Stranica 1 od 17 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 820

Tema: Prvašići 2016/2017

  1. #1
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno Prvašići 2016/2017

    Nadam se da nije prerano za otvaranje ove teme. Ja sam nestrpljiva .
    Prosle godine smo odgodili a sada mi se čini da smo spremni. I on i ja.

    Zanima me da li netko zna kada su točno predupisi a kada upisi?

    Drugo me zanima da li ih planirate docjepljivati?

  2. #2
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Nije prerano! Mi smo već u niskom startu. Prijavljujem dvije buduće prvašice. O datumima ništa ne znam, čekam da u vrtiću osvane neka obavijest.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Ja se još premišljam oko upisa... Nije obveznik (rođena početkom travnja). Starija djeca su mi isto tako rođena, pa su išla ranije u školu i sve 5... Ali ova najmlađa mi zadaje muke .... Intelektualno je čak i naprednija od ovih dvoje kad su bili te dobi, vrlo je mudra, iznenađujuće dobro povezuje stvari i objašnjava s lakoćom, nekad starije "poklopi", ali je maza, nekako mi još bebasta ....
    Bojim se ako čekamo sljedeću godinu da će biti živi napor u vrtiću i prvi razred joj neće biti nimalo izazovan što će dovesti do većih problema ...

  4. #4
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    cure

    radije gledajte popuste za školske torbe i stolove sad je vrijeme.
    mi smo sve kupili prošle godine u veljači.

    Vrijeska, znat ćeš ti to kroz koji mjesec još bolje.
    Naše iskustvo prijevremenog upisa (mjesec nakon roka rođena) je odlično.

  5. #5
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    evo da i ja prijavim buduću školarku (ne mogu vjerovati da je moja mala buhtlica već predškolarka). u niskom startu je od jeseni jer su sve njezine vrtićke prijateljice otišle u školu. i sad svaki dan njurga da joj je dosadno u vrtiću i da bi ona u školu. kod nas su predupisi obično početkom veljače.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    glede torbe: gdje kupiti torbu sa ruckom za potezanje a da je ok kvalitete? imamo sitnu buducu prvasicu
    Posljednje uređivanje od buba klara : 12.01.2016. at 22:53

  7. #7
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Imad temu skolske torbe pa malo prouci.
    imas u Muelleru NN i sl.

  8. #8
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    I Ana je budući prvašić.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Imad temu skolske torbe pa malo prouci.
    imas u Muelleru NN i sl.
    hvala, pročačkat ću na toj temi
    inače, gledala u Mulleru - bila jedna jedina i to na Frozen A izgledala je ko od papira...

    Slijedeći tjedan imamo veliki roditeljski u vrtiću za sve predškolce pa ćemo valjda znat i konkretnije informacije...
    Koliko znam - predupisa nema, ono što slijedi su pregledi kod školske medicine i testiranje u školi...
    U vrtiću su obavili testiranje sad u 12. mj. Nakon testiranja su zvali samo one roditelje gdje je bio nekakav problemčić ili sugestija.

    Naša predškolka je spremna i niskom startu sa velikom željom da stigne starijeg brata školarca. Ono za što nije spremna je prihvaćanje poraza .

  10. #10
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Prijavljujem budućeg prvašića! Krenuli smo u lov na prvu školsku torbu...

  11. #11
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku

    Zanima me da li netko zna kada su točno predupisi a kada upisi?
    kod nas su predupisi od 20. - 22.1.
    upisi budu u 6. mjesecu

  12. #12
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Predupisi?

  13. #13
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Jel netko već zvao svoju doktoricu školske medicine da se naruči na pregled? Sestra od naše dokice je takva aždaja, da se moram psihički pripremiti na razgovor s njom. (Imamiskustva od prosle godine kad smo trazili odgodu).

  14. #14
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Mrs Happy kod nas su nas obavijestili koje smo termine dobili, svatko je imao svoj i jedino si ih kontaktirao ukoliko ti termin nije odgovarao.

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    kod nas ( u zg) se to službeno ne zovu predupisi, ali postoji šema kad se ide kuda, a pravi upisi su početkom 6.mjeseca

  16. #16
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    mislim da svaki grad ima neku svoju shemu. kod nas su ti predupisi početkom veljače, pa je nakon toga roditeljski u školi gdje podijele termine za testiranje (razgovor s pedagogom/psihologom) i liječnički pregled. upisi su negdje početkom lipnja. također je potrebna i potvrda od stomatologa (a valjda i pedijatra ).

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    3

    Početno

    Molim Marušku ako bi mi se mogla javiti te mi pomoći svojim iskustvom i savjetom u vezi jedne stare teme na kojoj je bila 2009 (radi se o zdravstvenom problemu sa cin-ovima) bila bih vam jako zahvalna

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da nije prerano za otvaranje ove teme. Ja sam nestrpljiva .
    Prosle godine smo odgodili a sada mi se čini da smo spremni. I on i ja.

    Zanima me da li netko zna kada su točno predupisi a kada upisi?

    Drugo me zanima da li ih planirate docjepljivati?
    I ja sam nestrpljiva, a istovremeno i nisam...ne mogu vjerovati da je vrtić uskoro gotov.

    Užasno brzo ide to vrijeme.

    Hvala na temi. :D

    Planiram docjepljivati kao što sam odradila sve ostalo sa cijepljenjem.

  19. #19
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Da li je netko imao iskustva sa starijom djecom, kod upisa u prvi razred, da su uspjeli izbjeći docjepljivanje?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    3

    Početno

    Molim Marušku ako bi mi se mogla javiti te mi pomoći svojim iskustvom i savjetom u vezi jedne stare teme na kojoj je bila 2009 (radi se o zdravstvenom problemu sa cin-ovima) bila bih vam jako zahvalna

  21. #21
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj toonka prvotno napisa Vidi poruku
    Molim Marušku ako bi mi se mogla javiti te mi pomoći svojim iskustvom i savjetom u vezi jedne stare teme na kojoj je bila 2009 (radi se o zdravstvenom problemu sa cin-ovima) bila bih vam jako zahvalna
    Evo me.
    Nažalost, ne mogu Vas kontaktirati privatnom porukom jer ste jako novi korisnik.

  22. #22
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Znači torbe se kupuju na veliko. Ja se nekako brinem da ako mu sada kupimo mu se mozda više neće svidjeti na jesen. Iako, on je tip djeteta koje zbilja nema prohtjeva sto se tiče odjeće, obuće i rekvizita, ali u 9 mjeseci svašta se promjeni.

  23. #23
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Znači torbe se kupuju na veliko. Ja se nekako brinem da ako mu sada kupimo mu se mozda više neće svidjeti na jesen. Iako, on je tip djeteta koje zbilja nema prohtjeva sto se tiče odjeće, obuće i rekvizita, ali u 9 mjeseci svašta se promjeni.
    Pa dogovori se sa njim da sada kupite torbu i to je to nema premišljanja, a na jesen pred školu izaberete pernicu. Tako sam ja, iako moj nije promijenio mišljenje.
    Mi smo kupili torbu u 11. mjesecu.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Da se i mi prijavimo. Torba kupljena jutros. Pomalo vjezbamo slova i nesto sitno racunanje jer do sad nije bio zainteresiran

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    I mi se prijavljujemo....bas smo u trazenju torbe i jako se veseli skoli

  26. #26
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    Da se i mi prijavimo. Torba kupljena jutros. Pomalo vjezbamo slova i nesto sitno racunanje jer do sad nije bio zainteresiran
    Kakvo je stnje sa pripremama za skolu u vrtiću?
    Naši su nabavili nekakve preslatke radne listiće u malom kartonskom koferčiću i to su poslagali visoko na jednu policu a djeca bi kao samoinicijativno trebala traziti da listiće ispunjavaju. Neki vjerojatno i hoće ali za nas e to science fiction.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Nasi u vrticu isto imaju radne listice u kofercicu...i svaki dani po sat vremena rijesavaju zadatke

  28. #28
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Opa evo teme! Jupiiii

    Danas sam rezervirala Herlitz Flexi u NN, sutra ćemo ju kupiti (jako dobra cijena - 350kn). Jana 3. razred, njezina flexi izgleda kao i prvi dan, super smo zadovoljni. Iako, ona je cijelo vrijeme u produženom boravku pa se i nema gdje pohabati.

    Zahvalit ću se na docijepljivanju.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Jelka daj provjeri za tu flexi mislim da im je akcija od -35% samo jos danas... bilo bi steta da bezveze platis vise

    Mrs Happy imaju radne i crtancice u vrticu, ali tu slova i brojevi nisu ukljuceni

  30. #30
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Nije, nije, ovo je do isteka zaliha. https://e-trgovina.nn.hr/571259

  31. #31
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Janinu smo uzeli preko ebaya, prekrasnu zelenu. Nazalost vise nema takvog bidanja pa smo prisiljeni na svijetliju ili tamniju rozu u NN. :/

  32. #32

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    vidim sad. i mi smo prije dvije godine uzeli flexu preko amazona, za istu lovu ko ovu danas samo sa svim dodacima. sad sam odlucila uzeti praznu jer mu sve te dodatne stvari netrebaju ili ih nezeli, pernicu vec ima.

    samo jos da odradimo upis, narucimo knjige i skola moze krenuti.

    s drugim uopce nisam toliko uzbudjena... nije vise zanimljivo

  33. #33
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    vezano uz radne listiće - znam da su ih dobili na jesen, a sad da li ih K revno rješava nisam baš sigurna. za doma sam joj isprintala vježbe grafomotorike, tako da svaki dan po 15 min rješava te zadatke. poznaje sva slova, brojevi isto nisu problem, ali s čitanjem je još na vi :/. često bubne takvu glupost .... pogađa :/. torba - velika joj je želja Gorjuss školska torba. ima tko kakva iskustva s tom markom školskih torbi?

  34. #34
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    majola od početka do kraja potpisujem! Čak i pernicu isto imamo. Jedino ćemo vrećicu za papuče kupiti. I gle čuda - više me baš briga što će biti raspareno po dezenu.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Mi smo jucer probali Herlitz Midi i uopce joj nije velika. Sva je sretna bila!To je, ako sam dobro shvatila, najmanji Herlitzov model u NN... Ove ostale su joj ogromatične na ledjima. Cijena je stvarno odlična, snižena 50%. Jos cemo malo pogledati ali vjerujem da cemo se vratiti ovoj. Inace u NN u Srediscu je jucer bilo jos desetak modela Herlitz torbi, ako nekog zanima.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    e, da - snižene su im i pernice i ostali školski pribor do 50%... Kupili smo malu okruglu pernicu (13kn) jer u vrtic moraju nosit svoje bojice i olovke, da nauce brinut za svoje stvari, siljit, brisat i ostalo.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo jucer probali Herlitz Midi i uopce joj nije velika. Sva je sretna bila!To je, ako sam dobro shvatila, najmanji Herlitzov model u NN... Ove ostale su joj ogromatične na ledjima. Cijena je stvarno odlična, snižena 50%. Jos cemo malo pogledati ali vjerujem da cemo se vratiti ovoj. Inace u NN u Srediscu je jucer bilo jos desetak modela Herlitz torbi, ako nekog zanima.
    I mi namjeravamo uzet herlitz midi...jel je mali dosta sitan, i prije smo znali probat neke torbe i svaka bi bila ogromna na njemu

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Ježdovec
    Postovi
    53

    Početno

    I mi se prijavljujemo
    I ove godine imamo buduću prvašicu
    Iako Marta ne pokazuje preveliku sreću znam da u sebi pršti od sreće samo neće pokazati.Inače je takav karakter :D
    Spremna je 100%,učiteljica u maloj školi je jako hvali,i pretpostavljam da će testiranja krenuti isto kao i prošle godine.
    Isto smo u potrazi za torbom,za par dana joj je rođendan pa će dobiti na poklon od bake.

    Starija kćer je sad prvašić i ima herlitz torbu i odlična je,tako da sad i mlađoj planiramo uzeti isto herltz.

  39. #39
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Torbe - mission complete. Pernice i ostalo još neću kupovati. Nemam pojma što sve treba. Pričekat ću da u školi dobijem detaljnije informacije.

    Moje već godinama rješavaju te radne listiće. U vrtiću su u mješovitoj grupi pa su se navukle gledajući stariju djecu. Nije ih bilo moguće spriječiti. R. je do prije par tjedana išla logopedu pa je i tu redovito dobivala zadaće. Osim toga, ja pišem interaktivne igre koje sadrže razne zadatke primjerene dobi pa tako kroz igru vježbamo grafomotoriku, orijentaciju u prostoru, analizu i sintezu glasova itd.

    Za sljedeći tjedan su u vrtiću najavili HAK-ovu prometnu radionicu. Korisno.

  40. #40
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    Prijavljujem moju Janu kao prvašicu (ajme, ne mogu vjerovati da je moja bebilica već tako velika!).
    Tobbu još nismo kupili, ali planiram uzeti Haminu Step by step na jednoroga, pa ako netko naiđe na sniženje molila bih obavijest :D

  41. #41
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    Kod starije- s upisom je išlo da smo u vrtiću dobili obavijest u travnju koji dan smo naručeni kod školske medicine na pregled i ostalo, a od zubarke i pedijatrice smo uzeli kartone i opet ih nanovo vratili njima.

  42. #42
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Opa evo teme! Jupiiii

    Zahvalit ću se na docijepljivanju.
    Smijem li pitati kako? Može i na pp.
    Mi smo prosle god odgodili početak skole, pa sam dokici rekla da ne zelim da cijepi s obzirom da trazimo odgodu. Ali je ona velikim slovima preko cijelog kartona napisala "NIJE CIJEPLJEN", dakle, nemam bas sanse da ove godine neće primjetiti.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Imali smo veliki roditeljski sastanak prije dva dana za sve predskolce iz vrtica: vezano uz upis, cca pocetkom 3. mjeseca dobit cemo obavijest u vrticu o pregledu kod skolske medicine i testiranju u skoli... Kod nas je skolska i vrtic i skola sve u istom kvartu tako da na pregled salju po ulicama, po tocno odredjenim datumima. Svi ostali moraju se osobno dogovorit.
    Sve ostalo na roditeljskom je bilo vise-manje poznato svima (tema: zrelost odnosno spremnost djeteta za skolu u kognitivnom, fizickom, emocionalnom, socijalnom smislu...).
    Naravno da je na kraju najviše pitanja bilo vezano uz odgode . Tu se zalaufala rasprava... Vecinom su sudjelovali roditelji djece rodjene u veljaci/ozujku...
    Najbolja mi je bila izjava osobe strucnog tima koja je rekla da vise emocionalnu nezrelost ne uzimaju kao razlog odgode jer da neki ljudi ostanu emoc. nezreli do svoje tridesete .
    Eto ukratko sa naseg roditeljskog .

  44. #44
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da je na kraju najviše pitanja bilo vezano uz odgode . Tu se zalaufala rasprava... Vecinom su sudjelovali roditelji djece rodjene u veljaci/ozujku...
    Najbolja mi je bila izjava osobe strucnog tima koja je rekla da vise emocionalnu nezrelost ne uzimaju kao razlog odgode jer da neki ljudi ostanu emoc. nezreli do svoje tridesete .
    Eto ukratko sa naseg roditeljskog .
    To im je fora jer su im vrtići pretrpani. Imaju takvu direktivu.
    Roditelj ima pravo tražiti odgodu i obično ju uvaže.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    to su i tamo roditelji komentirali

  46. #46
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Imali smo veliki roditeljski sastanak prije dva dana za sve predskolce iz vrtica: vezano uz upis, cca pocetkom 3. mjeseca dobit cemo obavijest u vrticu o pregledu kod skolske medicine i testiranju u skoli... Kod nas je skolska i vrtic i skola sve u istom kvartu tako da na pregled salju po ulicama, po tocno odredjenim datumima. Svi ostali moraju se osobno dogovorit.
    Sve ostalo na roditeljskom je bilo vise-manje poznato svima (tema: zrelost odnosno spremnost djeteta za skolu u kognitivnom, fizickom, emocionalnom, socijalnom smislu...).
    Naravno da je na kraju najviše pitanja bilo vezano uz odgode . Tu se zalaufala rasprava... Vecinom su sudjelovali roditelji djece rodjene u veljaci/ozujku...
    Najbolja mi je bila izjava osobe strucnog tima koja je rekla da vise emocionalnu nezrelost ne uzimaju kao razlog odgode jer da neki ljudi ostanu emoc. nezreli do svoje tridesete .
    Eto ukratko sa naseg roditeljskog .
    Genijalci!

    Ali odgoda se ionako kroji po mjeri, pa tu izjavu slobodno možeš (skupa sa svim ostalim roditeljima) objesiti mačku o rep! Ali kod dobivanja odgode često je ključno angažiranje i inzistiranje roditelja.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    To sam i ja pomislila na tu izjavu...
    Izravno me se tema odgode ne tiče, jer je moja rodjena u rujnu ali imam iskustva neke djece iz razreda starijeg sina i vidim koliko trpe djeca i roditelji za koje je bilo bolje da su inzistirali na jos jednoj godini vrtica... Toliko suza, razočarenja, nerazumijevanja - a mozda bi sve bilo lakse da su krenuli godinu kasnije...
    Posljednje uređivanje od buba klara : 20.01.2016. at 15:43

  48. #48
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    To sam i ja pomislila na tu izjavu...
    Izravno me se tema odgode ne tiče, jer je moja rodjena u rujnu ali imam iskustva neke djece iz razreda starijeg sina i vidim koliko trpe djeca i roditelji za koje je bilo bolje da su inzistirali na jos jednoj godini vrtica... Toliko suza, razočarenja, nerazumijevanja - a mozda bi sve bilo lakse da su krenuli godinu kasnije...
    mozda bi al mozda i ne bi.
    znam djecu kojima je i u 3.razredu jako tesko.Jednako su (ne)zreli.

    Mislim da uvijek najbolje zna mama.

  49. #49
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mi smo odgađali. Uprkos mišljenju psihologa (ovo je posebna priča).
    I nije bio potreban nikakav poseban angažman: na razgovoru s psihologom sam rekla da želimo odgodu; isto ponovila na pregledu kod liječnika. I to je bilo sve.

  50. #50
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo odgađali. Uprkos mišljenju psihologa (ovo je posebna priča).
    I nije bio potreban nikakav poseban angažman: na razgovoru s psihologom sam rekla da želimo odgodu; isto ponovila na pregledu kod liječnika. I to je bilo sve.
    To ovisi o stručnom timu. Nekad ide lako, a nekad... ajoooj... Kako ti padne grah. Mi nismo trebali odgode jer su djeca rođena s dobre strane granice datuma, ali čula sam kojekakvih iskustava - pozitivnih i onih drugih.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.01.2016. at 09:40

Stranica 1 od 17 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •