Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 163

Tema: Bog mi te dao, pa te uzeo. (17.11.2015)

  1. #51
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Eto draga moja.. prođu dani, a bol je ostala ista..

  2. #52
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Ives
    Posljednje uređivanje od Romeo85 : 17.02.2016. at 08:36

  3. #53

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    61

    Početno

    Ives draga
    Meni se na početku činilo da je 3 mjeseca neki duži period, a 5 (koliko je kod mene prošlo) još više, ali ustvari sve je još jako svježe. Ponekad se čini da je proletilo, a nekad da se jedva dovuklo...A bol. Poslije nekog vremena ipak naučiš da je prihvatiš i bude na momente lakše, ali zna i baš jako da zaboli, ono kad misliš da nikad neće biti bolje..a hoće. Vremenom počinješ da prihvataš tu bol, već si navikao na nju i srasta ti za srce kao ožiljak, shvataš da je ta bol tvoja, jedna od stvari što te veže za tvoju bebu...i tad polako biva lakše.
    Grlim te jako draga moja.
    Posljednje uređivanje od Bubica15 : 17.02.2016. at 10:39

  4. #54
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Ives, draga, da se i ja javim na ovu temu.

    Danas bila na Merkuru gdje sam prije pol godine izgubila svoju bebu. Bojala sam se dolaska, bojala sam se sjećanja, bojala sam se boli... sjedila sam u čekaoni punoj trudnica, svaka od njih čeka da čuje srce svoje bebe, i vjerovtno svaka od njih se bori sa svojim strahovima iako su veće pred porod. Onda je ušla djevojka, prvi pregled, 7 tj trudnoće, isto prije pol godine imala kiretažu. Točno joj se na licu očitavao strah, tisuću upitnika što ako? A ja sam bila iznenađujuće spokojna. Dizala me energija svih tih trudnica, znam da svaka ima svoj priču i svoje rane. Ali i mi ćemo tako jednom... uskoro.

    Za vikend sam imala nevjerovatan napad bijesa, plakala sam k'o nikad do sad, nisam se mogla smiriti. Želim tu trudoću više od ičega na ovom svijetu, ali ne mogu više sebe uništavati. Za druge uvijek imam riječi potpore, nekako ih utješim, a prema sebi se odnosim kao prema najgorem neprijatelju. u nedjelju sam se probudila 100 kg lakša, ne znam kako opisati taj osjećaj, ali kao da sam ostavila sve to iza sebe. Stvarno se nadam da ću biti bolja prema sebi i da ću se prestati grčevito svaki mjesec nadati, čak i kad znam da smo taj mjesec fulali sve što se fulati da.

    Nemam pametnih savjeta, moramo to proživjeti, moramo to odbolovati. Znam da ti se bliži termin i znam da će ti biti neizmjerno teško. Jedino ti mogu reći da izbaciš to iz sebe kako god znaš i umiješ. I da se svima oko nas čini kao da je sve to bilo davnih dana, da smo se oporavile i da smo ok, a mi iz dana u dan preživljavamo to kao da je bilo jučer. Do kad, ne znam.

  5. #55
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Bubica15 je u pravu si. I je nekada lakše onako na momente. Vjerujem da će s godinama
    bol mjenjati oblik. Neznam kako ti, ali ja se budim s njom u mislima i idem spavati s njom u mislima.
    hodam i razmišljam o njoj, jedem, tuširam se , i samo o njoj razmišljam. I mislim da nikad neću prestati.
    Znam da će doći neka sretnija vremena, osjećam to!!! Ali znam da osjećaj koji sada osjećam kada mislim
    na nju nikada neće nestati. Hvala ti na svakoj toploj riječ. Uvijek znaš reći ono pravo što trebam ćuti.
    Baš kao i Carmina. Nikada vam to neću zaboraviti


    Romeo draga moja


    Tanita moja... znam svaku misao. Sigurna sam da ti je danas sve probudilo stare rane, ali tvoj optimizam
    te je izvukao i kao što u svemu vidiš nešto lijepo tako si smogla snage i danas si vidjela ljepotu među svim
    onim budućim majkama. Bravo za takvu divnu osobnost. Slažem se s tobom. I ja sigurna sam da ćemo jednom i mi biti u tim čekaonicama gdje ćemo isčekivati
    svoje male dugice.



    A ja se eto nosim, nekad dobro, nekad ne. Kako mi napišu zvijezde za koji dan.



    Sve bi da da si tu, barem jedan tren da vičnost bude,
    da ti pratim trag u beskraju.. sve bi da da si tu ...

    https://youtu.be/4jK3kxZKNF4?list=RD4jK3kxZKNF4


  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    61

    Početno

    Ives draga, tu smo jedna za drugu, jer sve mi po sebi najbolje znamo koliko prava podrška u ovakvim momentima znači.
    Isto i ja s njom u mislima liježem i budim se...svako veče pomolim se za nju i poželim joj laku noć, ujutru dobro jutro. Toliko mi nedostaje, pa joj u mislima pričam...i svaki put kad pomislim koliko mi fali da joj mogu pokazati koliko mi znači, kažem joj da je volim. Sigurna sam da me ona čuje. I mislim na nju šta god da radim, to je isto od prvog dana...čak i kad s nekim razgovaram, pa mi se čini da ne mislim, ona je tu negdje..a i bol je tu, ali i ona, uvijek uz svoju mamu

  7. #57
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Kako smo stvarno sve iste po ovoj boli..
    Čitam te i sve si napisala baš od riječi do riječi
    Kako se i ja osjećam. Grlim te draga..i želim ti isto što i sebi.. mir i utjehu

  8. #58
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    A Special Angel

    There's a special Angel in Heaven
    thats is a part of me
    It is not where I wanted her
    but where God wanted her to be.
    She was here for just a moment
    like a night time shooting star.
    And though she is in Heaven
    she isn't very far.

    She touched the heart of many
    like only an Angel can do.
    I would've held her every minute
    for the end we all knew.
    So I send this special message
    to the Heaven up above.
    Please take care of my Angel
    and send her all my love.

    Nedostaješ malena 4mj.

  9. #59
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    754

    Početno

    Ives

  10. #60
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    19.03. Rekao je doktor.. dok smo te gledali onako malenu na ultrazvuku.. 19 03. Je termin. Danas si se trebala roditi anđele mamin..
    Danas je trebao biti dan koji bi pamtili po sreći
    A ne po suzama.. volim te malena moja <3

    In my dreams
    I'll always see you soar
    Above the sky
    In my heart
    There will always be a place
    For you for all my life

    I'll keep a part
    Of you with me
    And everywhere I am
    There you'll be!

  11. #61
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Ives

  12. #62
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno

    Ives, , nek ti današnji dan prođe mirno, u molitvi sam s tvojom i tobom.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    61

    Početno

    Ives, grlim te jako

  14. #64
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    I kad riječi nema, dovoljno je znati da nisi sama u ovoj boli. Nažalost, previše nas poznaje taj osjećaj praznine i tupila koji razara sve u nama. Nema trenutka da ne mislim o tome, čak mi smeta u svakodnevnom životu. Znam se uhvatiti da mi frendica nešto priča, a meni u glavi prolaze scene prvog ultrazvuka, dolaska u bolnicu, kiretaže i mislim si zar ona stvarno ne vidi moju bol? Zar stvarno misli da sam preboljela i da sam dobro? Izgubila sam dio sebe...

    Ives, draga, nek nas lomi, ali vidiš da se budimo iz dana u dan. I sunce je vani, cvatu prve voćke, proljeće se budi. A i mi s njim.

    Veliki zagrljaj ti šaljem

  15. #65
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Tanita Mnogi ne vide naše stvarno stanje. I to je jako tužno.. neki zato što ne žele, a neki jer su
    previše okupirani sami sa sobom. Bilo kako bilo.. znaš na koga uvijek možeš računati, i tim ljudima i
    ti posveti više pažnje. Sve one što ti crpe energiju drži što dalje od sebe.
    Drage moje
    Šaljem vam svima veliki zagrljaj i hvala što ste tu.

  16. #66
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Draga, žao mi je zbog tvog iskustva...znam kako ti je! Jedino što sam ja svoju djevojčicu vidjela, i zbog toga mi je jako drago...poljubila sam njenu slatku malu glavicu i oprostili smo se od nje. Ne znam zašto ti to nisu omogućili, jer imaš pravo na to u tim tjednima trudnoće, kao i na pogreb.

    Grlim te puno

  17. #67
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Piksi, uvjek se grozno osjećam kada vidim da je
    Još jedna majka dobila anđela umjesto žive i zdrave bebice. Drago mi je da si skupila hrabrosti da je vidiš i da si je mogla poljubiti..! Uz puno razgovora sa svojim mužem, odlučila sam da je neću pogledat..jer znam da ju onda više nikad ne bi mogla pustiti..otišla bi sigurno za njom! Puno puta se znam zapitati kako je izgledala i s tim pitanjem i mnogim drugima ću morati živjeti cijeli svoj život.

  18. #68
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Piksi, uvjek se grozno osjećam kada vidim da je
    Još jedna majka dobila anđela umjesto žive i zdrave bebice. Drago mi je da si skupila hrabrosti da je vidiš i da si je mogla poljubiti..! Uz puno razgovora sa svojim mužem, odlučila sam da je neću pogledat..jer znam da ju onda više nikad ne bi mogla pustiti..otišla bi sigurno za njom! Puno puta se znam zapitati kako je izgledala i s tim pitanjem i mnogim drugima ću morati živjeti cijeli svoj život.
    Znam Ives...mi smo isto razmišljali o tome dali da je vidimo i oprostimo se s njom ili ne...ali znam da bi se uvijek pitala zašto nisam...naši anđeli će zauvijek živjeti u našim srcima...i nadam se da na nekom lijepom mjestu.
    Ali lijepo je znati da mame imaju danas tu mogućnost- vidjeti svoje anđele i pokopati ih, imati gdje zapaliti svijeću, jer mnoge majke to nisu mogle prije nas. Šaljem ti

  19. #69
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Drago mi je da je tebi to omogučeno. Moj muž eto nije želio da se izlažemo sahrani i
    dodatnom stresu, a i u bolnici su nam to savjetovali. A ja nisam tada bila sposobna išta dogovarati, rješavati..
    taj tren ne znam gdje sam bila.. Danas mi je jako žao zbog tog, i neću prežalit dok sam živa što ju nismo sahranili
    i što se nismo oprostili od nje, dostojanstveno kako je i zaslužila..

    Nadam se da će mi jednog dana to oprostiti!!
    Kako bi mi bilo bar malo lakše, ja sam na obiteljskoj grobnici, napravila mali kutak koji je posvećen njoj. I tamo
    palim svijeću i ostavljam cvijeće kad god odem na groblje. Doma sam napravila na malenom stoliću blizu kreveta
    kutak za nju gdje sam poslagala malene anđele i tamo palim svjećicu svaku večer, i tako mi je lakše.
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 25.03.2016. at 13:13

  20. #70
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Drago mi je da je tebi to omogučeno. Moj muž eto nije želio da se izlažemo sahrani i
    dodatnom stresu, a i u bolnici su nam to savjetovali. A ja nisam tada bila sposobna išta dogovarati, rješavati..
    taj tren ne znam gdje sam bila.. Danas mi je jako žao zbog tog, i neću prežalit dok sam živa što ju nismo sahranili
    i što se nismo oprostili od nje, dostojanstveno kako je i zaslužila..

    Nadam se da će mi jednog dana to oprostiti!!
    Kako bi mi bilo bar malo lakše, ja sam na obiteljskoj grobnici, napravila mali kutak koji je posvećen njoj. I tamo
    palim svijeću i ostavljam cvijeće kad god odem na groblje. Doma sam napravila na malenom stoliću blizu kreveta
    kutak za nju gdje sam poslagala malene anđele i tamo palim svjećicu svaku večer, i tako mi je lakše.
    Nemoj se kriviti za ništa....i mi smo tada bili u šoku i isto smo se dvoumili što napraviti, ali ju vidjeti ili ne...sad mi je drago da jesmo, ali smo isto dosta razmišljali o tome...što se tiče sahrane, u bolnici su nam rekli da se od 22tt mora obaviti ukop, tako je zakonski određeno (objašnjavali su nam to...ali ja se baš i ne sjećam svega, bila sam u komi).
    Što se tiče pogreba, prepustili smo to pogrebnom poduzeću i našoj obitelji na organizaciju osim nekih detalja...ali slažem se s tobom, drago mi je da imam gdje zapaliti svijeću i odnijeti cvijeće svojoj ljepotici.
    Nemoj da ti bude žao, jednog dana ćeš je ljubiti i grliti koliko god hoćeš, ja te u potpunosti razumijem. I lijepo je da imaš kutak za nju...ja radim kutak za svoju curu u vrtu...nije još dovršeno...ali malo pomalo...imati će Barbara svoj mali kutak pun cvijeća.

    Šaljem ti puno

  21. #71
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Hvala ti draga Piksi. Eto, svi smo napravili onako kako smo najbolje mogli u tim trenutcima.
    Ne ponovilo se više nikada i nikome. I nedaj Bože da se ikada više moramo nositi s takvim gubitcima.
    Neka nam najveća briga bude koji krevetić kupiti za bebicu, i u kojoj robici ćemo ih iznjeti iz bolnice
    žive i zdrave u našem naručju!!!


  22. #72

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    svi smo napravili onako kako smo najbolje mogli u tim trenutcima.
    Ives moja draga, rekla si ovdje baš ono što je ključno. Razumijem te jer isto je tako i sa mnom bilo. Ponekad mi bude žao što je nisam vidjela, što je nismo sahranili.Možda će sve ovo zvučati čudno. Ali češće se nosim mišlju koje sam se držala i tad, da ne želim da je takvu pamtim, da je tako vidim i prvi i zadnji put, jer sam znala da je njena mala duša već bila na nekom ljepšem mjestu. Radije je ću je čitav život zamišljati i sjećati se njenih lupkanja, jer ona je za mene živa, samo nije fizički sa nama, ali je nosim u duši, ona je neraskidivi dio nas i onoga što smo postali od kad nam je došla i otišla u neki bolji svijet. Ne mislim da sam bila slaba onda da sve to podnesem, iako će možda zvučati da jesam, a šta i da jesam. To, po meni, jeste jako težak trenutak, ali tada smo prolazili još teže. Postupila sam onako kako sam mislila da je najbolje. Kako god da jesi i kako se osjećaš zbog toga, znaj da ti ona nema šta oprostiti, jer ti si radila najbolje što znaš i sigurna sam da si bila i uvijek ćeš joj biti najbolja mama na svijetu.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    svi smo napravili onako kako smo najbolje mogli u tim trenutcima.
    Ives moja draga, rekla si ovdje baš ono što je ključno. Razumijem te jer isto je tako i sa mnom bilo. Ponekad mi bude žao što je nisam vidjela, što je nismo sahranili.Možda će sve ovo zvučati čudno. Ali češće se nosim mišlju koje sam se držala i tad, da ne želim da je takvu pamtim, da je tako vidim i prvi i zadnji put, jer sam znala da je njena mala duša već bila na nekom ljepšem mjestu. Radije je ću je čitav život zamišljati i sjećati se njenih lupkanja, jer ona je za mene živa, samo nije fizički sa nama, ali je nosim u duši, ona je neraskidivi dio nas i onoga što smo postali od kad nam je došla i otišla u neki bolji svijet. Ne mislim da sam bila slaba onda da sve to podnesem, iako će možda zvučati da jesam, a šta i da jesam. To, po meni, jeste jako težak trenutak, ali tada smo prolazili još teže. Postupila sam onako kako sam mislila da je najbolje. Kako god da jesi i kako se osjećaš zbog toga, znaj da ti ona nema šta oprostiti, jer ti si radila najbolje što znaš i sigurna sam da si bila i uvijek ćeš joj biti najbolja mama na svijetu. I gdje bi njoj bolje bilo nego u tvom srcu, prepunom ljubavi za nju.
    Od srca ti želim da što prije počnem da brineš brige poput tih sa bojama krevetića i da ti te zaista budu najteže.

  24. #74
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Joj draga..čitam te a suze samo teku. Rekla si sve što mi je na duši i ono za što nisam našla rijeći, ti si ih pronašla. Hvala ti na tome. Ovo mi je uljepšalo dan.

  25. #75
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Eh, da je tuga snijeg
    Da se do jutra otopi
    Mogla bih i ja konačno
    Kad oči zatvorim, da se ne umorim
    Eh da je tuga brijeg
    Pa da je vjetar ogoli
    Ja ne bih mogla ni tad
    K'o što ne mogu ni sad.....da te prebolim.....

    mrvice moja

  26. #76
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Ives000 sada sam procitala tvoju pricu nemogu vjerovati jako mi je zao. Suza suzu stize ;( !


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #77
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Draga Ives Žao mi je što moraš prolaziti kroz sve to...ali naše curice nas čekaju gore A do našeg ponovnog susreta s njima... Mislim da bi bile sretne da dobiju seku ili bracu...grlim te

  28. #78
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Viki, Piksi, grlim i ja vas,

    već danima želim ostaviti ovu pjesmicu, mislila sam čekati do
    17-tog. ali nisam mogla izdržati. Puno mi znači što mogu doći ovdje i posvetiti joj trenutak
    pjesmicom, ili molitvom.. i ako je stalno u mislima šaljem pjesmice, i lijepe pričice..

  29. #79
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Viki, Piksi, grlim i ja vas,

    već danima želim ostaviti ovu pjesmicu, mislila sam čekati do
    17-tog. ali nisam mogla izdržati. Puno mi znači što mogu doći ovdje i posvetiti joj trenutak
    pjesmicom, ili molitvom.. i ako je stalno u mislima šaljem pjesmice, i lijepe pričice..


    Nemogu ni zamisliti koja je to bol

  30. #80
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno


  31. #81
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    5mj.

    Neka te čuvaju anđeli,
    https://youtu.be/ZheToF_C-vI

    fališ anđele
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 17.04.2016. at 09:40

  32. #82
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ives
    Drzi se!

  33. #83
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno


  34. #84
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Drži se Ives Naši anđeli će zauvijek živjeti u našim srcima

  35. #85
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    "A Sky Full Of Stars"

    'Cause you're a sky, 'cause you're a sky full of stars
    I'm gonna give you my heart
    'Cause you're a sky, 'cause you're a sky full of stars
    'Cause you light up the path

    I don't care, go on and tear me apart
    I don't care if you do, ooh
    'Cause in a sky, 'cause in a sky full of stars
    I think I saw you

    'Cause you're a sky, 'cause you're a sky full of stars
    I wanna die in your arms
    'Cause you get lighter the more it gets dark
    I'm gonna give you my heart

    I don't care, go on and tear me apart
    I don't care if you do, ooh
    'Cause in a sky, 'cause in a sky full of stars
    I think I see you
    I think I see you

    'Cause you're a sky, you're a sky full of stars
    Such a heavenly view
    You're such a heavenly view



    https://youtu.be/VPRjCeoBqrI

    Volim te malena moja!

  36. #86
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    6mj

    O Bože moj.. kako mi nedostaje...

  37. #87
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno


  38. #88
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno


  39. #89
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    Ives draga drži se. tu sam za tebe...znam da ti nedostaje, uvijek će faliti jedan dio nas, ali taj dio je s njima na nebu. Tvoja djevojčica te čuva i uz tebe je. Grlim te najjače

  40. #90
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Draga šaljem ti puno puno snage....

  41. #91
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Hvala vam cure, evo prošao je i taj dan, još ne vjerujem da je već prošlo 6mj
    otkako moje cure nema više..

    A samo da je sreće bilo, sad bih je držala u zagrljaju.

  42. #92
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Još jedno jutro je svanulo bez tebe
    Volim te mrvice moja

  43. #93
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno

    Ives ~~~~~~~~~~ za snagu i drzi se!

  44. #94
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno

    drži se

  45. #95
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    držim se curke moje !

  46. #96
    VIB avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Ives stay strong

  47. #97
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    grlim vas
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 03.06.2016. at 23:35

  48. #98
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Sad ti priznajem,
    Cesto samujem
    I kad odu svi
    Pjesma ostaje
    Za tebe andjele

    Utjehu cu trazit kasnije
    Moja snaga jos ne izdaje
    Kuda god me vodi moja sudbina
    Bit ces uvijek u mojim mislima

    Volim te anđele

    7mj.<3 :'(

  49. #99
    Piksi1909 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    240

    Početno


  50. #100
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    ❤ :hug:

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •