Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 54

Tema: Moj anđeo (182dana sreće)

  1. #1
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno Moj anđeo (182dana sreće)

    26 tjedana trudnoce.

    26 tjedana zivota pod mojim srcem.

    182 dana da smo bili zajedno.

    Da moram samo odbrojiti 182 minute cinilo bi mi se dugo,a kako ikada zaboraviti 182 dana da sam imala sina a vise ga samnom nema.



    Ova trudnoca me strefila iznenada. Nakon moje planirane djece sad odjednom sok i iznenadenje,ali brzo smo shvatili koja je to sreca i bili preodusevljeni. Zapravo odmah nakon pola dana od + na testu.

    Negdje krajem prvog tromjesecja sam blago prokrvarila. Toliko smo ja i mm plakali jer smo mislili da je gotovo ali nije bilo. Sve je bilo savrseno uredu na Uzv. Nakon toga terapija,mirovanje. Ponovo pregled i ponovo sve savrseno. . U 18tt budim se mokra. Skrooz. Hitna ponovo kad tamo sve savrseno uredu. Brisevi svi uredni. Cak i test za plodnu vodu negativan sto je najvaznije. Ali plodna voda je nesto smanjena pa od tada moram tjedno na uzv na provjeru.

    19tt i dalje ista kolicina,s bebom sve ok,bubrezi i mjehur u redu

    20tt plodna voda se popravila. Savrsena kolicina. Decko je i savrsen je. Mogu mirno uzivati u svojoj trudnoci.

    Nazalost samo jos nekoliko dana. Opet taj cudni iscjedak koji ocigledno nije inkontinencija i ja se OPET zaputnim na hitnu. Tamo sve iste rijeci utjehe. Ma nije to plodna voda,pojacani iscjedak u trudnoci je normalan. Ja smireno dajem do znanja da TO nije iscjedak i da zelim znati sto je. Na Uzv opet plodna voda na donjoj granici. Opet je nestala. Ali kuda?? Ponavljaju testi ovaj put je pozitivan. Curi plodna voda. u 21tt. Puno prerano.

    Ostajem u bolnici do daljnjeg. Cekamo najgore. Dr koji je dosao na razgovor ispituje me o mojim spontanim pobacajima kojih nije bilo i zakljucuje nakon urednih trudnoca i poroda se ovoga puta sigurno radi o infekciji. Daje mi njezno koliko moze do znanja da optimizmu mjesta nema.

    Srusio mi se svijet. Mislila sam da sam u nocnoj mori. Isplakala sam ocean suza a onda sam se sjetila da je moj djecak jos ziv i dok je god tako ja cu se nadati i uzivati u njemu i NITKO i nikakva statistika mi nece oduzeti nadu. Vjerovatno su se svi pitali zasto je na mom licu narednih dana bio osmjeh i valjda su mislili da sam luda. Nisam bila,samo sam vjerovala i svaki dan molila. Bila sam sigurna da ce uspjeti.

    Oni su bili uvjereni da necemo izdrzati ni tjedan dana a mi smo se drzali zajedno do 26tt s tim da od 23tt kolicina plodne vode je bila 0(nula) Ni kapi. Ali moj snazni djecak je rastao i razvijao se u toj nuli po skolski a ja svih 5 tjedana nisam imala nikakve znakove infekcije. Svaki dan sam molila Boga za snagu.Da prezivimo.

  2. #2
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Molila sam da mi djetetu skine svu bol i patnju. 26tt nama otkucaja. Osjecaj nemoram opisivati. To je bol,patnja,ponor,mrak. Praznina i bespomocnost kakvu nisam u zivotu sanjala da cu osjetiti. Porod je prosao kao da rađam zivo dijete. Nazalost nije tako bilo. Onaj trenutak kada su ga odnjeli za mene je bio nepodnosljiv. Kraj. Nikada vise nece biti uz mene. Bez obzira sto su mi savjetovali da ga ne vidim ja sam to htjela jer je to moj sincic. Za mene najsavrseniji. U mom sjecanju najljepsi. Prihvatila sam takvu sudbinu bez da pitam zasto. To pitanje nema odgovora. Analize su kasnije dokazale da uzrok nije infekcija vec tromboza posteljice. Ocekuj neocekivano. Sad je ionako svejedno.

    Ocito da bi se ispunile moje molitve ovo je bio jedini nacin. Molila za snagu,snagu dobila. Molila da prezivimo i prezivjeli smo. Ja na zemlji a moje djete zivi zivot vjecni. Tamo gdje nema ni boli ni patnje. Tamo gdje nasmijan i sretan gleda lice naseg Oca. I nadam se da vidi i nas. Da vidi koliko je bio velika ljubav u nasem zivotu i koliko nam nedostaje.

    Za mog usnulog andela

  3. #3
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    .......

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno


    Žao mi Carmina.

  5. #5
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    zao mi je, jako sto si to morala proci
    ne ponovilo se nikome

  6. #6
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Drži se...svaka čast da si smogla snage..ja mislim da bi ja prolupala..

  7. #7
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno


  8. #8
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Carmina čitam ovo i sve me u srcu steglo.
    Nadam se da Bog ima dobre razloge zbog kojih je uzeo naše anđele k sebi. I ako Bog da..Jednog dana ponovno ćemo biti s njima a do tada budi ponosna na svojeg malog borca koji je dao sve od sebe ..a sad je red na mami da se bori i da preživi ovu bol.. Od srca ti želim malenu dugicu da ti tako učiniti ovaj život barem malo podnošljivijim.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Zao mi je, Carmina
    Posljednje uređivanje od Charlie : 14.01.2016. at 10:51

  10. #10
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Žao mi je

  11. #11
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    I ja sam mislila da bih prolupala i na manje zlo u zivotu ali nisam. Za mene je vec to cudo da sam na poklon dobila tu snagu i nadu da s kreveta gledam kroz prozor vise od mjesec dana a istom prozoru nesmijem ni prići. U mojoj glavi je bila misao vodilja da ce uspjeti i svaki dan duze u toj bolnici bio je malo cudo. Svu snagu sam dobila na poklon jer da je samo do mene vjerujem da bih se slomila vec prvi dan i neznam kako bih prezivjela tako slomljena i bez nade dugih 5 tjedana. A tih 5 tjedana smo ovako prozivjeli u ljubavi i sreci. Ja i on i nasa obitelj koja je bila uz nas. Nadam se da i nasa prica moze nekome pomoci bar malo.

    Da mogu izbrisati sve ovo sto se dogodilo i vratiti se u dan prije nego sam zatrudnila da ne prolazim tu bol ne bih nikada. Jer ovako sam imala priliku i njega beskrajno voljeti i upoznati...moje je dijete u srcu upisano zauvijek.

    Hvala vam svima

  12. #12
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno


  13. #13
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno


  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    uh...tvoja priča me podsjetila na priču od prijateljice s kojojm sam se sprijateljila kad sam u drugoj trudnoći ležaa na patologiji trudnoće...strašno i pretužno...nadam se da se dobro nosiš s time i da ti tvoj mali Anđeo odozgo pomaže da ipak nekako kroz život ideš sa smiješkom na licu...i da...ne ponovilo se nikad više nikome...

  15. #15
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Draga Carmina...

  16. #16
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno



  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj Carmina406 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam mislila da bih prolupala i na manje zlo u zivotu ali nisam. Za mene je vec to cudo da sam na poklon dobila tu snagu i nadu da s kreveta gledam kroz prozor vise od mjesec dana a istom prozoru nesmijem ni prići. U mojoj glavi je bila misao vodilja da ce uspjeti i svaki dan duze u toj bolnici bio je malo cudo. Svu snagu sam dobila na poklon jer da je samo do mene vjerujem da bih se slomila vec prvi dan i neznam kako bih prezivjela tako slomljena i bez nade dugih 5 tjedana. A tih 5 tjedana smo ovako prozivjeli u ljubavi i sreci. Ja i on i nasa obitelj koja je bila uz nas. Nadam se da i nasa prica moze nekome pomoci bar malo.

    Da mogu izbrisati sve ovo sto se dogodilo i vratiti se u dan prije nego sam zatrudnila da ne prolazim tu bol ne bih nikada. Jer ovako sam imala priliku i njega beskrajno voljeti i upoznati...moje je dijete u srcu upisano zauvijek.

    Hvala vam svima
    Carmina draga, srce mi se steglo, a oči napunile suzama dok sam čitala tvoju priču...hvala ti što si je podijelila sa nama.
    Nismo ni svjesni koliko snagu imamo, dok nas život ne stavi u ovakve uloge. Dali ste baš sve od sebe, borili ste se kao lavovi, i ti i tvoj sinčić i znam da to ponekad nije dovoljno, bar meni, ali neka ti i to bude utjeha, vjerovatno i jeste.
    Za ovo boldovano često pomislim isto i jednako se osjećam, zahvalna sam Bogu što smo imali priliku da uživamo zajedno i volimo se na ovom svijetu makar toliko (178 dana), a naši anđeli će uvijek živjeti kroz nas, dok se ne sastanemo jednog dana.

  18. #18
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Bubica15 :hug:

  19. #19
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Cure hvala vam svakoj posebno

  20. #20
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    ali poslije kiše uvijek dođe sunce... I tebi će jednog dana zasjati u naručju malo čudo ..

  21. #21
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno



    Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk

  22. #22
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Bas je neka sinoc teska noc bila. U nekoliko navrata sam sebi osvjestila da sam STVARNO izgubila moju bebu. Neznam jel se ja podsvjesno uvjeravam da je to bio san pa me ta stvarnost tako ponekad lupi da mi dode lose. Prava pravcata mucnina.

    Stalno su mi dolazili flashbackovi ultrazvuka i poroda. Osjecaj njegova malog toplog tijela pod mojom rukom. On je stvaran da stvarniji nemoze biti i trebao bi biti pored mene sklupcan,mazen i pazen. Stvarno teska noc.

    Osjecam se nesposobnom i krivom i uzasno mi fali. Ponekad nemam snage dodirnuti svoj trbuh jer je ta praznina gadljiva. Ne zelim na taj nacin razmisljati niti se prepustiti tome ali ponekad je jace od mene.

    Tjesi me uvijek pomisao da je tamo gore i da je sretan i bezbrizan. Ali ponekad je ipak pretesko

    Moja bebice preslatka falit ces mi dok bude moje srce kucalo

  23. #23
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Carmina moja draga


    je , bila je preteška noć sinoć. I samoj mi je tako, kao da si moje misli prenijela.
    Molim Boga da nam da snage, da nešto ublaži ovu bol i ovu groznu prazninu koju osjećamo.
    Drži se mila

  24. #24
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Valjda je i to normalno. Malo bolje pa malo gore. Nekako me bas vratilo na pocetak. A i kcerka ga je spominjala ovih dana. Svog malog bracu anđela. Punim imenom. I drago mi je da ga upamti

    Bit ce bolje

  25. #25
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


  26. #26

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Žminj
    Postovi
    45

    Početno

    Biti će lakše... s vremenom.. Drži se! Znam kako je to kad imaš veliku vjeru da će sve biti dobro a onda ti se sruši cijeli svijet...

  27. #27
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Hvala na svakoj rijeci. Hvala svakoj pojedinacno. Mnogo znaci da imam gdje podjeliti svoje misli i vasa podrska.

  28. #28
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    My Mom is a survivor,

    or so I've heard it said.

    But I hear her crying at night when all others are in bed.

    I watch her lay awake at night and go to hold her hand.

    She doesn't know I'm with her to help her understand.



    But like the sands on the beach that never wash away...

    I watch over my surviving mom, who thinks of me each day.

    She wears a smile for others...a smile of disguise.

    But through Heaven's door I see tears flowing from her eyes.



    My mom tries to cope with death to keep my memory alive.

    But anyone who knows her knows it is her way to survive.

    As I watch over my surviving mom...through Heaven's open door,

    I try to tell her that angels protect me forever more.



    But I know that doesn't help her or ease the burden she bears.

    So if you get a chance, go visit her...

    And show her that you care.

    For no matter what she says...no matter what she feels.

    My surviving mom has a broken heart that time won't ever heal!

  29. #29
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    suza suzu stiže

  30. #30
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Andele moj da ti napisem jos koju rijec. Mislila sam kada sam tvoju seku prvi put dobila u narucje da je to trenutak koji najvise promjeni zivot. Nakon toga i tvoga sam bracu primila u narucje i dalje sam to mislila. Kad dobijes dijete sve se mjenja. Zivot postaje novi. Ali trenutak kada sam se zauvjek morala odvojiti od tebe je van svake rijeci. Nista se s tom tugom u mome zivotu nemoze usporediti. Preveliko i pretesko je to. Dugujem ti ispriku da nisam smogla snage i duze te drzati uz sebe u trenutcima kada je tvoja malena dusa vec gledala iz visina. Znam da oprastas svojoj mami na tim trenutcima slabosti. Da ti nadoknadim ako je ikako moguce u tvoje cu ime biti ja nova. Da se vidi trag koji ti ostavljas za sobom. Zasluzujes najbolje od zivota i vjerujem da si i dobio ono sto bi trebala biti nagrada ljudima koji zasluze nebo. Prenesi zahvalu dragom Bogu sto nam te dao i sto sada osjecamo sve puno jace i puno blize. Maleno moje

  31. #31
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno


  32. #32
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno


  33. #33

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    61

    Početno

    Carmina

  34. #34
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Andele moj jos malo 5mj kako vise nisi sa nama. Trebala sam stati i razmisliti koliko je proslo jer tko to vise broji kad je svaki dan dug ko godina,a s druge strane nekako i prebrzo prolazi vrijeme. Vise nitko ni ne spominje,ali u srcu i u mislima si uvijek. Meni sigurno ali vjerujem i drugima..bez obzira sto sute. Nedostaje mi da osjetim tvoje jake pokrete. Ostala sam zakinuta da u zivotu vidim tvoj osmjeh,da ti pjevam uspavanke ali sam nagradena sa jos vecom vjerom da raj postoji i da si ti tamo vjecno sretan. Moja je tuga jaka ali velika je to utjeha. Zauvijek ces mi nedostajati. Uvijek ce jedno mjesto za stolom biti prazno. Voli te mama

  35. #35
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno


    šaljem puse malom anđelu!
    A tebi, jedan veliki zagrljaj!

  36. #36
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Carmina draga, šaljem ti jedan veliki zagrljaj...imaš pravo, i meni su dani kao godine, kao da je puno vremena prošlo od moje sreće...sada samo tuga...bol.
    Naši anđeli su sigurno u raju...i lijepo im je
    Tvoj anđeo sigurno pazi na tebe i čuva te

  37. #37
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    To sto nitko ne spominje vjerujem da je zato jer se boje ispred nas...ali ne znaju da mi volimo pricati o njima.
    Veliki zagrljaj

  38. #38
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Znam da je tako. Ne zamjeram nista jer se lako mogu staviti i u njihovu kozu. Vjerujem da i oni misle cesto o njemu premda ne spominju. Svi se nosimo sa zivotom onako kako znamo.

    Dragi sine falis svake sekunde

  39. #39
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Draga Carmina Drži se

  40. #40
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno


  41. #41
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    Uvijek su dio nas... Dio koji nedostaje.

  42. #42
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Sunce moje maleno. Prosla je godina dana da te nema. Tvoj rodendan. Umjesto torte i slavlja skrivali smo tugu. Gutali suze. Sretan ti rodendan moj andele. Nadam se da je tamo gdje si ti rodendan svaki dan. Vole te tata, mama,seka i braco. U mislima s tobom dok jednom svi zajedno ne potrcimo zelenim livadama vjecnosti

  43. #43
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    drzite se

  44. #44

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Riječi su suvišne. Drzite se.

  45. #45
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno

    :hug:

  46. #46
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Drzi se draga...grlim te. Jednog dana cete biti zajedno a do tada daj sve od sebe da sto vise uzivas....i za njega.

  47. #47
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Carmina406

  48. #48
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    <3 veliki zagrljaj <3

  49. #49
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Sunce moje uvik si u mislima. Svaki dan. Braco i seka te spominju. I tvoji su ukrasi na Bozicnoj jelki. U nasim si zivotima. 2god je proslo i uspomena na tebe ne jenjava..niti bi trebala. Bol i tuga postale su navika. Puno je bolje i ovako da te imamo kao andela,nego da te nikada nismo imali. Ti si nas blagoslov andele

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  50. #50
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Saljem veliki zagrljaj Carmina

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •