimat 4 sata dnevno od igre
    ja s druge strane, jedva čekam da počne (kao i maloj vrtić)
    budući da junior nije pokazao pretjeran interes, otišla sam i sama mu kupila bilježnice, i dodajem pribora nešto što treba za prvu ruku, a dalje ćemo u hodu. vidim da udžbenik iz hrvatskog ove godine dolazi sa pisankom C

    i svaki dan kažem "e sutra ću oprat torbu"
    vjerojatno bih sebe tješila da je možda i ne treba prati, ali onda se sjetim svih onih zaboravljenih banana i krušaka..

    inače pojma nemamo kad ta škola uopće počinje. tek su jutros stavili obavijest upisanih prvašića po odjeljenjima, a ne znamo ni kad je priredba za prvaše, ni u koliko sati počinje nastava.

  11. #711
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Moja mala jedva čeka školu, najviše joj fali matematika i pisanje zadaće bar tako kaže, ali nedostaju joj jako i učiteljica i prijatelji iz razreda a i iz produženog boravka. Nama je prošla godina bila turbulentna što se tiče njenog ponašanja u razredu ali se to preko noći promijenilo za 180 stupnjeva i postala je prava društvena ptičica. Tako da - ona je spremna. S druge strane, knjige još nisu stigle, bilježnice ni ostatak likovnog pribora nismo kupili a također torba eno čeka na veš mašini da ju operem. Bit ću spremna i ja, za još koji dan

  12. #712
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Moj se ne veseli školi, a bome niti jedan drugi školarac, kojeg sam pitala. A bilo ih je...

  13. #713
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ni moj se ne veseli...Ne smijem mu to ni spomenuti

    Neki dan smo išli u kupovinu bilježnica i dodatnog pribora, za njih troje potrošili 900,00 kuna.

  14. #714
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    inače pojma nemamo kad ta škola uopće počinje. tek su jutros stavili obavijest upisanih prvašića po odjeljenjima, a ne znamo ni kad je priredba za prvaše, ni u koliko sati počinje nastava.
    samo da dodam da sam u međuvremenu sve ovo saznala

  15. #715
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Kod nas objave na web stranici i stave obavijest na školu.

    Ni moje se ne vesele školi. Sjećam se sebe u toj dobi - pred kraj praznika bih se barem malo zaželjela škole, ali moja djeca kažu da im nimalo ne nedostaje, a s druge strane već su počele samoinicijativno učiti tablicu množenja.

    Pribor smo uglavnom nabavili. Kutije za likovni sam morala kompletno obnoviti (išle su na sve moguće kreativne slobodne aktivnosti pa se sve potrošilo). Oko 400 kn sve skupa, ali cifra nije konačna - upravo je učiteljica poslala mail - vidim da će trebati dokupiti još par stvari.

    Papuče još nismo riješili. Prije pola godine se pričalo o tome da ćemo ih dobiti kao i uniforme, čak smo morali dostaviti potrebnu veličinu, zato ih nisam kupovala i sad si mislim da je to sa završetkom gradonačelnikove predizborne kampanje vjerojatno palo u zaborav, a sniženja su prošla...

    Čekamo četvrtak i podjelu knjiga.
    Posljednje uređivanje od Pandora Aura Monroe : 29.08.2017. at 13:50

  16. #716
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Moja se veseli pokazati novu pernicu Paw patrol (na upit veseli li se školi)
    Zar ne koriste B pisanke, ja sam ih već nekoliko kupila? Tako mi je rečeno u knjižari.

  17. #717
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    M. se staromodno veseli školi I ja već jedva čekam da počne, vrijeme je da raspašoju dođe kraj (to se više odnosi na velike, nego na nju, ali i ona se naodmarala, dugi su praznici i vrijeme je da se mozgić malo uposli).
    I da, najljeniji smo forumski roditelji prvašića...
    Posljednje uređivanje od vertex : 29.08.2017. at 14:11

  18. #718
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Moja se veseli pokazati novu pernicu Paw patrol (na upit veseli li se školi)
    Zar ne koriste B pisanke, ja sam ih već nekoliko kupila? Tako mi je rečeno u knjižari.
    Vjerojatno zavisi od učiteljice, M je još u prvom zadnjih mjeseci prešao na Pisanku C. Ali imam i B preostalih od lani, uostalom ima ih u svakoj samoposluzi tako da mi to nije neki problem za ulijetat, već sam lani jednom u 7 ujutro jurila po pisanku

    šta ti je sve stalo u 400kn opreme za likovni? ja samo moram uzet nove bojice i flomastere, uzela sam glinamol (neka manja pakiranja, po 5kn, da ne ostane puno viška koji se osuši), od tempera sam gledala da nam samo fali crvena (a vidila sam u supermarketu u susjedstvu da se mogu kupit i pojedinačno boje), eventualno još ljepilo, uglavnom sve sitno..

  19. #719
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    Praznici nam preletjeli.... da se pretjerano veseli školi, ne bih baš rekla . Rekla je da se školi vesele samo prvašiči .
    Za školu sve spremno (knjige, bilježnice, pribor, kutija za likovni dopunjena.....).
    Netko je pitao kakve pisanke - nama je učiteljica na zadnjem roditeljskom prije završetka školske godine rekla da će u 2. razredu koristiti pisanke b i matematiku 1,2.

    Škola joj počinje u popodnevnoj smjeni, tako da će još tjedan dana moći duže spavati.... a o jutarnjem dizanju ne želim niti razmišljati .

  20. #720
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Tangerina, ako je pitanje išlo meni, u tih 400 kn stalo mi je gotovo sve x 2 za likovni (ostao nam je od lani samo jedan neotvoreni glinamol i nešto kistova), 15-ak bilježnica (kod nas se koriste pisanke B), 2 kompleta omota, naljepnice, mape za likovni s kolažem, nešto olovaka... Kupujem ovdje: http://www.proming-hch.hr/hr/ - osjetno su povoljniji od drugih. Ove godine će koristiti tuš i olovku B za crtanje - to još moramo nabaviti.


    Inače, očistili smo i pripremili torbe za novu školsku godinu (one su ih navodno "ispraznile" i "očistile" još početkom praznika), ali dobro da sam pogledala - morat ću ozbiljnije shvatiti neke od svojih roditeljskih dužnosti . Čega tu sve nije bilo! Ali bar smo našli crijevo s vatrogasnog kamiona i dijelove detektivske opreme za koje smo mislili da su zauvijek izgubljeni.
    Posljednje uređivanje od Pandora Aura Monroe : 30.08.2017. at 14:56

  21. #721
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Ni moj se ne veseli skoli, iako je rekao da se veseli uciteljici i glazbenoj skoli.

    Mi imamo grupu roditelji+ uciteljica, na Viberu, tako da sve kraće obavjesti dolaze tako, a kad budu neke veće, kao sada, sa privitcima (popis lektire, popis slobodnih aktivnosti, popis svega sto trebamo donijeti u ponedjeljak i slovopis da djecu podsjetimo kako se koje slovo piše) onda nam uči sve posalje emailom. Kod nas isto pisanka B u igri.

    Hranu je prosle godine nosio u lunch boxu kojeg tata prazni i puni svaku vecer.

    Ljeto nam je prebrzo proslo. Ja sam ga tjerala da barem 2-3 puta tjedno nesto računa a od uciteljice su dobili za domaću zaacu da preko praznika pišu dnevnik, tako da ne zaborave pisati. Inaće mislim da se sada niti potpisati ne bi znao

  22. #722
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Čula sam da kad pišu inicijalne testove na početku 2. razreda (koji se nadam se ne ocjenjuju), imaju upravo djeca na tom prijelazu iz 1. u 2. razred najveće "rupe" u znanju. Moja je skoro svaki dan na glas čitala jednu stranicu neke knjige čisto da ne zaboravi slova. Nije im učiteljica ništa zadala preko ljeta.

  23. #723
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Pandora Aura Monroe prvotno napisa Vidi poruku
    Tangerina, ako je pitanje išlo meni, u tih 400 kn stalo mi je gotovo sve x 2 za likovni (ostao nam je od lani samo jedan neotvoreni glinamol i nešto kistova), 15-ak bilježnica (kod nas se koriste pisanke B), 2 kompleta omota, naljepnice, mape za likovni s kolažem, nešto olovaka... Kupujem ovdje: http://www.proming-hch.hr/hr/ - osjetno su povoljniji od drugih. Ove godine će koristiti tuš i olovku B za crtanje - to još moramo nabaviti.


    Inače, očistili smo i pripremili torbe za novu školsku godinu (one su ih navodno "ispraznile" i "očistile" još početkom praznika), ali dobro da sam pogledala - morat ću ozbiljnije shvatiti neke od svojih roditeljskih dužnosti . Čega tu sve nije bilo! Ali bar smo našli crijevo s vatrogasnog kamiona i dijelove detektivske opreme za koje smo mislili da su zauvijek izgubljeni.

    LOOOL na drugi dio, i ja ponekad zaključim da bih mogla i malo ozbiljnije shvaćat svoje roditeljske dužnosti
    uključujući i pranje torbe, sad kad je se napokon uhvatim, još će i kiša past nakon 4 mjeseca suše

    a na prvi, sad mi je jasnije, nisam skužila da je u pitanju dvoje djece, niti da to uključuje i bilježnice i omote, mislila sam da se radi samo o priboru za likovni pa me začudila cifra

  24. #724
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Čula sam da kad pišu inicijalne testove na početku 2. razreda (koji se nadam se ne ocjenjuju), imaju upravo djeca na tom prijelazu iz 1. u 2. razred najveće "rupe" u znanju. Moja je skoro svaki dan na glas čitala jednu stranicu neke knjige čisto da ne zaboravi slova. Nije im učiteljica ništa zadala preko ljeta.
    ne ocjenjuju se inicijativni dobije se postotak bodova, a učiteljica ima uvid kaj treba pojačati.

    u višim raredima se može ocjena i upisati recimo moju je prošle godine profa pitala jel hoće da joj upiše, mala je rekla Da, sigurno ne bi tak pričala da je dobila lošiju ocjenu

  25. #725
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Sretno našim drugašima!
    Naši rade priredbu za prvaše, M. vježba čitati uvodni tekst i nakon tridesetog puta kaže mi: Znaš šta, svaki put kad vidim ovo "mi, učenici 2. a" nekako se iznenadim i ne mogu vjerovat da sam to ja!
    Sunce moje veliko

  26. #726

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Sretan početak svima!
    Da li je i kod vas sve tako "privremeno" kao i kod nas? Raspored dobijaju od danas za sutra, imaju samo po 2-3 časa dnevno, ništa još nije dogovoreno ni definitivno, sve se nešto još uhodavaju - a mi smo krenuli već od 1. septembra, tj. sutra je već 4. dan škole...
    Ali roditeljski je zakazan, pa ćemo valjda onda biti obavešteni...
    I da, moju još drži entuzijazam za školu, sva je srećna .

  27. #727
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Mi smo dobili privremeni raspored za cijeli tjedan, jučer na mail od učiteljice. Svi su satovi raspoređeni kao što bi bili i inače po punoj satnici. Sutra imamo roditeljski.

  28. #728
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    I moj je 2A

    Svi dobivaju privremeni raspored na početku.

    Nama je roditeljski 12.09., a već 13.09 idu na bazen na provjeru plivanja.

  29. #729
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Nas roditeljski je bio odmah u ponedjeljak i od jucer su djeca u normalnoj rutini sa stalnim rasporedom. Jedino se jos ne zna tocno kada ce biti vanskolske aktivnosti (koje se odrzavaju u skoli, ali ih vode vanjski suradnici) a za izvannastavne aktivnosti su stavili raspored jucer.
    Mi jedva cekamo subotu da se ne mroamo rano ustati.

  30. #730

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Mi smo najgori :uzdah:
    Roditeljski bio i prošao, ove nedelje svaki dan samo 3 časa, iduće svaki dan samo 4 časa, sve privremeno i od dana do dana. Sin mi ostaje duže u vrtiću nego ćerka u školi , žali bože tolikog ranog ustajanja...
    Objašnjenje: još uklapaju engleski i izborne predmete...No comment.
    (posle će pred tromesečje da prelaze lekcije ludačkim tempom, čim konačno prebroje nerealizovane časove).
    Uglavnom, svi se radujemo suboti .

  31. #731

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Mi smo odmah prvi dan dobili pravi raspored, jedan dan u tjednu imaju pet sati, a ostale dane cetiri sata...zadace su po malo krenule, i danas smo dobili uniforme

  32. #732
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj leptirići prvotno napisa Vidi poruku
    i danas smo dobili uniforme
    I hocete li ih nositi?

  33. #733

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    I hocete li ih nositi?
    Ja nisam bila za uniforme, ali mali kad ju je jucer dobio, odusevljen je bio i odmah jutros otiso u njoj u skolu

  34. #734
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj leptirići prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam bila za uniforme, ali mali kad ju je jucer dobio, odusevljen je bio i odmah jutros otiso u njoj u skolu
    Za koliko dana ste dobili uniforme? Tj da li se radi bas o uniformama, tipa hlace, majica, pulover ili samo gornji djelovi? I koliko ste komada dobili?
    To ste morali platiti?

  35. #735

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Za koliko dana ste dobili uniforme? Tj da li se radi bas o uniformama, tipa hlace, majica, pulover ili samo gornji djelovi? I koliko ste komada dobili?
    To ste morali platiti?
    Ma ne uniforme kao komplet(sta je uopce o tome bilo price?), dobili su dvije majice kratih rukava, jedna dugih i duksa, pa to smo pisali jos pocetkom godine, kad je j pocela ta prica od "uniformama".
    U glavnom meni su preruzne..

  36. #736
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj leptirići prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne uniforme kao komplet(sta je uopce o tome bilo price?), dobili su dvije majice kratih rukava, jedna dugih i duksa, pa to smo pisali jos pocetkom godine, kad je j pocela ta prica od "uniformama".
    U glavnom meni su preruzne..
    Znaci imaju "uniformu" dva dana a ostala 3 nesto svoje. Tako bi barem kod nas bilo jer moj cak i ako dođe čist doma, sve skine i stavi u prljavi veš jer mu smrdi. Ja onda vadim hlace van jer to mislim da ipak moze 2-3 dana.
    A da li ste moraliplatiti tu robu? Znatizeljna sam jer pretpostavljam da ce prije ili kasnje i u nasoj skoli pitati sto mislimo, pa prikupljam iskustva iz prve ruke.

  37. #737

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci imaju "uniformu" dva dana a ostala 3 nesto svoje. Tako bi barem kod nas bilo jer moj cak i ako dođe čist doma, sve skine i stavi u prljavi veš jer mu smrdi. Ja onda vadim hlace van jer to mislim da ipak moze 2-3 dana.
    A da li ste moraliplatiti tu robu? Znatizeljna sam jer pretpostavljam da ce prije ili kasnje i u nasoj skoli pitati sto mislimo, pa prikupljam iskustva iz prve ruke.
    Nama su rekli da nisu obavezni nositi, ne, nismo ih platili, grad je...
    Al preko poreza i prireza sve smo mi to platili, i koliki je novac potrosen, a neke skole nemaju osnovne uvjete za nastavu, e da i tenisice cemo dobiti iduci tjedan, isto smo u proljece pisali koju dijete nosi velicinu, bas me zanima ko je pogodio broj noge za svoje dijete

  38. #738
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    mi smo stvarno apsurdistan, grad kupuje "uniforme" za djecu, a hrpa škola nema toaletnog papira ni sapuna u wcu

  39. #739

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo stvarno apsurdistan, grad kupuje "uniforme" za djecu, a hrpa škola nema toaletnog papira ni sapuna u wcu
    Istina.

  40. #740
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Kako su drugašići?jesu pisali inicijalne testove?kod nas su rezultati svima uglavnom loši iz mat i hrv.prva ocjena im je za utjehu pala iz likovnog.a u pon pišu prvi test za ocjenu.očito će uhodavanje biti malo sporije.

  41. #741

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Nasi su odmah prvi tjedan pisali incijalni iz hrv. i mat., uciteljica kaze da je bilo svega, iduci tjedan pisu ispit za ocjenu iz prirode i diktat iz hrvatskog.
    I uvela im je pisanje domace zadace iz hrvatskog da pisu kemijskom olovkom, sad pocinju problemi:mrgreen

  42. #742
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a ne smiju s piši/briši kemijskom?

  43. #743

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a ne smiju s piši/briši kemijskom?
    Kao ne preporuca, jel opet mogu obrisati, a ona zeli da pisu bez greske

  44. #744
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Kako su drugašići?jesu pisali inicijalne testove?kod nas su rezultati svima uglavnom loši iz mat i hrv.prva ocjena im je za utjehu pala iz likovnog.a u pon pišu prvi test za ocjenu.očito će uhodavanje biti malo sporije.
    Kako znas sve te rezultate i najave, imate e-dnevnik?

  45. #745
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Kod mojih dok su bili manji su na početku mjeseca dali popis testova za taj mjesec.

  46. #746
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Inicijalni se nisu najavljivali, kao ni likovni
    Za testove učiteljica piše najave u eimeniku za cijelu godinu, po predmetima i temama. Tako je bilo i u 1. razredu.
    S razlikom što će sada imati puno manjih blic testova, nenajavljenih, kako budu obrađivali pojedino gradivo.

  47. #747
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    U našem razredu inicijalni iz matematike odličan, hrvatski su podbacili.Kaže učiteljica, neki zaboravili slova.

  48. #748

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Mi danas dobili i slape u skoli, s kim sam se god cula od mama svima slape male...moram opet, al u sto je novac bacen.
    E da i nasi u cetvrtak idu na plivanje, tj.testiranje, kakva je sad procedura a tim, moj mali je neplivac, i ja imam uzasne traume kad sam ja ko klinka isla, tako da mi je vec muka od toga, a ne smijem pred njim pokazivati

  49. #749
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Mi idemo u petak.pa ne trebaju biti traume jer dijete ne treba uopce u bazen ako je neplivac.plivaci trebaju napraviti skok u duboki bazen i plivati 25 metara. Tko ne zna ici ce 3 tjedna na obuku kad skola dobije termin.
    Posljednje uređivanje od andream : 19.09.2017. at 22:00

  50. #750

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Mi idemo u petak.pa ne trebaju biti traume jer dijete ne treba uopce u bazen ako je neplivac.plivaci trebaju napraviti skok u duboki bazen i plivati 25 metara. Tko ne zna ici ce 3 tjedna na obuku kad skola dobije termin.
    Mene su na tom tecaju gurnuli sa ruba bazena jer nisam htjela skociti...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •