Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Kad napraviti test trudnoce?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    3

    Početno Kad napraviti test trudnoce?

    Drage mame imam jedno glupo pitanje.. Zasto glupo? Zato jer vec imam jedno dijete,ali sad smo u bitci za drugo i ne znam tako jednostavnu stvar. Kad napraviti test za trudnoce? Problem je u tome sto su mi se ciklusi promjenili i vise ne traju 28 dana,nego 24. Mislim da smo ovaj mjesec uspjeli (nakon godinu dana pokusavanja),ali sad ne znam kad mogu napraviti test ili izvaditi krv s obzirom na kraci ciklus. Image li koja mama s takvom situacijom?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    7

    Početno

    Ja imam cikluse od 28-37 dana, tako da ni ja nisam znala kad napraviti, a pozitivan test mi je pokazao 25. dan ciklusa, znaci puuno ranije nego mi je m trebala stici, ali nije bitno kad bi ti m trebala stici, vec kad si ovulirala, a ja sam ovulirala odmah nakon nje, pa mi je zato test toliko rano pokazao plusic Sretno i javi nam

  3. #3
    cikla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Vojvodina
    Postovi
    430

    Početno

    Meni su ciklusi 24 dana i oba puta mi test nije pokazivao ništa na dan očekivane M.
    4-5 dana kasnije sam videla jako bledu crtu (skoro nevidljivu), a nakon još toliko je bila jasno vidljiva.
    Imala sam sve moguće rane simptome trudnoće, tako da mi je sve bilo jasno i pre nego što je test potvrdio.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    3

    Početno

    Ipak ni ovaj mjesec nista. Dosla mi je na 27 dan ciklusa,najnormalnija kao i uvijek do sad. Poslala nas ginekologica na humanu reprodukciju da vidimo da li sve stima,s obzirom da je prosla godina dana. Sad ne znam kad bi mi trebala opet doci...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •