Stranica 38 od 41 PrviPrvi ... 283637383940 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,851 do 1,900 od 2015

Tema: Odbrojavanje 1/2016

  1. #1851

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Katka,to se tako hoce kad ne treba, ali gledaj na to kao na "ko zna zasto je to dobro". Samo strpljivo...
    Milosava, neka ovaj bude dobitni
    Danas mi je 7dc, isla sam na ultrazvuk. Na oba jajnika imam po 7-8 folikula, endometrijum danas 9 mm. Sutra putujemo za Prag, pa u srijedu uzv kod njih.

  2. #1852
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj lopuzica prvotno napisa Vidi poruku
    Katka,to se tako hoce kad ne treba, ali gledaj na to kao na "ko zna zasto je to dobro". Samo strpljivo...
    Milosava, neka ovaj bude dobitni
    Danas mi je 7dc, isla sam na ultrazvuk. Na oba jajnika imam po 7-8 folikula, endometrijum danas 9 mm. Sutra putujemo za Prag, pa u srijedu uzv kod njih.
    Pa kod tebe sve super zvuci, nek tako i nastavi! Sretno draga!

  3. #1853

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Joj draga, nikakvo. Mog menzisa nema pa nema, evo sutra kasni 7 dana. Ljuta sam baš zbog toga jer sam evo već trebala imati prvi uzv da je bilo sve kako smo očekivali. Nadam se da to ne znači da se nešto poremetilo s hormonima, cistama i šta ti ja znam čime jer ovo već pomalo izluđuje. Ne mogu reći da sam nešto posebno nervozna pa da je od toga, bar toga nisam svjesna, zadnjih mjeseci ciklusi su bili savršeno uredni bez ikakve terapije, svi nalazi su nam sterilni, inekcije čekaju na frižideru.... Jedino što mi pada na pamet je da možda nisam ostala po duhu svetom bez jajovoda trudna... moš mislit...
    Katka22
    Meni je uvijek menzes bio redovit, nakon pretposljednjeg postupka kasnio mi je 15 dana. Isla sam u doktora, nije bilo ciste, dao mi je lijek Provera I prokrvarila sam 3-4 dan. Bilo mi je vazno jer sam imala narucenu histeroskopiju
    Posljednje uređivanje od Katesplit1 : 07.05.2018. at 18:43

  4. #1854
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj lopuzica prvotno napisa Vidi poruku
    Katka,to se tako hoce kad ne treba, ali gledaj na to kao na "ko zna zasto je to dobro". Samo strpljivo...
    Milosava, neka ovaj bude dobitni [emoji813]
    Danas mi je 7dc, isla sam na ultrazvuk. Na oba jajnika imam po 7-8 folikula, endometrijum danas 9 mm. Sutra putujemo za Prag, pa u srijedu uzv kod njih.
    Sretno!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  5. #1855
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Katesplit1 prvotno napisa Vidi poruku
    Katka22
    Meni je uvijek menzes bio redovit, nakon pretposljednjeg postupka kasnio mi je 15 dana. Isla sam u doktora, nije bilo ciste, dao mi je lijek Provera I prokrvarila sam 3-4 dan. Bilo mi je vazno jer sam imala narucenu histeroskopiju
    Stigao i kod mene napokon, evo sa zakašnjenjem od 7 dana. Sutra na prvi uzv pa da vidimo je li sve ok. Krećem opet sa enolovom ako uzv bude čist, pa 7.dc uzv u Zagrebu. Napokon krećemo...i nadamo se najboljem.

  6. #1856
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Stigao i kod mene napokon, evo sa zakašnjenjem od 7 dana. Sutra na prvi uzv pa da vidimo je li sve ok. Krećem opet sa enolovom ako uzv bude čist, pa 7.dc uzv u Zagrebu. Napokon krećemo...i nadamo se najboljem.
    Sretno draga!!!!! Da i ti dozivis takvo iznenadenja kakvo ja dozivljavam ovi dva tjedna

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #1857

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Katka, sretnooooo!!! I da preplavimo forum pozitivnim betama!!! ❤️

  8. #1858

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Stigao i kod mene napokon, evo sa zakašnjenjem od 7 dana. Sutra na prvi uzv pa da vidimo je li sve ok. Krećem opet sa enolovom ako uzv bude čist, pa 7.dc uzv u Zagrebu. Napokon krećemo...i nadamo se najboljem.
    Sretno!!!

  9. #1859

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Draga Katka, drago mi je da je i kod tebe krenulo. Ja sam upravo vadila betu i s nestrpljenjem cekam rezultate. Cure sretno vam! Nadam se da se uskoro druzimo na nekom drugom forumu

  10. #1860
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mrena prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Katka, drago mi je da je i kod tebe krenulo. Ja sam upravo vadila betu i s nestrpljenjem cekam rezultate. Cure sretno vam! Nadam se da se uskoro druzimo na nekom drugom forumu
    Sretno draga!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  11. #1861

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Mrena javi se i ovdje da cujemo kako si prosla!!! Nadam se troduploj beti
    Narode, ja sam sada sa ultrazvuka. Trenutno imam 35 folikula i preti mi hiperstimulacija. Nadam se iskreno da do toga nece doci, slijedim uputstva doktora, a i on sam je na oprezu.
    Da li je neko imao iskustva sa hiperstimulacijom?

  12. #1862
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj mrena prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Katka, drago mi je da je i kod tebe krenulo. Ja sam upravo vadila betu i s nestrpljenjem cekam rezultate. Cure sretno vam! Nadam se da se uskoro druzimo na nekom drugom forumu
    Ako sam dobro upamtila s nase teme ti imas vec plus i s betom cekamo samo potvrdu...vibram do neba!

    Citiraj lopuzica prvotno napisa Vidi poruku
    Mrena javi se i ovdje da cujemo kako si prosla!!! Nadam se troduploj beti
    Narode, ja sam sada sa ultrazvuka. Trenutno imam 35 folikula i preti mi hiperstimulacija. Nadam se iskreno da do toga nece doci, slijedim uputstva doktora, a i on sam je na oprezu.
    Da li je neko imao iskustva sa hiperstimulacijom?
    Joj, joj...ti imas PCOS? (Sori, zaboravila sam).
    Imala sam ja hiper u prvom postupku, bila aktivna PCOS-ovka od 23 godine tada sa preko 40 js na punkciji. Od toga dobili 8 blastica. Isla na infuzije par dana na odjel na VV nakon transfera jedne blastice s kojim je dr ipak isao jer je smatrao da cu sve izdrzati. Odtale smo zapedili. I jesam sve izdrzala, a bolilo je, i uspjelo je na kraju! Veliki broj tih folikula nece doci do embrija vrlo vjerojatno.
    Imas dva scenarija, ovisi sto odluce: ili ce odgoditi transfer ako bude bas prijeteca hiper ili ce ici do kraja ovaj ciklus. U svakom slucaju, najvaznije je da mirujes, pijes puno tekucine (voda i izotonicni napici) i kontroliras koliko mokris i obujam trbuha.

    Ja sam tuzna... nalaz P4 nije dobar, previsok je i danasnja inekcija se odgadja do sutra kad moram ponovit P4 i FSH. O tome ce ovisiti propada li mi postupak ovaj mjesec...
    Posljednje uređivanje od katka22 : 09.05.2018. at 14:22

  13. #1863

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Katka, bas mi je zao Sad je bitno da sve misli usmjeris na nesto lijepo, kako bi prizvala dobar P4 i FSH. Navijam za dobar nalaz sutra!
    Nemam ja PCOS. Imam samo bogatu rezervu jajnih stanica. Dr je rekao da samo trebamo biti oprezni, ali da cemo pratiti situaciju. Za sada nemam nikakvih tegoba, redovno idem u wc. Osjecam blago boluckanje u predjelu jajnika, ali nista znacajno. Nadam se najboljem ishodu.

  14. #1864
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj lopuzica prvotno napisa Vidi poruku
    Katka, bas mi je zao Sad je bitno da sve misli usmjeris na nesto lijepo, kako bi prizvala dobar P4 i FSH. Navijam za dobar nalaz sutra!
    Nemam ja PCOS. Imam samo bogatu rezervu jajnih stanica. Dr je rekao da samo trebamo biti oprezni, ali da cemo pratiti situaciju. Za sada nemam nikakvih tegoba, redovno idem u wc. Osjecam blago boluckanje u predjelu jajnika, ali nista znacajno. Nadam se najboljem ishodu.
    Da, bolovi su normalni i moguce je da ce se pojacati, ali i ne mora. Nadam se da ce sve biti ok, prati svoje stanje s tekucinom i obujmom, to je sad jedino bitno. S trudnocom ako do nje sad dodje se sve moze dodatno pogorsati, al ako smo sve to izdrzale i ti ces...nadajmo se da ce biti bas tako. (neki dr vjeruju da stanje hipera povecava sanse za uspjesan pokusaj, bilo je tu puno takvih primjera, a i ja sam jedan od njih)

  15. #1865

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Hvala Katka! Bicu poslusna Javljaj sta se desava kod tebe!

  16. #1866

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Lopuzice evo i tu: bet 1318

  17. #1867
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mrena prvotno napisa Vidi poruku
    Lopuzice evo i tu: bet 1318
    Cestitam draga od svega[emoji173]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  18. #1868

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Aaaaaa pa to je predivnoooo!!!! Ovo su blizanci definitivno Cestitam draga od srca!!!!

  19. #1869
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mrena prvotno napisa Vidi poruku
    Lopuzice evo i tu: bet 1318
    Kad imas uzv????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #1870

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Sutra ponovo beta pa slijedeci tjedan uzv

  21. #1871
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj mrena prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra ponovo beta pa slijedeci tjedan uzv
    Sretno danas!!![emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #1872
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Mrena, ti vadila betu danas????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #1873

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Drage moje zenice,
    Mi polako odbrojavamo do transfera. Juce imala punkciju jajnika i izvadjeno 25 jajasaca. Jutros je bilo oplodjeno 20. U subotu je transfer... Cekamo

  24. #1874
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj lopuzica prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje zenice,
    Mi polako odbrojavamo do transfera. Juce imala punkciju jajnika i izvadjeno 25 jajasaca. Jutros je bilo oplodjeno 20. U subotu je transfer... Cekamo
    Ne kužim, zar ne ide u oplodnju maksimalno 12 js? I to moraš potpisati, a ostale bi trebale na smrzavanje?
    U svakom slučaju imaš odličan rezultat stimulacije, ali mi nikako nisu jasne brojke. I većinom kod velikog broja js se ide na transfer 5. dan, tj. na blastice...u svakom slučaju, sretno!
    Posljednje uređivanje od katka22 : 18.05.2018. at 14:45

  25. #1875
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne kužim, zar ne ide u oplodnju maksimalno 12 js? I to moraš potpisati, a ostale bi trebale na smrzavanje?
    U svakom slučaju imaš odličan rezultat stimulacije, ali mi nikako nisu jasne brojke. I većinom kod velikog broja js se ide na transfer 5. dan, tj. na blastice...u svakom slučaju, sretno!
    Zamijenila sam te draga s curom sa slicnim nickom, sjetih se naknadno da si ti u postupku vani gdje vjerojatno nema ovakvih ogranicenja. Isprike... i sretno do neba da te doceka sto vise predivnih blastica na transferu...

  26. #1876

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj lopuzica prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje zenice,
    Mi polako odbrojavamo do transfera. Juce imala punkciju jajnika i izvadjeno 25 jajasaca. Jutros je bilo oplodjeno 20. U subotu je transfer... Cekamo
    Ajme odlican rezultat! Sretno!

  27. #1877

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Katka, ni meni nije bilo jasno o cemu pricas, jer mi niko nije dao bilo sta da potpisem niti me je pitao. Hvala na lijepim zeljama! Sta je sa tobom?
    Milasova8 hvala ti puno!!! Javljam vam kako sam prosla!!!!

  28. #1878

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Lopuzica,molim te sam informaciju-kako si se osjecala nakon aspiracije obzirom na veliki broj js?

    Meni su izvadili 16 i trbuh mi je jako napuhan,tvrd dosta,bolan na dodir..
    S tim da su meni odgodili transfer zbog rizika hiperstimulacije..

  29. #1879

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Pozdrav cure! Treba mi savjet kako poboljsati spermiogram namirnicama? Ili sta vi vec savjetujete. Vasa iskustva !! Radi se o asteno.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  30. #1880

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Milasova8, osjecala sam se prilicno dobro. I meni je stomak bio naduvan dugo, ali bolan samo na dodir, ali ta naduvanost je bila veca prije aspiracije. Kad se zavrsila punkcija, kao da sam u neku ruku osjetila i olaksanje. Boljelo me je prvi dan, ali samo pri pokretu, savijanju, kad mozda nagnjecim taj dio. Dok sam lezala, kao da nista nije bilo.
    Zao mi je sto su ti odgodili transfer, ali bolje i to nego da dodje do komplikacija. Kazu da zna biti prilicno gadno.

  31. #1881
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj lopuzica prvotno napisa Vidi poruku
    Milasova8, osjecala sam se prilicno dobro. I meni je stomak bio naduvan dugo, ali bolan samo na dodir, ali ta naduvanost je bila veca prije aspiracije. Kad se zavrsila punkcija, kao da sam u neku ruku osjetila i olaksanje. Boljelo me je prvi dan, ali samo pri pokretu, savijanju, kad mozda nagnjecim taj dio. Dok sam lezala, kao da nista nije bilo.
    Zao mi je sto su ti odgodili transfer, ali bolje i to nego da dodje do komplikacija. Kazu da zna biti prilicno gadno.
    lopužice, je li sve ok? Kako se osjećaš?
    Posljednje uređivanje od katka22 : 01.06.2018. at 15:22

  32. #1882
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Bok svima,ja danas odradila uzv,dobila terapiju za sebe i muza i sad u iscekivanju nadolazece m

  33. #1883

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Sretno Sova

  34. #1884
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Hvala

  35. #1885
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Probudilo se odbrojavanje napokon ... i meni danas 2.dc i napokon danas krećem sa stimulacijom, isto odradila uzv i hormone i krećemo s Gonalom popodne i nastavljam s Decapeptylom i dalje. Duplo pikanje kod mene.
    Sova555, pratimo se u ovom pokušaju nas dvije... pa sretno nam!
    Posljednje uređivanje od katka22 : 11.06.2018. at 15:02

  36. #1886
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Meni danas 1dc,sutra se pikam elonvom 150mg.
    Katka22 sretno nam

  37. #1887

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    curke..mi smo dobili nalaze od MM urina,briseva i bakt. ejakulata i sve je uredno. Samo na nalazu ejakulat bakterioloski aeorobno pise fiziloska flora uredna, i pod napomena preporuka test dvije case i upalne pmnl stanice <10. Neznam kaj taj dio znaci?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  38. #1888
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    curke..mi smo dobili nalaze od MM urina,briseva i bakt. ejakulata i sve je uredno. Samo na nalazu ejakulat bakterioloski aeorobno pise fiziloska flora uredna, i pod napomena preporuka test dvije case i upalne pmnl stanice <10. Neznam kaj taj dio znaci?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Hm, nalaz je ustvari uredan, bakterija nema i to je super, a ovaj drugi dio do sad nisam procitala na ni jednom nalazu, al cini mi se da detektira nesto, kao kod nas na papa testu kad je upala...sta kaze dr?

  39. #1889

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, nalaz je ustvari uredan, bakterija nema i to je super, a ovaj drugi dio do sad nisam procitala na ni jednom nalazu, al cini mi se da detektira nesto, kao kod nas na papa testu kad je upala...sta kaze dr?
    Dr opce prakse nije nista rekla. A krajem slijed tj idem kod mpo dr s tim nalazima pa cemo cut kaj ona kaze.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  40. #1890
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Danasnji uzv nije bas nesto slaba reakcija na terapiju,zasada samo 5 folikula,da li se moze jos pojavit koji do sljedeceg uzv-a?

  41. #1891

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Sova ne znam gdje si i od cega ovisi al samo za primjer meni su predviđali 6-7 max a dobila sam ih 11

  42. #1892
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Danas mi 6dc i 5 folikula, 2dc sam primila elonvu 150mg i kaze dr da nisam uopce dobro odreagirala da ih je ocekivao vise,inace imam niski amh. Sad sam dobila 7dc orgalutran i 8dc orgalutran+puregon 150ij

  43. #1893
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Sova555 prvotno napisa Vidi poruku
    Danasnji uzv nije bas nesto slaba reakcija na terapiju,zasada samo 5 folikula,da li se moze jos pojavit koji do sljedeceg uzv-a?
    Naravno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #1894
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Sova555 prvotno napisa Vidi poruku
    Danasnji uzv nije bas nesto slaba reakcija na terapiju,zasada samo 5 folikula,da li se moze jos pojavit koji do sljedeceg uzv-a?
    Mi se pratimo s Rodine grupe na fejsu jelda?

    Citiraj Sova555 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi 6dc i 5 folikula, 2dc sam primila elonvu 150mg i kaze dr da nisam uopce dobro odreagirala da ih je ocekivao vise,inace imam niski amh. Sad sam dobila 7dc orgalutran i 8dc orgalutran+puregon 150ij
    Kao sto sam ti tamo napisala, ja sam uvjerena da je moguce da na sljedecem uzv ocekujes jos koji...
    Sami amh ti nije jedinstveni pokazatelj da ces lose reagirati, rekla sam ti, on je vazan u kombinaciji sa visokim fsh i losim nalazom antralnih folikula, tek kad je sve to lose moze se reci da je situacija skroz teska. Bilo je tu puno primjera cura koje su i s gorim amh i prirodno ostajale trudne. Naravno, kad dodatni problem nije muski faktor. Ustvari, u postupcima cure s takvim nalazima ne uzimaju jaku stimulaciju jer ona ne aktivira puno folikula, cesto idu na prirodne koji daju iste rezultate. Mislim da u tvom slucaju i prema iskustvima cura ovdje takva stimulacija uopce nije potrebna, al to ce tek pokazati neki eventualni buduci pokusaj u prirodnom ciklusu. Sve smo ipak osobe za sebe i nema garancije da cemo isto reagirati.
    Sad trebas ici korak po korak, odraditi sljedeci uzv, nadat se nesto boljoj reakciji, a ako i izostane... jedna js je dovoljna. Stalno ti to ponavljam jer to je stvarno tako. Bit ce vec veliki uspjeh da dodjes do transfera jel tako?

    Ja sam u iscekivanju drugog uzv sutra i nadam se da ce i dalje biti sve ok. Na proslom uzv 6.dc sam imala 10-ak folikula 8-9 mm, endo 7,2 mm. Nekako sve djeluje ok za sad...pa se nadam da ce i ostati. Ovaj dugi protokol s kojim sad idemo me malo ubija, puno bockanja. Jajnike vec osjecam brutalno, napuhnuta vec, tesko hodam...ko trudnica prava. Ali.. sve za mrvicu.
    Posljednje uređivanje od katka22 : 17.06.2018. at 10:03

  45. #1895
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Mislim da se pratimo da Znam da ce i transfer bit velika stvar, u ranijim postupcima sa slabijom stimulacijom sam imala 2 pa 4 folikula i od toga nikad nista nije uspjelo poslije punkcije,ali da treba se nadati i imat puno vjere da je jedna dovoljna Puno srece sutra na uzv

  46. #1896
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Sova555 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da se pratimo da Znam da ce i transfer bit velika stvar, u ranijim postupcima sa slabijom stimulacijom sam imala 2 pa 4 folikula i od toga nikad nista nije uspjelo poslije punkcije,ali da treba se nadati i imat puno vjere da je jedna dovoljna Puno srece sutra na uzv
    Slusaj, ne znam kako dr kaze da je ocekivao bolju reakciju a zna kakvi su ti nalazi. Samo te bacio u bed i analiziranja. Zasad ti je po tome sto pise reakcija najbolja do sad, imas 5 folikula i nadajmo se mozda jos koji. Nadam se dobrim vijestima s tvog drugog uzv, obavezno javi.
    Ja obavila svoj uzv danas, sve super, endo po rijecima dr savrsen, folikuli na 14-15 mm, nazire ih se jos osim onih upisanih do sad pa sam sutra ponovo na uzv da ih pratimo. Izvadila E2 i vidjet cu sutra sto kaze nalaz. Moguce je da cu plesati na granici hipers i ovaj put jer sam napuhnuta i natecena vec sad.
    Posto neplanski ostajem u Zg na raspolaganju sam za kavicu i cakulu...

  47. #1897
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Nadam se da ce sutra bit bolje Ja sam isto sva napuhana i imam lagane bolove. Drago mi je da ti je uzv super,jesu rekli kad bi bila punkcija?

  48. #1898
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Sova555 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da ce sutra bit bolje Ja sam isto sva napuhana i imam lagane bolove. Drago mi je da ti je uzv super,jesu rekli kad bi bila punkcija?
    Do kraja ovog tjedna. Danas mi je 9.dc, ja pretpostavljam tamo negdje u cetvrtak. Ali vidjet cemo. Ti, kad ocekujes?

  49. #1899
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Meni je danas 8dc,rekao mi je da racunam petak/subotu pa ne vjerujem da ce se sutra kaj promijenit po tom pitanju. A kaj se tice kavice bi se mogle i dogovorit nesto

  50. #1900
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Evo me opet, danas 10.dc... jucerasnji nalaz E2 je skoro 8000 pmol, danas ponovila i uzv i E2...sutra sam ponovo na uzv. Folikula hrpa, ne znam im tocan broj jer nisu svi ni upisani. Velicine su od 14-16 mm, malo sporije rastu. Endo na 11mm. Sve je super, osim natecenosti i boli kod mene. Jos danas primam stimulaciju pa cemo vidjet sto dalje sutra. Plesemo na rubu hipera ocito

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •