Stranica 2 od 41 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 2015

Tema: Odbrojavanje 1/2016

  1. #51
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    Oplođeno 5 stanica, sutra dogovor da li čekamo 3. ili 5. dan.
    Nekako mi se to čini slabo na 12 stanica, šta mislite?

    Zenii, koliko imaš godina? Koja vam je dijagnoza?

  2. #52
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    753

    Početno

    Inesz, 83 g. MM i ja..dijagnoza oligoastheno ( koncentracija 10 mil/ml, pokretljivost 20 % pp)
    Od 12 stanica, dvije su u startu bile loše, znači od 10 se oplodilo 5, s tim da još 1 do 2 ima potencijal da krenu s dijeljenjem, navodno.
    U prvom postupku, od 6 js, oplođeno 2.

  3. #53
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Zenii meni to bas dobro zvuci, javi obavezno, bas me zanima. Uskoro se i ja pridruzujem tvojim mukama.
    Sretno

  4. #54
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Laura...i ja se nadam transferu 5. dan..
    Javim sutra kakvo je stanje
    Kakvo je stanje? Jel bude transfer? Držimo fige..

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  5. #55
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    753

    Početno

    Još mi se nisu javili, ne znam jel to dobar ili loš znak..pokušat ću ih opet zvati za pola sata.

  6. #56
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    753

    Početno

    danas ih ima 8, transfer u ponedjeljak

  7. #57
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Bravo, pa to su super vijesti!!!!!!
    Znaci idete na blastice - eto nije moglo bolje!

  8. #58
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Zenii bravo!!!!

  9. #59
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Super Zenii...

  10. #60
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    753

    Početno

    Hvala cure..u pon.transfer, a onda najgori period čekanja
    Romeo, u kojoj si sad fazi, jeste prikupili sve nalaze?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Evo curke da se i ja javim,danas sam bila na punkciji. Dobili smo 7 js ,mm spermici su bili katastrofa pa ce biti ICSI umjesto dogovorenog IVF-a .
    Sutra zovem da vidim kako stvari stoje,ali nadamo se najboljem ..

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Evella drzimo fige za tulum u labosu srreettnnnooo

  13. #63
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    753

    Početno

    Evella sretno!!

  14. #64
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Zenii, trenutno jos cekamo moj kontrolni papa nalaz, nadam se da ce biti ok. I onda zovem za termin koji ce biti sigurno u 2 mj, na konzultacijama mm ponavlja sgram...mislim da nam ne gine icsi, jedino ako se stanje malo poboljsalo onda ivf, to cemo vidjeti onda. Sve u svemu jedva cekam.
    Jedino cega se bojim je hiperstimulacija, jer je kod mene pcos, ali mislim da se i to malo sredilo jer zadnjih 10 mj imam redovite ovulacije i menge.

    Evella, 7 stanica zvuci obecavajuce, u svakom slucaju sretno, javljaj situaciju.

  15. #65
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Curke jel vas bolila punkcija?

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Jedva čekam sutra da nazovem..
    Što se tiče punkcije,ja uvijek tražim samo lijek koji mi daju u venu (ne znam kako se zove, počinje na D) i osjetim sve,malo boli ali ja imam visok prag boli tako da mi to nije ništa drugačije od bolnih menstruacija..
    Danas je recimo na punkciji bilo nas 5, i jedino ja nisam tražila anesteziju.. Iskreno, zapitala sam se zašto nisam ja tražila, ali onda sam vidjela da je duži oporavak.. Ja sam već za pola sata mogla biti na nogama i otići kući odmoriti..

  17. #67

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Ja sam dobila njihov koktel i za 15 min poslje punkcije sam se digla i isla jesti. Valjda imam isto visok prag boli. Nije kod svakog isto.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    4 su se oplodile
    5-ti dan vraćamo jednu blastocidu (ako bude sve uredu) e sad neznam da li se računa dan kada je bila punkcija ili? To sam je skroz zaboravila pitati..

  19. #69
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj evella prvotno napisa Vidi poruku
    4 su se oplodile
    5-ti dan vraćamo jednu blastocidu (ako bude sve uredu) e sad neznam da li se računa dan kada je bila punkcija ili? To sam je skroz zaboravila pitati..
    evella blastocistu
    Punkcija je nulti dan...dan kasnije je prvi dan....
    Sretno dalje

  20. #70
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Zenii
    Romeo85
    Željkica
    Cure sretno i vibram ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  21. #71
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da javim da sljedeci mj i ja krecem u nove pobjede. Krecemo u prirodni postupak koji se pokazao za sad jedino pozitivno. Ostalim curama sretno gdje god trenutno bile
    antony34 drzim fige za novi postupak.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    evella blastocistu
    Punkcija je nulti dan...dan kasnije je prvi dan....
    Sretno dalje
    Skužila sam odmah za blastocistu , ali nisam mogla više ispraviti

  23. #73

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Sara79 hvala

  24. #74
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Bok svima,

    pišem jer moram izbacit sve iz sebe inače ću puknuti.. Uhvatila me neka depresija, znam da moram pozitivno razmišljati ali ovo čekanje me izluđuje.. I one priče kao nemoj razmišljat jel uspjelo, zabavi se nečim i vrijeme će proletit.. Sve je to super u teoriji ali nikako da mi to uspije.. Luda sam već od osluškivanja simptoma, svaki dan mi se čini kao godina i naravno da se nadam da smo uspjeli ali valjda se vec podsvjesno pokušavam i pripremiti da ne ugledam plus na testu.. Užas..
    Kao da se trgam između nade da je konačno to to i onog dinela mene koji mi govori da moram biti razumna i prihvatiti još jedan neuspjeh.. samo mi se plače..

  25. #75
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima,

    pišem jer moram izbacit sve iz sebe inače ću puknuti.. Uhvatila me neka depresija, znam da moram pozitivno razmišljati ali ovo čekanje me izluđuje.. I one priče kao nemoj razmišljat jel uspjelo, zabavi se nečim i vrijeme će proletit.. Sve je to super u teoriji ali nikako da mi to uspije.. Luda sam već od osluškivanja simptoma, svaki dan mi se čini kao godina i naravno da se nadam da smo uspjeli ali valjda se vec podsvjesno pokušavam i pripremiti da ne ugledam plus na testu.. Užas..
    Kao da se trgam između nade da je konačno to to i onog dinela mene koji mi govori da moram biti razumna i prihvatiti još jedan neuspjeh.. samo mi se plače..
    Točno tako se i ja sada osjećam. Koji si dan? Kada ćeš piškiti? Kada je beta?

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  26. #76

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Cure prosla sam isto to a sad opet cekam prvi uzv koji nikak doci. Nezz sta je gore. Stalno osluskujem tijelo i vec se bojim da mozd nest nije u redu jer nemam bas neke simptome. Samo u trbuhu neke grceve sad s jedne sad s druge strane pa onu tupu bol na sredini kao da cu dobiti i grudi me bole al onak kao da cu dobiti osjetim to sam ako spavam na stomaku. Nemam nikakvih tipicnih simptoma za trudnicu tipa mucnine,tamnije aureole na grudima i tak.neki dan sam primjetila na ostatku utrica staru smedu krv i srce mi stalo,stalno trcim u wc i provjeravam da nisam prokrvarila. Joj ovo sve psihicki ubija. Cure zelim da nam to cekanje brzo prode i pozitivne vijesti svima od srca.

  27. #77
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj aurora079 prvotno napisa Vidi poruku
    Točno tako se i ja sada osjećam. Koji si dan? Kada ćeš piškiti? Kada je beta?

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
    Aurora 079 test moram napraviti u srijedu, rekli su da javim na VV a betu mi nisu nista spominjali.. Sta ima kod tebe? Isto cekas? Meni je svaki dan sve gore i onda kad osjetim da me nesto zaboli ili nekakav grc, onda gruntam jel to dobro ili ne.. Ma uzas..

  28. #78
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj Grickavjestica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure prosla sam isto to a sad opet cekam prvi uzv koji nikak doci. Nezz sta je gore. Stalno osluskujem tijelo i vec se bojim da mozd nest nije u redu jer nemam bas neke simptome. Samo u trbuhu neke grceve sad s jedne sad s druge strane pa onu tupu bol na sredini kao da cu dobiti i grudi me bole al onak kao da cu dobiti osjetim to sam ako spavam na stomaku. Nemam nikakvih tipicnih simptoma za trudnicu tipa mucnine,tamnije aureole na grudima i tak.neki dan sam primjetila na ostatku utrica staru smedu krv i srce mi stalo,stalno trcim u wc i provjeravam da nisam prokrvarila. Joj ovo sve psihicki ubija. Cure zelim da nam to cekanje brzo prode i pozitivne vijesti svima od srca.
    Razumijem te u potpunosti, ocito se sve isto osjecamo.. I zelim vam svima srece koliko i sebi samoj jer znam koliko sve to zelimo.. Ja sam isto stalno na wc i svaki put me strah pogledati.. A od utrica imam osjecaj da mi je stalno mokro pa se prepadnem da sam procurila, odvratno, kao neka nocna mora koja ne prestaje..
    Drzi se, od srca ti zelim sve najbolje i drzim fige da sve super prođe

  29. #79
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    Aurora 079 test moram napraviti u srijedu, rekli su da javim na VV a betu mi nisu nista spominjali.. Sta ima kod tebe? Isto cekas? Meni je svaki dan sve gore i onda kad osjetim da me nesto zaboli ili nekakav grc, onda gruntam jel to dobro ili ne.. Ma uzas..
    Ja sam danas popiškila minus.. betu vadim u srijedu i isto moram javiti stanje u Petrovu

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  30. #80
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    753

    Početno

    Aurora079, zao mi je zbog minusa, svakako izvadi i betu jer nikad ne znas

  31. #81
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj aurora079 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas popiškila minus.. betu vadim u srijedu i isto moram javiti stanje u Petrovu

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
    Onda drzimo duple fige, meni za pozitivan test, a tebi da beta bude ko kuca

  32. #82
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    zenii kako je prošao transfer???

  33. #83
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    753

    Početno

    čuvam dvije mrvice (lijepe blastice), i sad čekanje
    Cure žao mi je zbog minusa...

  34. #84
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Zeni sretno! !!!

  35. #85
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    čuvam dvije mrvice (lijepe blastice), i sad čekanje
    Cure žao mi je zbog minusa...
    Jako sam sretna zbog tebe. Sad miruj i čuvaj svoje mrvice

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  36. #86
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Cure, može savjet? Gdje da kupim test i koji? Ljekarna, Mueller, DM? Preksutra piškim pa da odem negdje sutra kupit ga..

  37. #87
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Imaš u ljekarnama Gravignost Ultra ili Cyclotest, ti su ti najosjetljiviji na tržištu, reagiraju već na 10 ui...

  38. #88
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj laura33 prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš u ljekarnama Gravignost Ultra ili Cyclotest, ti su ti najosjetljiviji na tržištu, reagiraju već na 10 ui...
    Hvala ti puno

  39. #89
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj Zenii prvotno napisa Vidi poruku
    čuvam dvije mrvice (lijepe blastice), i sad čekanje
    Cure žao mi je zbog minusa...
    Zenii

  40. #90
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, može savjet? Gdje da kupim test i koji? Ljekarna, Mueller, DM? Preksutra piškim pa da odem negdje sutra kupit ga..
    I ovaj je 10 miu osjetljivost

    http://www.mojaljekarna.hr/testovi-z...-trudnoce.html

    Al kako je vec laura33 napisala za Gravignost Ultra a meni iskreno jedan od najdrazih hcg testica....sada dodje 64 kn....poskupio sa 41 kn na 64 kn.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Evo cure i mene na odbrojavanju. Da budem iskrena potrebno mi je malo psihološke podrške . Idem u ponedjeljak na fet. Trenutno endometrij 9mm. Nisam još išla na fet, ali mi nikako nije jasno kako to funkcionira bez ovulacije, kako tijelo zna da treba prihvatiti embrij? trenutno sam na estrofemima i utrogestanima, ne ovuliram. I evo savjet za test, iz iskustva sa biokemijskom a i puno negativnih testova, i tako je svejedno koji kupiti. Plus pokazuje i onaj od 15 kn i onaj od 100, a isto tako i negativan, za nestrpljive najbolje kupit na e bayu 20 komada pa testirat svaki dan . Cure sretno svima!

  42. #92
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj laine prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure i mene na odbrojavanju. Da budem iskrena potrebno mi je malo psihološke podrške . Idem u ponedjeljak na fet. Trenutno endometrij 9mm. Nisam još išla na fet, ali mi nikako nije jasno kako to funkcionira bez ovulacije, kako tijelo zna da treba prihvatiti embrij? trenutno sam na estrofemima i utrogestanima, ne ovuliram. I evo savjet za test, iz iskustva sa biokemijskom a i puno negativnih testova, i tako je svejedno koji kupiti. Plus pokazuje i onaj od 15 kn i onaj od 100, a isto tako i negativan, za nestrpljive najbolje kupit na e bayu 20 komada pa testirat svaki dan . Cure sretno svima!
    laine sretno na fetu....
    nadam se da ce se netko iskusniji od mene javiti da ti objasni za fet kod zena bez ovulacije.

    sto se testova tice znam da je strašna nedavno napisala da je radila test iz dm-a i pokazivao joj blijedu crticu a beta nalaz ravnih nula bio...i nedavno je jedna cura isto pisala nesjecam se imena pa ako ovo cita neka se javi napravila test i negativan da bi otisla vaditi betu da javi doktoru a beta preko 100....

    Pa eto po ovome mislim da nije svejedno koji se test radi....
    Npr. vecina cura zna da clearblue compact nevalja.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Aurora 079 i željkica ,grlim vas cure ...svaka riječ je suvišna
    Čekalicama sretno sa testićima i betama

  44. #94
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    I ovaj je 10 miu osjetljivost

    http://www.mojaljekarna.hr/testovi-z...-trudnoce.html

    Al kako je vec laura33 napisala za Gravignost Ultra a meni iskreno jedan od najdrazih hcg testica....sada dodje 64 kn....poskupio sa 41 kn na 64 kn.
    Hvala

  45. #95
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Laine hvala i sretno

  46. #96
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Sara79 hvala na korisnim savjetima ma i ja mislim da nije svejedno koji je, zato sam i pitala vas jer pretpostavljam da su neke od vas sigurno vec vise puta bile u nedoumici.. Zelim vam svima uspjeh i plusice i pozitivne bete pa da se kolektivno prebacimo na neku drugu veseliju temu na forumu

  47. #97

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Gravidnost ultra je meni imao full debelu crtu na betu od 15 ( biokemijska)

  48. #98
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    Gravidnost ultra je meni imao full debelu crtu na betu od 15 ( biokemijska)
    Evo kupila sam gravignost mini, za 15 kn, navodno mora biti jutarnji urin i primastick za 50 kn, pise da taj moze u bilo koje doba dana.. To su jedino imali u ljekarni.. Danas mi je 12.dan od aih.. Prosli postupak sam na 12.dan radila test jer su mi tako rekli, nisam bas shvatila zasto, valjda zato sto je postupak bio zbog vikenda ranije, a sad su mi rekli da napravim 14.dan pa cu cekati do srijede.. Jos malo.....

  49. #99
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj tweety55 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo kupila sam gravignost mini, za 15 kn, navodno mora biti jutarnji urin i primastick za 50 kn, pise da taj moze u bilo koje doba dana.. To su jedino imali u ljekarni.. Danas mi je 12.dan od aih.. Prosli postupak sam na 12.dan radila test jer su mi tako rekli, nisam bas shvatila zasto, valjda zato sto je postupak bio zbog vikenda ranije, a sad su mi rekli da napravim 14.dan pa cu cekati do srijede.. Jos malo.....
    Super tweety55 to je to......taj gravignost mini je trakica i isto osjetljiv kao i ultra....
    Primastick isto ok jel su crtice ruzicaste u prozorcicu
    Jedan mozes sutra a jedan prekosutra
    Sretno
    Posljednje uređivanje od sara79 : 01.02.2016. at 23:57 Razlog: tipfeler

  50. #100
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Super tweety55 to je to......taj gravignost mini je trakica i isto osjetljiv kao i ultra....
    Primastick isto ok jel su crtice ruzicaste u prozorcicu
    Jedan mozes sutra a jedan prekosutra
    Sretno
    Hvala jos jednom, ma pocelo me probadati u trbuhu, bojim se da ne procurim do testa, bas se osjecam kao da cu dobit svake sekunde iako ne znam mogu li procuriti dok sam na utricima..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •