Stranica 33 od 41 PrviPrvi ... 233132333435 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,601 do 1,650 od 2015

Tema: Odbrojavanje 1/2016

  1. #1601

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Katka,ooodlican rezultat! Svi mi prizeljkujemo ovakav rezultat poput tvoga..

    Zelim ti svu srecu!

  2. #1602

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me, sve je proslo super. Bezbolno i brzo. Imam 14 zrelih js...presretna sam. Ocito su sve dosad dobro odradili. Sutra zovem da vidimo koliko ih ide dalje. Transfer planiraju 5. dan. Potpisala izjavu da zelim da ih svih 12 mogucih oplode, a ostatak ako prezivi idu u led. Vidjet cemo. Dobro sam, nema hiper zasad i ne bi trebalo ni biti. Napuhnutost jos tu kao i osjetljivi jajnici. Uputa standardna, utrici do transfera 3*1, a kasnije 3*2 vjerojatno.
    Katka super rezultat! Dal su ti sto rekli za endometrij?
    Estrofem nisi dobila da pijes?
    Ako ti nisu rekli koliki je endo pitaj na transferu.

  3. #1603
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Katka super rezultat! Dal su ti sto rekli za endometrij?
    Estrofem nisi dobila da pijes?
    Ako ti nisu rekli koliki je endo pitaj na transferu.
    Hej...to je jedino sto me malo brine. Na aspiraciji dr. nije nista spominjao za endometrij, a ja u mamurluku nisam pitala. Ali je bio jako zadovoljan pa nekako razmisljam da je ok. Zadnje sto su bili mjerili je onih 7,2 mm. Nisam dobila nikakav naputak osim utrica 3*1. Jedino sto sam sama uzela sok od cikle i pila par deci svaki dan zadnjih dana. Et je sutra u 9, nadam se da ce sve biti ok s obzirom da mene jos poprilicno sve boli. Bojim se hs iako oni nisu nista zadnji put govorili. Osjecaj je isti kao i prosli put, prisiljena sam poprilicno mirovati jer ne mogu nista puno. I ono o cemu intenzivno razmisljam ovih dana je broj embrija koje cemo vratiti...jedan ili dva. Mislim da po svim parametrima oni planiraju dva, a ja ne znam ni sama. Znam, vidjet cemo sutra, ovisi o kvaliteti itd. Al svejedno, muci me to malo... nekako se bojim potencijalne viseplodne trudnoce
    Posljednje uređivanje od katka22 : 14.01.2018. at 12:28

  4. #1604

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Joj katka ja ti nisam bas od pomoci sto se tice dal vratiti dvije ili jednu blasticu. Treba ipak uzeti u obzir koliko godina imas, kakve su blastice, koliko puta si isla na ivf i koliko neuspjesnih transfera ima.
    To je ipak tema da porazgovaras s doktorom a i dr.biologom.
    Ja nisam imala prilike docekati da vidim kakvi su moji embriji bili na peti dan od oplodnje jer su mi vracali dvodnevne i isto upozorili da se i oni mogu podijeliti. Puno puno manja mogucnost vec blastice al je ipak postojala mogucnost.
    Vratili smo oba puta po dva dvodnevna i po jedna beba u obe trudnoce. Imala sam samo jedan neuspjesan FET.
    Prva trudnoca s nepunih 35 god.a ova druga sada trenutno s punih 38.
    Sretno sto god odlucila

  5. #1605
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Joj katka ja ti nisam bas od pomoci sto se tice dal vratiti dvije ili jednu blasticu. Treba ipak uzeti u obzir koliko godina imas, kakve su blastice, koliko puta si isla na ivf i koliko neuspjesnih transfera ima.
    To je ipak tema da porazgovaras s doktorom a i dr.biologom.
    Ja nisam imala prilike docekati da vidim kakvi su moji embriji bili na peti dan od oplodnje jer su mi vracali dvodnevne i isto upozorili da se i oni mogu podijeliti. Puno puno manja mogucnost vec blastice al je ipak postojala mogucnost.
    Vratili smo oba puta po dva dvodnevna i po jedna beba u obe trudnoce. Imala sam samo jedan neuspjesan FET.
    Prva trudnoca s nepunih 35 god.a ova druga sada trenutno s punih 38.
    Sretno sto god odlucila
    Ja iza sebe imam dva transfera. Imam i dvije prirodne vanmatericne. Prvi transfer uspjesan, imam sina, a drugi katastrofa s obzirom da su mi ga radili (FET) a bila sam vanmatericno trudna sto nisu vidjeli. Prva VM je bila 3 god prije trudnoce. Prva trudnoca s 24 godine, danas mi je 36. S obzirom da ce biti opet blastice (bile su i prvi put, odnosno tad su mi vratili samo jednu zbog HS i uspjelo je) upravo to me i muci. Naravno da ne zelim zvucati nezahvalno ili slicno, ali nekako me strah svih potencijalnih komplikacija. A i ipak danas imam tih punih 36... naravno da sam malo zbunjena, ali u pravu si. Sutra cu prije et popricati sa mojom dr. koja ce ga raditi pa cemo vidjeti sto preporucuje.

  6. #1606
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    U tom FET-u takodjer smo isli na blastice, vratili su dvije. Prema svim nalazima, doslo je do trudnoce, ali je zbog hitne laparoskopije zbog te nesretne VM nazalost sve neslavno zavrsilo. Nakon toga sam se godinama oporavljala. I skupljala snagu za novi pokusaj.

  7. #1607

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Katka popricat ce embriologica s tobom i savjetovati te ali na kraju je tvoja odluka.Prvi put mi je savjetovano da uzmem i blasticu i morulu jer nije bila bas izvrsna pa joj je bolje kod mene(tako mi je receno).Drugi put bila je druga embriologica koja mi je dala da sama biram hocu li jednu ili dvije,ja sam kod kuce bila odlucila da cu jednu uzeti ali tamo sam bila iznenadjena odlicnim rezultatom i onako priznajem euforicno rekla da uzimam dvije.Slozila se sa mnom s obzirom na moje godine(tad 37) i jedan neuspjesan IVF ali me isto upozorila na mogucnost i rizike viseplodne trudnoce.Pa smo uzeli jednu odicnu i jednu malo manje.Jedna od njih se primila,ali nazalost izgubila sam ju Oni ce ti dati savjet,ali to je iskljucivo tvoja odluka.
    Sad da moram,mislim da nakon svega bih uzela jednu,jos psihicki nisam ona stara.Zao mi je kroz sto si sve prosla,potpuno shvacam tvoju nedoumicu.

  8. #1608
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Katka popricat ce embriologica s tobom i savjetovati te ali na kraju je tvoja odluka.Prvi put mi je savjetovano da uzmem i blasticu i morulu jer nije bila bas izvrsna pa joj je bolje kod mene(tako mi je receno).Drugi put bila je druga embriologica koja mi je dala da sama biram hocu li jednu ili dvije,ja sam kod kuce bila odlucila da cu jednu uzeti ali tamo sam bila iznenadjena odlicnim rezultatom i onako priznajem euforicno rekla da uzimam dvije.Slozila se sa mnom s obzirom na moje godine(tad 37) i jedan neuspjesan IVF ali me isto upozorila na mogucnost i rizike viseplodne trudnoce.Pa smo uzeli jednu odicnu i jednu malo manje.Jedna od njih se primila,ali nazalost izgubila sam ju Oni ce ti dati savjet,ali to je iskljucivo tvoja odluka.
    Sad da moram,mislim da nakon svega bih uzela jednu,jos psihicki nisam ona stara.Zao mi je kroz sto si sve prosla,potpuno shvacam tvoju nedoumicu.
    Ne znam, ne znam...razmisljanje o tome mi uopce ne pomaze ako cemo iskreno. Ionako sam svjesna da netko drugi ipak odlucuje o konacnom ishodu, odnosno hoce li uopce doci do trudnoce. I nekako sam sve sklonija tome da uzmemo dvije... sutra cemo biti pametniji.
    Nego, zaboravila sam pitati, na Petrovoj daju boostrere nakon et?

  9. #1609

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ja nisam dobila.Nisam cula da je itko.Mozda se javi netko pametniji tko vise zna.Koliko ja znam ne daju.

  10. #1610

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Zaboravila sam reci..Mozda bolje da to pitas na Potpomognutoj u Petrovoj. Tamo ce vise znati.

  11. #1611
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Zaboravila sam reci..Mozda bolje da to pitas na Potpomognutoj u Petrovoj. Tamo ce vise znati.
    Nema bas cura u postupcima trenutno pa je tema nekako zamrla...al dobro, sutra cu sve znati. Hvala curke na podrsci.

  12. #1612
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej...to je jedino sto me malo brine. Na aspiraciji dr. nije nista spominjao za endometrij, a ja u mamurluku nisam pitala. Ali je bio jako zadovoljan pa nekako razmisljam da je ok. Zadnje sto su bili mjerili je onih 7,2 mm. Nisam dobila nikakav naputak osim utrica 3*1. Jedino sto sam sama uzela sok od cikle i pila par deci svaki dan zadnjih dana. Et je sutra u 9, nadam se da ce sve biti ok s obzirom da mene jos poprilicno sve boli. Bojim se hs iako oni nisu nista zadnji put govorili. Osjecaj je isti kao i prosli put, prisiljena sam poprilicno mirovati jer ne mogu nista puno. I ono o cemu intenzivno razmisljam ovih dana je broj embrija koje cemo vratiti...jedan ili dva. Mislim da po svim parametrima oni planiraju dva, a ja ne znam ni sama. Znam, vidjet cemo sutra, ovisi o kvaliteti itd. Al svejedno, muci me to malo... nekako se bojim potencijalne viseplodne trudnoce
    Katka, dobro je biti svjestan rizika višeplodne trudnoće za zdravlje majke i beba. Blastociste odlično podnose zamrzavanje/odmrzvanje. Krioprezervacija embrija odličan je temelj za siguran IVF koji će minimalizirati rizike utjecaja višeplodnih trudnoća na zdravlje žene i rizike za zdravlje beba vezanih uz višeplodne trudnoće i porode.

    U Hrvatskoj se učestalo radi tranfer 2 i više blastocista što definitivno dovodi do povećanog broja spontanih pobačaja kod višeplodnih trudnoća, a udio višeplodnih poroda među najvišima je u Europi (porosječno oko 25%), dok je npr. udio poroda s blizancima u Švedskoj oko 5% a u Ujedinjenom Kraljevstvu oko 11%. U isto vrijeme Švedska i UK imaju daleko veći uspjeh IVF-a od Hrvatske, tj. veći udio živorođene djece po započetm postupku.

    Osobno ne bih bila spremna na rizike višeplodne trudnoće.

    Katka, sigurno si dobro informirana, ali možeš pogledati kratki letak kampanje koje radi promicanja sigurnosti IVF-a kroz elektivni transfer jednog embrija provodi američki CDC.

    https://www.cdc.gov/art/pdf/patient-..._508tagged.pdf

  13. #1613
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Pozdrav svima i puno sreće u postupcima u novoj godini!
    Evo ja prijavljujem 4DC, uzimam gonal i menopur. Prvi UZV u srijedu, nadam se da će biti folikula .

    Također ovo mi je jako zanimljiva tema o tome koliko embrija vratiti, pošto će i mene čekati ta odluka ako sve prođe dobro i bude više oplođenih stanica. MM i ja smo razgovarali da bi probali ovaj put sa 2 pošto prošli sa 1 nije uspješno završio, ali isto mene brinu komlikacije oko blizanačke trudnoće, no još treba vidjeti kako će sve proći.

  14. #1614
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Hvala ti Inesz.
    Razmisljala sam stvarno puno, procitala sve sto sam mogla ukljucujuci i letak...i nisam nista blize odluci ako cemo iskreno. Razum kaze jedan, srce kaze dva...prevagnut ce strucnjaci i info o cjelokupnoj situaciji, kvaliteti embrija i sl. Dok pijuckam kavicu u oblacnom Zg razmisljam samo o tome kako cu za nekoliko sati biti trudna...pa barem za kratko. Stvarno si zelim ponovno taj osjecaj, kao i svima vama koje ga nastojite ostvariti. Hvala vam djevojke jos jednom...javit cu se kad sve prodje

  15. #1615

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ostat ces ti cini mi se i duze trudna Sretno Katka!

  16. #1616
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Ostat ces ti cini mi se i duze trudna Sretno Katka!
    Hvala ti draga...ti pretpostavljam skupljas snagu za neki novi pokusaj? Pratila sam tvoju situaciju od prosli put i iskreno mi je zao...ja ti stvarno vjerujem u to da nam se ostvaruje upravo to sto si zelimo, samo nekima prije nekima kasnije...od srca to zelim i tebi i svim dragim zenicama ovdje

  17. #1617
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Evo me...moram reci da sam pomalo i tuzna. Od mojih 9 blastica jedna je odlicna, druga vrlo dobra i njih smo vratili...iako se biologica cak malo i mislila bi li...uglavnom, dvije su jos jutros izgledle da ce biti za smrzavanje, ali nazalost odustale su. Tako da nemam nista...
    Osim toga da sam trenutno trudna. Zelim uzivati u tom osjecaju koliko god on trajao...

  18. #1618

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Skupljam snagu,da.I ja sam danas u Zagrebu,isla vaditi hormone.Da vidimo stanje jajnika.

  19. #1619

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Pisale smo skupa pa nisam vidjela.Zao mi je.Ali i ove 2 mogu biti dobitne.Samo naprijed

  20. #1620
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    katka sretno dalje!!!

  21. #1621
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Djevojke, pisala sam i na drugoj temi pa da i vas pitam... Koja šifra treba pisati na suprugovoj uputnici za markere? Z31 ili? Danas sam išla po uputnicu za supruga i doktorica nije znala koju šifru da piše!? To smo radili 2013. pa nisam više sigurna što treba pisati... Za sebe znam. P. S. Cure, sretno!

  22. #1622
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Katka, držim ti fige da i nastaviš biti trudna!

  23. #1623

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Vaki,moze i ta sifra.Mom dragom je pisala ta sifra.Doduse,mi smo markere radili u nasoj bolnici ali hepatitis A su slali u Petrovu s tom sifrom na uputnici i nije bilo nikakvih problema.
    Posljednje uređivanje od aska : 15.01.2018. at 21:59

  24. #1624
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    O.k.! Hvala, Aska!

  25. #1625

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Nema na cemu.Nadam se da je informacija tocna.Njemu su primili uputnicu s tom sifrom.Sretno!

  26. #1626
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Drage cure želim nam svima pozitivne bete i školske trudnoće u ovoj 2018 godini..

    Ja napokon krećem u svoj peti postupak, ovoga puta dugi protokol u poliklinici Repromed, nadam se kao i svakog puta do sad da će baš taj biti dobitni

  27. #1627

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Iva, nek' bude peta sreca

  28. #1628
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure želim nam svima pozitivne bete i školske trudnoće u ovoj 2018 godini..

    Ja napokon krećem u svoj peti postupak, ovoga puta dugi protokol u poliklinici Repromed, nadam se kao i svakog puta do sad da će baš taj biti dobitni
    Iva sretno!

  29. #1629

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure želim nam svima pozitivne bete i školske trudnoće u ovoj 2018 godini..

    Ja napokon krećem u svoj peti postupak, ovoga puta dugi protokol u poliklinici Repromed, nadam se kao i svakog puta do sad da će baš taj biti dobitni
    Iva sretno. Ja sam prvi put bila u dugom protokolu i odmah prvi uspjesan

  30. #1630

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me...moram reci da sam pomalo i tuzna. Od mojih 9 blastica jedna je odlicna, druga vrlo dobra i njih smo vratili...iako se biologica cak malo i mislila bi li...uglavnom, dvije su jos jutros izgledle da ce biti za smrzavanje, ali nazalost odustale su. Tako da nemam nista...
    Osim toga da sam trenutno trudna. Zelim uzivati u tom osjecaju koliko god on trajao...
    Katka samo hrabro naprijed i sretno ~~~~~~

  31. #1631
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure želim nam svima pozitivne bete i školske trudnoće u ovoj 2018 godini..

    Ja napokon krećem u svoj peti postupak, ovoga puta dugi protokol u poliklinici Repromed, nadam se kao i svakog puta do sad da će baš taj biti dobitni
    sretno!!! Mi smo nakon 7 godina mpo-a ostali trudni u prvom postupku u Repromedu...u dobrim si rukama!!

  32. #1632
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Sretno Iva!
    Ja sam danas 7dc, bila sam na UZV i endo je 6mm a folikola ima oko 7 desno i par lijevo al su jos mali (8 ako sam dobro zapamtila). Doktor je rekao da je to sve ok i samo dodao jos 1 menopur uz ostalo sto pijem. U petak idem opet, pa je rekao ako narastu do 12-14 onda ce mi dati cetrotide. To do sad nisam uzimala nikad, a kao sprecava prerano pucanje fol. To znaci nije isto kao stoperica ili? Ako netko ima vise iskustva neka mi javi

  33. #1633

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno Iva!
    Ja sam danas 7dc, bila sam na UZV i endo je 6mm a folikola ima oko 7 desno i par lijevo al su jos mali (8 ako sam dobro zapamtila). Doktor je rekao da je to sve ok i samo dodao jos 1 menopur uz ostalo sto pijem. U petak idem opet, pa je rekao ako narastu do 12-14 onda ce mi dati cetrotide. To do sad nisam uzimala nikad, a kao sprecava prerano pucanje fol. To znaci nije isto kao stoperica ili? Ako netko ima vise iskustva neka mi javi
    Sljokica lijepo to zvuci. A sto tocno i koliko cega jos uzimas uz jos ovaj menopur sto ti je dr dodao danas??

  34. #1634
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Uzimala sam 2. i 3.dc 225 gonal f, a dalje do danas 150 gonal f + 1 menopur (to je 75)

  35. #1635

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,755

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Uzimala sam 2. i 3.dc 225 gonal f, a dalje do danas 150 gonal f + 1 menopur (to je 75)
    I ja sam imala kombinaciju gonal/merional (isto sto i menopur) u prvom dobitnom postupku pa zato pitam. Tebi zelim isto.
    Sretno dalje

  36. #1636

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Sljokica,Cetrotide ti je supresija i pocinje se s njim kad folikul barem jedan bude 14 mm.Meni su uvijek uveli cim je jedan bio 14mm iako su drugi bili npr manji.I koristis ga sve dok primas Gonal i Menopur.Na dan stoperice ne ide Cetrotide.Da,sluzi da ne dodje do preranog pucanja folikula.Malo pece kad se prima,ali izdrzi se
    Posljednje uređivanje od aska : 17.01.2018. at 16:30

  37. #1637
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Hvala cure na odgovorima. Znaci onda sam dobro shvatila da to nije isto, jel znam da su mi stopericu davali na 18mm.

  38. #1638
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Cure hvala na podršci..
    Kameleon čestitam na trudnoći, pratla sam forumu tvoj postupak u Repromedu,

    Ja sam tek krenula sa superfact sprejem..
    jel uzimao tko od Vas taj sprej i dali razmaci moraju biti točno osam sati ili može +-1 sat??

    Šljokica di si u postupku?

  39. #1639
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure hvala na podršci..
    Kameleon čestitam na trudnoći, pratla sam forumu tvoj postupak u Repromedu,

    Ja sam tek krenula sa superfact sprejem..
    jel uzimao tko od Vas taj sprej i dali razmaci moraju biti točno osam sati ili može +-1 sat??

    Šljokica di si u postupku?
    iva hvala!! ja sam uzimala spray, a trudila sam se da bude na 8 sati,tako da sam ga nosila i na posao...tako da ne znam da li smeta ako ga uzmeš sat prije ili poslije...možda ti se još netko javi..

  40. #1640
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Iva ja sam u PFC u Pragu jer sam se preselila prosle godine, zbog toga sam i imala dosta veliku pauzu od godinu dana od zadnjeg IVF.
    Vidim sad da smo u isto vrijeme bile u BetaPlus .
    Polazem sad puno nade u ovaj postupak jer mi je prvi pod punom stimulacijom, nadam se da nece zavrsiti kao veliko razocaranje.
    Posljednje uređivanje od sljokicaa : 18.01.2018. at 16:32

  41. #1641
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure lijep pozdrav...pridruzujem se vama. Znaci danas bio uzv i endom.10,4 i u srijedu je Fet. Ali me muci jedna stvar i iskustvo sa morulom 5dan.????? Malo sam razalostila se dok mi to embr.rekla

  42. #1642
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure lijep pozdrav...pridruzujem se vama. Znaci danas bio uzv i endom.10,4 i u srijedu je Fet. Ali me muci jedna stvar i iskustvo sa morulom 5dan.????? Malo sam razalostila se dok mi to embr.rekla
    Sto te muci oko morule?

  43. #1643
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Pozdrav cure,
    Evo danas 9dc i ima vodeci folikul od 13mm i jos 7+4 manjih. Od danas krecem s orgalutanom. Pitali su me da biram izmedu njega i cetrotida, pa sam ga uzela jer se ne treba muciti s pripremom, valjda nisam pogrijesila.
    Doktor je zadovoljan, iako mi nije rekao koliki je endometrij. U pon vjeruje da bi bilo za stopericu, pa u sri punkcija.

  44. #1644
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Sto te muci oko morule?
    imam i ja morulu 5.dan smznutu po koju sada idemo i ja sam isto vrlo skeptična, prvo meni bi bio uspijeh da preživi odmrzavanje a drugom se nićem ni ne nadam jer puste sveježe blastice mi vracene pa nikad ništa od toga tako da s morulom cisto sumnjam

  45. #1645
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Sybila, uspijesnost me muci...i odmrzavanje!!! Tri zametka bilo 5 dana stara dvje blaste i morula... blaste vratili a morulu zamrznuli...

  46. #1646

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    A zasto ti nisu morulu vratili a blasticu zamrznuli? Meni u prvom IVF su rekli da ju ne zele zamrznuti jer se boje da nece prezivjeti odmrzavanje pa su mi ju vratili.Ali,opet oni valjda znaju da li je dovoljno kvalitetna za odmrzavanje.Pretpostavljam da ju ne bi zamrznuli da smatraju da nece prezivjeti.Sybila mislim da je imala jednu morulu i uspjesno je prezivjela,javit ce se ona i objasniti ti.Shvacam strah da ne prezive,i mene je strah za moje blastociste,pogotovo za jednu za koju se cekalo ''da se pokrene'' 5.dan.

  47. #1647
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Aska, neznam zasto mi ne vratili blastu i morulu nego dvje blastice a morulu zamrznuli. Rekla danas embriog da dosta dobra morula a neznam vidit cemo

  48. #1648
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    piriceeee

  49. #1649

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Aska, neznam zasto mi ne vratili blastu i morulu nego dvje blastice a morulu zamrznuli. Rekla danas embriog da dosta dobra morula a neznam vidit cemo
    Mozda su zakljucili da je kvalitetnija.Mislim da znaju sta rade.

  50. #1650
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    piriceeee
    Ginger ovo je reda radi....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •