Stranica 40 od 41 PrviPrvi ... 3038394041 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,951 do 2,000 od 2015

Tema: Odbrojavanje 1/2016

  1. #1951
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Hvala curke.
    Nadam se da cemo imat sutra koju blasticu... od njih 7...trebali bi imat koju zar ne...

  2. #1952
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Kuzim sta zelis rec..
    Al ja sta rno ne zelim da 40+ ljudi u firmi bruji o tome kako idem na potpomognutu pa nisam ni isla istrazivat mogucnosti d aodem na bolovanje zbog oplodnje.
    Ali vidis nisam znala ovaj dio da imas pravo na bolovanje do bete. Ovo mi je prva info sada.
    Al ne znam bas dal si mogu to priustiti na poslu... hmm... bas cu razmislit malo. Mozda kad gledam realno mi je ipak bitnije da bebica se uhvati dobro i da zapocnemo trudnocu kako treba nego dal ce znat to svi u firmi ili ne... hm... sad si me stavila na cudo malo znas...
    Posao mi je sjedeci ali je dosta stresan...
    Nisam pametna eto.. pomagajte...
    Specijalist MPO uglavnom napise - preporuca se mirovanje 10 dana ili sl. To je temelj tvom ginekologu da ti otvori bolovanje na koje imas pravo. Vecina cura normalno radi koji dan nakon ET, pogotovo s tvojim tipom posla, takav je i moj. Ja nisam zbog nekog mog psihickog mira koji sam si zeljela. Iako, to ti je dvostruki mac. Doma sam puno previse mozgala i pratila simptome. To zaista moras odluciti sama.

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Nista od danasnjeg transfera. Imamo ih 7 od izvadjenih 10
    Transfer odgodjen za nedjelju, 5.dan, blastice.
    Pa to je odlicna vijest!

    Citiraj Sarah777 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala curke.
    Nadam se da cemo imat sutra koju blasticu... od njih 7...trebali bi imat koju zar ne...
    Trebali bi imati u najboljem slucaju bar 3-4. Cak i vise, tu se zaista ne mozes oslanjati na iskustvo drugih cura jer to ovisi iskljucivo o kvaliteti vaseg biloskog materijala. ET si vec imala i nadam se da je sve proslo kako treba i da imas i nesto za smrznuti. U svakom slucaju, sretno dalje!
    Posljednje uređivanje od katka22 : 23.07.2018. at 11:48

  3. #1953
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure... neznam na koju temu javiti se... na uzv nalazu mi pisi desni jajnik folikularne građe , endometr.8mm

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #1954
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Sta sad znaci folikul.građe???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  5. #1955
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Sta sad znaci folikul.građe???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Pa vjerojatno da su vidljivi folikuli, što je nekako i očekivano. Koji ti je dan ciklusa?

  6. #1956
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa vjerojatno da su vidljivi folikuli, što je nekako i očekivano. Koji ti je dan ciklusa?
    27dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #1957
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    27dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Sta god napisem na internetu samo mi izbacuje da je to kao folikularne ciste da ovaj mjesec nije dosla do ovulaciji

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  8. #1958
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Sta god napisem na internetu samo mi izbacuje da je to kao folikularne ciste da ovaj mjesec nije dosla do ovulaciji

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Pomislila sam prvo da si radila uzv u prvom dijelu ciklusa...vjerojatno folikularne ciste koje nastaju uslijed izostanka ovulacije. Obično prođu same od sebe sa sljedećim ciklusom. Kako to da si uopće radila uzv u ovoj fazi ciklusa, da bi potvrdili ovulaciju ili?

    Ljube draga, zašto malo ne odmoriš i dušu i tijelo? Nakon ovog zadnjeg što si prošla, ja ti od srca preporučam da si daš priliku za malo psihičkog odmora i razmišljanja o trudnoći. Uz tvoje dijagnoze, panike očito nema i malo vremena ti stvarno može samo koristiti. I tijelo će se u potpunosti samo oporaviti. Sretno, što god odlučila.

  9. #1959
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Pomislila sam prvo da si radila uzv u prvom dijelu ciklusa...vjerojatno folikularne ciste koje nastaju uslijed izostanka ovulacije. Obično prođu same od sebe sa sljedećim ciklusom. Kako to da si uopće radila uzv u ovoj fazi ciklusa, da bi potvrdili ovulaciju ili?

    Ljube draga, zašto malo ne odmoriš i dušu i tijelo? Nakon ovog zadnjeg što si prošla, ja ti od srca preporučam da si daš priliku za malo psihičkog odmora i razmišljanja o trudnoći. Uz tvoje dijagnoze, panike očito nema i malo vremena ti stvarno može samo koristiti. I tijelo će se u potpunosti samo oporaviti. Sretno, što god odlučila.
    Imala sam samo kontrolu danas nakon kiretaze posto prije dva tjedna na kontrole beta jos bila pozitivna pa me dr.jos jednom narucila danas.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #1960

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Pozdrav cure! Nadam se da netko prati ovu temu i da će mi znati odgovoriti.
    U prvom postupku sam. Pijem klomifen i sutra idem na prvu folikulometriju. (prošla sam 3 ciklusa folikulometrija u ciljani odnos)
    Prilikom dogovora doktor mi nije mogao reći hoće li biti inseminacija ili IVF. Je li to uobičajeno jer sam mislila da se to dogovara na početku ciklusa?
    Također, pitanje a one koje su pile klomifen. Je li vas od njega hvatala tjeskoba? To me zanima da vidim jel nuspojava od lijeka ili od toga što mi doktor ne iznosi gotovo nikakve informacije :D

  11. #1961
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Suncokret1983 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure! Nadam se da netko prati ovu temu i da će mi znati odgovoriti.
    U prvom postupku sam. Pijem klomifen i sutra idem na prvu folikulometriju. (prošla sam 3 ciklusa folikulometrija u ciljani odnos)
    Prilikom dogovora doktor mi nije mogao reći hoće li biti inseminacija ili IVF. Je li to uobičajeno jer sam mislila da se to dogovara na početku ciklusa?
    Također, pitanje a one koje su pile klomifen. Je li vas od njega hvatala tjeskoba? To me zanima da vidim jel nuspojava od lijeka ili od toga što mi doktor ne iznosi gotovo nikakve informacije :D
    Pozdrav, ja sam pila klomifen od 3dc do 8dc po 2tabl. Nisam imala uopce nuspojave... Jedino me jajnici pikalo zadnji dana od njega...i imala sam prvi put 5folik.i pet janih stanica a drugi put 4folikula i 4jajne stanice

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  12. #1962

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Ljube555, to je odlino. Nijedan folikul nije bio prazan

  13. #1963
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    Suncokret, vidjet ćeš sutra na folikulometriji kako reagiraš na klomifen, pa ovisno o tome ćete odlučiti hoće li biti ivf ili inseminacija. Ako dobro reagiraš i imaš 3 ili više folikula, vrlo vjerojatno će biti ivf. Ja sam pila i po 1 tabletu i po 2, ali nikad nisam imala više od 2 folikula, pa bismo išli na inseminaciju. I nisam imala nikakve nuspojave. Doduše, ja nemam nuspojave ni od jačih lijekova, pa nisam baš mjerodavna.
    Sretno

  14. #1964
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Suncokret1983 prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube555, to je odlino. Nijedan folikul nije bio prazan
    Ne

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  15. #1965
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Drage žene,
    pogledajte temu o Rodi kojoj je trebala pomoć

  16. #1966

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Ima koga u postupcima ?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  17. #1967
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Sad je već kasno, ali... Za prvi pregled trebaš uputnicu A1, a ako si već bila u postupcima onda trebaš A2 i A3. Ova A3 ti treba za vađenje hormona.
    Nemasekirancije, evo ja krećem za par dana. Ti?
    Vaki sretno!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  18. #1968
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hvala ti, draga Ljube!

  19. #1969

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Sad je već kasno, ali... Za prvi pregled trebaš uputnicu A1, a ako si već bila u postupcima onda trebaš A2 i A3. Ova A3 ti treba za vađenje hormona.
    Nemasekirancije, evo ja krećem za par dana. Ti?
    I ja bi trebala krenuti kad dobijem M. Nadam se krajem tj da bi dosla. Ali je anovulacijski ciklus i moram priznat nema nikakvih naznaka da dolazi [emoji23] tak da pitanje ocu onda stici u 12mj

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  20. #1970
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ajde, držim fige da procuriš (ako nema slučajno nade da se radi o prirodnoj trudnoći) pa da stigneš u postupak i da dobiješ jedan veliki plus za blagdane.
    Posljednje uređivanje od Vaki : 27.11.2018. at 12:17

  21. #1971

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde, držim fige da procuriš (ako nema slučajno nade da se radi o prirodnoj trudnoći) pa da stigneš u postupak i da dobiješ jedan veliki plus za blagdane.
    Hvala ti vaki ja josss cekam. Nadam se za vikend, tako bi trebala biti. Al eto nema nikakvih naznaka valjda prvu put u zivotu. Cice me nimalo ne i od grcica ni g lol. i ja tebi drzim velikeee fige ! Ides na fet ili na punu?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  22. #1972
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Trebala sam u dugi protokol, no tražila sam da mi provjere TSH (jer mi je bio oko 3 prije zadnjeg postupka) i zamisli sad je preko 4 pa moram kod endokrinologa. Ova godina mi je stvarno grozna i od početka mi neide. Čim se pohvalim da krećem u postupak, eto odmah zapreke. Ajde, neka barem tebi krene.

  23. #1973
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala sam u dugi protokol, no tražila sam da mi provjere TSH (jer mi je bio oko 3 prije zadnjeg postupka) i zamisli sad je preko 4 pa moram kod endokrinologa. Ova godina mi je stvarno grozna i od početka mi neide. Čim se pohvalim da krećem u postupak, eto odmah zapreke. Ajde, neka barem tebi krene.
    Vaki opet???? Nikako da kreni sreca na tvoju stran... Koliko cekas postupak taj bi trebao od prve uspijeti...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #1974

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala sam u dugi protokol, no tražila sam da mi provjere TSH (jer mi je bio oko 3 prije zadnjeg postupka) i zamisli sad je preko 4 pa moram kod endokrinologa. Ova godina mi je stvarno grozna i od početka mi neide. Čim se pohvalim da krećem u postupak, eto odmah zapreke. Ajde, neka barem tebi krene.
    Aaaaaa zao mi je to cuti vaki. Al def bolje da si trazila taj tsh nego da je to bio propali postupak. Ja eto od 9 mj cekam postupak. M bi kao trebala za vikend al sve mi se cini da nista od nje,jer nemam nikakvih simptoma da cu je dobiti. A pitanje koji ce biti datum kada dobijem i dal ce biti prekasno za 12 mj...ah zivi bili pa vidjeli

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  25. #1975
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Joj, curke moje... Nadam se da će nam iduća godina biti sretnija. Nedamo se!
    Ljube - ima li plusić kod tebe?

  26. #1976

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, curke moje... Nadam se da će nam iduća godina biti sretnija. Nedamo se!
    Ljube - ima li plusić kod tebe?
    Nema predaje ! Ma iduca je nasa [emoji5]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  27. #1977
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, curke moje... Nadam se da će nam iduća godina biti sretnija. Nedamo se!
    Ljube - ima li plusić kod tebe?
    Nema... Danas sam isla na folik.i ovaj mjesec uopce nemam ovulaciju..jajnike na zimskom odmoru... Zato sam i primjetila da zadnji cikluse uopce nemam ni plodne sluzi... Iduci ciklus krecimo sa klomifenom i uzv...rekao dr.da ubrzamo to malo...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #1978
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Jutro svima curama...ja sada nista ne kuzim ..ujutro idem na wc i krenuo prozirni iscjedak ko pocetkom plodnih dana i to jako puno... A rekao dr.da ne trebamo ovaj mjesec vise na folik.posto jako tanak endom.

    Jedino tjesim se sa time sto MM tek dolazi 21.12 a prije ga nema...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  29. #1979
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pijjem marulju pa mozda od njej tako puno sluzi...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  30. #1980

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pijjem marulju pa mozda od njej tako puno sluzi...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    To ti je moguce radi toga. A sta ste trebali na fet ili?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  31. #1981
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    To se često dešava, sve mi imamo pokoji ciklus bez ovulacije. Dobro da je to sada kad ti nema mužića. Marulju nisam pila pa ne znam, ali sam čitala da se ona ne pije skroz, nego određene dane ciklusa...

  32. #1982

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Cure trebam vas savjet.
    Ovaj ciklus pripremala sam se za inseminaciju, al kako sam i ocekivala nisam bas nesto reagirala na klomifen, folikuli su sporo rasli, iako je dr Planinic bila uvjerena da samo trebamo biti strpljivi. Danas na 28 dc dr Jukic je odlucila da odustajemo od ovog ciklusa, dala duphastone i ocekivano negdje nakon duph za barem tjedan dana da stize menga. Taj ciklus bi se onda previse priblizo blagdanima pa mi je rekla tog preskacemo i tek u prvom mjesecu da se javim.
    Nakon te fm jutros, ja sam danas potpuno neocekivano procurila popodne na poslu, jos je to slabo, al s obzirom na trenutne bolove imam osjecaj da bi to sutra moglo krenut full.
    Ako bi sutra bio prvi dan cikusa ja nekako racunam da bi se jos i provukla za novi postupak do Bozica, pogotovo ako nagovorim dr da skroz preskocimo inseminacijubi odmah krenemo na IVF.
    Sa mislite, ako sutra krene , da zovem u pon se narucit za utorak? Utorkom je tamo dr Planinic koja mene vodi, a nije je bilo sad na zadnje dvije fm kad je sve krenulo nizbrdo.
    I znate li tocno od kad pocinje blagdanska pauza? Ja znam samo da se vracaju od 7.1.19.

  33. #1983

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj bulj prvotno napisa Vidi poruku
    Cure trebam vas savjet.
    Ovaj ciklus pripremala sam se za inseminaciju, al kako sam i ocekivala nisam bas nesto reagirala na klomifen, folikuli su sporo rasli, iako je dr Planinic bila uvjerena da samo trebamo biti strpljivi. Danas na 28 dc dr Jukic je odlucila da odustajemo od ovog ciklusa, dala duphastone i ocekivano negdje nakon duph za barem tjedan dana da stize menga. Taj ciklus bi se onda previse priblizo blagdanima pa mi je rekla tog preskacemo i tek u prvom mjesecu da se javim.
    Nakon te fm jutros, ja sam danas potpuno neocekivano procurila popodne na poslu, jos je to slabo, al s obzirom na trenutne bolove imam osjecaj da bi to sutra moglo krenut full.
    Ako bi sutra bio prvi dan cikusa ja nekako racunam da bi se jos i provukla za novi postupak do Bozica, pogotovo ako nagovorim dr da skroz preskocimo inseminacijubi odmah krenemo na IVF.
    Sa mislite, ako sutra krene , da zovem u pon se narucit za utorak? Utorkom je tamo dr Planinic koja mene vodi, a nije je bilo sad na zadnje dvije fm kad je sve krenulo nizbrdo.
    I znate li tocno od kad pocinje blagdanska pauza? Ja znam samo da se vracaju od 7.1.19.
    Bila sam uvjerena da pisem na VV temi, pa moze premjestaj?

  34. #1984
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Stigneš! Samo ti nazovi i reci da imaš dogovor s doktoricom.
    Pretpostavljam da te administratorica prebacila na ovu temu jer se na onoj temi ne bi trebalo chatati.

  35. #1985

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Danas ipak nista od krvarenja, i dalje tamni smedji iscjedak, a bolova je bilo jos jutros, sad vise ne.
    Mislim da ipak nista od ovog ciklusa.
    Jedva sam ga docekala, iako sam bila skroz spremna da nece uspjet, al nisam se bas pripremila da necemo niti pokusat na kraju.

  36. #1986
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Stigneš! Samo ti nazovi i reci da imaš dogovor s doktoricom.
    Pretpostavljam da te administratorica prebacila na ovu temu jer se na onoj temi ne bi trebalo chatati.
    a, ne, ne...
    a istina, znate se zanijeti bez reda i načina.

    sama se je bulj stavila na ovu temu. budući da je dobila odgovor, ne selim sad njen post na VV kako je zamolila.

  37. #1987

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    a, ne, ne...
    a istina, znate se zanijeti bez reda i načina.

    sama se je bulj stavila na ovu temu. budući da je dobila odgovor, ne selim sad njen post na VV kako je zamolila.
    Vjerujem da stignes. Svakako nam javi kaj su ti rekli jel mozes sad u 12 mj.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  38. #1988

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    a, ne, ne...
    a istina, znate se zanijeti bez reda i načina.

    sama se je bulj stavila na ovu temu. budući da je dobila odgovor, ne selim sad njen post na VV kako je zamolila.
    Jesi procurila?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  39. #1989

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Nista… Neke smedje mrljice, i to je to. Pocela sam s duphastonom i cekam iducu godinu

  40. #1990

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj bulj prvotno napisa Vidi poruku
    Nista… Neke smedje mrljice, i to je to. Pocela sam s duphastonom i cekam iducu godinu
    Zao mi je draga. U istoj smo situaciji. Ja sam u anovulacijakom ciklusu i trebala ici sad u 12 mj al M nikak da dodje. Ak ne dodje do kraja tj morat cu i ja valjda na duphaston. 1 mj je nas [emoji23]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  41. #1991
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Cure, ima li novosti? Je li koja krenula u postupak?

  42. #1992

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    8

    Početno

    Bok, evo nova sam ovdje. Krenuli na postupak stimulirani et je bio 2.12, 2 blastice, aspiracija je bila 17dc dosta kasno s obzirom da su mi ciklusi na 25 dana, ovo mi je 7 postupak al do sad 3 et sve ostalo su bile stanice loše kvalitete itd. Tako da sam u tom dosadno čekanju a još sam i neku prehladu dobila

  43. #1993

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    8

    Početno

    Bok, baš se i ja nalazim trenutno u iščekivanju... Danas 4dpt 2 blastice iako je aspiracija bila kasno 17 dn a ciklusi su mi na 25 dana. Do sad sam bila na 6 postupaka Al sa ovim samo 3et radi losij jajnih stanica. Uza sve to još me i neka prehlada uhvatila

  44. #1994
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Kokolada- pa dobili ste 2 blastice, meni je to super rezultat! Ja imam sina koji je trodnevna mrva. Sretno i da je to sad dobitan postupak.

  45. #1995

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Kokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Bok, baš se i ja nalazim trenutno u iščekivanju... Danas 4dpt 2 blastice iako je aspiracija bila kasno 17 dn a ciklusi su mi na 25 dana. Do sad sam bila na 6 postupaka Al sa ovim samo 3et radi losij jajnih stanica. Uza sve to još me i neka prehlada uhvatila
    Tako je slazem se s vaki! Drzimo ti fige [emoji1696]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  46. #1996

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    8

    Početno

    Bok, evo 8dpt test pozitivan, 9dpt beta 180,11dpt beta 495
    U utorak bi trebala po pravilu ic vaditi betu i javiti da sam trudna.
    Mislite da je beta ok za te dane poslje transfera?

  47. #1997

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Kokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Bok, evo 8dpt test pozitivan, 9dpt beta 180,11dpt beta 495
    U utorak bi trebala po pravilu ic vaditi betu i javiti da sam trudna.
    Mislite da je beta ok za te dane poslje transfera?
    Ja ti to nazalost ne razumijem. Sigurno ima neka tablica beta nakon transfera pa si pogledaj. Ili cekamo da neka cura odg. Javi svakako sto su i dr rekli. I cestitam

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  48. #1998
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Kokolada, beta je odlična. Čestitam!

  49. #1999
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Eto, a brinula si bezveze. Čestitam!

  50. #2000
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Eto, a brinula si bezveze. Čestitam!
    Hey draga, sta je sa tobom????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •